368
Tanárok jogai a diákokkal szemben!!!
  • F1re
    #29
    haggyama tudom hogy nem tok helyesen irni es nem is vok ra buszke szoval ne kerdezd de mashoz ertek nyelvtant irodalmat gyulolom 1 reszt ezert nem hasznalok ekezeteket
  • Ars3nal
    #28
    nalunk feminista flegmageci tanárok is vannak, sunák mondják meg az ülésrendet meg ilyenek, ellenőrzőt se veszi el tőlük ha pofáznak, telefonálnak, akármi de tőlünk rögtön
  • F1re
    #27
    van 1 hulyesegem ! meg 8.-os koromba 2. fel ev 2. heteben :D igazgatoit katam leirom mi volt :D Focisztunk a suliba bent amit utalnak ugye en meg meg kuldtem fent a falat azt leszakadt 1 egesz lamberia sor kb mindneki osssze szarta magat a nevetestol :D na felvittek az igazgatohoz kerdezi mit csinalktam mondom meg rugtam a kicsik ajtajat veletlen foci labdaval es leszakat a fal :DDD erre mondja a dankoros igazgato hgoy oke XD irjad be az ellenorzodbe :D es azota bele van irva hogy meg rugtam az alsosok ajtajat focilabdaval es leszakadt a fal :DD kb családba nem hugyozta ossze mindneki magat a nevetestol :D
  • ColdFire
    #26
    osztajfonokit

    legalább magyaron figyelnél :\
  • F1re
    #25
    de azt birom a leg jobban amikor geci áhh beszolnak hogy kapok 1 osztajfonokit beairast meg kutyafaszat intot es ki a faszomat erdekel ? multkor is mondja hogy be irni nekem mondom koszonom erre beirt meg 1et megint mondom koszonom :D erre meg nyugodot sztem a tanarok azt hiszik hogy ha beirjak nekem hgoy rossz voltam oran akkor engem ithon megolnek vagy mi van ? altalaba faerom anynit mond ugyes vagy XD mar mint nem komolyan mondja hanem tudjatok hogy :D sztem a szuloket jobban erdekli hogy mien jegyeket visszel haza mint hogy mien fassagokat irnak be
  • Borg
    #24
    + valszeg szemtelen voltál a tanárral, azon felül hogy eleve volt pofád toll nélkül menni órára. (miért nem kértél legalább mástól)

    Persze az is lehet hogy idiótán kezelte a tanár a helyzetet, csak általában nem ez szokott lenni a valóság a háttérben.
  • SNAKE01
    #23
    "a tanár írt a táblára én meg üvöltöttem vagy mittomén mire megfordult abbahagytam és aztmondtam nem csináltam semmit!"

    ezen nagyot röhögtem!
  • nf1
    #22
  • F1re
    #21
    en nem szoktam nem akarok semmi rosszat tanaroknak de mindig magamnak adok igazat szoval :) barmit vissza beszelek nem igazan felek mert altalaba tok magamnak igazat adni es meg tom vedeni magam a szammal :D
  • F1re
    #20
    eleg nagy pofam volt regen szeretek meg utni a tanarok en meg kivedeni most mar nincs nagy pofam csak mindig igazam van es azt se nagyon szeretik :D
  • Vlala #19
    Ilyenkor az igazgatói előtt kell mászkálni elég látványosan. Ha megkérdezi, hogy mit keresel ott, küldd a tanárhoz... előbb repül, mint Te.
  • ColdFire
    #18
    ezt jól megállapítottad XDDDDDDDDDDDDDDD
  • F1re
    #17
    nekem 8.ba me'g az volt hogy monnyuk tanar irt a tablara en uvoltotem vagy mittom en meg fordult akkor mar abba hagytam erre azt mondja menny fell az igazgatohoz enm meg mondtam nekoi nem csinaltam semmit :D mivel nincs ra bizonyitek ennyi es erre ugye elkezd uvoltozni meg mittom en en meg mondom neki hogy mit csinaljak mennyek fol az igazgatohoz es mondja meg hogy nem csinaltam semmit ? :D es erre bekussolt nemeik
  • ngcsnet
    #16
    nem akarlak meggyanúsítani, de szerintem nem azért küldött ki mert nem volt tollad:)
    talán mert túl erőszakosan álltál ki a jogaid mellett? visszabeszéltél neki?

    egyébként olvasd el a házirendet, biztos kaptatok év elején;)
  • Zeccc
    #15
    hát nállunk még a hajadat is nézi és lebax ha festett vagy vmi ehhhhhhhhhhhhh
  • PíszLávJuniti
    #14
    a diáknak meg kötelességei vannak, pl. nem viselkedhet úgy mint egy fasz.
  • SeLFisCH
    #13
    8. osztályban még én is lázadoztam anno

    kicsengettek matekról , következő órám ugyanabban a teremben volt. Bejön ofő , aztán mondja a hülyeségeit . Mondom neki , hogy elmmegyek büfébe , mert éhes vagyok.Erre azt feleli hogy nem mehetek , ha mégis adjam oda az ellenörzőm és vigyorgott. Odaadtam ellenőrzőm , beírt és mentema a büfébe

    Középiskolába bezzeg. Tanár azért baszott le , mer ta cigi csikket nem a kukába dobtad. Őt nem érdekli cigizel e vagy bármi ...
  • SeLFisCH
    #12
    ce n'est pas la peine parce que ca va te faire du bien
  • SNAKE01
    #11
    ez fasság szvsz! -.-
  • dzsuvajoe
    #10
    Hat 15 eves vagyok valaki celozgatott aszem:), es az a helyzet h eléggé nagyszam van meg megis vedema magam igazat es eleg sokat veszekszema tanarokkal hat pikkel nek is ha lehet ezt mondani de sztem tul gyenge kifejezés... és igen sajnos igazam sose lehet mert folyton jönnek a begyepeseddet szabalyaikkal: "Megzavartad az óra menetet" meg ilyesmik de az hogy ő 10 percet kesik az bezzeg nem irja fel senki.
  • hunbasser
    #9
    ez hülyeség.nem küldhet ki a tanár,főleg nem erőszakkal,akkor pedig fel is jelentheted.
    minden szépen benne van a házirendben
  • daxan
    #8
    nálunk csak azt szokták mondani "kiküldeni nem lehet, de kidobni igen..." :D
  • Daell Drow
    #7
    A mi sulinkban olyan szar a helyzet, hogy minden héten van körözvény. Amiből kiderül hogy 3-4 kölyköt mindig kirugnak lopás, verekedés, rongálás miatt. Azt hiszik az van amit ők akarnak.
  • ngcsnet
    #6
    nálunk pl. kötelező
  • Ron Ragm
    #5
    "Szar a harag hatalom nélkül"
    Amúgy meg megérdemled, minek tanulsz franciát
  • mrzed001
    #4
    Az iskolákban nincsenek törvények, csak különböző mértékű szivatások (és SOHA nem lehet igazad, ha mégis utólag majd rájössz, hogy mégse nyertél).

    A legjobban akkor röhögtem egyébként, amikor valamelyik főokos kitalálta, hogy be kellene vezetni a minőségbiztosítást az oktatásba (magyarán ELLENŐRIZHETŐEN azonos minőségben adják le és kérdezzék vissza a tananyagot, hogy egy érdemjegy ugyanannyit jelentsen mucsaröcsögén, mint egy Bp-i suliban).
    Persze, még egy iskolán belül sem képesek ezt kivitelezni, mert akkora a szórás a tanárok minőségében

  • SeLFisCH
    #3
    sztem túl fiatal lehetsz még és azért veszed komolyan :)
  • olympus
    #2
    Semmit!
    Én soha nem paráztak, ha kiküldtek óráról.
    Örülj neki inkább,egy óra mínusz!
  • dzsuvajoe
    #1
    Engem ma azért dobtak ki francia óráról mert nem volt tollam! Egyrészt én ugy tudom h nem dobhatnak ki mert tanköteles vagyok masreszt meg foleg nem ilyenért! Ti mit tudtok az ilyen dologokat szabalyozó törvényekről?