3589
  • Zizou5
    #60
    igazad van, de a mai világban már pl. 13 évesen már vannak nem szűz fiuk, lányok... tehát mondjuk ugy, minden elöbb kezdődik, mindenki elöbb akar nagylenni, mindenki elöbb érik.. nem ugy mint rég.
  • Zizou5
    #59
    jaja tipikus mint amit én mondta, nem vok rasszista de a cigányokat utálom. stb stb..
  • 12346
    #58
    Jah, hasonló merült fel bennem is... Ez inkább csak a torkon rugós kategória.

    Másképp nem lehet felhívni magára a figyelmet érvagdosáson, meg műdepizésen kívül? Aránylag nem rég voltam tizenéves (jelenleg 22 volnék), de ilyen nyomorékokat anno nem lehetett látni.
    Pszihológus se leszek sztem:D Rosszuljárás lenne^^
  • Pheaper
    #57
    én is azt a betűtipust használom a logomban :P
  • Takezó
    #56
    Ez a legtipikusabb. Nekem tökmindegy, hogy hogy néz ki a másik, de azért ne nézzen ki így, mert torkon rúgom.

    Kultúra baszod, kultúra.
  • Zizou5
    #55
    de most neked 8 vagy most torkon rugod őket? ez olyan h "nem vok rasszista, de dögöljetek meg cigányok"... ( ezt csak idézem egyes emberektől, én nem vok rasszista )
  • 12346
    #54
    Nekem spec 8 hogy áll a haja, meg mit eröltet magára, de ne nézzen rám lehajtott fejjel, fölakadó szemekkel, mer az ilyeneket nekifutásból rugnám torkon (csak hogy az egyéb, humán megmozdulásaimat ne is említsem:c). Szólni kéne nekik, hogy nem trendy már az Ördögűző^^
  • Zizou5
    #53
    1et értek.. de nem minden emo depis.. sőőt... csak azt akarják, h az láccodjon, pedig jonekik az élet, csak csinálnak 2 ddepis feketehér képet, kipingálva, és tök depisek emosak. pedig, reggeltől estig nevetnek.
  • DanielT
    #52
    Csak nem találja a helyét a világban és azt akarja hogy figyeljenek rá.
  • zvaragabor
    #51
    Én csak azt nem értem, hogy egy 13 éves kislány(vagy már nem kicsi) hogy a francba lehet depressziós? Tudja mi az egyáltalán? Átélte valaha? Egy 13 éves lánynak nem a világ fájdalmairól kéne elmélkednie, hanem a barátnőivel lógnia, moziba mennije, Brad Pitt-ről(vagy akiről akar) álmodoznia, kézilabdáznia(vagy bármi más sportot).
  • Szeszmester
    #50
    Mi az az emo egyébként? Valaki írja már körül.

    Vagy ezt megtette a #9 hszben belinkelt csaj, aki más, mint a többiek?

    De most komolyan, ez a haj srácoknak szerintetek menő? Nagyon trendi meg egyedi meg vagány? Meg más mint a többi és a divat előtt jár?

    Nem tudom, de szerintem mindegyik tökugyanúgy néz ki.
  • sapkafej
    #49
    de mondjuk én nem erről beszéltem. ebben igazad van!
  • NFP
    #48
    Ezek a belinkelt képeken nem is igazi emo-k.
    Nincs semmilyen vágás még a nyakukon se.
    Á, de gyenge. ;P
  • DanielT
    #47
    Nincs is ezen mit agyalni. Kis hülyegyerekek, akik játsszák a nihilista egyéniséget. Majd kinövik.
  • Zizou5
    #46
    ez a baj, h ha vki emo, vagy az akar lenni, akkor jöttök az érfelvágással... hány emo ember van aki az ereit vagdossa azért mert emo??!! ha vki vagdossa az ereit, az nem azért van mert emo, az azért van ált. mert ugyérzik nem kell élniük, öngyilkosok akarnak lenni, megakarnak halni. nem azért mert emok -.-... te is ugyanugy felvághatod az ereidet ha ugy érzed, bár nem javaslom. buzis haj? miért buzis a ez a haj? te lácc lányokat akiknek félhosszu haja van, megvan tépetve, eltakarja a fél szemét, és nem emo?! nem nem lácc, csak ilyen lányokat, fiukat, mert ez unisex... na persze ez igy szvsz
  • zvaragabor
    #45
    LOÁL!:D
  • sapkafej
    #44
    á mindegy. tudom, hogy igazam van, csak nem ér annyit hogy ilyen pöcsségeken agyaljak :P
  • FLeK0
    #43
    http://www.shoutfile.com/v/axcuMbq9/Tickle_Me_Emo
  • DanielT
    #42
    Az zenei téma ha egy kisgyerek kínjában nem tudja már mit csináljon és akkor azt választja, hogy komplett idiótát saját magából? :D
  • sapkafej
    #41
    izé, semmi, hagyjuk
  • sapkafej
    #40
    (ennek itt amúgy nem a Zenefórumban kéne-e lennie?)
  • Takezó
    #39
    Nem fogja. Márpedig azért nem, mert a megfelelő nevelésben fogom részesíteni. De nem fog feminim pasikat és buzikat se verni. Egyszerűen, mert se az öngyilkosság, se az ilyen jellegű erőszak nem normális emberi viselkedés.
  • haxoror
    #38
    #23 !
  • sapkafej
    #37
    hú és az neked nagyon rossz lesz! változtassuk meg a világot!
  • NeoMaN
    #36
    Remélem majd a te gyereked is buzira festi magát, aztán majd felvágja az ereit.
    Gratulálok!
  • Beast Machine
    #35
    omg, delbanthx
  • sapkafej
    #34
    én is olyat akartam régen :|
  • Takezó
    #33
    :D:D Mé, tök jó pélóbarna haja:D
  • DanielT
    #32
    Óbazmeg, ez egyre gázabb :DD
  • Takezó
    #31
    Akiket én ismerek, és így néznek ki, egyébként nem buzik. Csak olyanok.
  • Takezó
    #30
    Igen, tisztában vagyok vele hogy olyan volt a hajam is. Amúgy én még akkor kezdtem el olyanra növeszteni, amikor Pélóbarna haját megláttam:D
  • sapkafej
    #29
    mondjuk szerintem ezek a gyerekek emo-stílus nélkül is buzik lennének
  • DanielT
    #28
    LOÁL! Simán linkelhetnéd a fotódat a topikba :DD
  • Shadow_THH
    #27
    ja most ez a menő vagdosni magunkat meg utálni mindent
  • Takezó
    #26
    Megjegyzem, egyszer meg akartak késelni emiatt. Úgyhogy ezért vagyok nagyon ellene az ilyen (akár netes) jellegű hangulatkeltéseknek, mert ez tüzelheti az agresszívebb, tettlegességig menő embereket is.
  • sapkafej
    #25
    az vagy, mostmár kétségtelen
    :P
  • Takezó
    #24
    Félreértés ne essék, nekem sincs bajom azzal önmagábna, hogy valaki emo.
    A linkelt srác szerintem jóval inkább gót, ezek inkább emok:
    [center]


  • haxoror
    #23
    Ez a gyerek nem normális...
  • Zizou5
    #22
    egyet értek, de nekem még a fiu emokkal sincs bajom, max azokkal akik nagyon nagyon lásd: itt
    szal ez azért már tul sok, ezt már én is elítélem.
  • akyyy
    #21
    :DDDDDDDDDDDDDDDd