586
Telefonos segítség...
  • Gladiator
    #187
    túl nagy a memória kártya, ekkorával nem bír. az egy dolog, hogy felismeri, de hibák lesznek. van akinek lefagy, van akinek olyat csinál, mint neked. Vásárlás előtt érdemes megtudni, hogy mekkorát kezel a teló.
  • Gladiator
    #186
    1 év 2 hónap.

    Amúgy utána meg kimásoltam az eküldötteket. De itt meg különszedi a "nagy" smseket. Tehát a 400 karakter hosszúnyit 3 felé szedi, nem pedig egybe. Ha visszamásolom, akkor megint egy nagy lesz belőlük?
  • Xing
    #185
    Ez mennyi idő alatt gyűlt össze? :o
  • barca15
    #184
    hali! van egy samsung D600as telóm. vettem egy 2 gigás mem. kártyát. mikor beleraktam fel is ismerte, ki is jelzi a kijelzőn hogy benne van. viszont nem tudom használni. ha rámegyek a memoriakártyára, akkor kérdezi hogy formátum? leokézom és kiírja hogy hiba. és semmit se tudok rámásolni sem. mit kellene csinálnom? köszi
  • Gladiator
    #183
    Olyan problémám lenne, hogy van nekem egy 6233as telefonom, amin szoftvert akarok frissíteni és előtte kimeneteni az adatokat a gépre. letöltöttem a legújabb nokia pc suitot, de az SMS-ek átmásolásánál 80at nem ismer fel, nem másol át. Lehet hülyének fogtok nézni, de kb. 4300sms van a telefonomban, eddig csak a ~2100 bejövőt másoltam át, és ebből nem ismerte fel 80at. ez mi miatt lehet?
  • ForzaInter
    #182
    csáó
    lenne egy kis problémám, nem tudok telefon memóriájába belépni vmiért... kb 3-4 hónapja csinálja ezt, előtte rengeteg zenét,video stb, raktam telóra blutoothotal, de erra az 1 telefonra vmiért nem tud rácsatlakozni kiírja hogy service discovery failed, itt a kép: katt

    előre is kösz a helpt
  • jacky87
    #181
    Van egy PDF Reader nevű program, ami képes megnyitni a pdf-et.
    Nekem is K550i van, és fut rajta a progi. De csalódtam benne, mert csak olyan pdf-et nyit meg, ami simán gépelt szöveg. Ha van benne kép, vagy ha már csak valami háttérszín, háttérkép van a szöveg mögött, akkor már "Can't open the document". :S
  • amdopteron
    #180
    Hello kérdésem lenne!??
    nem tudja vki hogy lehet signózni vagy mit csinálni mert van egy n91esem és arra én nem minden progit tudok felrakni na már most azt mondták hogy ha ezt az izét csinálom:Dakkor jó lesz sok rá vki le tudja írni hogyan kell azt vagy milyen progival vagy ilyesmi:)köszönöm
  • Shiwo
    #179
    tudtok ajánlani valami progit, ami elmegy se k550i-n és lehet vele pdf dokumentumokat olvasni ?

    gugliba adobe reader nevü progit találtam (javás verziót) de azt nem lehetett telepíteni a telón..
  • zotja
    #178
    hi! bluetootos progi kéne laptopra nekem ! nokia telomhoz. a gyári program nem ismeri nem érzékeli a telom :( help
  • amdopteron
    #177
    Hello ha vki tudna vmit játék téma programok Nokia N91esre kérem jelezze segítsen vki!:)kösznöm
  • Szabó Péter
    #176
    Ja, nem mégsem
  • Szabó Péter
    #175
    MyWaves - Watch Free Mobile Videos

    Ez kár, hogy DEMO, szerintem ez kellene nekem!
  • Szabó Péter
    #174
    Ez frankó, kössz!
  • Icebarney
    #173
    Én sajnos nem találtam, de esetleg itt keresgélhetsz.
  • Szabó Péter
    #172
    Jajjh kössz!
    De nekem a telefonon futtatható kellett volna, ha van ilyen!

    Azért kösz!
  • laramarci
    #171
    Szevasztok.
    Légyszi ha Túdtok Segitsetek már Előre is megköszöném .
    A Napokban Vásároltam
    egy Sony Ericsson K300i
    T-mobilos. IME:35790900194290-4-22 .
    Készűléket ezt kellene fűgetleniteni
    Köszi....
  • Shiwo
    #170
    mármint billzár nélkül alatt azt értem, hogy bill zár volt, csak nem kellett kinyitni az ébresztő leállításához..
  • Shiwo
    #169
    1) első részben megoldva..legalábbis ma reggel engedte kilőni az ébresztőt billzár nélkül is... érdekes, hogy tegnap meg nem..
  • Shiwo
    #168
    hiho !

    2 kérdésem lenne Sony Ericsson K550i-hez

    1) mikor szól az ébresztő, akkor csak úgy engedi lelőni, ha elötte kinyitom a billentyű-zárat... nem lehet valahogy megoldani, hogy az ébresztőóránál engedélyezze a szundi vagy a leállítás menüpontokat annélkül, hogy kikeljen nyitni a bill-zárat ?

    2) kaptam hozzá PC Suit nevü progit, de esetleg nincs más progi, ami hasznos lehet hozzá, több dolgot tud, miegymás ?
  • Icebarney
    #167
    GOM Player (egyéb videók lejátszására is kiváló)
  • Szabó Péter
    #166
    Nekem meg olyan program illetve a program neve kellene, amivel lehet a 3gp fájlokat teljes képernyőben lejátszani.az a problémám a gyári playerrel, hogy az idióta menük látszódnak!
  • fiatbravo
    #165
    Hali! Tudnátok segten? K610i telora kéne magyar nyelv, gyárilag nincs rajta, külföldi a telefon. Köszi!
  • McGrady
    #164
    nem tud valaki olyan programot (Nokia 3110c-re) amivel le tudok játszani mpg-t vagy avit is? Nemrossz ez a 3gp, csak k*rvára lebutítja a hangot nekem :S Vagy nem tudtok olyan konvertálót, amivel a hangot is jó minőségben konvertálja át?
  • McGrady
    #163
    enyémben Nokia...mondjuk drágábban adták mint a többi márkát, de végülis így működik rendesen.
  • Szabó Péter
    #162
    Kösszi a választ egyébként!
  • Szabó Péter
    #161
    Kingston MicroSd kártya van benne 1 GB-os
  • McGrady
    #160
    nekem is ilyen mobilom van, az enyémben 2 gigás kártya van, de semmi baja, működik rendesen. milyen kártyád van? a telefon kiskönyvébe azt írják, hogy nem mindegyik kártya kompatibilis a mobillal...
  • Szabó Péter
    #159
    Van egy NOKIA 3110c telefonom.

    Beletettem 1 Gb-os memóriakártyánt, és ha kikapcsolom a telefont, nem lehet újra indítani, mert ki-be kapcsol.
    Ha formázom a kártyát, tökéletesen működik.
    Az oké, hogy ne kapcsoljam ki, de más megoldás?

    Sok neki az 1 Gb os MicroSd?

    Elölre is köszönöm, a választ!
  • ZilogR
    #158
    nekem életemben nem volt ilyen telefonom, de gondolom a max felbontáson azért nem lehet zoomolni, mert a zoomolt kép már nem lesz max felbontású :P

    ellenben a kisebb felbontást valszeg úgy csinálja, h kiátlagol több egymás melletti pixelt (pl.: 3x3 pixelből lesz 1 pixel), majd ha zoom-olsz, akkor már csak 2x2 pixelből lesz 1 pixel, majd 1x1 pixelből. Én valahogy így csinálnám...

    Ha lehet erre a telóra vmi fájlböngészőt pakolni, akkor meg kell keresni a zárhanghoz tartozó midi vagy wav fájlt és átnevezni, hogy ne találja meg és a helyére egy "üres" hangfájlt bemásolni az eredeti néven (ha ez a RAM-ban van). Végülis a telónak édesmindegy, h mit játszik le ekkor...
  • Shiwo
    #157
    lehet rosszul tudom, de mintha már kötelező lenne betenni telókba, hogy fényképnél, videónál hangot adjon a visszaélések elkerülése végett.. (ügyebár elég sok lesifotó készült telefonnal..)
  • McGrady
    #156
    hello
    tudtok segíteni? van nekem egy 3110c-s Nokiám, ami nagyon franyesz, csak ha rákúrom a gépre adatkábellel hogy töltsek át dolgokat, sokszor megszakítja csakúgy magától a kapcsolatot...amikor először csináltam akkor még ment rendesen, utána nemigen, aztán vagy megy vagy nem...:S Nokia PC Suite-al is próbálom, de ezzel is szétkapcsol mindig...nem tudjátok mi a bibi?
    kössz
  • Colton
    #155
    De hát ez az! Nem tom rá felrakni!
  • tiby1
    #154
    Sziasztok! tudnanekem valaki segíteni abban hogy hogyan lehet SGH-G800 telóra java alkalmazásokat vagy java játékot telepíteni?

    Sajna az ahogy a D600-ra kell az nem jó, D900i-hez müxik a java kódja: *#52828378# .

  • zoltan93
    #153
    nekem most a telomon van a 78Mb-s telomon 3 video és igy marad 300kb hely rajta. Az egyik video mindeig belassul. Lehetséges, hogy azért van mert ilyen kevés hly van rajta? egyébként most akarok memória kártyát venni. csak nem tudom milyen kell. Sony Ericsson k550i-m van. valaki tud segiteni ebben a 2 kérdésben?
  • Maffia91
    #152
    Köszi Geeza007 és misterkrisz a segítséget! Am ez a zoom-olos téma naon zavar! Mondjuk nem értem, hogy mért ne lehetne 2megapixelben zoom-olni.... Dehát ha már egyszer így gyártották....

    Mégegyszer naon köszönöm a segítséget!
  • misterkrisz
    #151
    a 3. kérdésre a válasz: csendesbe teszed a telefont amíg fényképezel. ez az egyetlen megoldás. üdv
  • Geeza007
    #150
    Meg kell legyen a jar fálj a telón nem elég ha fel van telepítve a játék
  • Geeza007
    #149
    Hali!Nekem S500i-m van ami ugyanaz a teló mint a tiéd csak 10 ezerrel olcsóbban:)(no meg nincs walkmanes fülesem).Szóval a kérdéseid szép sorjában:1. Ha két megapixelre van állítva a felbontás nincs digitális zoom, ha kisebbre veszed a felbontást kapsz zoomot.
    2.Erre már én is tettem több kísérletet egyelőre nem született megoldás, a teló progijába még nem akartam belenyúlni...
    3.Ha kilépsz mindenből szóval a hátteredet látod(de közben futhat pl lejátszó vagy ilyesmi) csak csukd össze és megjelenik egy kulcs voálá lezárt a bill, de ha így nem tetszik akkor nyomd meg a kikapcsoló gombot röviden majd a menüben menj a bill. lezárására.

    Amúgy meg ajánlom használati utasítás átnézését mert ezek a kérdések asszem benne vannak:)
  • Colton
    #148
    Ezt Hogy Érted?