586
Telefonos segítség...
  • Kockazone
    #227
    Hy!

    Samsung sgh f700v telóm van.
    Az lenne a kérdésem hogy lehet-e olyan progit rakni a telefonra hogy a tv-t tudjam vele irányítani ? és hogy tudnám billentyűzetként használni a gépemhez?
  • Bale123
    #226
    Kérdésem az hogy lehet e pc n keresztül pda-n internetezni rooter nélkül? Pl adatkábel bluetooth stb..
  • mikiking
    #225
    samsung sgh-j 600 E -valami témát nem lehet rá tenni ????? :S vagy valami jo ötletetek nincs mit tegyek bele ? zene,kép,videon kivül....
  • Icebarney
    #224
    Ez itt pl
  • Cabell
    #223
    Sziasztok valaki nem tudna küldeni egy linyót, ahonnan le lehetne tölteni sony ericson w200-as telepítő software-t? előre is köszi:)
  • Icebarney
    #222
    Innen tudod letölteni
  • Gladiator
    #221
    SAMSUNG E330-ról szeretnék adatokat lehúzni, de sehol se találok hozzá PC Suit szoftvert. Valakinek valami ötlet? Elég fontos lenne.
  • Fenrir
    #220
    Igazából ez nem segítség hanem infókérdés:

    Van egy HTC Touch Cruise-om aminek az adatkábele miniusb csatlakozós. Van mellé egy autóm is aminek van külső csatlakozási pontja az mp3-as hi-finek ami jackdugós. Szeretnék zenét hallgatni autózás közben a telefonomról.

    Kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan kábel aminek az egyik vége miniusb a másik meg jackdugó?
  • ZilogR
    #219
    minden értelmes telefon olyan ;) hogy a riasztások kikapcsolt állapotban is megszólalnak. próbáld ki, vagy gépkönyvben keresd meg.
    Nokia meg is kérdezi utána, h akarod-e bekapcsolni a telefont.

    Amúgy meg: megmondod neki, h ha mégegyszer a telefonodhoz nyúl, seggébe dugsz egy esernyőt és kinyitva húzod ki!

    Van olyan is, h a kimenő hívásokat lehet korlátozni pl. arra, hogy azokat hívhatja, akik a telefonkönyvben vannak, vagy adott a számuk, vagy +3620-al kezdődik, stb...

    Lehet rajzszöget ragasztani a hívás gombra ;) :D XD

  • jhetedikj
    #218
    Ez sajnos nem lesz jó már most látom. A telefonzár arra jó,hogy ha nincs bent a sim kártya és bekapcsolom a telefont akkor ott van ez a kód és így védi pin kód helyett. Nem tudom mitévő legyek...talán másik telefon.
  • jhetedikj
    #217
    Kikapcsolni nem tudom,mert reggel a telefon kelt. A telefonzár megvan,már tudom a kódját is,de azt hogy pontosan hogyan működik még nem,de akkor próbálkozok vele.
  • robotnyk
    #216
    hát, a legegyszerűbb szerintem, ha magadnál tartod, alvás előtt meg kikapcsolod, ha nem tudja a pin kódod, akkor nem tudja használni. de a biztonsági beállítások között van olyan, hogy telefonzár, azt hiszem, ez errevaló, de személyszerint én még sohasem használtam.
  • jhetedikj
    #215
    Hali! Örülnék,ha valaki tudna segíteni. Amiért írok,hogy tesóm mindig az én telefonomat használja mikor alszok vagy nem vagyok a közelben mert az ő telefonján sosincs pénz. Erre nemrég jöttem rá,de nem tudom,hogy mit csináljak,mert rászólni nem lehet,mert ugyanúgy folytatja. Valamiféle billentyűzár kéne a telefonra,de ezen a telefonon(Samsung SGH-x160) nem tudom,hogyan lehet beállítani. Minden segítséget előre köszönök!
  • HTMLangyal
    #214
    rejtélyes eset történt a minap. Este minden rendbe volt a mobillal, felraktam töltőre. Reggel megnéztem: más képernyő volt(a régi nincs rajta!), a képek, videók, zenék amik rajta voltak eltüntek.. senki nem nyúlt hozzá. Valakinek tipp,hogy mi történhetett?
  • Shep
    #213
    Lenne egy ámátőr kérdésem, LG KU250 -nél hogy tudom rátenni a billentyűzárat? Valamint miután a billentyűzár bekapcsol és a képernyő feketére vált ott nem lehet valami képernyőkímélőt futtatni a nagy feketeség helyett?
  • Shiwo
    #212
    Hali !

    MMS üzit meglehet valahogy nézni számítógépen ? mert wapra ugyan feltudnék menni, de az erősen lehúzás..és a kép meg lehet csak 1 hüle reklám, ami miatt semmi kedvem pazarolni a pénzt a telómról..
  • atix2
    #211
    sziasztok...nem tud valaki SE UIQ3 ra flash player-t?köszi
  • Bmx01
    #210
    hy
    tudnátok ajánlani valami nokia téma szerkesztőt
    6233-asom van
  • czaniko28
    #209
    [email protected] hany szamjegybol all a +44 en kivul angliaban amobil szam es milyen fajta halozatjuk van....vodafon vagy van e t-mobil
  • czaniko28
    #208
    ki tudja megmondani mijen szolgaltatasu tel van angliaban
  • Martin 11
    #207
    Hello Pannonnál szeretnék vásárolni egy samsung M610-et és nem tom hogy adnak-e hozzá memókártyát vagy nem is mővíthető kösz
  • Seeed
    #206
    Hali!Olyan problémám lenne, hogy vettem egy d900I telót és nem tudom, hogy hogyan tegyek rá PC-ről játékokat. Másik telóról sem jött meg, mert azt az egyéb mappába menti el, nem a javaba. Aki tud az segítsen.
    Köszi
  • Klmarti
    #205
    Sziasztok! Ha valaki tudna esetleg segíteni: Letöltöttem a Harry Potter könyv egyik részét jar formátumban. 462 kb.Amikormeg akaromnyitni, akkor azt a hibaüzit küldi, hogy túl nagy méretű a szövegfájl, bontsam kisebb részekre. Hogyan kell?
  • dezso0724
    #204
    Sziasztok,

    Aki tudna nekem segíteni Mitac Mio A702 ügyben -billentyűzár- az jelentkezzen a [email protected].
    Már az idegeimre megy...

    Dezső
  • balcsi70
    #203
    Sziasztok.Van itt valaki telefon(guru)zseni?Én most olyanra gondoltam aki elektronikailag ért egy picit a telohoz.Hogy lehetne megoldani egy olyasmit hogy van mondjuk egy telefon,(benne ugye egy kártya)és egyetlen telefon szám,mondjuk az enyém.Namost ahoz hogy engem az a telefon felhivjon ugye valakinek meg kéne nyomni kétszer a ujrahivás gombot.Én azt szeretném valahogy hogy mivel nem lessz senki telefon közelbe tehát mivel lehetne megetetni azt a telefont(gondolok olyasmire hogy szétszedném és ha kap egy impulzust akkor hivja fel az utolso tárcsázott számot ami egyértelmüen az én számom)Ha valaki jártas ilyesmibe akkor szolna?Vagy legalább hol keressek ilyen trükkös dolgot.
  • Panzeradler #202
    az lenne az én kérdésem mért nem csalakozik a Far Manager a telfonhoz(k750i)? már leszedtem mindnt, kiválaztok ot a nekem vallot és elkezd 60ig számol aztán kidobb vmit.
  • Shep
    #201
    Olyan problémám lenne, hogy kaptam egy üzenetet, hogy az alábbi MMS-t wapon vagy a t-zone oldalán nézhetem meg, na mivel nekem wap előfizetésem nincs, ezért marad az utóbbi variáció, csak hát ott ez hol tehetem meg, mert én sehol nem találom.
  • temesi84
    #200
    sziasztok az lenne a kérdésem hogy az usb drivert hogyan kell telepiteni a géphez a segítséget köszönöm
  • Dominic901
    #199
    Hali
    Töltöttem le játékokat az LG L600V-mre de ha átküldöm akkor ez a válasz
    "Nem engedélyezett művelet"
    méert lehet ez?
    a játékok jar formátumban vannak
    help valaki pls
  • Shiwo
    #198
    kérdés: létezik-e olyan progi, melyel a pc-n épp játszott zenét tudom kiküldeni telóra bluethooth-szal, s lényegében ami pc-n lenne hang, azt tudnám hallgatni a telón füllhalgatóval (lényegében egy vezetéknélküli fülhallgatóként működne..)

    ugyanígy olyan progi, amivel a telót lehetne mikrofonnak használni a pc-hez..

    illetve ha nincs ilyen, tudtok-e ajánlani valami olyan helyet (fórumot pl) ahol fellehetne vetni az ötletet, és ügyes programozok megcsinálnák
  • Vityuska
    #197
    sziasztok

    egy NokiaN91-esre hogyan lehet témákat felrakni?? a telefon nem tudja kezelni a fájlokat.valakinek van vmi megoldása???válaszotokat előre köszönöm


  • Szabó Péter
    #196

    Emberkék!

    Ismer valaki olyan programot, ami 3gp lejátszó, és fel lehet tenni telefonra ( nokia3110c), mert miközben teljes képernyőn nézném a videot, látszanak a menü gombjai.

    Ezt szeretném valahogyan kiköszöbölni!

    Köszönöm, a választ
  • Shiwo
    #195
    1 láma kérdés.. SE K550i -s telefon mennyire szereti, ha az ember menet közbe teszi be vagy veszi ki a memóriakártyát ? kiskönyvébe semmi utalást nem találtam se arra, hogy lehet, se arra, hogy nem lehet
  • amdopteron
    #194
    Hello kérésem a következö ha van vkinek gyári Nokia n91es 8gb teloja vagy ha tudja vki hogy ehez honét tudnám leszedni a gyári témákat megköszöném!:)köhi
  • #193
    N73-al kapcsolatban van problémám:

    -A Flash lejátszóval milyen kiterjesztésű fájlokat tudok megnyitni? Mert egy .exe kiterjesztésű flash játékot felraktam, de az nem tetszik neki.

    -Core player és smart movie van fent , de egyik sem kezeli a feliratot. A kiterjesztés .srt de semmi.
    Csak .sub-os felratot játszana le?
    Vagy a programok nem jók?


    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Gladiator
    #192
    Felhívtam a Nokia helpdesket is, ott se tudták megmondani miért csinálja. Imádom, hogy ilyen egyedi vagyok:D
  • barca15
    #191
    köszi a segítséget,máskor előbb kérdezlek:)
  • Gladiator
    #190
    max 1 giga. felette is kezelheti, de már nem lesz vmi stabil.
  • barca15
    #189
    azt nem tudod megmondani nekem hogy az U600 mennyit kezel?
  • barca15
    #188
    köszi szépen