7577
  • BIZ0906
    #655
    Hát az a késelős marhaságot legalább kivehették volna :(
    Valahogy a CoD2 próbálják másolni más környezetbe de nem igazán megy :(
    Azért kiváncsi leszek a végére.
  • Snexi
    #654
    szerintem ez a videó az amin nem látszik mivel a multi szinte egy az egyben a 4 csak új karakterekkel és új mapokkal.
    a grafika se lesz rondább mivel az engine is ugyanaz,bár itt tényleg rondának tünt

    a járművekről viszont még mindig nem tudunk semmi,azért azokra kiváncsi lennék
  • Neoncsoves
    #653
    látszik nem Infinity Ward csinálta... :( sajnos
  • Snexi
    #652
    nem is a japánoké a videóban a kutya hanem az amcsiké (bár valszeg a japánoknak is lesz)
  • Neoncsoves
    #651
    De ez számomra kicsit érdekes!!! Japánoknál nem volt szokás kutyát tartani, nemhogy egyszerre vagy 20at!!! Németeknél volt ez divat, de ott se rohamra küldték a kutyát hanem a táborokat őrizték, mivel minden kis idegen dologra felfigyeltek...
  • Snexi
    #650
    szerintem ugyanaz,kivéve heli(ott lesz majd a kutya szerintem is),airstrike meg a videóba is volt
  • Prince23
    #649
    Télleg 3 meg 5 meg 7 kill után mit lehetesz majd előhívni. lesz tüzérség, ez ok, és mi a többi ajándék?
  • Jaffa 2843
    #648
    heli helyett kutyusok lesznek, többi kill streak kb ugyanaz
  • RNadal1203
    #647
    MAJD xD
  • RNadal1203
    #646
    nem kell játszani ha nem tetszik
  • Prince23
    #645
    az a lényeg, h a főhősünk nem zöldfülü ujonc, akinek rángatózik a fegyvere :D A lényeg, h a karakterünk mindenben über lesz.
    ennyi
  • Neoncsoves
    #644
    nem egészen. Unreal az csak ez elképzelés... Ez meg elvileg valójában megtörtént eseményt dolgoz fel, akkor illene élethűen... de mind1
  • berlinboy6329
    #643
    Na HDben azért mindjárt más...

    Mit vettem észre:Uggggyyyyaaanaz mint a cod4...Nagyjából...

    Szép a játék....Az effektek,meg a modellek..De a textúrázás borzalmas.Elfolyt a semem ahogy néztem...Kész felüdülés volt látni atalálatjelző éles körvonalát a homálytengerben.Borzalom a textúraminőség.Remélem PC-n jobb lesz bár nem tom mennyi esély van rá..Tetszett még továbbá az amit a cod4ben rühelltem:A késelés..Végre olyan helyre rakta ahonnan kirántja és már megy is vissza..Nagyon utáltam a 4ben h legalább 2-3mp mire lehet ujra késelni,és ha berobbansz vmi szobába ahol sokan vannak és az első embert késsel ölted meg akkor halott vagy.kutyák...Lehetnek idegesítőek...

    Kérdeznék:Heli helyett mi lesz?MD meg LS perk maradt?VAn hiatalos demo megjelenés PC-re?
  • Gando
    #642
    hát... a codok nem a realitásukról híresek... jaa és az unrealban sem ugrál a fegyver a kezedben tiszta gané az egész
  • BIZ0906
    #641
    CoD2 4ever :D
  • Neoncsoves
    #640
    ja szerintem rakás szar lesz a multija. meg se rezzen a kezében a thompson lövés közben, stb... szánalom
  • Jaffa 2843
    #639
    multi móka

    nekem videókból nagyon nemjön be a játék...
    nagyon emlékeztet az elsö MOHAA multira, ami egy rakat gané volt.. a fegyver lövés közbe meg se rezzen, mintha terminátor fogná a fegyvert..
    a grafika is (videokbol legalábbis) ugynéz ki mint az elsö mohaa.. de ne legyen igazam, és ezek csak a konzol verzionak tudhatók be..

    szerintem messze elfog maradni a 4től, demég sztem a 2től is..amennyit láttunk, hallottunk, egy 6/10-et adnék rá :S
    de tényleg ne legyen igazam..

    btw.. FPS konzolon... "..Más kérdés, hogy a játékot tesztelő maki leginkább azt mutatja be, hogyan nem szabad majd tolni és úgy tud lőni mint én a hetedik tequila után..." -- konzol kontroller skill :/
  • Dave0092
    #638
    nem, mert a pb kifog vágni hogy az iw_xy file nem oylan méretű amekkorának kell lennie és akkor leshtesz
  • zomgzerg
    #637
    hihetetlenül felbaszó lesz ez az állandó kutyaugatás pár óra után
    remélem itt is lehet üres fileokra cserélni a hangokat.
  • berlinboy6329
    #636
    Láttátok már a videókat?Raktak fel párat a demóról.

    Görgessetek lefele ott lesz 3.
  • RNadal1203
    #635
    ezt nemmondtam de a killhouse meg a shipmnet mindenhogy szar!
    jó a sima is de a Hc sokkal jobb! most komolyan a killhouse ban nemHC-nál is úgyvan faltunk oszt csá
  • Cat 02 #634
    Teljesen normális a sima mód. HC killhouse meg egy vicc, mindenki lövi a falat és heppy.
  • Jaffa 2843
    #633
    jah legközelebb már azlesz hogy lehessen békét kötni a csapatok között akik nem akarnak embert ölni...
  • Balumann
    #632
    Az lehet, hogy hardcore módban nem kell annyira célozni. De legalább ha oldalba lövök valakit, akkor kevesebb az esély, hogy elugrál mint a bakkecske, rámfordul és fejbelő (miközben folyamatosan lövöm).
    A hardcore módban sokkal többek az esélyei a gyengébbeknek, kiegyenlítettebb a játékmenet. Mert ugye oldalba lövöm, az meg ugrik hogy kevésbé találjam el aztán meg fejbelő. Aki ilyen szinten játszik az nyilván élvezi, én több játékot hagytam abba (többek között a CS-t is ez miatt utálom).
    CoD 4-et is kizárólag hardcore módos szervereken játszottam (de azt is abbahagytam, mert még engem is lekurvaanyáztak meg csítereztek időnként, mikor még profin se játszok, meg se szólalok).

    Jó lenne, ha lenne ebben is választás a HC és sima között. Mert én nem kívánok bakkecske módból fejeseket osztogatni és élvezni hogy nem találnak el a kevésbé jó játékosok...
  • elitehun
    #631
    Majd akkor ítélkezz ha játszottál vele
  • Neoncsoves
    #630
    sztem az UO féle hitbox meg a CoD2 tökéletes volt... ez egy rakás szar shotival 3at kell belelőni valakibe h megdögöljön... vagy m4ből 10-20m-ről kb 2 tár kell 1 emberbe:)
  • Jaffa 2843
    #629
    ott jobban kijön hogy ki az aki jobban lő, mivel nem elég végighuzni a keresztet a manyuson demég rajta is kell tartani... mindegy nem vitatkozok.. nem véletlenül nem HCk a warok.. pont a skilletlenség miatt
  • Neoncsoves
    #628
    mert az skill amikor 1 tárat kell belelőnöd valakibe hogy összeessen?:)
  • Jaffa 2843
    #627
    HC a leglámább dolog a világon.. sok láma azér szereti mer nemkell célozni csak végighuzom a képernyőn a fegyvert aztá beadja.. ez a skill mondhatom..
  • Neoncsoves
    #626
    de ez a gond hogy kevés a hardcore, és nem hardcore módban vannak warok, stb...
  • RNadal1203
    #625
    hardcoreban a CoD4-ben is elég egy!
  • Neoncsoves
    #624
    sztem ennek is rakás szar lesz a hitboxja mivel CoD4 motor :) nem elég 1 kibszott golyó a fejesnél, hanem 2 kell.. lol
  • Solyom2
    #623
    Egyetértek
  • Balumann
    #622
    Csak legyen már november
  • Snexi
    #621
    !!!

    egyébként ezt már több mint 1 hónapja tudjuk
  • Prince23
    #620
    Cd galaisnet szerint november 14-én jelenik meg PC-n!!!!
  • Snexi
    #619
    az nekem is rögtön feltünt hogy a hangok egy az egyben a 2-ből vannak
  • priluki
    #618
    Sziasztok,megnéztem a videokat itt lentebb.. Nem mondanám,hogy meggyözött a játék. Fizika megint sehol sincs,ha jol emlékszem még a cod2-be iszonyatos vizikákrol áradoztak pedig azota eltelt pár év,az emberek ugyanugy script megoldással esnek össze,a hangok pl a németek mikor kiabálnak,egy az egyben a cod2-böl vették át,kar98 nak kb olyan a hangja mint egy Cz631 légpuskának,a csávo mikor ppsh,val lött semmit nem rángat,nyil egyenesen áll a csö mintha satuba fogták volna.. röviden ennyi.. Nemakarom elöre az ördögöt a falra festeni mert persze kikell probálni hogy itélkezzen az ember,de a videok alapján nekem most egy összecsapott arcade hentnek tünik az egész.
  • Snexi
    #617
    edig nagyon valószínű hogy az lesz
  • Djemba
    #616
    nagyon remélem a végigjátszás nem 5-6 óra lesz