5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Jobboka
    #98
    Csak olyan gameket veszek meg, amiknek van Online v. csak online módjuk is
  • Jobboka
    #97
    Nem lesz az 12k :D
  • DarkSector
    #96
    ebből nem lehet leszürni a játékélményt?
    majd kiderül...

    a másik, meg hogy itt nem teljessen a grafika a lényeg...
    vannak jó játékok ratyi megjelenítéssel

    mindegy majd a saját hibádból fogsz tanulni...én figyelmeztettelek.
    nem arról van szó, hogy ne játsz vele, mert lúzerság..hanem előrendelni 12ezerbe nah az lesz erős pofon majd.
  • grebber
    #95
    Én szeretem őket bár eddig csak 3-al toltam /Silverfall,Prince of Persia,Merchants of Brooklyn[ennek kurvára elcseszték az optimalizálását] /
  • bertino
    #94
    ok, később visszatérünk rá még majd :)
  • Jobboka
    #93
    Félreértés elkerülése végett! Nem baszogatásból!
  • Jobboka
    #92
    Am. ha folyamat csak szídod akkor nem kell minden nap írni.
    Csak azért mondom, mert min. 15 komment, h miez a "szar,hulladék,kibaszott ocsmány, ratyi az egész játék" OK TUDJUK NEM SZERETED A CELL-SHADED GAMEKET FELFOGTUK!! Nem tetszik, !NEKED!, sok más embernek és nekem bejön.
    Metallica és én mindenképp megvesszük.
    (Ja am., metallica irhatnál vmi elérhetőséget, ha van kedved, mert tolhatjuk együtt )
  • Jobboka
    #91
    1x. Tudtam előre, hogy ezt fogod írni.(Semmit)
    Hud változott és még sok más....

    Cod mw2 öt még jó, hogy megveszem, mert eddig mindegyiket megvettem a cod2 óta és nem akkor fogok lemondani róla amikor a legigéretesebb a game :D

    Előre megfontoltam, hogy megvegyem-e és végül (szerintem) nem döntöttem rosszul. (természetesen a Borderlands)

    Ki se jött még semmi a gameből csak gameplay, nem tudhatod, hogy milyen.
    "Játékélmény" -t akkor fogsz tapasztalni, ha legalább kipróbálod.
  • DarkSector
    #90
    jah félre ne érts, tiszteletben tartom a más véleményét, tetszhet ez neked ...egyértelműen, ahhogy mondod..kinek ez, kinek az.
    Csak gondoltam tisztán láss miért adnál majd ki x forintot.

    Nem vitaként, de mit gondolsz ez február óta mennyit változott???
    Segítek:...semmit.

    ezentúl ettől független még az szép hogy millio fegyver van benne...de a játékélmény engem nem győzött meg, és ettől mérföldkövekkel jobb alkotásokat lehetne venni mostanság...vagy előrendelni.

    Amúgy mindentől eltekintve grat a példányhoz, és ha tetszeni fog, akkor majd jó játékot.

    Nekem sajnos asszem befellegzett a munkahelyemen.
    Én már csak max egy fémdobozos cod mw2-őt fogok venni, ha lesz rá keretem...azért nem tudom hogy vagy anyagilag, de gondolom azt sem hagyod majd ki...
  • Jobboka
    #89
    Nekem bejön és ez a lényeg!
    Ja és ez a videó egy Februári videó, szerinted azóta mennyi változott?
  • Jobboka
    #88
    Kinek a pap, kinek a paplan...
    Mellesleg----> szerinted érdekel engem, hogy mit gondol az akinek egy FHOS játék a neve?
    Wait for it, I DONT GIVE A SHIT!
  • DarkSector
    #87
    Döbbenetes egy játék lehet...

  • DarkSector
    #86
    mielőtt elhatározod magad, nézd meg ingame videókat...hányadék.
  • Jobboka
    #85
    Ugyis űj boritó lesz ebből mert ez nem ér semmit, amúgy mindenképp megveszem, mert jó játék lesz.
    Aki szintén megveszi ---->MSN:[email protected]/xfire:jobboka3
  • Prince23
    #84
    Borító

    Pffffffff
  • grebber
    #83
    Borderlands: Szóló és Koop beszámoló

    (HW Insider) Néha csak egysoros NPC párbeszéd adja a küldetést, egyébként a fő hangsúly a hentelésen és az XP gyűjtésen van. Főbosszok csak alapos feltápolás után nyírhatóak ki. Szintlépés ígérete viszi előre az embert, mert a Borderlands laposabb, mint a színtiszta FPS COD vagy Resistance 2. Életerőnk nagymértékben emelkedik minden szintlépés után. Minél többet használunk egy fegyert, annál jobban növekszik hozzáértésünk. Ötletes skill-treek osztlatják el az unalmat, minden klassznál merőben másak. Idővel be lehet idézni egy automata gépágyúállványt (soldier klassz), amely még pajzsként is szolgál. Ezt aztán lehet tovább tápolni. Egy magas szintű turret már egész jó védelmet nyújt.

    Kooperatívban max. három játékos csatlakozhat hozzád: open vagy invite-only szabályrendszerben. Ha elegük volt, kiléphetnek és megint egyedül maradsz: kooperatívban szerzett XP és cuccaid veled maradnak. Játékosok számát figyeli a Borderlands és szépen emeli a szörnyek számát. Medikitekkel lehet az összeesett társainkat élesztgetni. Földön fekve is lőhetünk, korlátozott szögben, amíg elvérzünk vagy valaki fel nem éleszt.

    info: Hardwired
  • bertino
    #82
    ha valakit érdekel a szám:



    spec engem totál megfogott.
  • Jobboka
    #81
    Ha ez bejön akkor csak onnan fogok gameket rendelni.
  • Jobboka
    #80
    Mert ha itthon 10 fölött lesz, akkor még mindig jobb biznisz.
  • Jobboka
    #79
    Nah akkor mi üzleteljünk....Te megveszed én küldöm a lóvét, te meg a gamet!
  • bertino
    #78
    többiek megmondják, én angliában élek, szal ide ingyen hozzák ;D
  • Jobboka
    #77
    Az oké, hogy 25 font, de mennyiér hozzák ki? Ha megmondod és olcsó már rendelem is
  • MerlinW
    #76
    Most már nekem is:)
  • DarkSector
    #75
    grat...jóltetted...
  • bertino
    #74
    game.co.uk-n 25 font előrendelve
  • STREEX
    #73
    persze
  • Shep
    #72
    Ebben lesz amúgy rendes egy személyes mód is, korrekt történettel?
  • DarkSector
    #71
    csak 1 baj van vele, hogy kibaszott ocsmány ezzel... a cell-shaded-el...
  • Prince23
    #70
    Jah online Coop, ahol bármikor bárkli szabadon csatlakozhat.

    képek, infómorzsa
  • Jobboka
    #69
    http://www.gamekapocs.hu/cikk/2793/843/1/Borderlands+Elozetes
    Csak co-op lesz ahogy én tudom.
  • saxicola
    #68
    Ha szinte még semmit nem lehet tudni, akkor miért tartja sok ember ezt a játékot mérföldkőnek? Ma egy Gamestar hozzászólásban valaki új etalonnak nevezte. Nem értem miért?
  • STREEX
    #67
    Ugye a fejlődésrendszerről és fegyvertulajdonságokról/szerelésről még mindíg semmit sem tudni?
  • grebber
    #66
    Új képek
  • MerlinW
    #65
    Nekem még mindig baromira tetszik. Várós nagyon:)
  • bertino
    #64
    van benne valami, miota rajzfilmesített graf-ot bejelentették, én se várok túl sokat tőle.
    nem gáz, majd a Rage, az majd kárpótol.
  • saxicola
    #63
    Én még évekkel ezelőtt olvastam a Gamestar-ban erről a játékról. Akkor nagyon tetszettek a tervek. A kismillió féle fegyver ötlete fantasztikus volt. A képek is egy nagyon jó grafikájú játékról tanuskodtak. A hatalmas kitermelő gép (nem jut eszembe a pontos neve, de gondolom érthető mire gondolok) lenyűgöző lehet.
    Erre érkezett a hír az új, rajzfilmes grafikáról. Hát a screenshotokon még elment, de amikor megláttam a videókat. Te jó ég! Egyeltalán nem illik az FPS-hez ez a technika. Kövezzetek meg, de szerintem hatalmas bukta lesz ez a játék.
  • grebber
    #62
    Új Trailer
  • grebber
    #61
    Borderlands: Leárnyékolt megjelenés!

    (HW Insider) Október 20-án érkezik PC, PlayStation 3, és Xbox 360 platformokra a sokat vitatott, rajzfilmgrafikás Borderlands RPG FPS. A Gearbox Software berkein belül is nagy kavarodást okozott a toon-shaded/cell-shaded stílusra hajazó grafika. A fegyvereket és a megszerzendő cuccokat hagyhatták volna hagyományos kinézettel, mert így olyan, mintha szemetet gyűjtenénk: piszkos kartonpapír játékpuskák várnak a ládák mélyén és artifaktoknak hívják őket.

    A 2K Games kiadó azért merészel megtenni ily kockázatos lépést - az újítások a nyakkendősök szemében biznisz-bezuhanási rizikók csak - mert egy héttel előbb bevágódik a piacra a tuti-szuperbiztos siker, a Uncharted 2. Emiatt a Borlderlands milyen sikerre is számíthat?

    info: Hardwired

  • DarkSector
    #60
    nem vettem személyeskedésnek.
    Igazad van...DE csak részben.

    Anno a NFS Undercover-nél a legelső videóból azt mondtam, hogy ez egy rakás szar lesz....háát tessék mi lett utána belőle.

    És uj Prince of Persia....elég volt egy szövegrészlet is belőle...
    Cell-shaded + VÉGTELENÜL lineáris egyszerü játékmenet!!! lol
    nemis kellett több.

    Itt meg az egyetlen ingame videóból megmondom neked, hogy PRIMITIV egy rakás játék. Régebben cseppet jobban festett, de ez már nevetséges 2009-ben...

    Ez is magánvélemény. :D
  • MerlinW
    #59
    Te akkor majd nem játszol vele. Nincs ezen mit tovább ragozni. Puding próbája az evés. Látatlanban ítéletet mondani bármiről... az csak az IQ-dat illeti.

    (nem személyeskedés, általános tény)