3589
  • G_ArchAngel #100
    azért kössük ki, hogyha hallgatni nem is mindig jó, de nézni klasszikusokkal jobb érzés egy hip-hop/funky/r'n'b videót...

    persze lehet, hogy mostanában a szép latin/afro/fehér nőkért már nem divat rajongani:)
  • fifi
    #99
    én csak annak örülök, hogy nem most kell 14-18 éves fiatalnak lennem, mert amit most látok/hallok az valami förtelem. nem tudom miért, de hihetetlenül kifordult magából a világ rossz irányba...
  • Cat #98
    egyetértek, ez nekem kb. ötször szimpibb, mint a hiphop meg a rap, mindkettőt utálom mint a szart :)

    egyébként csak azért nyitottam a topicot mert növesztem a hajam, és vki megjegyezte, hogy "tök emos", én meg néztem ki a fejemből bután. Aztán kerestem rá a témára hogy mi is ez, és látom, hogy nagy a fikázás körülötte.
  • Zizou5
    #97
    igy ezt igy osztom részben, inkább az emo zene a zene mint a 50 cent..
  • Gerygrey
    #96
    Igen, pár éve mindenki "rokker" volt, utána mindenki "repper" lett. Én szvsz marhára díjaznám ha a hip-hop és az rnb végre kimenne a divatból, az emo zene, hát nem mondom hogy jó, de nagyságrendekkel hallgathatóbb mint ami most menő. Pussycat dolls, black eyed peas, 50 cent és társaikra gondolok. Hajrá emo :) az meg hogy buzisan festik a hajukat a kölykök, hát istenem... Sokan 30 felett is rózsaszín pólóban járnak, a fullextrás bálnamerciben hello kitty-s mobiltartó és üvölt a 50 cent. Szerintem ez sokkal nagyobb gáz.
  • Zizou5
    #95
    igen ezt én is akartam mondani, csak mentem feküdni 1 kicsit..
  • Zizou5
    #94
    filoszemita azaz O_o. faszsetudjamitjelent...
    utálom ha vki azzal akar okos lenni, h összevissza csavart szavakat használ. mond meg egszerűen és csá.
  • Ronny
    #93
    mármint szimpátia szempontjából:)
  • Ronny
    #92
    micsoda "bigottságok" kerülnek itt elő...

    írhattál volna valami filoszemita hasonlatot is:D
  • soma22
    #91
    eszembe sem jutna ilyen miatt topikot nyitni, egy informatikával foglalkozó site-on.
  • Ronny
    #90
    A fogyasztói társadalom kitermelt magából egy újabb réteg faszt, aki köré megpróbálnak egy iparágat építeni. Tőlem úgy öltöznek, ahogy akarnak. Inkább az a probléma, hogy egy a férfiak által látogatott topikban Nőklapja szintű társalgás folyik.
  • soma22
    #89
    növeszd a hajad, legyél emo, ki bánja...de akkor vállald a felelősséget is mellé, ha ennyire akarod.
    az ilyen trendifaszságoktol tudok a falnakmenni...topikra sem érdemes.
  • Takezó
    #88
    Nyilvánvalóan nem szeretnek szenvedni, ezzel te is tisztában vagy. Az, hogy vagdossa magát, hogy nyugtatózza magát, rinya, de gyerek még - akár korában, akár csak elméjében. Szóval az első bekezdésed csak vicceskedés, valódi mondanivalója nincs.

    Tehát az agresszív emberekhez kell igazodni, ahogy te teszed. "Ne nézz ki úgy, ahogy nekünk nem tetszik, mert megverünk." Rendben, hagyjuk, mert tényleg ostoba vagy, próbálkozni sem érdemes azzal, hogy meggyőzzelek.

    Szia.
  • HiPPoNaX
    #87
    Nehany evvel ezelott "rockernek" lenni volt nagyon meno a 12-16 eves korosztalyban (gondolok itt a limp bizkit, linkin park, stb maniara), de ez is lecsengett alig par ev alatt. Nem hiszem, hogy ez az emo mania tovabb huzna, mint a par evvel ezelotti rockerkorsag. Felreertes ne essek, ebben a hozzaszolasban csak a divatmajmokat emlitem, nem pedig azokat, akik evek mulva is tenyleg meggyozodessel az adott stilust kepviselik.
  • Goth
    #86
    na most itt jön az én primitív és agresszív sötét oldalam, ami azt diktálja, hogy ne érdekeljen hány emót vernek meg emiatt. Ha egyébként szeretnek szenvedni meg kínlódni meg depis lenni, akkor egy kisebb verés is örömöt kell hogy okozzon nekik, mazochista jellemükből kifolyólag. Tehát ezek az emberek csak jót akarnak nekik, az agresszív állatok milyen jófejek, közelebb juttatják az emókat a hőn áhitott szenvedéshez.
    Ha meg szimplán az a bajod, hogy azokat az embereket is betámadják akik nem emok, mert csak szimplán úgy néznek ki arra azt mondom, hogy nem kell úgy kinézni. Én se öltöznék cigánynak még ha divat lenne se, elővigyázatosságból =)
  • Takezó
    #85
    Ha nem hallanák 50 felől, hogy büdösgeciemok például, akkor valószínűleg maguktól nem is éreznének ilyen gyűlöletet, mert egyszerű majmok csak.
  • Takezó
    #84
    Valóban értelmetlen primitívezni is, hiszen nem túl meggyőző egy vitában, csak felbosszantottál, és tehetetlenségemben legalább a dühömet kiadtam ;)

    A #75-ös személyeskedést viszont megjegyeztem.
  • Goth
    #83
    azokban, akik odamennek és megteszik alapból szükségtelen a gyűlöletkeltés, mivel anélkül is simán megteszik. Vagy éppen a gyűlöletet bármi más tárgy, cselekedet kihozza belőlük, az én véleményemtől függetlenül is.
  • Goth
    #82
    Nem érzed át a szenzitív emócionális oldalamat, ami a te primitívezésben kimerülő véleményed leszarásában nyilvánul meg :C
  • Takezó
    #81
    Maga az ilyen szintű gyűlölet is szánalmas szerintem. És másokban is gyűlöletet kelt, akik esetleg odamennek, és megteszik.
  • Goth
    #80
    szerinted van sg-n olyan ember aki hobbiból torkonrúgdos embereket, mert nem tetszik neki a képe?
    sztem ez eléggé abszurd, de ha te elhiszed hogy koomolyan odamennék valakihez és rávernék egyet, az már a te bajod. Én maradok a szellemi síkon való rúgdosásnál =)
  • Takezó
    #79
    Igen, hát sajnálom, hogy ilyen emberek is élnek a Földön, de hozzászokhattam volna már. Roppant primitív dolog valakit a külseje alapján ilyen szinten megítélni.

    Ennél még primitívebb megverni, vagy megkéselni, valamint ezeket a tetteket elfogadhatónak ítélni.
  • Takezó
    #78
    62->74
  • Goth
    #77
    ki beszélt itt erőszakről?? :D
    Az hogy valami felbasz, nem értem, miféle módon kapcsolódik közvetlenül az erőszakhoz.
  • Takezó
    #76
    Ühümm, és az erőszak nem ferdíti a személyiségüket.
    Te szimplán fasz vagy.
  • Goth
    #75
    tanultál belőle, legközelebb nem növesztesz idétlen hajat, jó lecke volt az élettől.
  • Goth
    #74
    hogym miért? mert f@sz. Ennyi ok pont elég számomra :D
  • Goth
    #73
    nem nekem ártanak, hanem a kisgyerekeknek, akiknek az utcánbuzulás látványa ferdíti a személyiségét :D
    Nah de bármennyire is egybevág a buziság mivolta az emokkal, itt nem ez a téma -.-
  • Goth
    #72
    100 év múlva mindenki emo lesz :C
  • Goth
    #71
    hát ezen beszartam, nagyon jó ;))))))
  • SötétBarom
    #70
    Engem egy dolog tud felbaszni, mégpedig az agresszív emberek.. Semmi másért nem mozdulnék rá valakire..
  • Takezó
    #69
    Pontosan miért is basszák fel az agyad? Mennyiben ártanak neked?
  • Goth
    #68
    százszor inkább a haverjaival verjen össze neis egyet, hanem több buzit. Persze csak azokat a buzikat rühellem, akik kirívóan buzisak, utcán. Akin nem látszik meg, azzal toleráns vagyok. a rózsaszíntrendycuccos rúzsos festettkörmű herélthangúak viszont rohadtul fel tudnak baszni =)
  • Goth
    #67
    fújgeciábazmegdeégő DDDDD::::::.
    Ez vok én:

    őnfejű depis BUNKÓ KÖCSÖG nem pózer rossz tanuló 13 éves hülye Érdi lakos (majdnem Tárnokon) ŐRÜLT imádnivaló TOTÁL IDIOT egoista emo ( ha nem tetszik leszarom ez van)
  • SötétBarom
    #66
    teljesen nevetséges ez az egész -.-
  • Goth
    #65
    pedig usába ilyenből rohattsok van. Amcsi osztálytárs azt mondta hogy ahova ő járt suliba régen, a fél iskola emo volt, utálják is őket mint a szart.
  • Takezó
    #64
    Én abban bízom. Vagy ha nem, akkor nem életképesek, és éhezni fognak, depresszióba esnek, és megdöglenek:D

    Nah egyébként ez a bajom, hogy könnyen mondunk ilyen torkonrugdosást, de mondom, engem egyszer meg akartak késelni csak emiatt, azóta kevésbé tartom viccesnek az ilyesmit:\
  • 12346
    #63
    Na jó, erős költői túlzás volt a torkon rugdosás^^ Én se rugdalok, minden ilyet nyakon:D Csak ezt vhogy képtelen vagyok tolerálni..:) És sajna nem csak 13 éveseknél látom ezt, hanem idősebbeknél is. Mi a vér lesz ezekkel.. kinövik egyszer?:D
  • Takezó
    #62
    Nem szimpatikus nekem se, nem állok szóba az ilyenekkel, de miért kéne torkonrúgni basszus?:D
  • 12346
    #61
    Mint mondtam is, a hajviselete, öltözködése nem mozgat. Nem egy ilyen formát láttam már, akivel az ég világon semmi bajom, mert arc. A te képeidet is láttam már, mégse szólnék rá semmit:)) De ezt a lehajtott fejes fönnakadt szemmel nézős, depis hülyeséget nem nagyon kéne eröltetni, mer elég száni:/ Járjon egyenes tartással, úgy nézzen az ember szemébe. Ne ilyen alattomosan. Kultúra vazze, kultúra^^

    Ziz, kontrázás powa^^ Semmi "tipikus".