78965
  • Lammer
    #67766
    DIING, para90 HÁCÉÉÉÉN

    hc wizem :P

    ugyanit atleptem barbival hcn az 5M EHPt :Ð
  • gibson9
    #67765
    Sziasztok! Nem rég kezdtem el a diablo 3-at wizard karakterrel. Életemben nem játszottam diabloval, szóval pár tanács kellene. Mire figyeljek speciel ennél a karakternél? Mi a fontos neki? Játék közben olvasgatva a tulajdonságokat úgy láttam nekem az intelligencia a legfontosabb. Azt növelve észrevettem, hogy a damage-m is növekszik. De ez a fegyversebzésemre vonatkozik vagy a varázslatokra is? Nem szeretnék csak úgy össze vissza fejlődni, szóval ezért kérdezek. Olyan írjon már kérem aki segíteni akar. A "minek játszol ha nem értesz hozzá" típusú válaszokat felesleges is leírni. Előre is köszönöm a segítséget :)
  • Lammer
    #67764
    6.4 AR!

    lehet pont amiatt marad eletben... oh wait... szerintem softcore item
  • Vadnokedli
    #67763
    a statban sokat ront az az int. szerintem
  • unusual
    #67762
    Attól függ mi az az összeg ami már nálad eléri azt a szintet,hogy ér valamit. ;) Szerintem igen. ;)
  • Savmacska
    #67761
    >ez < érhet valamit ?
  • Lammer
    #67760
    lol :D
  • Sunrider924
    #67759
    Nahat
  • Sunrider924
    #67758
    Mult heten lvl 12ig birta, crusader torment I. Irtak neki hogy ne eroltesse ha nem megy, de addig baszakodott a kiteolassal, amig kapott a pofajaba 3 chargeolos mobot egyszerre, aztan meg nyeritett hogy ez mekkora fun (volt).
  • TomStorm
    #67757
    Ok.Keresek valahol konzolos D3 fórumot hátha van,mert lenne bőven kérdésem:)
    Azért köszi
  • TomStorm
    #67756
    Az mi?MP?
  • Vadnokedli
    #67755
    Nem tudjuk milyen az a hard. Nem vagyunk képben konzol verzióval. Van itt egy két konzolos, majd írnak valamit.
  • Zenszkij
    #67754
    nehezíts a szinten, mp levelt told fel
  • TomStorm
    #67753
    A normál meg könnyű..Hát ez így lehet mégis Hard lesz.Valakinek tapasztalat ez ügyben?Későbbiekben nehezebb lesz a játék ha Normálon folytatom??
  • Zenszkij
    #67752
  • TomStorm
    #67751
    Aha oké,jó lesz ez Normálon egyelőre:D

    A játék brutál jó egyébként már első perctől
  • TomStorm
    #67750
    Hát nem tudom de itt van Hard kezdésnél,lehet mert konzolon játszom.Alatta Normál+easy.Aztán van Lock:Master1-5

    Francba,hogy miért nem kezdtem még akkor el D3-t mikor Pc-m volt.
    Nem is tudom ezen,hogy fogom játszani,még kurzor sincs-.-
  • unusual
    #67749
    A reményhal tudod! ;)
  • Pyotr
    #67748
    A blizzard nem engedi meghalni :)
  • Drizzthsz
    #67747
    Nem tudsz "hardon" kezdeni, unlockolni kell őket szépen sorjában. Aztán infernon már nincsen "alap" szintlépés, onnantól gearvadászat teljesen. Meg MP levelek.

    Én a kiegig már nem nagyon fogok vele játszani.
  • TomStorm
    #67746
    Üdv.
    Most kezdeném D3-at de elötte szeretném kérdezni,hogy a Hard fokozat így elsőre nagyon nehéz lenne?D1-D2+kiegészítőkkel sokat játszottam de ez már régen volt és nem is emlékszem milyen fokozaton.
    Úgy végig darálni se akarom a játékot de nagyon szenvedni se szeretnék első végigjátszásnál.
    Mi az ajánlott ilyen esetben?
  • Systore #67745
    szóljatok, ha meghal. azt meg szeretném nézni majd
  • Daell Drow
    #67744
    XD
  • sata75
    #67743
    crusaderrel megy, szóval szerintem 70-ig
  • Lammer
    #67742
    VEGRE Kongor HCzik betaval, kivancsi vagyok meddig birja :)
  • Vadnokedli
    #67741
    hazudtam, 39. :)



    Miért nem enged képet beszúrni?
  • Vadnokedli
    #67740
    40 új friend request. Köszi BLIZZARD .
  • Lokker
    #67739
    nem rossz ötlet csak megint ott lesz a baj, hogy hol fog szinkronizálni, hol nem. ugyan ez a baj az új simcity-nél is és a heroes6-nál is. nem mindig szinkronizál. lehet a blizz meg tudná oldani de az utóbbi időkben nem voltak a helyzet magaslatán.
  • Lammer
    #67738
    nalam mar hosszutavon SC erelvagos, bele is halnek az unalomba, hogy elesek, felkelek :D

    Tuti, hogy volt mar brainstorm avval kapcsolatosan (es tuti talaltak is blizznek forumon)... hogy legalabb HC ne legyen netfuggo ha solo sessionben vagy... nekem meg mindig az az otletem(hogy ne lehessen csalni)... hogy belepsz neten vagy, elkezded a sessiont, legeneralja a lootot***... tolod quit gameig, szinkronizal, ha valami gebasz van targyad elveszik, esetleg account lock mert csaltal... es kesz...

    ***tudom akkor jonne a kismillio rev.engineer nyominger aki mar a 3rd party progijaval readelne a loot lehetoseget es addig lepegetne ki-be amig tuti nem lesz... de ahogy a kieget nezem ennek mar egyre jobban nem lesz ertelme... marmint csalni, vagy jogosulatlan elonyt szervalni 3rd party progi altal (botozas, kulonbozo memory reader utilok)
    ezt amugy meg lehetne csinalni ha haverokkal jatszotok... ott is csak a jatek vegen kellene szinkronizalni a szerverrel, addig lan funckio...
    merjunk almodni...
  • Lokker
    #67737
    Csak az meg olyan unalmas már, hogy megyek és pár másodperc alatt összeesik egy elit/champion. A HC pedig nem kihívás hanem szenvedés amíg a nettől függ, legalábbis számomra. Jó egy kicsit küzdeni. :)
  • Lammer
    #67736
    nalam HCn szoktak ilyen dupla pullok osszejonni, hasonloan finom affokkal... btw menjel olyan mp szinten, ahol az elitekkel nem tobb percig szenvedsz... felesleges eroltetni a szar gearhez a magas szintet :)
  • gerey
    #67735
    Ptr-re ígérték, hogy lehet december, de szerintem lesz az bőven január. Live-n meg nem sok értelme lenne AH lelövése előtt beélesíteni a Loot 2.0-t
  • Lokker
    #67734
    Kedvenc champion pack: festeringben skeletonok, desecrator, plagued, arcane sentry. Utána még egy ilyen pack csak arcane sentry helyett molten és mindezeket monkal fostos gearben mp5 inferno. Mondhatom jó így paragonozni, főleg az a remek loot ( a nagy büdös semmi ). Jöhetne már a loot 2.0 hátha megváltás lesz.
  • Daell Drow
    #67733
    XD haat az necces lesz karacsonyi ajandeknak, en is optimista vagyok bar januar vegenel elobbre nem mondanam hogy jonne.
    Legalabb az f&f beta mar elindult, es az egyik kek nyilatkozta most hogy izgalmas heteknek, honapoknak nezunk elebe, jon a zart beta, majd a PTR is indul (2.0.1 patch) hamarossan.
  • Lokker
    #67732
    jaj, te kis naív. :D
  • pimpi001
    #67731
    a kieg elott mennyivel fogjuk megkapni a loot 2.0-at? talan karacsonyi ajandek lessz?
  • unusual
    #67730
    Most jobb árakon hozzá tudsz jutni a dolgokhoz AH-ban,és ha bejön neked a játék akkor mindenképpen,hiszen nemsokára loot 2.0,és utána kieg.
  • mikromanus
    #67729
    Korábban voltak minden nehézségen. Az 1.0.8 patchben szedték ki normal-nightmare és hell szinten. ("All Keywardens will now only appear in Inferno difficulty").
    Act 2-ben páran jelezték, hogy gyengébb szinteken is látták. Elvileg most ez már bug.
  • Zenszkij
    #67728
    én igen, tehát igazat mond és a kép is valódi
  • bigbigle
    #67727
    Hello,

    Szeretném megkérdezni, hogy így bő 1,5 év elteltével mennyire életképes (és még vajon meddig lesz az) maga a játék, és érdemes lenne-e beruházni rá?

    A válaszokat előre is köszönöm.