586
Telefonos segítség...
  • Rajnoka
    #347
    Hali. Van egy Nokia 6680as telom. Sok játék nem élvezhetően jelenik meg, mert csak egy kis darbját mutatja. Mintha nagyobb kijelzőre lenne a játék, pedig a kompatibilis telók listáján az ényém is ott van.
    Mit tudok tenni, hogy jó legyen?
  • JethroHUN
    #346
    LG KC550 telóm, van nagyon kicseszett velem a szoftvere, raktam rá ezt azt, javát, szótárat, gamet stb, de egyszer csak kiírja h nem fér több. (készülék memória 12mb) mondom kit érdekel 2gbs SD van benne. De nem az okoska csak a telefonba tud telepíteni. Bezzeg a sony ericsson tudott kártyára is.
    Nincs rá vmi szoftver csere v frissítés? mert lassú is és hibás is. a style meg igénytelen. :(
  • gruber trans
    #345
    szevasztok
    érdeklödnék hogy real playert lehet e tenni SE C902-re?esetleg egy linkel ha megdobnátok azt megköszönném.
  • saiyanjin
    #344
    Sziasztok, van egy már majdnem ősöreg samsung d600am, de sajnos nem tudom elindítani rajta az egyik java-s játékot sem.van jar és jad is hozzá, de nem adja.Segítsen vki aki ezt vágja pls, mert tudom hogy mennie kellene.Előre is köszönöm, szép napot.

    S
  • nvidiaracer
    #343
    Sziasztok

    Azt szeretném tudni hogy azok a rogramok amik linuxon futnak elindulnak e androidon?

    Elöre is köszi a választ
  • pundesz
    #342
    Sziasztok ! BUÉK ! Tegnap kaptam kölcsön egy Blackberry 8707v tellát.Rátettem egy témát, de telepités közbe kicsúszott az adatkábel.És azóta halott Bootol és kiirja data abor..reset próbáltam ALT+CAP+DEl is de semmi itt az az üznet jön,hogy device reset.Ha tud valaki kérem segitsen.Ráadásul kölcsön teló.Köszönöm a segitségeteket elöre is.
  • aattila77
    #341
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni. Kaptunk ajándékba két KA08-as. Az egyiken van magyar menü, de a másikon nincs, hogyan tudnám átrakni egyikről a másikra? Előre is köszönöm a választ!
  • FGB
    #340
    sziasztok! nekem egy Nokia N79-esem van és fel másoltam a memóriakártyára egy albumot mindegyik szám mp3, a bajom, hogy nem tudom betenni a zenelejátszóba, mert ott nem látszanak a számok. Ha a fájl kezelőben megnyitom a számot, akkor lejátssza de csak azt amelyiket éppen megnyitom a többit nem. valaki tudja, hogyan tudom betenni a zenelejátszóba?
  • harcsy
    #339
    Van telefon, amelyikbe a nagyobbik megy bele. Akkor a kicsit beleteszik a nagyba és úgy a telefonba
  • eLiXir
    #338
    Sziasztok. Szeretnek karacsonyra egy telefont venni magamnak, korulbelul 100.000 HUF keretem volna ra, milyen telefont ajanlotok, amelyik ezen kereten belul a legjobb? Koszi!
  • GoLLeO
    #337
    Hali! Nagyon bugyuta kérdésem van. Ma vettem a telómhoz Micros SD kártyát. Van egy kicsi, gondolom az megy a telóba, de az a nagyobbik kártya mire való? Bocsi a tudatlanságomért, remélem valaki válaszol!
    Előre is köszi!
  • sunday
    #336
    hali,mms-ben próbálok elküldeni egy mp3 csengőhangot valakinek,de nem sikerül,először azt írta ki hogy túl nagy a fájlméret ezért lekisebbítettem(a minőségét rontottam programmal)most meg azt irja ki hogy nem támogatott fájlformátum pedig ugyanúgy mp3 maradt. nem lehet mp3-at mms-ben küldeni? Az mms plusz lehetőséget is próbáltam a küldéseknél,ott beilleszti el is megy az mms, de egy perc múlva visszaír hogy a kézbesítés sikertelen. valaki tud segíteni?thx!
  • Taxi2
    #335
    Sziasztok.
    Tudom régi fórum de remélem vki nézi.Van egy LG L600V telefonom amit nem tudok bekapcsolni sehogy mert mindig újraindul az LG logo után.
    Ha töltővel próbálom akkuval vagy nélkül sehogysem megy...
    Valaki tud megoldást azon kívül hogy szervíz? Mert többe kerül mint amenyit a telefon ér...
  • lacica
    #334
    Help!Samsung L700-on,a Magyar nyelvet valami hindire nyomtam el.Valahogy visszatudom állítani?
  • Shiwo
    #333
    Hali !


    Nekem egy technikai kérdésem lenne fülhallgatókkal kapcsolatban.

    Szeretném bluetoothos fülhallgatón hallgatni a zenét, mikor utcán közlekedek kerékpárral, de jó lenne hallani a forgalmat is, ezért mono típusban gondolkodtam.

    A problémám az lenne, hogy szaküzletben az istennek nem sikerült összehozni, hogy a bluetoothos mono fülhallgatón szóljon a zene (sztereo meg épp elfogyott). A hívások hangja az ment, de a zenét nem tudtuk összehozni. Samsung i9810 Omnia HD-m van, elég modern, gondolom tudnia kellene a dolgot. Szóval hogy a manóba kell kiküldeni rá a zenét ? Vagy valami külön progi kell ? Esetleg nem mindegy, hogy milyen vevő, és csak sztereó tudja fogadni ?


    Másik kérdésem az lenne, hogy úgy hallottam, a winamppal létrehozott m3u zenelistát valahogy belehet ügyködni a telóba mint lejátszási listát. Ha tényleg meglehet oldani, akkor hogy kell ?
  • rTp
    #332
    Helló. Kínából rendelt barátnőm egy iphone koppntást, nevezetesen Mini 3G-t, de nem tudom, hogy lehet rá játékot szerkeszteni. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
  • vohanyi
    #331
    Ebben ITT ! tudnak segíteni,NSU-t el is felejtheted !
  • amdopteron
    #330
    hallo vki leszertném magyarosítani az n82esem na már most átírtam már a product kodot azzal megvagyok de a nokia softver update azt írja hogy nincs friss szoftver nem lehet a jelenlegít ujratelepíteni és ha igen azt hogy kell vki segítsen már köszii fontos nagyon
  • PszihoApu
    #329
    Sziasztok van egy htc touch cruise telefonom s sehogy se tudom szinkronizálni a vistával. tudnatok valami segítséget adni vagy leírást hogy kell. a windows mobil központ nem látja készüléket. usb kábelen keresztül akarom szinkronizálni
  • grebber
    #328
    Megtudná nekem mondani valaki hogy mi a különbség az EU-s és a HU-s garancia között? Mert egy mobilos boltban külön van a kettő csak nemtudom mi a különbség!
  • Shiwo
    #327
    Hali !

    telónál honnan lehet tudni, hogy a bluetooth-szal kilehet-e küldeni zenét is bluetoothos füllhallgatóra, nem csak a beszélgetést ?

    legalábbis a mostani telómmal csak beszélgetést sikerült, a zenét nem..vagy ez a vevőn múlik, nem a telón ?
  • sovatalevi
    #326
    nokia 2680ra szeretnek feltenni autos vagy mas jatekot.honnan tolthetek ingyen?
  • ZilogR
    #325
    talán ha nem teszed bele... az segít?
  • Barny
    #324
    Helo...Van egy telefonom SE W810i..nagyonjo kis telo:)
    Eddig nemvolt benne memoriakrtya de emguntam es vettem egy Apacer Memory Pro Sick Duo kartyat 17EU-ert:)
    (1GB-os)
    Minden ok addig ameddig kinem probaltam:S///
    amint beraktam lattam a telefon nemis reagal,semmitsem csinal...megyek a galeriaba ott eztirja:Memory stick not inserted :( azaz nincs behelyezve:(
    Probaltam mar telefon resetet,memkartya formazast stb...semmi:(
    Neten talaltam ilyet de nemigzan merem ezt megcsinalni vele:(
    Meg talan nemis tudnam...
    1.Megoldas

    Valakinek esetleg valami 5lete,tapasztalata?!...kerlek segitsetek mert naon elvok keseredve:S
  • csoola
    #323
    ahha, 6120as csak elfelejtettem leirni
    ma érdekes modon nem csinálta, nem tudom miért van...
  • LoDMaSt
    #322
    Asszem valami hangutasítás a neve, olyat keress, nokia a teló, ugye?
  • csoola
    #321
    van egy érdekes és annál idegesitöbb pronlémám a telommal, a segitségeteket kérném:
    azt csinálja a mobájl, hogy amikor ballagok hazafele és megy a zene, valahogy megnyomodik (bill. záron is) és sikerült megnéznem mit csinál, irja, hogy "most beszéljen:" aztán végigmegy egy kis csik és néha beleszol a telo hangja h "nincs tálálat"... nekem ahogy néztem, a gyorshivás ki van kapcsolva, ezt a fajta funkcioját hogy tudnám kikapcsolni a mobilnak? mert majd hülyét kapok amikor már 20x hallgat el a zene és pofázik közbe meg csipog ez a szar...
    amugy néha ha jol láttam meg sem nagyon nyomodik...
    tud valaki nekem segiteni?
  • zomgzerg
    #320
    egyik napról a másikra ez a szar "H pannon 3G" -t ír "pannon" helyett
    hogy lehet visszacsinálni? lehányom a telefonom így
  • ZzoleE
    #319
    Sziasztok!
    beírom ide is, hátha vki tud segíteni...
    régebben sok játékot fel tudtam rakni a telóta, de mostanában szinte mindenre azt írja hogy: Java-hiba. A tartalom nem felel meg az alkalmazásnak.
    vki segítsen légyszi, előre is köszi!
  • proof18
    #318
    sziasztok! van valakinek valami ötlete arra hogy az elvileg kártyafüggetlen telefonom a t-mobilt miért nem veszi észre? (a pannont meg a vodát észreveszi) aki tud valami beállitást, légyszi segitsen! (ha segitség: hálózat manuális beállitásánál is csak a vodát meg pannont veszi észre)!!!
    Ez egy Schauen típusú pda hong kong-ból.
  • Peetboy
    #317
    Sziasztok!

    Régen volt olyan, hogy sms kóddal fel lehetett tölteni pénzel egy telefont más telefonjáról. Ez most is van még, vagy megszünt?
  • Annihilator100
    #316
    Helló

    Olyan problémám lenne ,hogy van egy távoli ismerősöm akivel telón tartjuk a kapcsolatot.Allítólag azt mondta az ismi hogy víz érte a telóját és így én nem tudom hívni őt.Akárhányszor megpróbálom felhívni mindig egy férfi hang azt mondja hogy "ezen a számon előfizető nem kapcsolható,kérjük ellenőrizze a hívott számot", de viszont az elküldött sms-eimet megkapja és ő is tud vissza írni.Szerintetek lehet tényleg köze a víznek ahhoz hogy hívni nem tudom,de sms-ezni igen?Vagy most konkrétan itt mi lehet a baj?
    Előre is köszönöm a válaszokat
  • SomebodyEra
    #315
    Köszönöm :)
  • LoDMaSt
    #314
    Küldj visszahívós sms-t.
  • SomebodyEra
    #313
    Üdv!

    Nekem olyan problémám volna, hogy elfelejtettük a kártya telefonszámát. T-mobilos kártyáról van szó, a telefon pedig egy 6021-es Nokia. Kérdezném, hogy lehetésges valahogy megnézni a telefonszámot. Csörgetni nem tudok, mert nulla ft van rajta, és így feltölteni se tudom.
    Köszönöm
  • hematit1976
    #312
    sziasztok tud vki segíteni/van erre a problémára vmi program/megoldás:
    leadtam szervízbe a k700-som, h javítsák meg a bluetooth-ot. nem tudták megjavítani de törölték a memóriáját :(. a fiam életének első fél éve volt rajta megörökítve... vissza lehet vhogy hozni a képeket/videókat?
  • ZilogR
    #311
    ilyenkor azt kell, mondani, h "egy pillanat..., rendben, most már én is rögzítem, nyugodtan beszélgethetünk...!" ;)
  • Icebarney
    #310
    csak annyi, hogy valaki meg akarta tudni a címedet...
  • amdopteron
    #309
    vkit nem segítene??
  • grebber
    #308
    Előbb hívtak telefonon férfihang hogy t mobiletól van és volt egy gép sorsolás és nyertem meg a beszélgetést rögzitik.
    Felolvasta a telszámomat kérdezte az e az mondom igen.
    És kérte mondjam be a címemet, ekkor kicsit furcsállottam a dolgot.
    Mondtam is hogyha nyertem meg minden akkor nemkéne tudni a címemet.Mondta hogy természetesen tudják csak adategyeztetés szempontjából kell.Kicsit megnyugodtam és bediktáltam a cimemet.Ekkor letette a telefont.

    Most ez micsoda?