7577
  • Neoncsoves
    #695
    úgy volt, hogy megveszem. de ha télleg ilyen gagyi lesz inkább GTA4et veszek
  • Prince23
    #694
    Észlények! Úgy is bugos lesz a játék, tehát akit lelövünk pár perc múlva eltűnik a holtestje, ami meg nem fog eltünni lőno fogjuk őket, ennyi az egész :D:D
  • Dave0092
    #693
    + Az IW és a Treyarch is tudja pontosan, hogy milyen galibát okozott szerte a világon az MD meg ezek... biztosan átlesz alakitva
  • Snexi
    #692
    neon ne izguljál már...biztos hogy meglesz oldva az hogy ne nézzük teljesen halottnak a tetszhalottakat.
    ráadásul szerintem a matry és a hasonló "skilles" perkekért kick fog járni a normálisabb szervereken
  • Dave0092
    #691
    Láttad egyáltalán valamelyik videóban a tetszhalott perk-et? + Valamelyik kommentben sírtál, hogy nem láttál olyan multi videót ahol lennének járművek... Felmész a totalcod-ra, ahol Hubi írt egy CoD:WaW Deatmatch-os hírt, és ott az 5 videó közül valamelyikben láttam hogy jármű van...

    De én úgy tudom, hogy te megveszed eredetibe a CoD:WaW-ot... Ha szarozod minek veszed meg?
  • Neoncsoves
    #690
    hát ezt én videokból eddig nem nagyon láttam. raklap szar lesz az egész, remélem belefulladsz!
  • zaki
    #689
    :DDDDD
    Na az szívás lesz...
    Ráadásul a Last Stand is maradt...
  • Dave0092
    #688
    te agyrokkant....

    Elhiheted hogy a tetszhalott-on látni lehet majd, hogy él... Pl.: látod ahogy lélegzik, vagy nehogy azthidd hogy tetszhalott helyzetből 1 másodperc alatt felugrik hang nélkül és hátbalövi... biztosan lesz egy átvezető animácio, hogy felkell és leszneki hangja is...
  • Neoncsoves
    #687
    ja szerintem majd az lesz, hogy mindenki a hullákat fogja lövöldözni "hátha csak tetszhalott" hát kúrva jó lesz mondhatom :$ remélem normálisan csinálták meg, nem úgy mint a CoD4ben ha kivesznek 1 fegyvert vagy perket, már nem lehet fejlődni a serveren...
  • Neoncsoves
    #686
    Play Dead = tetszhalott (LÁMA PERK LESZ BAZMEG!) elindulsz majd a mapon, látsz egy amcsi/német/orosz/japán hullát, elsétálsz mellette egyszer csak valaki hátbalő... hoppá ki volt az? A HULLA BAZMEG! rakás szar lesz ez a játék, lassan semmi skill nem kell hozzá, csak az a 2 fasszopó perk, alias Martyrdom + Play Dead és te leszel a király -.-"
  • zaki
    #685
    Ezek szerint lehet majd fára mászni, meg úszni is... :o
    Play Dead kiv vagyok mi lehet...
    Na meg a Banzai... :D
  • zaki
    #684
    sok low had örüljön a +frageknek... én is utálom, de már mexoktam, hogy kerülöm a lelőtt embereket...
  • Neoncsoves
    #683
    BASSZA MEG! A FASZÉRT KELLETT BENNEHAGYNI AZT A SZAR MARTYRDOMOT??????????
  • zaki
    #682
    US Weapons:

    * Thompson M1A1
    * M1A1 Carbine
    * M1 Garand
    * Trench Shotgun
    * Browning Automatic Rifle (B.A.R)
    * Springfield M1903
    * Springfield M1903: Scoped
    * M2 flamethrower
    * M1911 (aka Colt 45)
    * Bajonet
    * M9 Bazooka
    * M1919A6 Browning
    * M2 machinegun

    Explosives:

    * MK2 Frag Grenade
    * Smoke Grenade
    * Satchel Charges
    * Mines

    Russian Weapons:

    * TT-33
    * Mosin Nagant
    * Mosin Nagant Scoped
    * PPSH (71 round Drum Magazine)
    * PPSH (31 round Banana Magazine)
    * Bajonet

    Explosives:

    * RGD-33

    German Weapons:

    * P08 Luger
    * Kar98
    * Kar98 scoped
    * MP44
    * MP40
    * MG42
    * MG34
    * Messer

    Explosives:

    * handle-grenade (aka potato masher)

    Japanese Weapons:

    * Nambu 14
    * Arisaka Typ 99
    * Typ 100 Submachine gun
    * Bajonet
    * Katana

    Explosives:

    * Kiska grenade

    British Weapons:

    * Sten

    Unlockable Perks:

    * Juggernaut (more health)
    * Sleight of Hand (faster reload)
    * Extreme Conditioning (longer sprint distrance)
    * Martyrdom (drop live grenade when you die)
    * Steady Aim
    * Bandolier (larger magazine pack)
    * Iron Lungs
    * Stopping Power
    * Deep Impact
    * Sonic Boom
    * Last Stand
    * Monkey (better at climbing trees)
    * Frogman (faster swimspeed)
    * Play Dead
    * Crouch Sprinter
    * Banzai

    Itt a lista a perkekről & csúzlikról. Hát nem tudom, megnéztem ezt a multi trailert, de nem győzött meg engem se. A 4 számomra tökéletes, de ez egy kicsit olyan, mintha visszafele fejlődne a játék... Na mind1, azért várom a játékot, nagy Cod fan vagyok... Kutyás dolog meg érdekes, sztem azt kellene az 5. kill után kapni, mert szvsz a légitámadás sokkal erősebb...
  • RNadal1203
    #681
    jah
  • Prince23
    #680
    Trailer

    Talán a Katyuska lesz az egyik kill streakünk? :D:D
  • RNadal1203
    #679
    ez a játék ikonja lesz????
  • Dave0092
    #678
  • RNadal1203
    #677
    ja meg a heli WH-s is volt
  • Snexi
    #676
    de a heli végig aimozta a játékot :) máig nem tudom hogy mi alapján döntötte el hogy lelöjjön valakit vagy sem...volt hogy épp elötte állt valaki és mégis a pálya másik felében lévő ellenféllt lőtte le aki ráadásul háttal is volt neki
  • RNadal1203
    #675
    ez igaz osztálytársamnak a 4 van knzolon és tiszta mint PC-n a no recoil!
  • Dave0092
    #674
    ez konzol, konzolon alapbol van autoaim meg enyhébb no recoil beütés..
  • RNadal1203
    #673
    az a jó a kutyákba hogy az atom kempereket se kímélik
  • Balumann
    #672
    Nem várok azért mondjuk GRAW -os multi játékmenetet, mert azért ez mégis háború, de szóval egy kicsit értelmesebb lehetne.
  •  Evil
    #671
    1. Hát ez azért torzabb még HD ban is mint amit majd valóságban látni fogunk, de az a map tényleg valami irtó vacak CS szintű graffal.

    2. #636 hozzászólásbán azért hangulatosabbak a pályák. Az talán játszható lessz :)

    3. Fegyver rángatáson tuti küszöbölnek még szerintem, szóval nemhinném hogy azzal gond lenne.

    4. Kutya ritka gagyi, mért kell nekik bele rakni még egy baromságot.
  • Balumann
    #670
    Egyébként nekem sem nagyon tetszik a multi így videó alapján. Én nemigazán értem, hogy miért csinálják ennyire arcadera, egy kicsit elvihetnék taktikusabb irányba.
    Lelassíthatnák egy kicsit az emberek mozgását, az ugrálást (meg közbe ne lehessen lőni), nehezíthetnék a célzást, illetve ezeket a perkeket kicsit másképpen kellene megoldani sztem.
    Annyira jó játék lehetne szvsz, hangulata perfekt, fegyverek visszarúgását szerintem csak számmal át tudják írni (lehet, hogy csak konzolon állították olyanra), nameg a találatindikátort kilehetne venni. Persze, nem fogok játszani vele ha nem tetszik, de azért bosszantó mert nagyon jó is lehetne. :(
  •  Evil
    #669
    Jah, csakhogy úgy szétlő sokszor plafonon át is és egy percig se zavartatja magát hogy whzik :D
  • red bull
    #668
    Ez iszonat szar a videó alapján:
    1.én HD -ban néztem meg a movit de a grafika egy rakás szar, ennyire szar grafikát még nemigen láttam a mostani játékokba (a videón legalábbis ugy néz ki mint kb a MOHAA vagy a cod1, de reméljük csak konzolon)
    2.a fegyver rángást az valami hihetetlenűl elvan baszva, gondoltam majd élethűbb lesz vagy valami de itt még annyit se rángat mint a cod4 be.
    3.ez a "7 kutya" ez valami nagyon egy nem a játékba illő dolog és eggyetértek Jaffa-val mert nagyon erőltetett
  • Hellsing47
    #667
    legalább kicsit pörgősebb lesz :D
    bár lehet hogy ez sokakat fog idegesíteni
  • Balumann
    #666
    Ja de a heli nem tud bemenni a házakba
  • Hellsing47
    #665
    kutyákat azért egy kicsit könnyebben le lehet lőni mint a helit
  • Jaffa 2843
    #664
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/cod_5_kill_streaks
  • Dave0092
    #663
    én ugy tudom hogy nem idő, ahnem lesz 7 kutya és ennyi...
  • Tommy093
    #662
    Hali.
    Na mostmár kurva ideges vagyok..... Callofduty.hu-n cod-online.hu, egyszer azt irtak hogy october 3. jön béta demó semmi.., irtak hogy octóber 7. semmi.. irtak hogy mo-on csak october-8... megint csak semmi... most akkor mikor jön mert hivatlos oldalan sem irnák ám ki csak azt irjak hogy Coming in October... Most akkor mikor jön nemtudjátok? Olyat is hallotam hogy október 11.
  • Jaffa 2843
    #661
    3kill - felderidö repülö (aka. UAV)

    5kill - tüzérségi bombázás (aka. airstrike, azzal a különbséggel hogy egy területet választasz ki)

    7kill - kutyusok (aka. heli, visoznt a kutyák valahogy enmtetszenek nekem.. tul eröltetettnek tünik. a 4ben ha lelőtték a helit akkor az le volt lőve.. de itt ha nyirjátok a kutyákat nemszámít mivel azok ujra jönni fognak addig amig le nem telik az idejük..)
  • fer007
    #660
    multi vidik playstation 3-ra
  • Dave0092
    #659
    nem muszáj vele játszani. Valoban vannak hibái, de akkorsem "nagy rakás higfos". ha 1 videó alapján ezt szűröd le akkor csak gratulálni tudok...
  • Hellsing47
    #658
    akkor -fav :)
  • Neoncsoves
    #657
    de keresek. mert ez egy nagy rakás higfos lesz, sőt! A tüzérség hangja mekkora rakás szar már...
  • Hellsing47
    #656
    istenem..ennyire ne keressük már mindenben a hibát -.-