586
Telefonos segítség...
  • circa
    #267
    Köszi, de már megoldottam tegnap egyedül :))) szerencsére nem rontottam el rajta semmit ;)
  • LoDMaSt
    #266
    http://www.pdamania.hu/forum/kezdo.php3 itt van rá esély, h tudnak jó tanácsokat adni :)
  • circa
    #265
    Hali, egy HP iPAQ 514 Voice Messengerem van és szeretném felfrissíteni a ROMot rajta. Meg is találtam a HP oldalán a szügséges patchet hozzá de még nem csináltam ilyet, és nem akarom hogy elszáljon tőle a teló, főleg nem hétközben, szóval ha valaki már csinált hasonlót esettleg éppen ilyen típusú telefonna, megköszönném hogyha leírná hogy hogyan kell csinálni, meg hogy egyáltalán megéri-e. Előre is köszi:)
  • Különc
    #264
    Sziasztok!
    Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy sajnos úgy alakultak a dolgok hogy a párommal sokszor csak telefonon tudom tartani a kapcsolatot a héten és a múlt havi 61 ezres után most egy 54 ezreset sikerült összehozni. Na most az a helyzet, hogy az előző havi hagyján, de ebben a hónapban csak én hivtam mobilon (plusz azóta áttértünk netes telefonra) csak SMS van. Én kártyás vagyok és épp a mai nap volt két hete hogy töltöttem rá 5000 forintot. Igaz, hogy én beállítottam az SMS Te+ Ént és a Friends díjcsomagot, de igy is van még 500 Ft a kártyán. Hogy lehet, hogy neki ennyivel több? Egyébként ő előfizetős, mindketten azonos szolgáltatóval.
    Lehetséges, hogy a telefonja is okozhatja ezt? Értem ez alatt hogy az ékezetes vagy speciális karaktereket többnek számolja és nagyobbak az SMSek?Mondjuk egy ideje ő is ékezet nélkül ír, a szolgáltató válltig állítja hogy 600 feletti SMSt küldött kb 3 nap alatt... Válaszotokat előre is kösz!
    Nokia 2760-as készüléke van ha ez segít
  • Wacak
    #263
    Sziasztok!

    Már egy másik fórumban érdeklődtem, de ott senki nem tudott segíteni.

    SonyEricsson K550i telóm van, amiről sajnálatos módon letöröltem a fontos sms-eket. Van-e rá lehetőség, hogy visszaállítsam ezeket. Ha igen milyen módon, milyen programmal tudom megtenni.

    Minden segítséget előre is köszi
  • dsg
    #262
    Sziasztok! Torolt telefonszamaimat szeretnem visszaallitani E65-os Nokian. Segitsetek!
  • sala007
    #261
    Sziasztok Hogyan tudnák függetleniteni egy Sony Erisscon K280i-t!!
    Minden segitsséget köszönök!!
  • kidboy
    #260
    üdv mindenkinek. segítségetek szeretném kérni abba, hogy leszeretném menteni a telefonomról az sms-eimet. Ezt hogy tudom megcsinálni? Nézelődtem interneten de nem nagyon találtam működő megoldást. Teló típusa: Motorola U6
    előre is köszi a segítségetek
  • fery02
    #259
    :D
  • Icebarney
    #258
    Add vissza a gazdájának!
  • zslt01
    #257
    Sziasztok!
    Van egy samsung SGH E210.-es telefon a biztonsági kóddal le van zárva és nem tudjuk a kódot,hogy lehet resetelni nem lehet billentyű kombinációval?
  • volfika
    #256
    Szép estét mindenkinek!Olyan gondom van,hogy van egy sony ericssonom/510/ van hozzá egy adat kábel,cd kiszeretném kodolni,hogy független legyen szeretnék kérni a segitségeteket
  • fery02
    #255
    Jaaa, igen, megjavult. Bocsi, hogy nem jeleztem vissza. Valamit még nyomkodott rajta, aztán helyreállt, de nem tudom, hogy mit. Most jó minden. :P
  • Icebarney
    #254
    Megjavult már? Ha nem, akkor esetleg megpróbálni: gyári beállítások visszaállítása(SEn nem tudom hol kell, de Nokian van ilyen, az biztos)
  • fery02
    #253
    Ismét én vagyok. Apum nyomkodott valamit tegnap este a Vodafonos w200i-jén, és azóta nem tud hívni, csak hívást fogadni. Helyette ezt mondja egy női hang: "Ez a szolgáltatás nem elérhető. További információkért hívja az ügyfélszolgálatot!"
  • tobias88
    #252
    hellosztok, most vettem egy viewty-t, kipróbáltam, de elég homályos a kép! észrevettem, hogy van műanyag védőfólia a lencsén!

    az lenne a kérdésem, hogy azt szerintetek le kellene venni, úgy jobb képet csinál, vagy hagyjam rajta, hogy ne karcolódjon?

    előre is köszi
  • dsg
    #251
    Sziasztok!
    Uj theme-t keresek BB Pearl-hoz. Hol talalok?
  • Icebarney
    #250
    Örülök, hogy megoldódott.
  • fery02
    #249
    De, ez volt a baj, ugyanis kiderítettük, hogy ez a SIM kártya már régóta megtelt, és átállt közbe a telefon memóriába mentésre. Innentől kezdve már nincs gond. :) Köszi a segítséget! Neked is tesó07.
  • Icebarney
    #248
    Vagy nem lehet, hogy a régi telefon saját memóriájába voltak eltárolva azok a számok?
  • tesó07
    #247
    Sztem telefonkönyv-beállítások és másold át a telefonkönyvet a sim-ről a telefonmemóriába.
  • fery02
    #246
    Sziasztok, az a bajom, hogy vettünk apumnak egy vodafonos Sony Ericsson w200i-t, amibe át tettük bele a régi telefonjából a SIM-et, és ezen a w200-on, ha hívják, akkor csak számot ír ki, nevet pedig nem. Valaki tudja, hogy mit, hol kéne átállítani?
  • tiburon26
    #245
    hali!segitseget szeretnek kerni toletek:n70es nokiam van errol megy most a net,csak az vele a gondom hogy a messenger,skype nem mukodik!tudja valaki mi lehet az oka.nem tudok bejelenkezni sem.a valaszokat elore is koszonom
  • tobias88
    #244
    Ilyet lehet kapni az országban? Mert én nem találok!

    Lg Kabel TV out pro LG KU990
  • tobias88
    #243
    Hello mindenkinek, egy olyan kérdésem lenne, hogy ha interneten vásároltam telefont, rendes regisztrációval, személyes átvétellel, a rendelést hogy tudnám esetleg lemondani? Van e egyáltalán rá lehetőség?
  • Icebarney
    #242
    Attól függ, milyen szolgáltató
    vodafone WAP, vodafone GPRS WAP
    pannon
    T-mobile
    De egyébként szerintem a beállítások gyárilag bennvannak, esetleg csak aktiválni kell egy SMSsel, de ennek majd nézz utána a fent linkelt oldalakon.
  • tesó07
    #241
    Vki nem tudja hogy kell Samsung e770-nél beállítani a wapot??pls
  • kisördög
    #240
    Köszi szépen!
  • biomage
    #239
    ja igen még hogy hivjam fel, azt sem tudom melyibe fog kerülni a hivás -.-
  • antalkrisz
    #238
    http://www.zedge.net
    Ingyenes reg. szükséges!
  • biomage
    #237
    oké :)
  • Realtibi
    #236
    Hali
    nekem oylan problémám lenne hogy;
    Most frissítettem a telefonom szoftverét a Pcsuit programon keresztul.A probléma pedig a következő:
    A telefon nyelve csak angol lehet illetve más számomra ismeretlen nyelvek ( az irásjelekböl kínainak tünik).
    Honnan lehet leszedni oylan update-et ahol ez a probléma kiküszöbölhetö.
    Telefonom típusa: Nokia 5310

    Elöre is köszi
  • kisördög
    #235
    Hali!Tud valaki olyan oldalt ahol motorola W490-es telohoz témát lehet letölteni.
  • ZilogR
    #234
    a.) visszahívod és megkérdezed, ki a franc ez
    b.) fizimiskája alapján vmilyen intézmény központi száma
    c.) így kézenfekvő kipróbálni ha az a.) nem válik be a 061-459-13xy számokat, ahol xy 01, 02, ..., 98, 99
  • biomage
    #233
    Hali

    Igazából nem is segitség kérés, inkább kérdés
    Na szóval minden nap kapok egy hivás erröl a számról 0614591300 amikor felveszem a mobilt nem kapcsolja a telefonszámot :S, olyat csinál mindha elutasitotam volna a hivást, nem tudja valaki mi a franc van ezel a számal?
  • tobias88
    #232
    meg valami kártyaolvasó is kellene hozzá
  • tobias88
    #231
    samsungnak ez a nagy hibája, hogy rátölteni nem lehet játékokat, csak a wapról letöltött működik!
  • tobias88
    #230
    Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy ez a memóriakártya jó e ezzel a telefonnal?

    Előre is köszi!
  • gaben104
    #229
    Sziasztok!!!! Van 1 kis gondom! Samsung M300 telefonnal rendelkezik a koleganőm.A kislánya lenyulta tőle az összes képet törölte. Azóta a kamera nem müxik. Következő a hiba üzi :" A kamera leválasztva". Semmi hasznosat nem találtam a neten ezen dolog orvoslására.Próbálkoztam a gyári beáll. visszaállításával.Nem sok sikerrel. A SEGITSÉGET ELŐRE IS KÖSZI!!!!!
  • neptum
    #228
    hello kaptam egy Samsung M620-ast és az lenne a kérdésem hogy Javat hogy lehet rárakni vagy mi az a kód amivel engedi telepíteni a java alkalmazásokat ?