40335
  • Fehercsoki
    #6434
    Teljesen más kategória,bár gondolom a casual játékosok körében egyszerűen csak autós játék az összes:D
  • pxxl
    #6433
    "Atari egyszerűen csak gyáva és nem meri versenyeztetni a játékot az F1 2010, NFSHP, GT5 ellenében"

    itt max a gt5 lehetne esetleg ellenfél...de azzal sem egy kategória.
  • ATi0021
    #6432
    Az Amazon is megváltoztatta a megjelenési dátumot. Ők 2011-01-15-öt írnak. Bár még mindig nincs hivatalos időpont, de a január szinte már biztosnak mondható. A TDUC-n a GAME.co.uk megjelenési dátumát tekintik a leghihetőbbnek, mivel az péntekre esik.

    forrás: Amazon.com


    Amúgy a neten elég sokan gondolják azt, hogy semmi gond nincs a fejlesztéssel, mivel korábban újságok szinte kész játékként emlegették és ezért azt gondolják, hogy az Atari egyszerűen csak gyáva és nem meri versenyeztetni a játékot az F1 2010, NFSHP, GT5 ellenében. Közben Diablo a TDU Central moderátora szerint, lehetséges, hogy azért választották januárt, mivel akkor jobbak lehetnek az eladások, hiszen ott lesz sokak kezében a karácsonyi ajándékként kapott pénz. Amiből persze mindenki TDU2 fog venni. :)
  • milk4
    #6431
    Január 30.-án van a szülinapom :P
  • Muttley
    #6430
  • gduck
    #6429
    Ezt a topic zárós dumát felejtsed már el
  • gduck
    #6428
    Ezzel csak a az a problémám, hogy az összes interjúban határozottan, fennhangon hirdették a szeptember 28.-i dátumot! Ezek után semmilyen dátumot nem veszek komolyan, hiszem ha látom
  • drot
    #6427
    Nein nein nein nein! De mostmár tényleg lehetne zárni a topikot, mert így nincs sok értelme.
  • MikX
    #6426
    Olvastam, és az atarinak elhiszed még egyetlenegy szavát is?
  • [HUN]FaTaL
    #6425
    Előbb inkább olvasd el, hogy miért késik.
  • MikX
    #6424
    Most nézegettem, hogy késik a game... hát mondhatnám várható volt, úgyhogy nagyon nem is mozgat, majd tánézek úgy egy fél év múlva mi a helyzet, egy vicc az Atari ezzel a "titkoljuk el a nagy semmit"
    Meg az is, hogy gondolom a média, akiknek kiadták kipróbálásra, azoknak is meg volt kötve a kezük, nem mondhatták el, hogy még sehogyan sem állnak.
  • MikX
    #6423
    Ehez a megnyilvánuláshoz gratulálok...

    Mármint miért szaroskonzol? Ez tiszta üzlet, ésbizony a konzolban sokkal nagyobb az üzlet, akárki akármit mond.

    (bár erősen kétlem, hogy ez lenne az igazi indok, miért kellene a konzolos multit polírozni még fél évig? megeszi ezt valaki? :D)
  • [HUN]FaTaL
    #6422


    Ritkán értek veled egyet pedig. :D
  • [HUN]FaTaL
    #6421
    Látom csak személyeskedni tudsz. :) Az a baj, hogy te és, akik fikáznak, hogy miért nincs gameplay video azok köszönőviszonyban sincsenek sem a programozással sem a játékfejlesztéssel. :)

    Egyébként egyetértek, szerintem érdemes lenne lezárni a topicot, mert tök értelmetlen.
  • USAMEN POWER
    #6420
    Egyet értek. Néhány hír után lehessen vesézni, utána zárni kell a francba. Ati meg közli pixxelnek privátban mikor új hír van, ennyi.
  • USAMEN POWER
    #6419
    Tanítják valahol, vagy születni kell ahhoz hogy egy séró ilyen fa..ságokat termeljen ? A "na mi megmondtuk" hülye szöveget nyugodtan vetítheted másra, vagy akár megtarthattad volna magadnak mert egyrészt ti a nagy szart se mondtátok meg, másrészt nekem csak a folyamatos rinyához volt pár szavam, ugyanis vicc hogy napi ~ 50 hsz -ben kellett olvasgatni hogy "nincs gameplay videó, nincs gameplay videó, sírunk, sírunk" persze mindezt kibővítve, és számtalan formában idevésve. Ha valaki(k) qrwa nagy professzornak érzi magát, akkor legalább tudja hogy mi a fa..zt ír, és ne a levegőbe dumáljon. Magamból kiindulva nem csak ez az egy fórum van amit követek napi szinten, nekem infó kell, és nem a kibaszott nagy semmiről akarok én itt olvasgatni mert az időpazarlás, és csak fölbaszom magam. A chatet igénybe lehet venni, ott is lehet sírni orrba szájba.
  • drot
    #6418
    Najó szerintem zárd le a topikot januárig
  • Muttley
    #6417
    hátha elmennek miatta az illetékesek gyónni
  • pxxl
    #6416
    úúhhh pazzeg ezért a viccért megérdemelnél 1 hét topikbant
  • bertino
    #6415
    sóhaj...
  • Muttley
    #6414
    Nem nagyon vágod a témát ;)
    Nem volt és nem is lesz gameplay még 1 jó db-ig.
    Miért?
    Szerintetek (Usamen és Te, no meg ki ne hagyjam SötétBarom cartársat) okos marketing fogás.
    Mondtátok ezt úgy, hogy köszönő viszonyban sem vagytok a szakmával.
    Szerintünk meg azért, mert sehol sincsenek még.
    Ezt ők úgy kommunikálták, h így-úgy nem akarnak idő előtt túl sok infot közreadni.
    Ti ezt benyaltátok és igen kultúrált stílusban arcon rókáztatok mindenkit, aki már akkor látta a nyilvánvalót.
    Nem infora volt/ van szükségünk. Nem. Abból (és ígéretekből) bőven akadt.
    Értékelhető gameplay videora. De az nincs. Mert nagyon nincsenek kész és most már a szavuknak sem sokan adnak hitelt.
    Akkor ki is mondott pusztító sületlenségeket?
    Tudod, úgy van ez, h ebben az iparágban, ha vkinek van vmi értékelhető portékája, az - mily' meglepő - közzéteszi, érted. Tudod mééé? Meee, ebből él, vágod? ;)

    Van egy viccem, only for you xD
    Tudod mi a különbség a tévedés és az üvegtál között?
    ...
    Az hogy a tévedés lehet fatális...
  • adamfesto
    #6413
    Majd ha a STALKER nyomdokaiba lép, na majd akkor dühöngjetek.
    2000-ben már néztem az in game képeket, legkésőbb 2002-re ígérték, utána 2003-ra halasztották, 2007-ben megjelent. Na akkor már nem kellett...
  • [HUN]FaTaL
    #6412
    A szaros konzolok miatt csúszik az egész szóval nem. :D
  • bertino
    #6411
    nem
  • szabii98
    #6410
    Konzolra még idén kijön?Elsősorban PS3ra gondolok:)
  • [HUN]FaTaL
    #6409
    Olvasd el mi miatt késik, nem olyan bagatel baromságok miatt mint amiket ti mondtatok. :) Nem sok tartalom lesz ezután sem.
  • ATi0021
    #6408
    Karácsonykor és szilveszterkor még nem, de utána nem sokkal már játszhatunk a TDU2-vel. Legalábbis ez valószínű egy svéd áruház megjelenési dátum szerint, ami 2011-01-24. A 2011 januári megjelenést erősíti, hogy az angol Game.co.uk szerint a megjelenés 2011-01-28-án esedékes.

    források:

    - TDUC
    -GAME.co.uk
  • Fehercsoki
    #6407
    Ne már komolyan ezért késik?Egyre jobban utálom a szar konzolosokat!
  • [HUN]FaTaL
    #6406
    "polishing console multiplayer"

    Ráadásul a retek konzol miatt. Adják akkor ki PCre előbb :)
  • pxxl
    #6405
    ok
  • cSuwwi
    #6404
    megfixeltem hogy ie alatt is menjen, majd frissítsd a scriptedet
  • pxxl
    #6403
    kit érdekel az ie8
  • Neoncsoves
    #6402
    örülök neki így legalább lesz rá pénzem! :D
  • Falkon
    #6401
    De jó hír! :(
  • Blum
    #6400
    Chrommal műkszik
  • gduck
    #6399
    IE8 alatt hibás (szerkesztés/visszavonás helyett SPOILER), Firefoxban jó!


  • gduck
    #6398
    Próba
  • Fehercsoki
    #6397
    Remélem a sok csúsztatás miatt küldenek még ki pár béta kulcsot.Írták hogy hamarosan bejelentik a béta időpontokat,remélem az open bétát is bejelentik valamikorra.Mert ha az elindul,onnantól kezdve azzal már simán kihúzzuk a megjelenéséig.
  • bertino
    #6396
    hát fél éves eltolás után nehogymár szar legyen, mert kiheréljük őket, mint a tdu1 esetében megjelenéskor majdnem
  • pxxl
    #6395
    pff fáradok...forráskódból akartam megnézni hogy melyik css-t használom a topikban