7577
  • Dave0092
    #815
    nem jobb mint a tied :)
  • Tommy093
    #814
    sok a pézed dave gondolom jó géped van
  • Tommy093
    #813
    jah ok
  • Dave0092
    #812
    de odairtam hogy én előrendeltem
  • Tommy093
    #811
    Jaja föleg a hangulatot meg hangokat dícsérték de a grafrol is jót mondtak szal mar nagyon kiváncsi vagyok.
    Dave én is kértem még délelött de nem küldtek meg semmit vszinu nem is fognak :D
  • Dave0092
    #810
    Amugy csomo helyen azt irják hogy lenyűgözöen jol sikerült... De most a hivatalos forumon kértem énis key-t.. remélem küldenek
  • Tommy093
    #809
    Its easy! I'm thinking of a number between 1 to 20, I will only look at the first number you put first, so don't be an idiot and put a number over 20 or another number after it.
    First person to get the number correct, I will see if they are suitable for the prize and contact them by pm on their account.
    Happy gaming! hát ez kurva jó
  • Tommy093
    #808
    igy van PC a legjobb.. xbox egy dologból jó ott nem kell grafikával és az fps el vesződnöd de amugy meg egy irányithataltan szarság
  • Dave0092
    #807
    Hidd el PC-n ezerte jobb lesz :)
  • Solyom2
    #806
    A konzolosok mért élvezhetik b..g
  • Dave0092
    #805
    nem kaptam
  • Dave0092
    #804
    Szerintem nem adják ki
  • Tommy093
    #803
    dave akkor gondolom te is kaptal xboxkeyt
  • Tommy093
    #802
    a játék ár rég készvan.. csak ezek faszkodnak de a tököm kivan a szaros konzolokkal hogy mostmár azok körül forog minden
  • Cat 02 #801
    "Gondolom mostmár a szerverek konifugárálása történik... Azért több ezer szerver beállitása nem kis munka... "

    Ha kiadják a szerverfileokat, nem nagy kunszt megcsinálni, nem kell rajta órákat pöcsölni :) már bocs az utolsó szóért :D

    Ráaduásul még csak box-on van, ez meg pc tápik
  • Dave0092
    #800
    én
  • Tommy093
    #799
    Van itt vki aki előrendelte ?
  • zomgzerg
    #798
    gondolom ok se tudjak mert megy a nagy kapkodas hogy be tudjak fejezni a jatekot 2 het alatt
  • Dave0092
    #797
    az hülyeség... meg amugy szerintem ha valakinek sikerülne is PC-re a bétát megszerezni, akkor az kikerült volna már szinte az összes torrent oldalra utána meg a cod-os portálokra is
  • Dave0092
    #796
    buta aki mondja... szerinted 1 szerver lesz csak? amikor megjelent a cod4 már aznap 7000! szerver volt....
  • Tommy093
    #795
    xboxon mar reg jáccanak vele amugy... vegulis igaz de bazdmeg mi a faszért nemtudják kiirni a kibaszott hivatlos oldalra hogy mikor ohajtják kiadni a pc seknek azt a kurva bétát... napra órára pontossan kikéne irniuk és akkor nemkéne talalgatni..
  • Cat 02 #794
    Te nagyon buta vagY :DDD
  • zomgzerg
    #793
    valaki hazudott

    en nem ertem hogy mi a gecit nem sikerult azon megerteni az elmult 400 hozzaszolonak, hogyha lesz beta akkor kurvanagy betukkel ki lesz irva az osszes codos oldalra es nem 2 ember fogja emailben megkapni a titkos kodot hozza amivel letoltheti.
  • Tommy093
    #792
    jah, már én is csak azt fogom elhinni ha már indul a gépemen
  • BIZ0906
    #791
    Én nem hiszek sekinek.
  • Tommy093
    #790
    dave azt is hallottam hogy valaki kapott keyt és pcre töltötte le szal en mar nemertek semmit...
  • Dave0092
    #789
    lécci kimélj meg a hülyeségeidtől...
  • zomgzerg
    #788
    mien több ezer szerver? kiadták már a server fileokat?
  • Tommy093
    #787
    lehetséges
  • Tommy093
    #786
    QUESTION: When will more information be released on the PC beta?
    ANSWER: More information on the PC beta will be posted soon, please stay tuned. The PC beta is also planned for October.
  • Dave0092
    #785
    totalcod-on irkálják páran hogy kaptak beta key-t xbox-ra... PC-re szerintem nem lesz beta key, hanem mindenki letölheti... Gondolom mostmár a szerverek konifugárálása történik... Azért több ezer szerver beállitása nem kis munka...
  • Tommy093
    #784
    aham szal akkor nem fake.. de hallod most akkor azt nem vágom hogy ingyen letölhetik PC sek vagy csak előrendelők?Vagy valaki elörendelei kap egy kulcsot letölti, utána odadja mánsak az is letölheti?
    ahogy olvastam jövö héten jön am.
  • Dave0092
    #783
    mit akarsz 10 évesen? elöbb még aztmondtad törölték pc-ről az egészet...
  • zomgzerg
    #782
    takarodj mar az xbox forumba sotetfogyatekos
  • Solyom2
    #781
    Tud valaki feltenni letöltés linket PC-re?
  • DarkSector
    #780
    Ez semmiképpen sem nevezhető fake-nek.
    Igen végre alkalom nyílhat kipóbálni mielőtt megjelenik.


    Call of Duty World at War beta!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #779
    Nem.... ez valós hír!!!
    mások is kértek már kulcsot.
  • Tommy093
    #778
    callofduty.com on fórumon irogatnak hogy osztoanak béta kulcsot Pc hez is csak kuldeni kell nekik emailt... de sztem Fake
  • Dave0092
    #777
    FPSAdmin has dug up some forum posts from Treyarch's community manager regarding the upcoming PC beta for Call of Duty: World at War.
    We've been focusing on this 360 BETA right now. Look, my logic is simple; there are more CoD gamers on the 360 than on the PC. That's not opinion, it's fact. As entertainers, we want to entertain as MANY people as we possibly can. So the 360 came first, you're absolutely right.

    Does this mean we don't care about the PC? Hell no! I am a PC gamer, and always will be. So is our Associate Producer, Multiplayer Design Director, PC Director, and the entire team of engineers on the PC team. Now that the 360 BETA is out and in the wild, we'll have a little more time tweaking some things and ironing out the wrinkles. But you can bet that the bulk of the news coming out from now on will be about the PC BETA. Now it's your turn.

    When is the PC BETA you ask?

    So what was my M.O. with the 360 guys? You were all spectators, you should know what's coming already... The PC BETA will be released.... come on, all together now... SOON! =)

    More info on how it will be released, when it will be released, etc will be made available next week.

    You have no idea what we've got in store for the PC folks. a month from now let's revisit this topic so I can do my round of "I told you so's" . Don't say we've shunned the PC community until you've seen what we've done for it.

    I can say this, and call me a tease if you want, but when you see what we're doing in the way of mapping, modding, new PC features, servers, and general PC support, then you can go ahead and pass judgment on how we've treated the PC fans. But just because we do not have any news to tell just yet doesn't mean we hate PC gamers or put them on the back burner. It means we simply don't have anything to tell just yet.
    Look at it this way; the game releases in November, so you'll get to play the beta before then.
  • Solyom2
    #776
    Na akkor már mikor jön.Azért a hétvégén fel lehetne rakni