586
Telefonos segítség...
  • zoliii
    #387
    Ebben sajnos nem tudok segíteni! Én nem szoktam hang postázni! :D
    Ha fontos, akkor vagy újra hív az illető, vagy sms-t küld, vagy egyik sem :D
  • Japep
    #386

    Mikor hív valaki, akkor ő a telefonban 4 sípolást hall és máris bejön a hangposta.
    De ha pl tesóm telefonját hívom, ott ez a szám 8-9, mire bejön a hangposta, ha nem vesszük fel.
    A SE-ommal nekem is több volt, mint most a Samsungnál. :)
  • zoliii
    #385
    Mit akarsz kibővíteni?
    A hangposta beállítás benne van a pdf-s leírásban, amit belinkeltem!
  • Japep
    #384

    Köszi szépen, át is állítottam, így már 160 karakteres... :D

    Azt esetleg nem tudod, ha kérdezhetek még annyit, hogy hol tudom módosítani azt, hogy ha hívnak engem, akkor 4 csörgés után már be is kapcsol a hangposta... ki lehet ezt bővíteni?

    Köszi szépen. :)
  • zoliii
    #383
    Szia! Én ezt találtam:

    SMS írás közben a beírható karakterek és az elküldendő üzenetek valós mennyisége
    folyamatosan figyelemmel kísérhető a kijelző alsó sávjában.
    „Ékezet nélküli” karakter támogatás esetén az SMS üzenetekben nem lehetséges a hosszú ékezetes
    karakterek bevitele. Ekkor az egy SMS-ben elküldhető karakterek száma maximum 160.
    „Ékezetes” karakter támogatás esetén az SMS üzenetekben a magyar hosszú ékezetes karakterek is
    használhatók, és azok elküldésre is kerülnek. Ekkor egy SMS-ben maximum 70 karakter küldhető el.
    „Automatikus” beállítás esetén, amíg be nem írjuk az első ékezetes karaktert, a készülék az
    SMS-t „Ékezet nélküli”-ként kezeli. Amint beírjuk a küldendő üzenetbe az első ékezetes
    karaktert, a készülék az egész üzenetet átkódolja az „Ékezetes” üzemmódnak megfelelőre, amit a
    kijelző felső szélén látható karakter és üzenet számlálók átállása (a max.70 karakter/SMS
    üzemmódra) jelez.
    Több SMS összefűzése esetén az üzenetenként beírható karakterek maximális száma kevesebb.

    Nekem is volt D900-as telóm, de én 3 hónap után eladtam, mert hülye menürendszere van a Samsung telóknak, és javas dolgokat is nehéz rátenni! :D Nokia, Sony Ericsson vált be nálam idáig! :DSMS beállítás
  • Japep
    #382

    Hello.
    Régen k800i-m volt, tönkrement, kaptam helyette egy Samsung D900-ast.
    A SE-nal mikor SMS-t írtam, sok karakter belement, szerintem 100 felett, de ebbe meg csak 40 karakter... ha ugyanazt az SMS-t megírom a két telefonnal, akkor a SE-nál 1 db-ot jelent, míg a Samsungnál minimum 2-t... :S

    Nem találok a beállításokban erre vonatkozót... lehet ezen módosítani?
    Egy barátomnak Nokiája van, talán 6300-as, de annál is ugyanez van.

    Köszi előre is. :)
  • pekosy
    #381
    sziasztok.nokia 6220-ast szeretnek,pc suiten keresztul szinkronizalni.telepitettem az adatkabelt,CA-42-EST.KERI usb-uart.telepitem,dku-5-st.keri usb-uart tx line.mi a problema.win xp profesion.kerlek segitsetek.cimem [email protected]
  • amdopteron
    #380
    halle van egy nokia c3 asom azt csinálja hogy bekapcs és fehér kép mit tudnék vele csinálni az oks hogy elszált a szoft de hogy tom lefrissíteni box nélkül!?????valaki vagy hátha valami megoldás
  • blekike
    #379
    bocsi elirtam, *időt. :D
  • blekike
    #378
    vissza kell állitani az ödőt. talán 1 év lesz a nyerő vagy pár hónap. próbálgasd.
  • husqarna
    #377
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni. Nokia E 51-em van és semilyen alkalmazást nem tudok rá telepíteni. Mindenre azt írja ki lejárt tanusítvány, a
    zsír új alkalmazásokra is. Mit lehet tenni?
  • nagyi87
    #376
    hali!
    Segítségeteket szeretném kérni, a telefonom képernyője elsötétült, és pc suite kompatibilis módra szeretném tenni (Nokia 5700) de nem sikerül! pls akinek ilyen telefonja van írja le milyen lépésekkel jutok el oda :D alap alkalmazások vannak fent , szóval elvileg ugyan oda kell jussak, köszönöm :)
  • Falkon
    #375
    Sziasztok!
    Kedden vettem egy Sony Ericsson W995-öt. Viszont ha elindítom a TrackID-t, azt írja, hogy : A zenefelismerési szolgáltatás nem érhető el.
    A sonyericsson.hu oldalon valahol van egy olyan hogy sms-ben elküdik a beállítást. Azt nem találom.
    Valaki nem tudja hol van? Vagy valaki tud mondani egy működő internet beállítást?
    Arra is gondoltam a hiba alapján, hogy a TrackID jelenleg senkinél sem megy.

    Válaszotokat előre is köszönöm
    Üdv
    Falkon
  • MOMO27
    #374
    Üdv midenki!

    Én abban szeretnék segítséget kérni hogy közel jövőben szeretnék venni egy telefont én BlackBerry 8520-ra gondoltam szerintetek ez jó választás vagy kb havi 2000Ft kapok jobbat is?
  • reszeg111
    #373
    SZiasztok!
    A segítségeteket kérném.
    Van egy nokia telefonom.Nem tudok vele sms t küldeni mert amikor küldeném akkor kiírja: üzenetküldés sikertelen.A hálózat nem támogatja.néztem a beállításoknál a központ számát és az is jól van beírva.
    NEm tudom mi lehet a gond de a hálózatoknál pannon 3g t ír pedig a telefonom nem 3gs és sehol semmi pannon gsm.
    Köszi előre is a segítséget.
  • Bal0924
    #372
    Még valami. A Biztonsági mentéseket hová rakja, és milyen a kiterjesztése?
  • Bal0924
    #371
    Helló!

    Van egy Nokia N97 mini-m, be dugtam a fülhallgatót, eddig rendben. De mikor kihúztam nem akarta tudomásul venni hogy kihúztam.
    Már mindent megpróbáltam.. Kikapcsoltam,. kivettem az aksit, már vagy 100x ki/be dugdostam a fülhallgatót...

    Valami megoldást tudtok ?
  • zoli
    #370
    Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik olyan program telóra amin keresztül videó telefonálni lehet wifi kapcsolat alatt?
  • Peetboy
    #369
    Lehet, hogy arra is bekapcsol. Ez olyan lehet mint amikor a dvd lejátszó az Eject gombra is bekapcsol.
  • Reich
    #368
    HellÓ azt szeretném megkérdezni,hogy van nekem egy samsung ES15 fényképezőm és azon van a file nézegető gomb,és ha ki van kapcsolva a gép de én megnyomom a file nézegető gombot akkor bekapcsol.Ez mitől lehet-esetleg gyári hiba?.A választ előre is köszönöm
  • szinten
    #367
    hali! van egy my411v-m amin pinkód után kér egy telefon kódot, amit nem tudok, ugyanis nővéreme volt a teló, és vele nem sürüen tudok beszélni... Nem tudom ezt valahogy kiszedni, vagy feltörni vagy valami?

    előre is köszi előre is!
  • Peetboy
    #366
    Vidd el szervizbe, mielőtt a kukába dobnád, ott kitisztítják.
  • David8
    #365
    Hello!
    be szeretném kapcsolni a hívásátirányítást a SE D750i típusu telómon de a következő hibaüzenettel találom szembe magam: parancshiba
    valami tipp? köszi előre is.
  • zvaragabor
    #364
    K610i telefonomat beleejtettem a fürdőkádba, nem merült el teljesen, csak az alján, a csatlakozó részen ázott be. Radiátoron szárítom egyenlőre, de egyszer kipróbáltam, a fény enyhén ingadozott, és mintha nyomogatnám össze vissza, magától üti be a kettőskereszteket, és dobálózik a feladatkezelőben össze vissza. Esélyes, hogy miután kiszárad, jó lesz, vagy vége van?
  • baribaba
    #363
    Hali!Beírtam a java inaktiváló kódot,és igy nincs net a telón.nem tudtam feltenni játékot sem a telóra, pedig van jar és jad formátum is.megvannak a kellő progik is. mi a baj?már behozta a softpick ppp-n a telót is, tehát érzékeli,de vmi nem jó.nem tudom felrakni,nem támogatott fájltípus.Hogyan tudom újra aktiválni a netet a telómon,milyen kóddal?próbáltam beírni,de azt írja ki a rendszer által elutasítva....Kérlek,segítsetek!:-( [email protected] FONTOS!!!!!:-(
  • anikó18
    #362
    sziasztok korlátozási kódot kér a telefonom ha bekapcsolom.mit csináljak?segítsetek
  • anikó18
    #361
    sziasztok!van egy nokia 6233as telefonom és most vettem!ha bekapcsolom akkor kér valami kódot?hogyan tudom azt kikapcsolni?
  • kissadamvikt
    #360
    Sziasztok!

    Van egy Nokia 5140i-m. Betört a kijelzője, vettem hozzá másikat, beletettem, és amikor kapcsolom be a kijelző feketén világít de nem mutat képet. Mi lett a telefonnal?
  • oreg21
    #359
    üdv!
    van egy samsung L700-as telom és az a problémám hogy nem ismeri fel a micro sd kártyát!berakom de nem reagál semmire!nokia 6120 classicból lett kivéve, abban tökéletesen működik! arra gondoltam hogy ha leformázom talán jo lesz de semmi....:(
    aki tud segítsen pls...
    köszi
  • Bmx01
    #358
    faterom telója 1-ik napról másikra valamiért halkabb lett,
    és alig lehet hallani hogy mit mondanak a telóba,
    Nokia 6233-asról van szó
    valahogy nem lehet szoftveresen belemenni hogy,
    feljebb lehessen venni mert a készülékbe már maxon van a hangerő
  • Veno
    #357
    Sziasztok!
    Van egy új sim kártyám(vario sim), erre szeretném a régi telefonom Nokia6101 memóriájából a neveket átmásolni és átrakni a másik telefonba (ami nem nokia) de az istennek sem engedi a másolást. Vajon miért nem?
  • Kiado
    #356
    Hi!

    Érdekelne, hogy a 3 szolgáltató közül melyikek működnek az alábbi frekvenciákon: 800MHz, 900MHz, 1800MH

    Szeretnék venni valamit külföldről, csak nem tudom fogom-e tudni használni.
    Thx.
  • Carlos
    #355
    Sziasztok!
    Van egy kábé 3 éves LG Ku990 Viewty-m! Ez az utóbbi időben azt csinálja, hogy egy olyan fél-egy nap alatt lemerül, viszont feltölteni max 30-60 perc.
    Ez mitől lehet?
  • lehbogi
    #354
    Váh... először rossz cuccba írtam...:S
    Sziasztok!
    Van egy LG KS360-s mobilom... tök jó meg minden xD. Egy nap magától elkezdett hangokat kiadni, mintha beragadt volna egy gomb, és azzal együtt 5-6 gombja se megy... tud valaki tippet, vagy szervizt ajánlani?xD

    Másik, még régebben szereztünk egy iPhone-t és ment kb egy évig. Aztán elsötétült, és ha az érintőképernyőt akarnánk nyomkodni, csak akkor világít. Elvittük szervizbe, de nem tudtak vele mit kezdeni... van valakinek valami ötlete? Vagy én vagyok rossz hatással az elektronikus dolgokra?xD
    Remélem tudtok valamit rá...
  • gruber trans
    #353
    meg van egy E52-es nokiam és ha valamit át küldök bluetoot-on akkor ugye alapbol az uzenetekhez menti de onnan nem menti el sehova.ez 1-2 hete jött be a telonál de eddig meg jo volt?
  • gruber trans
    #352
    valami korlátozás lehet nem??(Beschränkungs-code eingeben)
  • gruber trans
    #351
    sziasztok
    van egy 6230-as nokiám de osztrák és valami kodot kér?de nem biztonsági kod(sztem)??
  • vass17
    #350
    Hello!
    Olyan problémám van, hogy az sms-t csak 70 karakterig engedi írni a telefon, utána átugrik sms2-re. SE k750-esem van, ezt mindig is csinálta, de eddig gyakorlatilag csak beszélgetésre használtam, ezért annyira nem érdekelt. Most, hogy néha sms-eznék is, nagyon idegesítő a dolog, és nem tudok rájönni, hogy mivel lehetne kiküszöbölni. Próbáltam már ékezetek nélkül írni, az sem segített rajta, esetleg valami ötlet?
    Előre is köszi!
  • hadnagys
    #349
    sziasztok,nem tudnátok segíteni egy sony FM-tanszmiterrel MMR-60asat szeretnék hol találok,használt is jo lenne,kérlek segítsetek.....köccce
  • SHADOWEYES7
    #348
    Sziasztok.
    6700-ás nokiám van,nem tudom beállitani a sensor beálitásoknál azt,hogy ha kétszer rátapizok a hátlapra vagy az előlapra akkor bejöjjön az analóg óra billentyűzár esetében is.