7577
  • Dave0092
    #775
    I'm playing it and it is fantastic. Good job treyarch. I had my doubts. For all those who havn't got to play it yet, let it be known....if you like COD4...its the same exact thing almost. Everyone knows they used the same engine blah blah blah...But in terms of guns and sights, suppressors and all the good stuff. Its all there. Spawns are a little ridiculuous here and there but it's a beta. OVERALL, its awesome.
  • zomgzerg
    #774
    nincs jobb dolguk hétvégén xd
  • Dave0092
    #773
    Nem elérhető a callofduty.com .... lehet most töltik fel
  • romeozor
    #772
    erre a hétre én már nem várnék semmit

    We've been focusing on this 360 BETA right now. Look, my logic is simple; there are more CoD gamers on the 360 than on the PC. That's not opinion, it's fact. As entertainers, we want to entertain as MANY people as we possibly can. So the 360 came first, you're absolutely right.

    Does this mean we don't care about the PC? Hell no! I am a PC gamer, and always will be. So is our Associate Producer, Multiplayer Design Director, PC Director, and the entire team of engineers on the PC team. Now that the 360 BETA is out and in the wild, we'll have a little more time tweaking some things and ironing out the wrinkles. But you can bet that the bulk of the news coming out from now on will be about the PC BETA. Now it's your turn.

    When is the PC BETA you ask?

    So what was my M.O. with the 360 guys? You were all spectators, you should know what's coming already... The PC BETA will be released.... come on, all together now... SOON! =)

    More info on how it will be released, when it will be released, etc will be made available next week.

    Regards,
    -JD

    tehát majd a jövő héten mondják meg hogy mikor/hogyan adják ki a pc bétát/gammát/deltát stb.
  • Solyom2
    #771
    Jöhetne az igazság
  • Tommy093
    #770
    játékkal kapcsolatban amugy sztem jó lessz.. a cod4 es graf nekem bejön csak lehetne meg egy kicsit színesebb.A cod4 el mondjuk soha nem volt már akkora kedvem jaccani mint a régi codokkal, sztem ennek az az oka hogy a cod4 nem 2.vh-s.Cod5 el ujra visszajöhet a régi lendület
  • Tommy093
    #769
    igen már mindent lehetett hallani csak az igazat nem.. de hiába vagy beregelve nem vagy VIP tag azert meg ugyanugy fizetni kell sztem..
  • Tommy093
    #768
    akkor meg nagyköcsögség... elotte ki kéne adni a demót hogy legalább belenézhessek mielott kiadok több mint 10 rugót..remélem hogy PC sek közül mindeki tölheti
  • Solyom2
    #767
    Szóval az töltheti aki előrendelte
  • Cat 02 #766
    Igazából 2 is :D
    http://www.cod-online.hu/
    http://totalcod.hu/


    Béta kulcsot gondolom az kap aki előrerendelte.
  • zomgzerg
    #765
    a codnak nincs magyar bázisa
  • Zs0lt1
    #764
    srácok én hallottam olyan verziót is hogy az kap bétához kulcsot, aki a callofduty.com-ra be van regelve.
    ez lehetséges, mert akkor én is regelek :D
  • Prince23
    #763
    Okt. 14-én lesz blta pc-re.ezt már rég leírtam napokkal, hetekkel ezelőtt. a cod magyar bázisáról (web) hoztam a hírt még anno.
  • zomgzerg
    #762
    most akkor senki se töltheti
  • Tommy093
    #761
    most akkor mindeki tölheti pc bétát vagy csak az aki előrendeli?
  • grebber
    #760
    November 11-ére van írva a pc-s megjelenés!
  • Tommy093
    #759
    egyetértek, igyvan vagy ma vagy holnap,szerintem hivatalos oldalon nem irnak faket
  • Solyom2
    #758
    Jó esetben este
  • Solyom2
    #757
    Szerintem holnap jön PC-re
  • Zs0lt1
    #756
    1: hazucc :D
    2: linkt!
  • Tommy093
    #755
    hali ugy tudom xboxra jött ki tegnap a béta!
    De Xbox360-versie van de Call of Duty: World at War beta is al van start gegaan.
    vszinui PC re is hamarossan -->PC players, your BETA is coming up! Stay tuned and keep checking CallOfDuty.com for updates coming shortly.

    ja am www.callofduty.nl meg www.callofduty.com
  • Dave0092
    #754
    kor: 14 alatt... mit vártok?
  • Solyom2
    #753
    Egész jó.
  • berlinboy6329
    #752
    Jah,artillery van 5 kill után.
  • Prince23
    #751
    LoL
    5-öt érne, nehogy 7-et xd- és akkor katyuskát 5 kills után kapom?
  • berlinboy6329
    #750
    Unleash the Dogs (7 Kills):

    Kill seven enemies without dying and you enable the ability to call in attack dogs, which will sniff out any enemies on the map. Unlike COD4, attack dogs will find you regardless of where you hide, making it exceedingly difficult to avoid them. Furthermore, killing the attack dogs will only save you temporarily as the hounds will respawn if killed until their time/kill limit has expired.

    Kill streak.
  • Prince23
    #749
    Kutyauszítás perkben vagy kill streakban lesz?
  • Cat 02 #748
    kar,mosin <3
  • Hellsing47
    #747
    no meg azért mert a sok kurvaokos lehúzta a játékot a kutyák miatt, meg a nem megfelelő fegyver visszarúgásért (ami valszeg a steady aim miatt volt) :-c
  • Balumann
    #746
    Én semmi ilyesmit nem látom gamestaron.
  • zomgzerg
    #745
    pc-ről törölték a projectet a kevés előrendelő miatt
    forrás: gamestar
  • Dave0092
    #744
    a napokba
  • Solyom2
    #743
    PC-re tudja valakimikor jön?
  • Gando
    #742
    sztem a tetszhalott úgy lesz megoldva, hogyha eltanálnak akkor nyomd meg a use gombot és elfekszel és aki eltalált annak nem jelzi hogy meghaltál ergó megkeres és beléd lő még 1 tárat :D
  • Dave0092
    #741
    akik előrendleték a gamespot-ról, vagy VIP tagok a cod.com-on azok kaptak Beta Key-t.
  • Snexi
    #740
    mért lol?nem tudom még hogy él e az hogy csak azoknak lehet key-ük akik elörendelik
  • mikiking
    #739
    "lol"
  • Snexi
    #738
    de az teljesen open vagy mi a fasz?
  • Dave0092
    #737
    Box-ra már kintvan
  • mikiking
    #736
    :D dehogy jött.....