586
Telefonos segítség...
  • Xing
    #107
    Sziasztok,
    Használ valaki Samsung i600-as készüléket?
  • rigaman
    #106
    hali
    azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet felrakni a k750i szoftverét a telóra
    mi kell hozzá, és hogyan kell?
    lécci segítsetek:)
  • NessieGraf
    #105
    Némelyik telefont alapból úgy csinálják meg a k*cs*gök, hogy se infra, se kékfog, se másik telóval, se a géppel. Csak ha megveszed a gyári progit. Az meg többe kerül mint a teló. Pl Sharp. A Motorocska változó. Az Ericson amióta SE kezelhető a menüje, de sz*r a progija.
    A Sagem nem sokat tud, de azt jól. A legegyszerűbb a Nokia, meg ahhoz mindent könnyebb szerezni.
    Az XP felrakás után nézd meg a vezérlőpult kapcsolati és új hardver beállításait, utána telepítsd a telőt, aztán minden mást. Ez néha bejön.
  • n3whous3
    #104
    Erre csak firmware csere lehetne megoldás, de mivel gx17 eléggé ritka, nem tudom, hogy van-e rá crackelt megoldás...
  • necsak
    #103
    Hali! Lenne egy problémám: van egy Sharp GX-17-es telóm és nem tudom miért nem engedi, h Bluetoothon küldjek át játékot a telóra. Tudna vki segíteni?
    Vagy kell vmilyen progi? Aki tud segíteni, írjon: [email protected]. Előre is kösz!!!
  • akos919
    #102
    pls légyszi majd segítsetek köszi
  • akos919
    #101
    most vettem a telom tegnap nem lehet rossz mer más telomet semm ismeri fel azota mi ota ujra tetem a gépem
  • motor22
    #100
    de nekem nem tud senki segiteni?
    pls, nagyon kéne
  • motor22
    #99
    meg el is viszem egy szervizbe mert már igy is ráfér szegénykémre (a telómra)
  • motor22
    #98
    nekem sem ismeri fel a SE K750i-met az a k*rva gép. De szerintem a telefonnak a bemenete lehet sz*r.
  • akos919
    #97
    szisztok
    meg szeretném kérdezni h mér nem ismeri fel a telefonomat a gépem .
    régen mikor gyárban teték fel rá az Xp-t faszán felismerte a telokat mindegyiket, de most h én tetem ujra nem ismer fel egyett sem nokiátsem SE se.
    Pedig eredeti XPm van mer ugy vettem.
    de nem tom mér nem
    ha lehet segítsetek h mi kell rá progi, v valamit elbaszok mindig az xp telepítésnél?
    pls segítsetek
    jah és SE k750 it akarok rá dugni. meg nokia 6020 ast. de egyiket se ismerte fel a gépem pedig van hozzá kábellel akarom rá dugni , cd is van hozzá
    segítsetek pls!
  • n3whous3
    #96
    Nekem annyi "csak" a problémám, hogy amióta megváltoztattam a kódomat az emailes ládámhoz, hiába írtam át Outlookban... Ugyanis se ki, se be, semmi az égvilágon...

    Ti gondolom régebb óta használjátok a M$ Outlook lóf*-t, tudtok valami tippet erre?
  • n3whous3
    #95
    Nos már másik topicba is írtam, de ez jobban látogatott...

    Szóval van egy Motorola W490 telefonom. A legújabb Motorola Phone Tools se tudja kezelni. Van valami megoldás erre, vagy csak üljek a seggemen és várjak, hogy Motoék frissítik a programot?

    Köszönöm előre is a segítséget.
  • davidka003
    #94
    W810 szoftot nem lehet rárakni.
  • ZilogR
    #93
    Akkor most nekem kellene nagy segítség:

    T-Online-os vagyok, Kábelneten lógok a neten és valamikor jópár hónapja a T-Online bevezette, h a kimenő levelezéshez hitelesítésre van szükség (merhogy sok a spam). Azóta én egy büdös emailt sem tudtam küldeni, előtte gond nélkül leveleztem. Természetesen kib-ul idegesít a dolog és ennyi idő alatt sem tudtam megoldani, az ügyfélszolgálaton meg semmihez nem ért Jolánka.

    Elkértem tőlük az ügyfél azonosítómat (8 számjegy) és a hozzá tartozó titkos kódomat (4 számjegy).

    Nagyon kérem, az, aki tudja, h az Outlook Express 6-ot ezek ismeretében hogyan lehet arra rávenni, hogy a kimenő levelezésem tökéletesen működjön, legyen szíves ossza meg velem!!!

    Előre is köszönöm!!!
  • motor22
    #92
    nagyon kéne
  • motor22
    #91
    valaki megtudná nekem mondani hogy sony ericsson K750i-ből hogyan tudnék ,,belsőre'' egy W810i-t csinálni hogy benne legyen a wolkmen funkció???
  • motor22
    #90
    hello
  • sabi97
    #89
    Csákány!
    Tudjátok nekem nagyon kéne a motorola C385 illesztőprogramja!
    Valaki el tudná nekem küldeni e-mailben?
    [email protected]
    köszike!!!!!
  • ZeGa
    #88
    Samsung e250
  • ZilogR
    #87
    előszöris: milyen teló? a megoldás szerintem egy jó kártyaolvasó (vagy valami gagyi is megteszi). nekem HAMA van, 2990Ft, mindenféle kártyát olvasott, ami eddig nálam előfordult.
  • ZeGa
    #86
    Hello mindenkinek!
    Az volna a problémám hogy vettem egy 1gb memóriát a telóba de ezt nem látom a Pc studioval csak simán a telefon memóriáját látom. Így nem tudok közvetlenül Pc-ről a memóriakártyára másolni. Tud valaki ebben segíteni???
    Talán másik telefonos progi kéne?

    Válaszotokat előre is köszi.
  • ikegami
    #85
    Végre Valaki. Köszönöm a segítséget! Ezt meg is szerzem!
    Mégegyszer köszi!
  • ZilogR
    #84
    E Z K E L L N E K E D
  • gsm900
    #83
    A V3-nál elég sok, a "végfok" hiba ! gsm
  • ikegami
    #82
    Tud valaki olyan film converter programot (PDA hoz) ami a felirat fáljt is ráirja a film fáljra. Nagyon jó lenne vmi.
  • Mersh
    #81
    Sziasztok...

    Ha olyan van, hogy a telefonomat hívják, és néha nem elérhető, (mintha ki lenne kapcsolva) pedig teljes térerő van, akkor az végfok lesz? készülhetek hogy beszarik? (2 éves motorola v3)

    köszi!
  • rajkonnen92
    #80
    hellosztok tudna nekem vki segíteni ? van egy sharp gx25öm és pár hete szarakodik mikor felnyitom néha becsikozódik a képernyő de totálra nem látni semmit de néha meg megjavul és megint jó mintha nem lenne baja de egy dő után megint elkezdi. nem tudja vki h mi a baja? először azt hittem h szoftverhibás de azt mondták h nem az. :( ha valaki tudja h mi a baja v hogy lehet orvosolni. esetleg h mennyibe fáj ez nekem kérem segítsen. előre is kössz
  • 1993
    #79
    Sziasztok! Segítséget kérnék! van egy k510esem! király legtöbbet játszani szoktaM rajta megy is jo a grafika csak az a baj hogy a felbontásom 128x160as és ez kicsi! nekem pedig nagyon kéne a gp bikes és a skate(by ea mobile) jo képernyőméretben hogy lássam a küldetést is ne csak a felét!kérlek segítsetek azzal hogy belinkeliteka fájlt vagya honlapot vagy (ha van ilyen) akkor a hozzá megfelelő progit!vagy nekem úgyis jo hogy beirtok egy email cimet én arra elküldöm ti átirjátok a képernyőméretét és visszakülditek a készet! nagyon megköszönném ha valaki segíteni mert én nem igazán értek ezekhez csak letöltöm és felrakom! előre is köszi!
  • ZilogR
    #78
    ha nekem adod az N95-et, megmondom a címet! ;)
  • Erzsike75
    #77
    sziasztok tud nekem valaki segiteni?Nokia N95re keresek tömöritet filmeket?
  • zoolee
    #76
    #*0000# szoftver verzió +1-2 sz@rság.
    #*06# sorozatszám.


    Jah, nekem a kérdésem.
    Nem tudtok valami olyan 3d tesztprogiról mobilra mint pl pc na a 3dmark??[n gage ra lenne]
  • JasonXXX
    #75
    Tudja valaki hogy tudhatnám meg a telefonom "biztonsági kódját"? Úgy tudom mindegyikben van amivel extra dolgokat lehet beállítani. Nokiám van.
  • Jinksz
    #74
    Sziasztok!
    Nekem is lenne egy "kicsi" problémám, amire segítséget kérnék.
    Van egy gyári menüs kártyafüggetlen Samsung Sgh-U700 sa telóm.
    Véletlenül egy nagyon fontos számot tiltólistára raktam.
    Arra lennék kiváncsi, hogy ezt hogyan tudom újra engedélyezni?
    Vagy, hogy hol találom az elutasítási listát?
    Előre is thx!
  • sgt anderson
    #73
    Hello. Vki tud vmi módcert arra, hogy hogy a francba szedjem le azadatokat egy Motorola V235 típusú készüllékről? BT és Ir kizárva, mert nincs benne. USB szerű van az alján amivel tölti, de nem tom h uSB kábellel lehet e róla vmit szedni. Amikor rádugom akkor írja hogy új eszköz stb. és egy modem drivert tesz fel mellé. ez nekem nem kell, cs h le lehessen menteni a fájlpkat róla, oan kell. Ha vki tudna vmit mondani, azt mekköszönném.
  • amdopteron
    #72
    hahóóó vki segítsen mondja már meg vki hogy hogyan kell felrakni motorola v3 ra thémát.mert nagyon kellene hogy lehet felrakni egyszerüen mert ha felmásolom az ugy nem jó de viszont nem bánám ha vki segíte:D
  • davidka003
    #71
    Rage47: nem veszik el a teló garanciája, ha a SEUS-al frissíted, mert az a Sony Ericsson hivatalos programja.
  • ZilogR
    #70
    kérdés guruknak: én nagyon nem értek ehhez, de ha ebbe a telefonba nem kell SIM, akkor hogyan műkszik?

    Azt írja a weboldal, h jelenleg az USA-ban nincs olyan szolgáltató, aki ezt támogatja. Milyen telefonos hálózatok vannak még a megszokott(?) GSM-en kívül?!
  • Guilty01
    #69
    heil
    t-mobile-nál új mobil vásárlása esetén az árba beszámítják a régit? Vagy egyáltalán beveszik a régi mobilom?
  • hitch
    #68
    Sziasztok.Új vagyok még motorola terén de letöltöttema motorola phone tools és onnan hogyan tudom rárakni a játékokat mármint mejik menüpontrol? a választ elöre is köszike