586
Telefonos segítség...
  • amdopteron
    #307
    hallo vki nem tud nekem segíteni van egy
    Nokia 6210 navigatorom...egyszer kikapcsolt..azóta se a töltést..se bekapcs semmi semmire nem reagál..aksit kicseréltem..semmi..:Svki nem tud vmi okosággot..elszált a szoftver::???vagy ilyenkor mivan???
  • francois
    #306
    most vettem egy nokia 6600 fold-ot és annyira karcolódik h hihetetlen, és hallottam h van olyan h lefóliázzák a telót úgyhogy nem is fog látszani és érdekelne h ti tudtok ilyenről vagy esetleg hol lehet érdeklődni ilyen miatt? kösz
  • r4f1
    #305
    Sziasztok!
    Azt honnan tudhatom meg ,hogy ki hívott fel magán telefonszámon?
    Pár perce megfenyegettek telefonon eltorzított hangon. Ki szeretném deríteni ,hogy ki volt az!
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • pisti2216
    #304
    Hello N95 8GB-os om van,szeretném frissiteni, honnat tölthetek le ujjab verziót ??????
  • redbull0304
    #303
    Sziasztok!
    Van egy Motorola V3i -m szeretnék rajta komplett házat cseréltetni! Ezt otthon is eltudom végezni, vagy ne kísérletekék mert elb*szhatok valamit? GSM boltokba kb mennyiért cserélhetik le nekem, ha én adom a telót + a házat, azaz nekik csak szétszedni és összerakni kell?!
    Kérem csak az írjon aki tényleg "ért" hozzá, egyéni véleményekre nem vagyok kíváncsi!
    Előre is köszönöm!
    Üdv, Kristóf
  • lac556
    #302
    ha a telfonomba nincs hsdpa akkor mekkora a max sebeség amit elérhetek?
    mert itt vagyok egy routertől ami osze szét a inviteles netet 10m-ás de nem akar 5 k nál gyorsabb lenni(routerre csak én csatlakozok gép kilove)
  • kidboy
    #301
    üdv. HP Ipaq 614c típusú telefonhoz lehet valahonnan magyarítást kapni, vagy magyar menüsen meg lehet venni valahol?
  • Barny
    #300
    Hello...tegnap vettem gyorben egy LG KE970 Shine telefont T-Mobilenal Domino csomagban:)
    azt szeretnem kerdezni,hogy a telefon menne szlovakiai T-mobilos kartyaval vagy ahhoz mar felkell toretni??
  • Randelz
    #299
    Helo! Mitől lehet hogy a 5220-ban nem játsza le rendesen a videókat? Nálam még a alap reklámvideókat se játssza le rendesen.
  • loghboy
    #298
    keress itt: nokiaprogramok.hu
  • Lazarus
    #297
    Sziasztok! lehet hogy hülye kérdés de létezik javás telefonhoz olyan progi ami beprogramozható arra hogy bizonyos időközönként figyelmeztessen? Nokia 6070-esem van, van benne naptár és időzítő de elég szarul működik, szerintem bugos.
  • kidboy
    #296
    üdv. samsung sgh-u600 mobiltelefon memóriáját hogy lehet lementeni? Én a telefonkönyvre gondolok, azt hogy lehet?
  • Csuky
    #295
    azért mert találtam...
  • Dean Winchester
    #294
    a tulajától miért nem kérdezted meg?:D
  • Csuky
    #293
    Császtok ez milyen Nokia?
  • lamase
    #292
    sziasztok, samsung e210-el véletlen elszórakoztam és egy számot tiltólistára raktam, nem tudom letörölni, hogy kell? köszi
  • LoDMaSt
    #291
    Engedélyezted, h ne ellenőrizze a tanusítványokat?
    Vagyesetleg: http://www.smartnews.hu/2008/05/szignozas-teljes-kikerulese/
  • Nightwish006
    #290
    Üdv! Samsung l700 ra kellene téma, de foggalmam sincs honnan szerezhetnék. :\ Amiket találtam oldalakat ott egyiknél sem szerepel a tipus. Vajon van olyan samsung telefon, aminek a témája jó erre is? Elég hülye vok a telefonokhoz, szal valaki kisegíthetne! Köszi előre is
  • ktbalazs
    #289
    Sziasztok!E51es telom van és nem tudok rá .sis-es témákat tölteni rá mert azt irja ki hogy tanusítványhiba!már mindent megpróbáltam ami eszembe jutott! Kérlek segítsetek!Köszi!
    Balázs
  • dongo21
    #288
    Sziasztok érdekelne egy olyan program pc-re ami tudok olyan hogyha a telomról szeretnék küldeni több fájl (képet,zenét) pc-re akkor ne keljen egyesével rámenni a fájl fogadása menüpontra most (Bluetooth view asszem amit most használok)????????? Nokia 73-as telom van!!
  • Dean Winchester
    #287
    írj normálisan sztem ;)
    am meg szervíz és kész!
  • bigbigle
    #286
    VALAKI!NAGYON FONTOS LENNE HOGY VALAMIlyEN ÖTLET VAGY VISSZAÁLLÍTÓ,TÖRLŐ KÓD A SEZ310-ES TELEFONOMHOZ (AMI MŰKÖDIK) MERT MEGHÜLYÜLT ÉS A TELJES VISSZAÁLLÍTÁS SE SEGÍT!HELP!!!!!
  • Mike at home
    #285
    Üdv!

    Anyám ósdi siemens telefonját lecserélendő odaadtam neki a kevésbé ósdi SE K500i-met. A K500i-t pannonos előfizetéssel vettem, majd ezt a előfizetést a hűség lejártával, 2006-ban felmondtam. Anyám szintén pannonos, de prepaides. Elvilág tehát a telefonban illene működnie a pannon kártyájának. Bekapcsoláskor látja is a Pannon hálózatát, fel is jelentkezik oda, de ami a lényeg sem hívást kezdeményezni, sem hívni nem lehet.
    Hívás kezdeményezésekor hálózati problémát jelez, a pannonos 173-at sem lehet vele felhívni, ha pedig a telefont hívom, nagy büdös semmi, még az sem, hogy technikai okok miatt nem kapcsolható.

    Ötletek?
    köszi a segítséget!
  • jenki2
    #284
    hi,

    van egy Nokia 3500 classic telefonom. Lehet erre a telefonra térképet letölteni és ha igen, akkor honnan?
  • Dean Winchester
    #283
    ezt talán a programot keresek topicban tedd fel,sztem ott tudnak válaszolni/segíteni.
  • zvaragabor
    #282
    Üdv. Tud valaki olyan programot windowsra, amivel jar kiterjesztésű játékot lehet futtatni, ás játszani vele?
  • Dean Winchester
    #281
    okés...
  • storm111
    #280
    Üdv! Van egy motorola v377-esem és olyan problémám lenne, hogy a mikor hív valaki nem írja ki a neveket csak a számokat, hiába vannak a nevek elmentve a telefonba. Van erre valami megoldás? Köszönöm!
  • ZilogR
    #279
    Asszem symbian alá van olyan program, h csak azokat a hívásokat fogadja, akik benne vannak a telefonkönyvedben... én is érdeklődtem efféle után és kaptam ezt az infot, de soha nem néztem komolyan utána...
  • Dean Winchester
    #278
    üdv.olyan érdkelne,hogy azt meglehet-e valósítani hogy pl. egy adott telefonszámról vki engem ne tudjon hívni?
    azaz letudom-e tiltani?
    pl.06305659899 (kitalált szám) ne tudjon engem hivni soha.
    ezt meglehet valósítani?
  • Csabesz6
    #277
    Sziasztok!
    Van egy Nokia 6280-asom, és van hozzá CA-53 USB kábelem.Hiába telepítek neki bármit (pc suite, usb driver ca53) a gép cseszik felismerni...van valami ötletetek?
    Köszönöm.Jah SP2-m van...
  • xNoodlex
    #276
    Hívd fel a szolgáltatódat
  • Direkt0x
    #275
    PLS HELP fontos lenne
  • Direkt0x
    #274
    Hi all kellene 1 kis Help.
    Leejtettem a telefonom, és kiesett belőle az aksi.
    Összeraktam, de nem kéri a PIN kódot, hanem egyből a PUK-ot kéri.
    Azt viszont nem tudom, mert nincs meg a papírja.
    Honnan lehet megszerezni újra, vagy mit lehet ilyenkor csinálni???
    A telefon előfizetéses.
    Előre is THX.



  • DannyToyota
    #273
    Sziasztok!
    Nekem egy K800i-m van vigyázok rá mint a szemem fényére, imádom.
    Ma elkezdett ki-be kapcsolódni magától. Esetleg tudja valaki, hogy
    ez miért, hogyan van? És mi ilyenkor a teendő?

    Előre is köszi ha valaki tud valamit.
  • xNoodlex
    #272
    Hello!
    Nokia 6233-mas telóm van és le szeretném venni az előlapját.
    Tud valaki segíteni?
  • balcsi70
    #271
    Sziasztok.Van egy céges telefonom(Nokia 6021-es) nem is ez a lényeg hanem a kártya is céges elöfizetéses.Ugy kaptam hogy már valakié volt.Ugy volt beállitva hogy nem kért pin-t.Most adni akartam neki pin-t a régit nem tudtam mert(honnan tudnám) és most elszurtam mert puk kodot kér,lezárta a kártyát.Tudnék ezzel csinálni most valamit hirtelen? vagy be kell sétálni a szolgáltatóhoz és ott majd helyre állitják? Kössz a válszt elöre is.
  • amdopteron
    #270
    Hallo vki nem tudja hogy a samsung i900 omnia müködne turbo simel???meg ha igen hol tudnék venni ilyet?mármitn turbo simet?nem tud vki ?
  • avasika
    #269
    Sziasztok!Egy kis segitséget szeretnék kérni tőletek!Olyan telefont keresek hogy Nokia 2652.Csak új jöhetne szóba.Aki tud egy helyet ahol lehet ezt még kapni légyszives jelezze.Előre is köszönöm!
  • Nufy
    #268
    Sziasztok!

    Nagyon fontos és SOS-es kérdésem lenne. holnap megyek telefont venni, és nem tudom, hogy milyen vegyek, kérlek segítsetek vagy mondjatok véleményt a telefonról ezek közül a telefonokból kéne választani:
    Motorola_K1Nokia_2610Nokia_3109Nokia_5200samsung_e250samsung_m310samsung_m610samsung_m620t280iw200ivagy ezek közül melyiket ajánljátok
    Előre is köszi a segítséget