368
Tanárok jogai a diákokkal szemben!!!
  • jbal
    #189
    poén
    aki odamegy meg is érdemli mert nem tanult
  • autoszimulator
    #188
    igy lesz egy művelt apának segghülye fia
  • Goth
    #187
    poén.
    Ahány miskolci villamosmegállót nem tudsz, annyiszor öblítik be az arcod a wcbe, csak mennél oda -.-
  • eörgs
    #186
    de kéne. kussolnod.
  • jbal
    #185
    ja.mindig ilyenekkel viccelünk h megyünk a szelesbe.megamikor megkérdezik hová akarunk továbbtanulni.
  • Barney Tech
    #184
    már 4 hete a szekrény mögött alszik.
  • Goth
    #183
    százasba?
    miskolcinak tetszik lenni -.-
  • jbal
    #182
    így van csináljad.én tiszteletben tartom a véleményeteket akik nagyobbak vagytok elhiszem h jól tudjátok milyen az élet és h kussolni,tanulni.
    de leállhatnátok.mondjátok h nagyképű diákok.hát "ti sem vagytok szerények".lenézitek a kisebbeket folyamatosan nyomjátok itt az okosszöveget.nem kéne
  • Ronny
    #181
    az a gond, hogy ma már elég sok olyan gyerek van, aki azt hiszi, hogy tizenévesként "ő szarta a világra a napot", és ebben a drágalátos szülei is adják alá a lovat. A szülők sem hibásak, hisz a kommersz média, és a pár évtizede munkálkodó "szabadosság" hullám szolgál tanácsadójukként.
  • Rexor
    #180
    Akkor ELLENÖRZŐ!
  • Barney Tech
    #179
    éste micsinálsz?
  • jbal
    #178
    ::AD:A:S.d.as.d.asd.as.:DA:D:AD::ADS:DA:D::DA:D
    mi egyszer úgy kikészítettünk egy védőnőt aki előadást tartott h kiment és ment az igazgatóhoz
  • Barney Tech
    #177
    hát kb.
  • eörgs
    #176
    bérnájdzs, te új szintre emelted a gecikeménység fogalmát!
  • jbal
    #175
    jaj azt utálom ha valaki nyomja a szarszöveget órán aztán ha feleltetik nagy karó.a dolgozatokat is összelesi.a matektanárunk hagyja a puskázást és mondja is h puskázzon nyugodtan a tudása nem lesz több.jön a felvételi és mehet a százasba:DDDDDDDDDDDDDDDDD
    és teljesen igaza van.de én van h nem figyelek rosszalkodok de mégis én vagyok az okosgyerek midnenki tőlem les:DDDDDDDDDD
  • Barney Tech
    #174
    fuu hogyti micsináltok.
    általában nálunk szokott kimenni a tanár a ,teremből nempedig énmik.
    ma mondjuk azt csináltunk hogy leszettuk a szekrény ajtaját és mentőset jáccottunk vele (hordágy)
  • hunbasser
    #173
    tudtam én -.-

    jbal:nálunk meg olyan,a matektanár,h "jajj de cuki kis feladat" meg "jaj,de jól néz ki" -.-
  • jbal
    #172
    mondjuk ez már elég off
  • jbal
    #171
    matek tanár kb.nálunk is ilyen."jaj de izgalmas kis feladat".a számokat meg pl.az összeadást úgy hívja h ő."15+15 ő 30 lesz":DDDDDDDDDDDDD
    jaj tavaly meg idén is volt fotózás iskolába.ááá azon behaltam.
    a fotozó:
    "csízcsíízízirájder,ízi bicikli,piros bicikliiiiii"
    ezt tiszta fogyatékos fejjel hát jó szar képek lesznek nem lehetett megállni a nevetést.meg gézának hívott meg pistának:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • eörgs
    #170
  • hunbasser
    #169
    nemá,te annyira okos vagy -.-
  • hunbasser
    #168
    minden órán figyelni kell :PPP
    csak mondjuk ami nem érdekel,és nem is akarsz belőle érettségizni,meg nem is lesz 12.-ig,azokat lehet kicsit hanyagolni,de azért a 2-esnek meg kell lennie
  • eörgs
    #167
    legyőzöd.
  • hunbasser
    #166
    én próbálom reálisan látni a dolgokat,és persze némely diák kurva sokat képzel magáról,de a tanárok is sokan ezt hiszik magukról,főleg izgató bá'
  • dzsuvajoe
    #165
    unatkozoM
  • jbal
    #164
    a kussolást?meg.de halálra unnám magam.de vannak olyan órák ahol kussolok(kémia,fizika,biológia,földrajz,történelem)mert ott tényleg figyelni kell.
  • hunbasser
    #163
    ezt azért nem mondanám...
    bár semmi bajom a tanárokkal,csak azt hiszik,h ők szarták a napot,pedig aztán én sem azért járok suliba,mert unatkozok.

    nálunk is vannak fasz tanárok,pl rajz tanár,rajzórán nem is rajzolunk,pff...művészettörténet meg építészetet tanulunk,ezt hívjuk mi alvós órának.meg sokszor eldurran az agya,azt olyanokat szól...
    matektanár meg ilyen 28-30 év körüli csipogós nő,aranyos,meg minden(úgy hív mindekit,h bogárkám,meg kisbogár meg ilyen fasza neveken szólítja az emberkéket -.-),de nagyon siet

    társadalomismeretet meg igazgató tanítja,3 hete írtunk dogát,elvileg 15 munkanapon belül kijavítottan ki kell osztania,de nem tette meg,tehát mondom majd,h ne írja be,hivatkozva a házirendre.osztálytársam meg mondta,h akkor meg megszívom,mert akkor írat mégegyet,de olyat,h biztos,h egyes lesz.ilyet meg nem írathat,mert csak abból írhatunk,amit le is adott órán :P

    aztán osztályfőnökömet még nem csípem,ő spanyolt tanít,egyébként egy konzervatív fasz,úgy rühellem :\

    a többi az jó,a fizika tanár még aki öntörvényű,de rendes fej azért
  • eörgs
    #162
    megbírod csinálni.
  • eörgs
    #161
    baszeg ID
  • jbal
    #160
    nekem is idegesítő amit itt beszélnek egyesek de igazuk lehet(van).ők végülis már kijárták az iskolát(ahogy az életkorokból látom)és tudják mi hogy van.és amilyen stílusról itt beszélnek azzal értek el valamit.mondjuk az is erős azért h kussoljunk egyhelyben.
  • dzsuvajoe
    #159
    o megvna:) nem aa kulcs az én vagyok:):)
  • dzsuvajoe
    #158
    meikaza geri?
  • Goth
    #157
    a kulcsszemélyiség itt csakis te vagy, nyílván.
  • hunbasser
    #156
    a törvényekhez mindig a keltezés évét írják,sztem ma is ez van érvényben némi változtatással
  • Goth
    #155
    nem lehet, biztos :0
  • geri777
    #154
    Ki hivot ide Walki?????????????? nem kell itt esti misét tartani meg vagyunk nélkuled is köszönjuk
  • jbal
    #153
    amúgy ez a kérdés pont nem hozzád szólt mert ahogy látom te már nem vagy iskolás:)de lehet h kussolnom kéne
  • dzsuvajoe
    #152
    De akkoris legyen ma fantaziajuk es ne az baszanak ki mert nincs tollam sztem ez mar abszurd meg eccer nem basztakki orarol...
  • dzsuvajoe
    #151
    Ez teccet:)
  • jbal
    #150
    az h egyszer mondod h te is ugyanilyen voltál amikor ekkora voltál aztán meg mondod h milyen hülyék vagyunk kussoljunk