40335
  • Zuchy
    #6113
    Ja, de dupla rétegű.
  • milk4
    #6112
    Amúgy mondta a csaj,hogy az egész 1DVD-s lesz(EGY DVD-s)
  • Gibor
    #6111
    A polcon megvan még :D De nincs kormányom se most azt kedvem sincs vele játszani jelen pill...
  • bazso29
    #6110
    Már nincs meg neked a tdu? Vagy csak nem játszol?
    Nagyjából én is csak látatlanba beszélek, telepíteni nem tudtam a bétát. (A fájltípusokról csak infóim vannak.)
  • USAMEN POWER
    #6109
    A végleges játék lesz vagy 10 giga fölött, ugyanis már az egy 7 gb körül van, igaz én modolgattam egy keveset. Ebbe a béta sac/kb 5 GB -ba én az Ibizát tudom elképzelni, 3 - 4 db autóval. A hang 15 mb kicsit erős 4 autónak, az egyben legalábbis egy autónak a hangfileja 1 mb kb, és akkor sokat mondtam. A mód hangok se sokkal nagyobbak !

    #6108: Ja 3.6 GB a telepítő.
  • Gibor
    #6108
    Én 2gb ra emlékszem Oo Lehet hogy nincs Ohau benne, csak saccoltam, de a végén hozzá is tettem hogy csak láthatatlanba beszélek...
  • bazso29
    #6107
    TDU1-ben Oahu több, mint 5 giga. TDU2-ben részletesebbek a szigetek.. Valami biztos nincs a bétában.
  • Gibor
    #6106
    Igaz. Szóval meg saccolom hogy a béta tartalmazza Ohau-t is, mivel 3-4 autó van a bétában elvileg, az maximum 100mb és akkor nagyon durva modellek/textúrák vannak, hangjaik 15mb környéke maximálisan. Egy sziget legyen mondjuk 2gb de telepítve a játék van szerintem 5gb amibe bőven belefér egy Ohau+Ibiza 3-4 autóval... Mondjuk látnám a telepített bétát többet tudnék mondani :D Mivel nagyon szeretem áttúrni a játékokat.
  • USAMEN POWER
    #6105
    "Egy offline mod nem 3gb" ---> Na ja, és ha lenne serialod, telepítenéd, mindjárt nőne vagy 2 gigát. Tömörített fileokat szed le a kliens.
  • bazso29
    #6104
    Jaaa, azt hittem ez egyértelmű, hogy a zárt bétában nincs offline. Lassan hetek óta erről van szó, hogy nem tudnak játszani a teszterek, mert szar a szerver, vagy ki tudja mi..
  • USAMEN POWER
    #6103
    Pedig 3.64 GB -ot szed le a kliens, és azt még telepíteni kell. Szerintem kéne legyen benne offline ha a méretét nézzük, viszont a feltöltő srác még mindig a szerverre vár, ami azt sugalja hogy nincs benne, vagy nem elérhető. Viszont a fantáziám azt súgja, hogy csak az online elérhető attól függetlenül hogy esetleg benne van az offline is, és az utóbbit tényleg megoldaná egy crack.
  • Gibor
    #6102
    Egy offline mod nem 3gb.... csupán script ami max 50mb kb minden versennyel... Inkább Oahu nincs benne valószínűséggel meg az összes autó... Minden játék nagy részét a textúra, modell, videó és hangok teszi ki...
  • Fehercsoki
    #6101
    Azért a méretéből ítélve meg van rá az esély hogy nincs benne:S
  • Gibor
    #6100
    DX9 kell a játéknak minimum, sm3 nem dx10...
    Bétáról meg annyit hogy szerintem lesz crack hozzá, nem szokták a készítők kivenni kompletten a dolgokat, csak letiltják általában...
  • USAMEN POWER
    #6099
    Most nem a végleges játékról van szó, hanem arról hogy jó lenne ha a bétában lenne offline, mert akkor érne valamit a kiszivárogtatott telepítő. (Crackel) Amúgy ha lenne offline benne, szerintem a feltöltő barátunk már rég tolt volna fel gameplay videókat, és nem a szerverre várna. Szal ez így ahogy van kapufa, a piratebayes srác meg csak vakítja a népet.
  • bazso29
    #6098
    Ezzel én is így vagyok. Bár tdu2-nél kivételt teszek, ha nem lesz open béta akkor is előrendelem.
    A hangok módosítására nem látok sok esélyt (egy ideig), bízzunk benne, hogy nem is kell olyan jók lesznek.
  • Fehercsoki
    #6097
    Open beta biztosan lesz.Csak először ez a closed ki tudja mettől meddig,aztán gondolom utána rögtön vagy kis idő elteltével az open,gondolom a closed betaban csak megnézik mennyire játszható,mert ha van valami baj vele nem dobhatják rögtön úgy mindenki elé.
  • Falkon
    #6096
    Nem kell a vita! Biztos támogatja a DX9-et is. Offline-online nincs, majd lesz!
    Ennyi!
  • [HUN]FaTaL
    #6095
    Persze demo nélkül. Ha nem lesz offline (warez) akkor legyen open beta vagy demo, mert látatlanba nem veszek semmit. A no mod remélem megmarad, a hangokat leszámítva.
  • [HUN]FaTaL
    #6094
    Ember vak vagy?

    Hát oda van írva hogy minimum DX9 kell.

    "Video cards must support minimum Shader 3.0. "
  • bazso29
    #6093
    Szerintem akkor érne a legtöbbet. Nem kellene offline. Csak online legyen brutál jó szerverrel. Nem kell a sok crackkelt szar, vegye meg mindenki eredetiben ha játszani akar.. De sajnos lesz offline mód is. Ugyanígy vagyok a modokkal is, szerencsére egy ideig "no mod" lesz.
  • Fehercsoki
    #6092
    Igen és a dx9 alatta van...Az van megadva amit támogat,ha dx9t is támogatná az lenne odaírva hogy dx9 or higher...
  • [HUN]FaTaL
    #6091
    A finalben itt is lesz offline mód.
  • milk4
    #6090
    Jelenleg nemtudni semmit.Még az online sem megy még.
  • samsung123
    #6089
    na most akkor van benne singel is? mert ha csak online van benne szart se ér..de valamit olyat ir hogy van benne offline is
  • csoli31
    #6088
    Látod ott a minimum szót? Én csak azt látom, hogy támogatja a DX10 és a feletti módot.
    milk4:Ha a béta online, akkor hogy akarnál vele offline játszani. Az első részt is csak azért lehetett offline játszani tört játékkal, mert volt benne olyan mód.
  • [HUN]FaTaL
    #6087
    Supports ami azt jelenti támogatja, angolul tudsz e? Minimum sm3, támogat nagyobbat is. Mi nem érthető rajta komolyan nem érten :D
  • milk4
    #6086
    De a crack lényege az lenne,hogy offline tolhassuk.
  • Tufa
    #6085
    de játszható volt az elején
  • Fehercsoki
    #6084
    És te?
    Test Drive Unlimited 2 supports DirectX version 10 or higher
  • [HUN]FaTaL
    #6083
    Tudsz olvasni? Minimum shader 3.0 = DX9.
  • csoli31
    #6082
    Ha egy kicsit gondolkoznál, tudnád hogy az első része sem játszható tört verzióval online.
  • Fehercsoki
    #6081
    Securom crack meg létezik,ami nem adott játékhoz van,hanem a securomhoz...
  • Fehercsoki
    #6080
    De hát nincs benne offline mód:D
  • milk4
    #6079
    Gyerekek,piratebay-en keressetek rá a: Test Drive Unlimited 2 ~BETA~ Qtas_Team -ra és várjátok a securom cracket:P
  • samsung123
    #6078
    nem!!! a minimum a DX9(ez a Shader 3.0) és kircsi lesz mert lesz benne DX10 is!! szebb lesz mint konzolon és elvileg optimalizást is.
  • USAMEN POWER
    #6077
    Szerintem hülyeség, nézd csak meg a hívatalos gépigényt. Szerintem csak támogatni fogja, de háth valjuk be hogy az egyhez képest nem változik akkorát a grafika, hogy DX10 legyen a minimum. :)) Még a Crysisban is van DX9 támogatás.
  • Fehercsoki
    #6076
    Ha jól értem akkor minimum dx10?
  • [HUN]FaTaL
    #6075
    A kérdőjelet ismered?:D KÉrdeztem, nem mondtam...
  • ATi0021
    #6074
    A TDU Centralon írnak a kiosztás mellett egy másik nagyon érdekes dolgot is, amit nem hiszen hogy fordítani kell:

    "Test Drive Unlimited 2 supports DirectX version 10 or higher. Video cards must support minimum Shader 3.0. "