40335
  • bertino
    #6394
    :|
  • pxxl
    #6393
    ki kell érdemelned
    majd megbeszéljük a hátsó raktárban...
  • bertino
    #6392
    ami a fejlécedben van smiley, olyat nekünk, halandó usereknek lehet kérni ? -.-

    mert én egy ilyet kérnék, ha van rá mód:



  • #6391
    Neked -fav???:DA:SD_A:D_A:DS_ASD:_A:D Meg te gyűjtögettél rá???:DSA_:DA_S:DA_S:D OK tudom hogy a gyerek sokba van de azért na!:)

    Am én is keresem a pozitív oldalát. Addigra talán lesz mérnöki melóm és már élőben fogok motoron krúzolgatni mire ez kijön Ja meg lesz rendes bika rendszer amin csak úgy folyni fog a kép
  • pxxl
    #6390
    jó csak egy ilyen felkorbácsolt állapotot így lehúzni, az eléggé kiábrándító tud lenni. én is direkt gyűjtöttem rá, erre semmi...

    hát minnyá' -fav lesz
  • Fehercsoki
    #6389
    Ha viszont nem lesz jó a játék akkor pont fordítva.
  • bertino
    #6388
    csak az jár jól értelemszerűen, aki megveszi, miután másképp ugyse lehet majd online tolni.
  • Dante73
    #6387
    Szerintem vagy a fizikát, vagy valami hasonlót kell átdolgozniuk, ami nem két perc. De ha tényleg a majdnem késszel játszottak a meghívott újságírók, akkor az azt jelenti, hogy visszajelzés miatt csúsztatnak. Vagy egyszerűen csak annyira elszabták az online kódot, hogy újra kell írni teljesen.

    Sőt. Lehet azért késik, mert mondjuk PS3-ra nem készültek el vele... Ki tudja.
  • Stockbauer33 #6386
    1et értek .A 16 fős layer már valóban komoly csorda :D
  • pxxl
    #6385
    jah vagy belesz@rik a nagy része és majd vagy megveszi vagy nem.
  • bertino
    #6384
    csak a várakozásokat fokozzák, hogy később nagyobb legyen az érdeklődés.
  • drot
    #6383
    Jah és még azt nemértem, hogy miért 1 hónappal a megjelenés előtt kellett elhalasztani a megjelenést? XD
    Ha ekkora a halasztás, akkor az már eléggé nyílvánvaló volt előtte is, szóval remélem felgyújtják a házát annak, aki kijelentette hogy 21-én megjelenik.
  • drot
    #6382
    És legalább fut a gépemen. Legalábbis a demója
  • Gibor
    #6381
    Ígyvan és kurva jó lesz :D
  • drot
    #6380
    De legalább lesz Mafia 2
  • drot
    #6379
    Hát kurvára nem örülök ennek az egésznek, de legalább van élet a fórumon.
  • pxxl
    #6378
    ő viszont a trailerről beszlét :)
  • Zuchy
    #6377
    A trailerben nem, de a bétateszterek nem estek le Ibizáról még az első körben.
  • pxxl
    #6376
    te láttad az egész szigetet a trailerben?
  • Zuchy
    #6375
    Igen? Az egész szigetet? Menny el hozzájuk segíts nekik, 3 nap múlva várjuk a teljes játékot.

    Az jó, hogy hallgatnak majd a bétatesztelők tanácsaira, kéréseire és hibajelentéseire. Így ki is tudják majd javítani a hibákat és új ötleteket is belevihetnek.
  • pxxl
    #6374
    jah kb ugyanazt a trailert kaptuk meg 5x :D
  • pxxl
    #6373
    érdekes, mert nemrég még azt mondták, hogy az újságírók gykorlatilag teljes játékot kaptak. akkor most mivan?
  • Gibor
    #6372
    Mi lehet? mondjuk egy komlett játék... Szerinted miért nem láttunk trailerbe rendőröket,(1 be volt de aze mutatott semmit) Miért nem láttunk 5-nél több autót? Miért nem láttunk gameplayt? Miért nem tudott az atari túl jutni az éjszaka-nappal változáson, az időjáráson... Amiket leírtak hogy mik lesznek, annak az 5%-t kb megkaptuk trailerbe, persze az összes trailer egy semmitmondó volt... Mert lényeget nem láttunk csak hogy autó forog autó pörög autó megy lemegy a nap felkell és 5 ember táncol... Jeeee ez lényegébe amit a trailerekbe mutattak grafikailag meg mindenhogy max 3nap alatt lelehet programozni modellezni stb ha van egy grafikus motorod... Szóval nem nagyon erőltetik a játékot....
  • Fehercsoki
    #6371
    Hivatalos oldalon a hír vége felé van:
    We will be announcing the new Beta dates shortly, as well as revealing exclusive Beta tester rewards, as a thank you for their patience and continuing support.

    Szóval azokat az exkluzív in-game cuccokat csak azok kapják majd akik be is kerültek a zárt bétába?
  • Muttley
    #6370
    Igen ciki ill. inkább égő.
    Igaz Usamen és HunFatal ;)
    Erről csicsergünk már jó ideje.
    Most talán hozzátok is eljut a dolog és lehet bennünket megkövetni.
    Bár Usamen, tőled nem várjuk el...

    Annyira, de annyira várható volt.
    Sebaj, inkább dolgozzanak rajta még és kapjunk egy jót (!), mintsem kiadjanak egy fekáliát, amit lehúzhatunk a WC-ben.
    Az egészben az a fájó, hogy mi a herének hitegettek, h így-úgy szeptember.
    Na, de mind1 xD
    Na, szóval, akkor listába felvéve, jövőőőőőőőőőre gyün a SpecOps:TheLine,GhostRecon:FutureSoldier,Homefront,Bulletstorm,GearsofWar3,ForzaMotorsport4,MetalGearSolid:Rising,MortalKombat:Fatality,AceCombat:AssaultHorizon,OperationFlashpoint:RedRiver éééééééééés a TDU 2
  • cSuwwi
    #6369
    milyen böngésződ van? portable firefox?
  • gduck
    #6368
    Pixxel!

    Valami bibi van!

    A hozzászólás szerkesztése helyett, ez jelenik meg: "SPOILER! - Kattints ide a megjelenítéséhez"
  • gduck
    #6367
    Az anyósülés miatt már így is 16 fős, úgy már 32 fős lenne
  • gduck
    #6366
    Eddig nem sajnáltam, de most már nagyon, hogy nem jutottam be a bétára
  • Dante73
    #6365
    Azért egy cirka fél éves csúszás....
    Mi lehet az, amin változtatni kell? Mi az, ami nem pár nap, 1-2 hónap, hanem mindjárt fél év? Szerintem valami nagyon alap dolgot szúrhattak el, mint például a multi leprogramozása.
    De nézzük a dolog jó oldalát.
    1; Az eddigi videók alapján a fizika nagyon gagyi volt. Remélem, jobb lesz.
    2; nem 8, hanem 16 fős multi-mókát kaphatunk esetleg... (16 verda azért mindjárt másképp hangzana, az már krúz lenne...)
  • ATi0021
    #6364
    Ha jól tudom a fejlesztés nem ment folyamatosan abban a 4 évben. Úgy emlékszem, hogy az Atari pénzügyi gondjai miatt volt, hogy csak állt az egész project.

    Amúgy várható volt. Az E3 idején a rendőrös részhez még egy sor kódot nem írtak meg. Kissé sokat vállaltak és most le vannak maradva. És akkor most még több dolgot akarnak belerakni....

    #6355 - Erre nem találtam forrást, hogy március. A hivatalos oldal is csak 2011 Q1-et ír.
  • RYO21
    #6363
    Ezt tudta mindenki.
  • Gibor
    #6362
    Semmit, ez az egész egy kamu, 40nappal a megjelenés elött senki nem csinálja hogy nem ad ki semmit a játékáról.... Eddig megkaptuk amit megtudtak adni, kb az sem kizárt hogy 10autónál nincs több a játékban.
  • Jamirofan89
    #6361
    Csak semmi pánik! Így lesz elég ideje mindenkinek,hogy fejleszteni tudja a hardvert!
    Ezzel akarok majd TDU-zni :O
  • Fehercsoki
    #6360
    Szerintem aki jelentkezett,tehát nem csak az aki be is jutott.
  • pxxl
    #6359
    de ezek am mit csináltak 4 évig? rég kész kellene lennie -.- nem halasztgatni :/
  • LeWyTy
    #6358
    "akik már jelentkeztek a béta tesztelésre, egy még be nem jelentett exkluzív in-game tartalmat kapnak jutalmul"

    EZ arra is vonatkozik aki jelentkezett de nem kapott beta-t?
  • Fehercsoki
    #6357
    Nekem szintén:D Bár jobban örültem volna ha karácsonyra TDU 2t kapok,de így is jó!Most szeptemberben úgy sem tudtam volna megvenni:S
  • Szabi1991
    #6356
    úgyis márciusban lesz a szülinapom.. a végén még tényleg megveszem megjelenés napján..
  • Prince23
    #6355
    Mérciusra halasztották el!