368
Tanárok jogai a diákokkal szemben!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #149
    Akkor meg ne csodáld, hogy csak az okot keresik amiért kivághatnak óráról...;)
  • [Walaki]D`Lair
    #148
    Majd egy pár év múlva felfogod, hogy miről beszélek :)
  • dzsuvajoe
    #147
    Én nem csodálomh rühellenek:)csak van h tuzasba viszik
  • [Walaki]D`Lair
    #146
    Ezen mi olyan kurva nehéz amit nem bírsz értelmezni?
  • jbal
    #145
    ti amúgy hülyéskedtek az órán vagy jók vagytok?vagyis h néha van 1-2 konfliktus amikor megvéditek magatokat vagy hülyéskedtekés az a baja a tanárnak?
  • jbal
    #144
    "Anno én is sokat óbégattam az igazamért amikor 14-15 voltam...mostanában már látom, hogy az esetek 99%-ban a tanárnak volt igaza :)))"

    'Miezmár amúgy, hogy a diák jogai meg minden...há menjenek már a faszba az ilyen kis suttyók...ha lebassza őket a tanár az valszeg okkal történik, nem kell egyből jogok meg törvények mögé rejtőzni..."

    ??????????
  • [Walaki]D`Lair
    #143
    De komolyan...ezekután csodálod, hogy rühell némelyik tanárt? Némelyik szemében csak egy nagypofájú kis majom vagy :))
  • dzsuvajoe
    #142
    Ne nooboolj lecci mert rühellem:) mond inkab h hülye vagy fiam bazmeg
  • [Walaki]D`Lair
    #141
    Miezmár amúgy, hogy a diák jogai meg minden...há menjenek már a faszba az ilyen kis suttyók...ha lebassza őket a tanár az valszeg okkal történik, nem kell egyből jogok meg törvények mögé rejtőzni...
  • Goth
    #140
    szal viccesfiú vagy, értsük -.-
  • [Walaki]D`Lair
    #139
    Anno én is sokat óbégattam az igazamért amikor 14-15 voltam...mostanában már látom, hogy az esetek 99%-ban a tanárnak volt igaza :)))
  • dzsuvajoe
    #138
    Na nyugi ma papa egy nem beszelek faszsagokat hanem poenkodok es azt se tudod h milyen sűrűn es azt se tutdod h altalaban mit beszelek max azt h ude mit irok. szal...
  • jbal
    #137
    Találtam egy ilyet de elég régi
  • Goth
    #136
    csak kétféle ember létezik. Aki faszságokat beszél feleslegesen, meg aki az utolsó sorban matyizik. ok. ^^
  • dzsuvajoe
    #135
    legalább én folytatok és nem az utsó sorban matyizom
  • dzsuvajoe
    #134
    Emberek azé felhívnam a figyelmet a téma címére: "Tanárok jogai a diákokkal szemben!!!" nem suli pinyogó
  • Goth
    #133
    micsoda nemes értelmiségi bájcsevelyt folytadsz tanároddal, grt -.-
  • LasDen #132
    nálunk van 3 köcsög tanár:
    1. Angol tanár: A legkisebb faszságé ki akar küldeni v fel az igazgatóhoz. Mindené karót meg szaktanárit akar adni. Szal egy rohadék
    2. Biosz tanár: Az egyik legnagyobb köcsög. Becsöngetés után a terem előtt sorakozunk (nálunk szünetekre zárják a termeket me rongálják). Már amennyire. Bemegyünk azt egyből azzal kezdi hogy kussoljunk el. Meg ha kinyitod a szád akkor lebasz, hogy mé "kaszinózol". plusz idegesít a nem a nyúl viszi a puskát mondásával.
    3. Töri tanár (de nem tanít minket): Igazából csak néha szokott a folyosón ügyelni és akkor látjuk. De egy ilyen 150-200 éves csontmaradvány. Meglátja, hogy a radiátornak támaszkodsz fel küld az oszfőhöz. Ha az ablaknak akkor kifizettetne veled 16.000 Ft-t azé a 4000Ft-os szarért......ezek a legrosszabbak a többi türhető v jó fej :DDD
  • dzsuvajoe
    #131
    Én sokat kerestem de nem taltam a neten törvénykönyvet főleg nem olyat ami az oktatásról szól! Valakinek nicnsen véletlenül effalyta:) irodalma?
  • dzsuvajoe
    #130
    Fegyelmezősdi? Ezt az egészet sztem akkor baszták el, ezt a jeggyel fegyelmezősdit, amikor eltörölték a kibaszott magatartás meg szorgalom jegyeket. Így minden tantargyat le lehet huzni a dejáknak azzal h beirod az orai munkát meg h "rosszalkodott". Na meg a jofej tanarokrol ennyit: Van egy tök jófej léatintanarom azzal tök jókat lehet beszélni de minket tanitani kurvára nem tud mert ő is tullaza. Aztan van meg kicsit feszes eléggé lazza: aki röhög a poénjaimon de legalább mosolyog sőt még talán egy kicsit vissza is zól:) Pl.: magyartanárom: nem tudot valamit kimondani vmi "fellángolásából" volt asszema kritikus szó na én kedvesen beszóltam h : Tanárnő! Nehéz szó!:) Ő erre mosolygot aztan visszaoltott h köszönjük a hozzászólást Marci!:) sztem ez ig ykorrekt:)
  • jbal
    #129
    mármint mi?
    én erre azt mondanám h Magyarorszégon "nicsenek törvények" sorba szegi meg mindenki.a tanárok amint azt itt olvasni lehet de ha pl. én csinálok vmit jön a leb*szás
  • geri777
    #128
    lene egy kérdésem a matektanárom ora kozbe eluldot hogy rakjam be a szekrénybe a kabátom oke beraktam es ammera vissza értem be irt 9 perc késést ez szabályos ??????????? valki ere törvényt mutanta mert be akkarom neki mutani hogy nekem van igaza -- meg ha kikuldenek orárol akkor be irhatja a igazolatlan orát????????
  • dzsuvajoe
    #127
    Na jó az igazgató az nalunk meg a masik történet: Nagy dagadt hajas seggfej aki egesz nap ül a bőrfötelében és lófaszt se csinál és amikor a nővérkém megy le még 6 masik oszttarsaval h mekkora egy kurva es nem tud tanitani a magyartanár akkor csak azt tudja mondani h ő ugyannem rughajta ki mert aza tanar mar ott tani 22 eve es mit mondjonk az önkormányzatnak. es ha nem ezt mondja azt mondja h jo majd beszel vele, na beszela hala faszat. Ez a helyzet amikor fejétől bűzlik a hal:)
  • eörgs
    #126
    szerintem ezek azt hiszik, hogy jogállanban élünk.
  • LasDen #125
    ezaz...nekem is ezé kéne :DD
    köcsög angol tanár azé adott karót me nem figyeltem....de ha tudom ezt a szart akkor minek :DD
  • jbal
    #124
    #123:ez meikrement?
    #122:ja ezen én is gondolkodtam h jönne a tanár a szokásos dumával én meg jönnék a törvénnyel.elállna a szája biztos:D
    8-as paragrafus 10.a bekezdés.........:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • geri777
    #123
    ahogy vesszuk:D de elfogatható
  • LasDen #122
    "Mondtuk, hogy hát fegyelmezési célból jegyet nem lehet adni(oktatási törvény)"

    Vki nem tudja hogy hol tudnék erről a törvényről olvasni????
  • jbal
    #121
    #115,116:ja hát ez egy megoldás:DDDDDDDDD
  • Goth
    #120
    csabi egy hogyismondjam, keményenber -.-
  • nf1
    #119
  • NEOreg3
    #118
    nem, de bukásra áll 3 tárgyból
  • eörgs
    #117
    olyan csak alsóban van :-x

    vagy nem, vagy de. oly mindegy
  • hunbasser
    #116
    akkor én tennék róla,h ne tanítson ott többet ;)
    legalábbis ha velem fordulna elő

    jbal:megmondod neki,h léc.ha nem hallgat a szép szóból,akkor szerezz vhonnan egy baseball ütőt,csak a hatás kedvéért
  • Goth
    #115
    pofángyakod, páj
  • geri777
    #114
    az ossztály oda ata a ofö nek elvesztete es beirta hogy Mi elvesztetuk az elnorzot ezért vamijen intésbe résszesitem :D
  • Rexor
    #113
    A TÁJÉKOZTATÓ FÜZET nem a tanulóé? és nem azt csinál vele amit akar?
  • hunbasser
    #112
    órai munkára csak akkor adhat egyest,ha nem dolgoztál,ilyenkor azonnal óra után menni kell izgató bá'-hoz,és be kell mutatni a füzetet,meg vinni az osztálytársakat tanúként,h te igen is dolgoztál.

    2-es dogára meg nem adhat 1-est,minden dogát meg kell őriznie a tanárnak,vagy ha nem nála van,akkor a gyereknél,ilyenkor szintén go to the izgato's office room,és akkor itt elsírod a panaszod.

    beszólásért sem adhat 1-est,max szaktanárit az óra megzavarásáért és az illetlenségért
  • jbal
    #111
    én haverommal csináltam hülyeségeket és sok mindenbe belekeveredtem már miatta.és ha vmi van rámken mindent.de délután jön mindig h jaj menjek már vele ha azt mondom nem elkezd sírni h jaj miért meg könyörög.
    nektek nem volt ilyen "haverotok"?h koptassam le szerintetek?
    (nem teljesen ide tartozik de azért mégiscsak:))
  • F1re
    #110
    az is 1 megoldas :D