7577
  • Djemba
    #1
    Először is sajnos muszáj megemlítenem a hidegzuhanyt - a nagy reménykedés persze továbbra is követelmény -, hiszen e mellett nem szabad csak úgy elsiklanunk: a hivatalos Activision álláspont szerint minden páros Call of Duty részt az Infinity Ward fejleszt - ezek a minőségi darabok, melyek PC-re is alapkövetelmények -, míg a páratlan epizódokat "másodcsapatok" kapják meg, s ezek többnyire konzolra lesznek tervezve. Ilyen volt tehát a Call of Duty 3 is, melyet mi egy percig sem élvezhettünk. A negyedik rész szerencsére már a küszöbön pihen, ám a folytatás nem kívánja bevárni az előd megjelenését.
  • Djemba
    #2
    Tehát immár tudjuk, hogy a Treyarch nevezetű fejlesztőcsapat kapta meg a feladatot, hogy készítsék el a Call of Duty 5 című akciójátékot. A srácok ismerősek lehetnek, leginkább a Call of Duty 2: Big Red One és a sikersorozat harmadik része kapcsán. Mindkettő csak konzolra jelent meg, így aggodalmunk nem alaptalan, ám egyelőre nem érkezett még semmiféle bejelentés, mely megjelölné a kiadásra megjelölt platformokat. Így marad a bizakodás, ha más nem akkor meg lesz itt nekünk egy Call of Duty 6 majd valamikor sokára, hehe...
  • Djemba
    #3
    itt van pár kép!
  • NEOreg3
    #4
    "(A képek a széria negyedik részből származnak!) "
  • Requiem88
    #5
    a cod2 megjelent pc-re is, nem?
  • Requiem88
    #6
    xD
  • skinnyman
    #7
    De. De ő Call of Duty 2: Big Red One-ról beszélt, ez egy másik játék.
  • Gerbill
    #8
    A cod2 csak pc-re jelent meg, a konzolosok egy külön részt kaptak cod2 Big Red One néven.
  • Attila8805
    #9
    Képes voltál megnyitni a topikot pedig méga 4-se jelent meg.
  • shiftáj
    #10
    ez nem igaz :)
    link
  • zoolee
    #11
    Még kint sincsa a 4 de már jön az 5?:C
  • Alexease
    #12
    Gratulalok, sikerult bemasolnod a PC Gugu cikket 1:1-ben;)
  • trident
    #13
    Érdemes lenne a hardwired-es cikket is olvasnod, bár igazság szerint hatalmas újdonságokat nem tartalmaz, viszont így mindenki tisztában lehet, hogy a kiadó/fejlesztő mennyire "komoly", kiknek készíti a szoftvereket és hogy. Nem kívánnám lehúzni, de sajnos ez a trend, csak körbe kell nézned, a tartalom nélküli, elkapkodott, semmitérő bunnyhopper, arcade vackok közt. Sajnos ez a divat, a célközönség alsó határa lejebb csúszott, ennek megfelelően az igények és elvárások is.
  • Prince of Máté
    #14
    X360-ra is
  • Djemba
    #15
    lesz 5!!! 2008-ban
  • ScarY MAN
    #16
    hát sajnálom de ugye mondtak hogy minden páratlan jelzésű COD jték csak konzol lesz...igy a 4 az jon pc re de az 5 az csak konzol....a legközelebbi COD ami pc re is kijon(persze a 4 utan) az a 6 lesz.... ennyi....
  • CheAteR88 #17
    és a 4 kintlessz konzolon?
  • Alexease
    #18
    Esetleg a napot nem tudnad megmondani?:) A rFactor MOD-oknal tudni szoktad.:)
  • bodesz
    #19
    hivatalos kiadási dátum : 2008 Szeptember 1.
    csakhogy nehogymár bárki konzolos tolja már a nyári szünetben xD
  • zsolt9999
    #20
    5 is lessz?
  • zsolt9999
    #21
    én csak négyről tudok
  • cenobite
    #22
    Sőt lesz 6, 7, esetleg 8 is. De lehet hogy 9. Ezekről is annyit lehet tudni, hogy van amelyik konzolra jön, van amelyik PC-re, de lehet hogy nem. Majd kéne nyitni nekik topicot is!
  • zico87
    #23
    én nyitok 1 cod 63 topikot mert azis tuti lessz..:Dmég a cod4 se jelent meg de cod5 topic lol
  • Code92
    #24
    nem ismerlek de 1 dolog szent, szereztél pár perc örömet nekem :D (ekkora lámát és ennyire unatkozó életemben nem láttam még)
  • Dave0092
    #25
    én régen nyitotam egy Call of Duty 20-at de sajnos ki törölték S:
    Code92, rád senkisem kiváncsi :d menjél kaktuszt szarni :)
  • Raszkál
    #26
    Hy!

    A Call of Duty 3 PC- re mikor jelenik meg?
    És ,hogy tudok ide képet feltölteni?...

    THX.
  • zsolt9999
    #27
    nyissunk cod 1942 meg cod 2142 topikot
  • Djemba
    #28
    soha
  • Djemba
    #29
    már be van jelentve a COD5!!!!!!!!!!!!
  • Gunner
    #30
  • Balumann
    #31
    A páratlan számu részeket más csapat csinálja, így a CoD 4 és CoD 5 egyidőben is készülhet akár. A páratlan számú CoD részek, ahogy a cikk is írja, valószínűleg csak konzolra lesznek elérhetőek (a másik csapat nem hajlandó ezekszerint pc-re megcsinálni).

    A fejlesztések folynak, be is van jelentve a játék, így jogosan nyitott neki topicot. Egyébként meg a moderátor dolga, hogy eldöntse jó-e a topic. De aki akar, nyisson CoD xxx topikot...

    Egyébként meg nagy valószínűséggel ez (az előb leírt okokból) nem lesz PC-re, úgyhogy inkább a konzolos topicba kellett volna nyitni.
  • Raszkál
    #32
    Utoljára azt olvastam valahol,hogy szeptemberben jön ki!!!
  • Djemba
    #33
    hehe
  • Code92
    #34
    rád se vagyunk többen kiváncsiak de ahogy veszem itt is hozod a színvonaladat mint más topikokban....
  • Boconadi
    #35
    in game kép:

  • Prince of Máté
    #36
    Már rég megjlenet.
    Midnenki azzal tolja multiban.
  • Dave0092
    #37
    csak téged kiutáltak midnehonnan :)
  • zsolt9999
    #38
    a három nem jelent meg pc-n és elvileg nem is fog
  • tigeroo
    #39
    fasság.

    majd megunja venni a pórnép a 10. részinél :)

    (aztmeg pláne nemértem hogy mire ez a páros-páratlan teória... miért nem lehetnének "megkülönböztető" alcímek? pl. mi kapnánk a simán, sorozatszámmal ellátott cod-okat, a konzolokos meg az alcímeseket ...lásd big red one)
  • lpmaskmancick
    #40
    4 rész is alig jelent még meg,de már a 5.rész minnyá megjelenik XD LOÁL