7577
  • Snexi
    #735
    pc-n is?
  • mikiking
    #734
    meg meg
  • Solyom2
    #733
    Megjött a béta?
  • Snexi
    #732
    és ehez most hogy jönnek ide ezek a szmájlik?
  • RNadal1203
    #731
    énis így leszek vele CoD4 is netröl volt egy ideig aztán megvettem eredetibe
  • Snexi
    #730
    itt már nem is olyan rona.. :)

    kipróbálom törten a multit,ha ott tetszik megveszem eredetiben mint a 4-et
  • Prince23
    #729
    Multiplayer ingame
  • zaki
    #728
  • trogerzsiger
    #727
    Bocs a stílusért, most már utánanéztem hát úgytünik nagy hülyeséget írtam/kérdeztem :D
  • Snexi
    #726
    lol
  • trogerzsiger
    #725
    Ez kijött vagy mi a fasz?
  • elitehun
    #724
    éppen segítettem de mind1. csak ideges lettem hogy mért olyan nehéz beírni a google-be hogy: cod 2 sg fórum
  • Balumann
    #723
    Én is, nagyon szeretem az Armed Assaultot, bár azt inkább csak COOP-ban. Ettől függetlenül én nagyon szeretem a CoD -okat is (single-ben főleg), multiban viszont túlságosan arcade, és ész nélküli rohangászás, ami ezerszer jobb is lehetne nagyon kis módosítással (amit a motor lehetővé is tenne). Kill cam meg úgyis van, abból azért látszik sok minden.
  • Malganis
    #722
    Nem kell firkálni senkit ha nem akarsz segíteni akk legalább ne firkálj!!
  • elitehun
    #721
    Olyan ki****ott nehéz lenne? vagy csak én vok profi
  • Malganis
    #720
    Bocs tom h nem egészen ide kapcsolódik de fontos lenne:

    Lenne egy olyan kérdésem h cod2 mért nem fut multiba?? a singelt kijátszottam (nem most) pb fríssítettem minden megy normálon raktam patchet is és mégi az alábbi hibát kapom!
    AppName: cod2mp_s.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName:cod2mp_s.exe ModVer: 0.0.0.0 Offset: 000b9b70

    Segítségeteket előre is köszönöm
    :)
  • Snexi
    #719
    ki mondta hogy az xboxosak kaptak csak kulcsot?
  • Tommy093
    #718
    ne mfeltélten csak az xboxosok kaptak kulcsot,PC-sek közul mindeki letölheti kérdés hogy mikor
  • priluki
    #717
    Ja,amugy én a találatjelzöt is kivenném,nemlennének akkora faltunkerek.
  • priluki
    #716
    ezt ugy kéne megoldani,hogy a serveren belehessen állitani milyen fegyverek milyen perkek engedélyezettek,igy mindenki megtalálja a magának valo dervert,a cod4-el az a gond hogy ezt mod nélkül nem lehet sajna.Remélem ráébrednek erre a fejlesztök és összehozzák!
  • Snexi
    #715
    akik előrendelik a teljest azok kapnak key-t
  • Tommy093
    #714
    hogy hogy nem lesz teljessen open?
  • Snexi
    #713
    de ez nem a demó hanem a beta ami nem lesz teljesen open
  • Neoncsoves
    #712
    lehet... de akkor mindenki rinyálna mé nem jelzi be h eltaláltad mé nem irja ki hogy meghalt??? sajnos hiába 16+ van irva a dobozra az átlagéletkor még mindig 12-14 körül rohangál a CoDokban és sajnos ennek az életkornak a 95%ának ez az árkád szar hiányzik. én szeretem az Armed Assault féle szimulációkat, stb... de ez csak én vagyok
  • Tommy093
    #711
    lehet
  • Balumann
    #710
    A martydrome-ról és a "tetszhalálról" nekem van csak pozitív véleményem? Nekem pont az a véleményem, hogy hiába idegesítő, legalább aki ész nélkül rohangászik, rambózik az megérdemli, hogy belemennyen. Ez egy plusz dolog amire figyelni kell, meggondoltabban belerohanni az ellenségek közé. Mondjuk ez a perkes megvalósítás nekem sem annyira tetszik, jobb lenne ha halál után - ha maradt gránát - akkor 2 mp-ig meg lehetne nyomni 1 vagy 2 gombot, és akkor dobná el, és nem ilyen hülye perknek betenni. Ugyanígy a last stand, hogyha nem fejen vagy nem találnak egyből halálos helyeken, akkor késleltetve lehetne utolsó erőfeszítéssel pisztojjal lőni. De a játékban ez sem igazán jó, mert kiírja ha megölsz vkit, és látod ha még nem halt meg. Kikéne venni, hogy kiírja mikor ki öl meg kit (vagy késleltetve írja ki mindig) + találat jelzése sem kellene...

    Jajh olyan jó játék lehetne, lehet játék fejlesztőnek kéne mennem ? :I
  • Tommy093
    #709
    igen igen pont ezert kéne minnel hamarabb.. de az jólessz hogy egybol multiplayer beta lesz igy legalabb meglatjuk mire szamithatunk.. ha teccik a multi béta megveszem ezt is mint az összes többit.
  • Solyom2
    #708
    Hogy várom.A demo meg adja a választ hogy mégis mire számíthatunk.
  • Tommy093
    #707
    nem a demó mindig jó egy hónappal a teljes game elött jön , tudtommal
    inkabb imatkozzatok hogy holnap legyen vmi
  • Solyom2
    #706
    Nem novemberre jelentették be?
  • Tommy093
    #705
    hat vszinu hogy akkor csak 14.én vagyis jövö het kedden..mert aurópában nov14.jön
  • Prince23
    #704
    okt 11 vagy 14-re jön Pc-re.
  • Tommy093
    #703
    akkor vszinu hogy pc re is nemsokára jön netán holnap..
    mert azt mondták hogypárhuzamossan jön
  • Dave0092
    #702
    Én úgytudom hogy x360-ra már tegnap óta elérhető a béta
  • Tommy093
    #701
    sehol nem olvastam de előző heten mikor elvileg jött volna.... kétszer is oktober 3-ra és 7-8 ra is mosnták semmi nemvolt.. akkor aztmondtak hogy most szombaton.. mert 1 hónap van megjelenés és a demó között nov11-okt11 de ugylatszik megint kamu... de nem tudnák ám kkiirni ezek a nyomorultak hivatalos oldarra hogy egyaltálan jön e és hogy mikor..
  • zaki
    #700
    ez arra jó szvsz, ha te maradsz az utolsó életben maradt ember, hq mellé befexel mint egy halott, aztán hirtelen felpattansz, és szétlövöd az ellenfeleket :D
  • Dave0092
    #699
    hol olvastad?
  • Tommy093
    #698
    az igaz hogya béta holnap jön hé?
  • Snexi
    #697
    nem értem az összefüggést :/ senki sem fog percekig tetszhalottként lenni szerintem

  • Hellsing47
    #696
    | #658

    ennyire nem tetszik akkor nem kell ide irogatni, főleg nem ilyen stílusban