586
Telefonos segítség...
  • Kismókus
    #67
    Sziasztok!
    Nokia 6131-hez szeretnék témaszerkesztőt!
    Előre is köszi!
    ([email protected])
  • gyula166
    #66
    Helosztok énszeretnék egy D750i szovtvert mert az enyém szar ha tud valaki akkor küldje el a flasht az emailomra elöre is kösze [email protected]
  • #65
    Sziasztok!

    Egy kis OFF!
    Havernak egy Nokia 6230I-ről egy Nokia 6288-ra átküldtem egy témát. Ő fogadta, és kérte, hogy ezt a témát használja a telefon. Tudom, a mi hülyeségünk, hogy két különböző felbontású telefonra próbáltunk témát küldeni. De azóta a telefonja nem kapcsol be. Egy nagy felvillanás, és semmi, ki is kapcsol.

    Hogyan lehet ezt megoldani, anélkül, hogy szervízbe keljen vinni?
    Ajánlották a szotverfrissitést, de a telefon be sem kapcsol, így szerintem az kilőve.
  • rosta1994
    #64
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • padre14
    #63
    A D600 király teló!U600-al találkozott már vki személyesen?Ha igen,vélemény?
  • Rage47
    #62
    Találtam sonyericsson oldalán egy update service nevü progit. Ezzel gondolom a firmware-t lehet frissíteni. Ha frissítem házilag, akkor nem veszik el a telóm garanciája?
  • vikings78
    #61
    To install the fonts:

    (without card reader)
    1. connect your phone via mass storage
    2. open "resource" folder on memory card
    3. create "fonts" folder
    4. copy the files into that folder
    5. restart your phone

    note: you cannot access mass storage if you have fonts installed, to
    change/remove the fonts:

    1. turn off your phone
    2. remove memory card
    3. turn on your phone and wait for it until it goes on standby
    4. insert memory card
    5. wait for a minute
    6. connect your data cable and choose mass storage
    7. open the "fonts" folder
    7. delete or replace the set of fonts
    8. restart

    helló. segitene valaki ennek a lefordításában. előre is köszi
  • jenki2
    #60
    hi,

    szerintetek van adatkábel a Nokia 2610-es telóhoz? Ha igen, akkor hol lehet kapni?
  • Icebarney
    #59
    Erre a rendkívül égető problémára tényleg nem tudja senki a választ?
  • tockany
    #58
    Sziasztok!
    Az iránt érdeklődnék, hogy hogyan lehet mp3-akat tömöríteni, hogy több elférjen a mobilon és mégis le tudja játszani a telefon? Van erre egy külön program? Ha igen, akkor mi a neve? Előre is köszi a segítséget! A barátnőm kisfiának kéne és megígértem hogy segítek neki!
  • Bandi 18
    #57
    Hellosztok.

    Olyan pronlémám lenne hogy adva van egy siemens M65. és ha nincs a töltőre dugva akkor automat kikapcsol belépés után egy pár másodperccel. Mi lehet baja? Szoftverfirssítés megoldhatja? (Kártyafüggetlen)
  • baggu
    #56
    Sziasztok!
    Érdeklődnék ,hogy szerintetek melyik teló jobb ? Nokia 6233 vagy Sonyericsson W810i ?
    Véleményeket várok.
  • Abruzzi
    #55
    Hellosztok! Most szeretnék telefont venni, vagy Samsung E720-asra vagy Samsung D730-asra gondoltam. De sehol nem találom hogy ezeknek most előfizetéssel mennyi az ára?:S pls help. Ja és ha van esetleg hasonló kaliberű jobb mobil amit ajánlani akartok akkor nyugodtan. thx, csáó
  • Bammy
    #54
    Jha és még annyit megkérdeznék hogy szerintetek előnyösebb vagy hátrányosabb a kinyitható mobil?:S Csakmert kinézetre az tetszik jobban de nemtom hogy mi lenne a jobb:S
  • Bammy
    #53
    Megnéztem az adatlapját. Egész jó, sőt mondhatni tökéletes lenne számomra. De T-mobilnál is van?:S csakmert T-mobilost akarok és előfizetéssel (tom h előbb mást írtam). oda van írva hogy 20 rugó, előfizetéssel meg annyi h 90. az most mi?:D
  • Kmarha
    #52
    a saját részemről most a motorola v360-ast tudom ajánlani. Most vettem ilyent. Bár külön kell venni hozzá Micro SD memkártyát ha mp3mazni akarsz vele, de hát ezt egyiknél sem uszhatod meg. Vodafonenál most 19 ezer forint a honlapján utánaolvashatsz. De ott van egy készülék ajánló opció, ahol beixelheted azt amire szükséged van a telefonba, és kidobja a találatokat. (isten ments hogy késöbb engem hibáztass ha nem jön be az ajánlott :D)
  • Bammy
    #51
    Hellosztok!
    Telefonvásárlás előtt állok, de nem szeretném megbánni a vételt szóval gondoltam jobban körülnézek mielőtt új telefont veszek. Szóval tanácsot szeretnék kérni hogy szerintetek milyent vegyek. Nekem a lényeg az lenne hogy legyen rajt normális kamera (esetleg videofelvevővel), bluetooth, esetleg infra, mp3 lejátszás, meg az ilyen alapdolgok ami még nem tartozik a "húde extra beszarnak tőle az oszt társak" kategóriába:) szal értitek. Kinézetre meg hát mindenképpen kinyithatósat szeretnék. Árban meg olyan max 30 esetleg 40 ezer körül gondolkodtam (persze kártyásat). Akkor ha van időtök pls írjatok pár tanácsot amivel szerintetek jól járnék ;) köszi
  • Kmarha
    #50
    renden, részlegesen megoldodott a probléma. Csak azzal a két (ugyanazon fajta) telcsivel volt probléma az összekapcsolódás. Másikékkal tökéletesen müködik :P
  • Kmarha
    #49
    A Bluetooth szarakodik. Tökéletesen tud küldeni zenét, videót, hangot más telefonra, simán felismerik az enyimet.

    Viszont a fogadással valamiért szarakodik. Felismeri a kapcsolatot, felismeri, hogy kép akar átjönni hozzám, de abban a pillanatban ahogy áttölteni, kiirja hogy a kapcsolat megszakadt. Mintha valami nyavajás tűzfal védené az egészet. Lehet hogy csak ezzel a két GX vagy mifenével van baja, majd kiprobálom más telcsikkel is, de nem hiszem hogy ez lenne a baja. Lhet tudni mi a hiba, és van egy opció amit én láma nem vettem észre?! Inkább itt égek, mint a szervizben :D És mielött kérdeznétek, igen, van bőven szabad hely.
  • grebber
    #48
    Nemtudja valaki hogy a T-Mobile honlapján hol lehet részletes egyenleginfot lekérni???
  • kastil
    #47
    Sziasztok! Letöltöttem 1 unlock progit. Kiadott 7 kodot . Addig brobálgattam amig lekorlátozta a telcsit. Most mit csináljak? SEGITSÉG!
  • matula77
    #46
    Sziasztok! bluetooth-al próbálom összekapcsolni a gépem, de nem igen sikerül. Azt a hibaüzenetet kapom, hogy : a telefonhoz nincs érvényes kommunikációs port. A teló egy Sharp GX29-es.Ha valaki tud, segítsen!Köszi!
  • Istencsászár
    #45
    Hi!

    Samsung SGH-250 telóra kellene animált téma vagy háttérkép, amelyen egy analóg óra látható ( semmi extra csak egy "nagy" óra )

    thx!
  • Icebarney
    #44
    Valaki esetleg nem tudja rá a választ?
  • HayLin
    #43
    Sziasztok!
    A segítségeteket kérném!
    Nemrég vettem egy Samsung E570-es telefont. Mp3 zenét szerettem volna sms és mms hangnak beállítani. Létezik, hogy nem lehet? Mert nekem nem sikerült:-(

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • lerantg
    #42
    Sziasztok!
    Help urak help!
    Flashelni szerettem volna a V3-omat
    na hát nem jött öszze :(
    Olyannyira hogy most csak boot-módban indul-el a teló ezzel a szöveggel:
    Boot Loader
    0A.52.
    SW Version:
    R4515_G_08.BD.B3R

    Help my
    Hogyan tudok valami értelmes szoftvert rátenni, vagy legalább visszaállítani az eredetit?
  • Direkt0x
    #41
    SHARP GX17-re hogy lehet küldeni bluetooth-on???
    Honnan lehet szedni rá játékot???
  • Antrax #40
    én nem is tudtam hogy van MSN telóra :S
  • mod
    #39
    Honnan tölthetem le az msn-t erre a telóra (Nokia E61)? Mert ez a QuickIM MSN Messenger (amit találtam), csak trial verziós!

    A teló különben Symbian 9.0-ás...

    Kösz a segítséget!
  • Roland16F
    #38
    Hellósztok!

    Nincs meg vkinek a Deer Hunter (vadász) valamelyik része telefonos java játékként (jar. formátumban) ?? ár próbáltam mindenhol letölteni de nem találtam..

    Előre is köszi!
  • redbull0304
    #37
  • redbull0304
    #36
    Sziasztok hogy kell V3i-re témát felteni???
    Ha net-ről letöltök egy témát akkor egy rar.file van azt kell felteni vagy mi??? és hogy és hol kell telepíteni???

    Üdv,
    Kristóf
  • VKiller
    #35
    lehet
  • Ronaldinho
    #34
    Motorola V3-ra,h lehet játékokat tenni?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    Üdv: Peti!
  • Icebarney
    #33
    Üdvözlet! Az érdekelne,hogy telefonszám beírásánál a csillag gombot nyomogatva előjön w , majd p betű. Ezeknek mi a funkciójuk? (Nokia telefonom van)
  • Imter
    #32
    hm...
  • marcio mela
    #31
    Nos kezdjük de hosszú lesz mint a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The Longest Journey
    .

    Ha a kék panelt vizsgálod akkor láthatsz DKU-5 csatlakozót.De beszéltem a fő ügyfélszolgálattal (mert valaki itt vidéken a vezetékest a fax-al meg nem állok szóba).Aztán gondoltam ebben az országban ketten nem mondhatnak ugyanazt hát mobilon felhívtam a helyi Nokiát és Ők is ugyanazt mondták.Nekem CA-42 kábel kell.Eredetiben 9.000HUF aftemarket (ugye aftermarket=utángyártott de nem garantáljuk,hogy ugyanolyan jó mint az eredeti) 6.000HUF ami még mindig majdnem annyiba kerül mint a egy használt 3120-as.Szóval a telefonom.Hát elhatároztam magam csinálom meg ha tudom.

    Ezért kell tudnom milyen csatlakozók kellenek,milyen vezeték,és mit hova forrasszak.
  • Antrax #30
    A kábel tuti DKU-5 de a csatlakozója nem tudom milyen
  • marcio mela
    #29
    Üdv!
    Nokia 3120-asom van.9.000HUF az adatkábel!
    Szeretném házilag megcsinálni az adatkábelt.
    Az tisztasor kell USB cstlakozó de milyen csatlakozó megy a telefonba?Mi a neve?Ha bemegyek a műszaki boltba akkor rákérdezhessek.Meg háneres kábel kell?
  • VKiller
    #28
    hm... -.-