40335
  • Robi546
    #6153
    Én máma találtam valami open beta félét de nemtom hogy pontosan az i volt!
    De már azt sem tudom hogy melyik oldalon volt!!!
  • milk4
    #6152
    De a Qtas Team által kreált installer miért nem jó neked?
  • [HUN]FaTaL
    #6151
    Nem szedtem le a telepítőt sem, még azoknak sem megy a beta akik kaptak kulcsot, ráadásul nincs offline, esélytelen, hogy valaha működésre bírjuk. Inkább megvárom az Open betat ill. a Finalt. :)
  • ATi0021
    #6150
    Gondoltam erre én is, de akkor se jó. Azt kellene elérni, hogy a Windows telepített programok között is ott legyen. Nem vagyok profi programozó. Inkább hagyom. Ha kíváncsi vagy rá akkor a universal extractor nevű progival lehet kitömöríteni a telepítőt. Külön mappákba szedi szét az egészet.
  • [HUN]FaTaL
    #6149
    Registryből csinálj reg fájlt és add hozzá az adatbázishoz. :)
  • ATi0021
    #6148
    Nem akarok offot írni. De lenne egy kérdésem. Van valaki a topicban aki ismeri a .iss és .isl filekat és Inno teleptővel kapcsolatos dolgokat?

    Csak azért kérdem mert sikerült szétkapnom a TDU2 telepítőjét. Minden fájl így a telepített fájlok, regisztris beállítások, képek, szerződés stb.meg van. Csak az a baj nem tudom működésre bírni a bétát. Indításánál érzékeli, hogy nincs telepítve.
  • SötétBarom
    #6147
    Mér pont egy ilyen tirpák q7 a háttér? :/
  • samsung123
    #6146
    ja igen, ezzel azt akartam mondani hogy szerintem tartható a megjelenés!
  • samsung123
    #6145
    A JÁTÉK KÉSZ! csak szervereket és multit kell finomhangolniuk...tehát már nem a játék grafikáján és felépítésén kell pöcsölniük, a béta az ONLINE tesztelésére van!
  • Fehercsoki
    #6144
    Elég az,ami fontos,a fizika,azt megnézzük,de semmi mást nem mutat a játékból:)
  • Fehercsoki
    #6143
    Lehetséges!Újságíróknak szinte teljesen kész játékot mutattak már hónapokkal ezelőtt...
  • drot
    #6142
    Lesz ebből Szeptember 21? Már csak 49 nap, és még zárt béta sincs....
  • ATi0021
    #6141
    A TDU2.fr-en megerősítette Fabien, hogy a béta még nem kezdődött el, de Nadal szerintem már nagyon közel vagyunk hozzá. (Ez az infót július 31-én jelent meg.)

    Korábbiakat idézve, első alakalommal a béta rendkívül szűkös körben zajlik:

    - Csak néhány ember (száz) került be az első "körbe", majd lassan bővítésekre kerül sor. Ennek oka, hogy tesztelni akarják a szervereket és a multiplayer játékot a szerver túlterhelése nélkül, stb.
    - A bétában csak EGY autó lesz és freeride mód, semmi más (legalábbis, amikor elindul...)

    Fabian majd azzal folytatta, hogy szerzett egy béta kulcsot magának és egy másikat egy másik személynek a fórumon, megerősítette az NDA dolgot és azt a tényt, hogy a béta tesztereknek jelentéseket és más visszajelzéseket kell írniuk, esetlegesen a játék FaceBook-os oldalára.

    Végül, Fabiannak lesz némi exkluzív média anyaga, amit a francia közösségek fog megosztani, a TDU2.fr-en, ezért érdemes lesz figyelni. Ez a média anyag nem a bétából lesz, hanem az Edentől kapott exkluzív anyag, melyet kizárólag neki van joga közzétenni.

    forrás: TDU Central
  • Muttley
    #6140
    A TDU2 közben (is)



    ;)
  • bertino
    #6139
    szerintem csak az a baj, hogy magyarorszagon egy falatnyi kenyerre is alig van lassan pez.
  • ATi0021
    #6138
    Igen, még én írtam Nekik, hogy mikor lehet előrendelni. Szerintem az a baj, hogy nincs a kiadónak hazai képviselete...
  • Fehercsoki
    #6137
    Magyarországon viszont még nem láttam olyan boltot ahol lehetne,cd galaxis ígérte régebben hogy előrendelhetővé teszi,de azóta sem lehet.
  • belapeter
    #6136
    A honlapon van link...
  • Leo 1991
    #6135
    hol tudnám előrendelni a játékot??
  • USAMEN POWER
    #6134
    Innen !
  • Fehercsoki
    #6133
    Ha már visszaolvastál addig hogy nem vetted észre amikor az is le lett írva hogy honnan lehet leszedni?
  • solo
    #6132
    Honan?: OOOO
  • AlieN911
    #6131
    Köszi szépen 21 lettem xD :)

    Kössz a felvilágosítást is
  • Falkon
    #6130
    Nem sok minden!

    Én írtam egy hsz-t neked, hogy Boldog szülinapot!
    Amúgy 2 videó amit egy gyerek töltött fel, a zárt bétáról. Semmi értelmes nincs benne.
  • Fehercsoki
    #6129
    De úgyis csak az a kulcs működik,ami benne van az adatbázisukban,és valószínűleg csak annyi van benne amennyit kiadnak,akkor kerül bele amikor kiadnak egy kulcsot.De lehet tévedek,viszont a youtubeos videók akkor is kamuk.
  • RYO21
    #6128
    NFSWorldnél is ez volt.
  • Szabi1991
    #6127
    youtubeon megjelent egy rakat vidi kulcsgenerátorról.. de nagyon kamunak tűnik.. :-/
  • Fehercsoki
    #6126
  • Muttley
    #6125
    szetted, mi?
    ...

  • Fehercsoki
    #6124
    Az a kérdés ki csinálná meg,és hogy megéri-e?Ki tudja mikor jön az open beta...Lehet hogy mire kész lenne már az opent tolnánk.
  • ATi0021
    #6123
    Szerintem egy hozzáértő személy vagy csapat működésre tudja bírni ez a bétát is. Mai világban egy cd kulcs generátor elkészítése nem a legnehezebb feladatok között van. Telepítés után ahogy a videóban is látható a menü\intróig eljutunk. Azután kérdezi le a belépéshez az adatokat a szerverről. Szóval szerintem egy szerver emulálóval átlehet verni a játékot.
  • milk4
    #6122
    Inkább nézzétek meg a TDU1 trailereit,ott is milyen árkádos már.
  • Gibor
    #6121
    sztem értehető az mivel nem kormánnyal mentek hanem joystick-al...
  • robi25
    #6120
    Valóban elég arcadosnak tünt a videók alapján.De remélem tévedek.
  • akyyy
    #6119
    itt írják http://boon.hu
  • TaRka0107
    #6118
    Én nem akarok ünneprontó lenni, de a videók alapján szerintem még szarabb lesz az irányítás mint a 1-ben. (Ez az én személyes meglátásom) Javítsatok ki ha nem így van.
  • wollnerd #6117
    Honnan szetted ezt a infót?
    Nem tudom elhinni!!!
    Ha minden igaz, ez lesz az első játék ami a helyszíne a hazánk!
  • drot
    #6116
    Sőt, bejelentették a TDU 3-at, ami Magyarországon fog játszódni, és csak a játék kedvéért a Logitech kiadott egy új kormányt, hogy még jobban érezhesd a kátyús utakat. Egyébként nemsok minden, elindult a zárt béta, és pár napon belül lesz gameplay videó.
  • milk4
    #6115
    Kijött a játék.
  • AlieN911
    #6114
    Hali, megjöttem nyaralásból..

    "Test Drive Unlimited 2
    (481 új üzenet)"

    Valami történt ebben a közel 500 hszben? Valaki leírná esetleg? köszi :)