7577
  • SötétBarom
    #895
    Ez egy teljesen élethű dolog. -.-

    video


    :DDD
  • Gabe18
    #894
    Nem ez a baj hogy hogy lehet lőni,a CoD1 is "arcade" fps volt.A multi pályák mérete volt botrányos a 4-ben.Legalábbis a legtöbb.Hát az egyszerüen vicc hogy volt pálya ahol az egyik kiinduló pontból egy mozdulattal lehetett átdobni a gránátot a másik csapat kiinduló pontja elé...
    A 4 pályái max 5v5-re voltak alkalmasak,aztán 16-20 játékossal mentek (ahol nem 32 fős volt.. ).Ha itt végre nagyobb pályák lennének,egyből jobb lenne.
  • Neoncsoves
    #893
    gondolom te 2 percnél tovább nem cod1eztél... nemhogy 2-3 évet mint én, és nekem azok a dolgok basszák a csőrömet, h public szerón nem tudsz 2-t lépni mert a pofádba ugranak 3an, mig régen (cod1-uo) még 32 fős szerón IS! lehetett nyugodtan játszani
  • Dave0092
    #892
    elis lehet menni ha nem teccik
  • Neoncsoves
    #891
    csipőből MGzik!!! gratulálok ehhez a szarhou
  • Cat 02 #890
    Huh, hát ennek a graf-ja nagyon nem jön be, bár nekem úgyse maxon lesz. Valszeg megint játszok vele 100 órát, elején még a sok "jéé fps, de jó" között első leszek, aztán go back cod2 :)
  • SötétBarom
    #889
    Izmos. Darabig elleszünk vele :)
  • simonl #888
    Köszönjük...

    Nem lesz gyenge játék...:)
  • Prince23
    #887
    Perkek, kill streak, fegyverek, MULTIPLAYER TRAILER
  • simonl #886
    Szép jó reggelt,

    Kérdésem lenne, hátha többet tudtok...
    Meg fog jelenni hivatalos demo a játékhoz vagy már biztosra ennek a kiadók?

    Köszi
  •  Evil
    #885
    Beta Manualja, Xbox360 kulcs mellé.. Pár érdekességet azért meglehet tudni.
  • RNadal1203
    #884
    az a steady aim miatt van
  • red bull
    #883
    norecoil feeling továbbrais, reméljük csak konzolon
  • RNadal1203
    #882
    http://www.youtube.com/watch?v=XzhDZGSFgM4 ----> egy fegyvereket bemutató videó
  • SötétBarom
    #881
    Ajjaj, most mi lesz?
  • zomgzerg
    #880
    küldtem
  • Riddick73
    #879
    Sziasztok!

    Aki kapot béta keyt xbox-ra és nem kell neki küldje már el nekem.

    Köszi!
  • haxoror
    #878
    Basszameg csak most néztem utána hogy milyen perkek lesznek a Cod5-ben, persze hogy benthagyták a fasz martyrdomot és a többi nub szart is!
  • Zs0lt1
    #877
    én speciel nem rendeltem elő és mégis kaptam cod:waw xbox kulcsot.
    elég régóta be vagyok regelve a callofduty.com-ra sztem azért kaptam.
  • romeozor
    #876
    codbazis.mindenkilapja.hu?
  • Waczkor
    #875
    Linket tudsz adni?Ehhez a cod bázishoz vagy mihez?
  • zomgzerg
    #874
    a magyar cod bázis szerint?
  • Spirit
    #873
    Náluk még csak kora délután van, még minden megtörténhet, de már annyi dátumot halllottunk, hogy én már csak a novemberi megjelenésben bízom.
  • Prince23
    #872
    A cod bázis szerint ma kellett volna kijönnie valamiféle demo vagy béta változatnak...
  • szapor
    #871
    Most szépen mindenki elmegy aludni aztá kidobják gyorsan!! :):):):)
  • Spirit
    #870
    Igen, az előrendelősök kapnak kulcsot, de azt Xboxhoz. Sokan sírnak cod.com fórumon hogy pc-re rendelték elő, és kaptak X360-hoz bétakulcsot, és most mit csináljanak vele.Valószínűleg ez azt jelenti,hogy nem fog kelleni kulcs a pc verzióhoz. Csak jelenne már meg :(
  • Dave0092
    #869
    akkor nincs béta... ennyi.
    egyébként avatarnál az égvilágon semmitsem kell állitani...
  • Neoncsoves
    #868
    regelnék a cod.com -on de az Avataros szarságnál nem tok mit csinálni, rámegyek h save avatar de nem megy, start overnél elölről kezdhetem az avatarkészítést...mi a fasz ez
  • Neoncsoves
    #867
    nekem semmi garancia nincs arra hogy jó lesz... beta nekem édeskevés, de valszeg ugyanaz mint cod4, azt meg rühellem, ugyhogy marad a warez
  • Dave0092
    #866
    rendeld elő és teis kapsz
  • Neoncsoves
    #865
    mondtam h előrendelősök kapnak csak =(
  • Dave0092
    #864
    na kaptam beta key-t.
  • Tommy093
    #863

  • Tommy093
    #862
    Hali nemtom olvastátok e www.totalcod.hu-t de végre vannak hírek bétáról egyrészt az hogy ugye elekezdődött xboxon és marha pozitivak a vélemények, állittloag marha jó játék lett. A Pc bétárol is nyilatkozik egy fejlesztő emberke azt mondja hogy azert késik a pc demó mert még tökéletesebb gamet akarnak a Pc seknek, sok uj dologgal. Pontos dátumot ők sem tudják csak azt hogy nemsokára tán ezen a héten^.^
    gondoltam megosztom ezt veletek ha még nemtudátok
  • Xabinho87
    #861
    Eddig inkább csak olvasgattam a fórumot, de nem írtam. Most már majd másképp lesz.Esetleg te tudsz válaszolni? Mert ha nem holnap hívnom kell az MS-t.
  • Snexi
    #860
    lol xabi,sg-n még nem is láttalak ;D
  • Xabinho87
    #859
    De a Cod bétáról van szó, amit már jó páran letöltöttek a fórumról. Gondoltam hátha ismerik a probléma okát.
  • Neoncsoves
    #858
    azt hogy menj az xbox topicba
  • Xabinho87
    #857
    Beírom a béta kulcsot, rámegyek a letöltésre és ezt a hibát írja ki. Mi lehet szerintetek a hiba?

    "Can't retrieve information from Xbox Live. Please try again later. Status code: 80153004"
  • zomgzerg
    #856
    mindenkinek szar az irányítás, tehát nem amiatt lövik le.