40335
  • USAMEN POWER
    #6274
    Engem zavar (Intel Dual Core 2.0 Ghz, Geforce 8600GT 512 mb, 2 Gb Ram ddr2)... Csak attól félek hogy a hóvégi gépfejlesztés + modellautó vásárlás + ide egy 10 -es, oda egy 10 -es után nem marad nekem a TDU 2 -re. Sőt biztos, ezért csak abban reménykedek hogy késik a játék. :D
  • Gibor
    #6273
    Annyira nekemse jobb de engem se zavar :D
  • somdav95
    #6272
    nekem se sokkal jobb, de nem is különösen érdekel még :)
  • #6271
    Nekem is ilyen karim vban meg a ramom is ennyi, majd nyomom low grafon
  • janihunk
    #6270
    Lehetséges de még van időm míg lejjebb megy a game ára:D
  • somdav95
    #6269
    kártya+ram kevés lesz(szerintem)
  • janihunk
    #6268
    Nah regiztem megint a bétára mer most újítottam gépet így hátha beválogatnak. Am szerintetek egy E7300 proc, 2gb ddr2 ram és HD2600XT vel hogyan menne?
  • bertino
    #6267
    a marketing megvezetett lelkei :)
  • drot
    #6266
    Nem olvastad félre, már itt is volt róla szó többször is. Hát én ezekután, nem mondok semmit, hogy mikor jelenik meg vagy mikor nem, mert egyik hírben az van, hogy teljesen kész, másikban meg az hogy még a closed beta sem indult el. Majd kiderül Szeptember 21-én.
  • janihunk
    #6265
    Én nem tudom azért mégis csak kéne teszteli azokat a szervereket nem értem miért húzzák az időt. Am mint ha olyasmit hallottam volna hogy a sajtónak szánt példány már majdnem a teljes játék volt és ezt nem most hallottam hanem vagy 2 hónapja. Bár az is lehet valamit félre olvastam.
  • LeWyTy
    #6264
    Lehet hogy ennyire jól sikerült alapból
  • janihunk
    #6263
    Én ebből azt szűrtem le hogy tuti késni fog. Hisz még a Béta sehol se tart és még ha ma elkezdődne akkoris az a 45 nap semmi. Nem azért de a World zárt bétái is 2 hónapi tartottak minimum.
  • LeWyTy
    #6262
    De legalább válaszoltak.
  • ATi0021
    #6261
    Pár napja írtam a CDGalaxismak ismételten, hogy mikor lehet már előrendelni a TDU2-t vagy hogy legalább írjanak róla valamit, mert szinte már itt a megjelenés. Nos ma megjött a válasz:

    "Amint a Test Drive Unlimited 2 kapcsán pontosabb információkkal rendelkezünk, honlapunkon a játék előjegyezhető lesz."
  • pxxl
    #6260
    csa! talán nem kéne warezolni itt ok? :)
  • Robi546
    #6259
    Ja ok!
  • USAMEN POWER
    #6258
    Vagy elkell menni raktárba melózni. De egy építkezés is megteszi.
  • gduck
    #6257
    Csá!

    ITT lehet regisztrálni a bétára, ha szerencséd van bekerülsz!

    UI: a béta szerver nélkül nem fog menni, serial felesleges, crack nem lesz
  • Muttley
    #6255

    hát ebbe most nem megyünk bele :)
    A lényeg: a sport. Önmagadért, a közérzetedért, a kikapcsolódásodért, az egészséges testedért, egészséges gondolataidért és egészséges gondolkodásodért.
  • RYO21
    #6254
    Errefelé jobban szeretik a második fajtát.
  • drot
    #6253
    Ma már a kisportolt férfiakat sem szeretik a nők, és egyébként attól még hogy valaki nem úgy néz ki, mint egy álompasi, még dughat nőket hitelkártya nélkül is.
  • Muttley
    #6252
    és SPORTOLNI, vazze!
    dughatsz nőket ÍGY meg így is.
    Na, melyik verzióhoz nem kell hitelkártya?
  • gduck
    #6251
    Az TDU closed bétája a teljes játék volt. Itt ha jól látom, egy lebutított játékot akarnak kiadni a closed bétába. Ez nem kis feladat, sztem nem éri meg belefeccolt munkát és lásd az ebből adódó "béta csúszást"! Az első rész closed bétájából se volt semmi gond. Lehet még nincs béta állapotban a játék?
  • Blum
    #6250
    Nézd...

    Ha nem vagy biztos benne,hogy TDU2 miatt annyit kéne rákölteni,akkor ne tedd. Max nem játszol vele full grafikán. Én sem fogok vele fullon játszani,mert a VGA-m gyengusz,de én BIZTOS vagyok benne,hogy nem éri meg annyit rákölteni..nekem nem éri meg.
  • bazso29
    #6249
    Én mindenképp használt, de garis cuccokat akarok és így kb. 25ezer különbség van a két rendszer között, nem vagyok benne biztos, hogy tdu2 miatt megérné annyival többet költeni.
  • Blum
    #6248
    Hát..

    Az E8400 most újan 42,a 955-öt Phenom pedig 43.
    A Phenom nyílván erősebb,tehát egyértelműen azt éri meg megvenni.
    Nekem E8400-am,az is elég bika proci,bitang mód jól tuningolható (bár én alapon használom).
  • bazso29
    #6247
    Bocs ezt nem ide akartam.
  • bazso29
    #6246
    Hali.

    Mostanában tervezek gépet újítani és most egy x4 955-öt néztem ki pont olyan lappal mint a tied. Tudnál írni dolgokat a gépedről? Kíváncsi vagyok mekkora erő és tuning van benne, érdemes-e kiadni érte annyi pénzt amennyit kér érte a srác. Vagy egyáltalán érdemes-e quadot venni. (Lehet elég lenne nekem egy e8400es intel is).
  • wandrew26
    #6245
    detto
  • USAMEN POWER
    #6244
    Én megmondom frankón hogy egyetlen egyszer basztam be életembe, de akkor nagyon, és az volt az első és az utolsó. Kipróbáltam, semmi pluszt nem láttam benne, és többször nem iszok annyit hogy kiüssem magam. Lehet inni, de nem kötelező bebaszni, és lehet érezni mikor már elég. Az más kérdés hogy mennyire vagy befolyásolható, mikor mondják hogy igyál még és társai, kell legyen egy önkontrol hogy inkább nem. Ha ez nincs, akkor az magánügy. És ugyanez van a cigivel is, még egy szálat nem szívtam el életembe, és nem is fogok mert semmi szükségem rá. Mikor még suliba jártam, minden nap megkínáltak egy szállal, azt két szóval ellehet intézni, kösz nem. És lehet az a szlogen, azért hogy egészségesebben éljek, elvileg jah, gyakorlatilag meg a nagy szart, nap mint nap olyan társaság vesz körül akik dohányoznak, viszont pénzt spórolok meg azzal hogy nem kell még a doboz cigire is félrerakini, qrwa drága amúgy is. A drogról inkább nem mondok semmit, aki drogozik az egy idióta, és pont.

    Amúgy meló után jó dolog meginni egy vagy két üveg sört a kolégákkal, vagy bulizni is ellehet menni, élvezd a társaságot, de nem kötelező a bebaszás. Én haverjaim is eleinte mind kinálgatták, azt hamar rájöttek hogy én nem olyan vagyok. Olyan ember meg aki igazán menő, viszont qrwa kevés van. Nem attól leszel menő hogy qrwára bebaszol, jól öltözöl, játszod az eszed mások elött, stb,
    attól leszel menő ha saját magadat adod.
  • Gibor
    #6243
    Nem arra célzott hogy bárkinek feleljen meg, azt akarta ki hangsúlyozni hogy még lehet élete a gépen kívül attól hogy nem cigizik drogozik és iszik...
  • milk4
    #6242
  • FSpofon
    #6241
    mi az hogy elég ha ezt vagy azt csinál? miért kell neki neked megfelelnie?
  • milk4
    #6240
    Nem kell drogoznod,cigizned,piálnod.Elég ha csak haverokkal vagy.
    Pl. én sose drogoztam még,a cigi fos és csak házibulikon iszok,mert a városban minden drága és nem tudsz tőlük berúgni(rendesen).
  • SötétBarom
    #6239
    Szerinted nem aberrált, hogy ahelyett, hogy azt álmodnád, hogy egy chargerrel krúzolsz a parton, azt álmodod, hogy TDU2-zöl???

    Most komolyan :D

    Másrészt:

    "Inkább kockulok, minthogy drogozzak, cigarettázzak, meg hulla részeg legyek minden hétvégén"

    Ezek nem menő dolgok. Kurva jó nőket dugni pl menő. Vagy szép autókat vezetni. Érdekes kajákat enni. Esetleg utazni a világ minden tájára.
  • RYO21
    #6238
    Miért? Birom mikor beszólnak, hogy "balfasz vagy mert kocka vagy!"
    Inkább kockulok, minthogy drogozzak, cigarettázzak, meg hulla részeg legyek minden hétvégén, mert hát a menők mind ezt csinálják.
  • modelcar
    #6237
    Azt hittem röhögtök egyet rajta, de úgylátom nem úgy sült el a dolog ......
  • SötétBarom
    #6236
    Az ilyen dolgok kritikus pc függőségre utalnak.

    NEM.

    Kritikus balfaszságra.
  • gduck
    #6235
    Köszönöm a válaszokat
  • USAMEN POWER
    #6234
    Javítok:

    Óráról - órára előjöttek a rinyapicsák a tukó részlegről, egymástól függetlenül de ösztönösen, hogy zsepi nélkül összekönnyezzék a topikot értelmetlenül, de már a nyakukon volt a hiszti is. (Azt megúsztuk.)
    Majd jöttek az igen okos fiúk, akik próbálták megvígasztalni a zokogó társaságot, de ők csak jobban rákezdtek.
    Viszont gameplay videó az továbbra sincs, szal ismét megérte 100000 -ik rinyaparti. Na peace.