• USAMEN POWER
    #6244
    Én megmondom frankón hogy egyetlen egyszer basztam be életembe, de akkor nagyon, és az volt az első és az utolsó. Kipróbáltam, semmi pluszt nem láttam benne, és többször nem iszok annyit hogy kiüssem magam. Lehet inni, de nem kötelező bebaszni, és lehet érezni mikor már elég. Az más kérdés hogy mennyire vagy befolyásolható, mikor mondják hogy igyál még és társai, kell legyen egy önkontrol hogy inkább nem. Ha ez nincs, akkor az magánügy. És ugyanez van a cigivel is, még egy szálat nem szívtam el életembe, és nem is fogok mert semmi szükségem rá. Mikor még suliba jártam, minden nap megkínáltak egy szállal, azt két szóval ellehet intézni, kösz nem. És lehet az a szlogen, azért hogy egészségesebben éljek, elvileg jah, gyakorlatilag meg a nagy szart, nap mint nap olyan társaság vesz körül akik dohányoznak, viszont pénzt spórolok meg azzal hogy nem kell még a doboz cigire is félrerakini, qrwa drága amúgy is. A drogról inkább nem mondok semmit, aki drogozik az egy idióta, és pont.

    Amúgy meló után jó dolog meginni egy vagy két üveg sört a kolégákkal, vagy bulizni is ellehet menni, élvezd a társaságot, de nem kötelező a bebaszás. Én haverjaim is eleinte mind kinálgatták, azt hamar rájöttek hogy én nem olyan vagyok. Olyan ember meg aki igazán menő, viszont qrwa kevés van. Nem attól leszel menő hogy qrwára bebaszol, jól öltözöl, játszod az eszed mások elött, stb,
    attól leszel menő ha saját magadat adod.