368
Tanárok jogai a diákokkal szemben!!!
  • daxan
    #69
    a német jobb :D
  • jbal
    #68
    érdekes h az iskolás korúak goondolják úgy h néha igen, köcsögök a tanárok.az iskolát végzettek meg itt okoskodnak.
    igen is és nem fogok azért szívni amit nem is csináltam meg.
    de én azért itthon kapok ha beírnak
  • Goth
    #67
    akkora fos hányinger homokos nyelv mint a francia nincsen mégegy.
    De szívesen tájékoztatnám efelől a néhány évvel ezelőtti énemet, amikor a tévhitemben ezt választottam =)
  • dzsuvajoe
    #66
    Ez az en se irok helyesen mert mi kurva jofejek vagyunk:P
  • dzsuvajoe
    #65
    Kértem! Az óra azzal kezdődött h kértem erre baszott ki:)
  • Zizou5
    #64
    na megvan az első topic ami igaáán értelmes topic. beszéljük meg mik a jogaik a tanároknak, és a diákopknak! :)
  • geri777
    #63
    köszönöm Hiponax



    eörgs neked montam
  • HiPPoNaX
    #62
    Igen, kirughatnak egy altalanos iskolabol is (legalabbis 4-5 eve meg boven lehetett). Mas kerdes, hogy az igazgato ezekszerint nem ugy kezeli a helyzetet, ahogy (szerintem) kene, de elvileg lenne joga kirugni a diakot.
  • Gerbill
    #61
    Ezt kinek írtad?
  • eörgs
    #60
    shota gtfo :-c
  • N1ggA
    #59
    hüje tanarak
  • geri777
    #58
    te is voltál tanulo de hat veled nem történtek ilyenek akkor kretén vagy soorryy
  • eörgs
    #57
    a diáknak nincs jogai, kussoljon mind.
  • Gerbill
    #56
    Szerintem nyugodt szívvel kirughatják, csak elég nagy bonyodalom lehetne belőle ezért nem is csináltak semmit.
  • Gerbill
    #55
    Csakhogy a témához is hozzászóljak:
    "Tanárok jogai a diákokkal szemben!!!"
    Ez mind benne van a házirendben, a diákok kötelességei és jogai mellett.
    Az, meg, hogy valakinek a szüleinek mittudom én hány diplomája van, nem jelent semmit. Az egyik osztálytársamnak az anyja tanár, mégis a gyerek bukásra áll két tantárgyból és a többiből sem valami fényes.
  • geri777
    #54
    Ezel a helyesirásal en is igy vok :DDDDDDD




    Valakit kirughatnak egy általános sulibol?????????????? Mert a haverom az egy ijen agressziv barom óra közbe elkezdet verekedni a tanáral és semmi nem történt de akkor is a gyerek azt mondja hogy NEM rughatják ki a sulibol . az igazgató meg tudja mind ezt es nem csinal semmit :d
  • F1re
    #53
    inkabb nem valaszolok sot inkabb mek mielott felbaszom az agyam
  • Sland
    #52
    Gratulálok! Tényleg biztos nagyon okos lehetsz! Mért nem tanulsz ahelyett, hogy már egy órája csak írod a baromságaidat?
  • Schwarz
    #51
  • F1re
    #50
    elmondom en neked en nem vok buta azert mert nyelvtant nem tom meg.. kibaszot sok dologhoz ertek attol me'g
  • F1re
    #49
    azoknak meg ugy gratulaj hogy fateromnak 5 diplomaja van es ezt mostansag nem sok ember mondhatja el magarol
  • F1re
    #48
    aze hulyenek ne nezel en is szoktam irni ekezetekel ez csak 1! oka hogy itt nem irok ekezetet mit gondolsz suliba hogy irok hat ekezetel meg tom jegyezni a dolgokat ne agodj annyira hulye nem vok :DD ha ugy lenne ahogy te gondolod akkor telleg kukas lennek mar most de szerencsere azert nem ugy van vannak nalam rosszabb helyesirasu emberek is most azert eleg dankorosnak alitottam be magam most hogy igy vissza olvasok miket irtam de panikba azert nem kell esni na meg ,. sem fogok itt hasznalni :P
  • VinylToy #47
    Én elsősorban apukádnak szeretnék gratulálni, az a baj hogy a gyerekeket otthon nem fegyelmezik meg, a tanárnak meg nem szabad?! Szánalom hogy a mai fiatalok mit meg nem engednek maguknak.
  • Gerbill
    #46
    Már, bocs ezt nem sértésnek szántam, de komolyan mit akarsz kezdeni az életben, ha írni sem tudsz rendesen? Szerinted felvesznek valahova, egy ilyen helyesírási és fogalmazási hibákkal teli jelentkező lappal? Vagy, hogy szeretnél leérettségizni?
  • vmvr
    #45
    húúú, mi ma órán annyira felbasztuk a tanár agyát, hogy kiment óráról, ilyet sem lehetne.

    Engem sokszor szoktak kiküldeni óráról, a rekordom 2.perc:) Az a vicc az egészben, hogy olyan idióta dolgok miatt képesek kiküldeni diákokat.
  • Sanyix
    #44
    Az iskola NEM demokratikus intézmény :)
  • ngcsnet
    #43
    viszont így alig érteni mit akarsz leírni
  • Gerbill
    #42
    Jó nagy tuskó vagy:D Azért nem írsz ékezetet, mert nem tudod megjegyezni mi hosszú meg rövid? Ezt általában már egy általános iskolás is tudja. Mindegy valakinek a Wc-t is pucolni kell. Bár mostmár oda sem hiszem hogy felvesznek érettségi nélkül(azt magyarból is tenni kell):P
  • F1re
    #41
    ez van eges tom 15 eves vok es tele van az irasom helyesirasi hibakal ez van ezt kell szeretni :D utalok irni legalabb is odafigyelni hgoy helyes e vagy nem :D bar papira utalok irni gepen nem neha irigylem az angolokat nekik nem kell kuszkodniuk nagyon en bevalom oszinten ieneket hogy mit irunk hosszu meg rovid ekezetel fell se tok fogni sokat mivel hadarok(nicns a helyesirashoz sok koze) ez altal :D en nem tok ojat csinalni hogy mondom magamba hogy ez rovid ez hosszu nekem minden rovid
  • ngcsnet
    #40
    hát ha fiú létedre festeted, akkor ne csodálkozz hogy leszólják a tanárok, bocs
  • ProGabe #39
    ez inkább emberi kötelesség -.-
  • jbal
    #38
    ja hát nekünk is azok a tanárok
    lányoknak soha semmi ők az angyalok(csomó kötekedős köcsög van ha viszaszólsz nekik sírnak a tanárnak az meg lebasz,ha te mész a tanárhoz akkor semmi)nekem minden évben van vagy 4-5 beírásom.de titeket nem érdekel ha beírnak de engem igen,mert itthon azért...
    ln is szeretem megvédeni az igazamt.de mondjuk vhogy ki szoktam magam magyarázni mindig:D
  • moralosan
    #37
    Helyesírásod mindenesetre odabOlsz.
  • Huncolin
    #36
    ez a beirás dolog elég nagy hülyeség pl,
    kaptam egy szaktanárit, mert a tanár nem
    tudta eldönteni, hogy miből puskáztam (pedig csak a telom volt) :D
  • F1re
    #35
    direkt volt szoval alap :D
  • F1re
    #34
    thx
  • SNAKE01
    #33
    jól megrúghattad!:D
  • F1re
    #32
    ez mindenhol igy van nalunk is igy volt ezert csinaltam hgoy elkertek az ellenorzom es mondtam hogy nem adom oda mert a lanyoknak se kell ezt elmondtam 5x fel akart kuldeni igazgatohoz es meg mondtam neki hogy mit mondok majd az igazgatonak hogy a lanyoknak nem kell semmmiert oda adni en meg 1 kibaszott mukanasert mar adjam oda ? HAA me'g ez utan fel mer kuldeni igazgatohoz akkor meg mondom ez neki es kibeszelem hogy ne irjon be semmit azt szevasz
  • hunbasser
    #31
    akkor sincs joga kiküldeni,mivel jogod van az órán részt venni :P
  • nf1
    #30
    minek?

    kukások is kellenek...