45061
10255461851509447102.jpg
  • sompali
    #300
    Sziasztok! Eladásra kínálom a WWW.APPLEIPHONE.HU domaint. Nagyon ütős lesz, ha megérkezik Magyarországra az iPhone. A .com, .net, .org, .info, .biz, .eu végződésű domainjei már mind le vannak foglalva, szóval elég komoly kis portált lehet mögé rakni. A keresőkben kitűnő helyen szerepel majd. Akit érdekel, keressen meg a [email protected] címen.
  • Unreal1942
    #299
  • PyRex
    #298
    AS:D:AS
  • Xing
    #297
    Csak jelenne meg már nálunk is :)
  • ZsirosKenyer
    #296
    fake iPhone from China ;D
  • Lacee
    #295
    A Webisztánon írnak épp (illetve megint) a cuccról
  • Lacee
    #294
    veszett hasznosnak tűnik, bár a PC-s tábor még mindig nincs kisegítve :)
  • Sly06
    #293
    iFuntastic
    Eme kis progi segítségével könnyedén szerkeszthetővé válik az iPhone. Csengőhangok, ikonok cseréje stb..Sajnos egyenlőre csak mac-re készült a prog, de hamarosan várható pc-s verzió is.
  • Sly06
    #292
    Nes emulátor iphone-ra :D
  • Lacee
    #291
    feltörték az iPhone-t, csak kicsit drága dolog
  • Sly06
    #290
    Több mint 20 000 widget az iPhone-ra
  • Lacee
    #289
    lol
  • Sly06
    #288
    Egy iPhone tulajdonos beszámolója szerint, miután készülékét szervizbe küldte egy különleges hivatalosan nem hivatalos kiegészítőt talált a dobozban szépen lehegesztett fóliában, használati útmutatóval. Mint oly sokszor, a lényeg itt is láthatatlan, hiszen a rajz szerint az „Open Source” eszköz célja a SIM kártya cseréjének megkönnyítése. Egyelőre nem tudni, hogy egy vicces kedvű felhasználó vagy a vicces kedvű Apple terméktámogatás jóvoltából gazdagodott-e a nem éppen szűkös Apple kiegészítők kínálata.(mobilarena.hu)

  • Sly06
    #287
    Német megjelenés Nov1.
  • Lacee
    #286
    volt ilyen még az ipodhoz is anno, kérdés hogy hogy szuperál.
  • Sly06
    #285
    Házilag is cserélhető iPhone akkumulátor
  • Sly06
    #284
    Én ezt csak egy bepróbálkozásnak gondolom, irreálisan brutál magas árak, és egy vélemény, külön grat a Terminal.hu-nak hogy egy ilyen alacsony színvonalú "reklámot" feltolnak az oldalra..(komolytalan)Az oldal megnézése után a sírás rámjött.. [b]"Szenzáció"
  • PyRex
    #283
    1. Először is nem a hi-tech.hu hozta be először - előttük már jóval előbb lehetett kapni egy sráctól...
    2. A srác már kártyafüggetlenül árulja a telcsit! Amire a hi-tech.hu kihozott egy "ellenhirdetést", hogy "márpedig nem lehet függetleníteni!"...
    3. Erre leközöltetnek valahol egy ilyen cikket, mintha ők szarták volna a spanyol viaszt, hát komolyan mondom, ezek után hánynom kell a hi-tech.hu -tól...
    4. Ráadásul ha az Apple Magyarország olvassa ezt a cikket és benne azt, hogy: "hamarosan a függetlenítésre is lesz megoldás", vajon nem szállnak rá a hi-tech.hu -ra? Merthogyugyekurvaillegális ami a cikkben van...
  • Lacee
    #282
    egyetértek veled hogy lehúzás, de számljuk bele a vámot + a vámolt összérték x százalékát kitevő ÁFA-t, nem is beszélve az adathordozókra kötelező artisjus-címkéről... ha "rendesen" lesz majd itthoni forgalmazás, szerintem nem fgo ennyibe kerülni.
  • grizzly21
    #281
    szépen ráraktak egy másfélszeres hasznot..
  • Sly06
    #280
    Szenzáció: már Magyarországon is kapható az iPhone csúcsmobil!
  • grizzly21
    #279
    ez kispályás
  • MR SUGAR
    #278
    itt is van szó az iPhone-ról! hasonlítsuk össze a két nagy ellenefelet !
  • Feldoras
    #277
    Nekem nem tetszik ez a telo. Amugy se nagyon talaltam rola semmit. Szerintem igy elsore veri az iphone. Ha van rola normalis info vagy teszt akkor nyilatkoznek rola erdemben de igy maradok az iphonenal
  • Sly06
    #276
    Samsung SGH-P520

    Specifications:

    GSM 900 / 1800 / 1900 + EDGE
    88 x 54 x 8.9 mm, 102 grams
    240 x 320 képpontos 262 ezer színű érintőkijelző
    3 megapixeles kamera
    50MB belső memória + microSD kártyhely
    Bluetooth (A2DP sztereó átvitellel)
    WiFi + UMA
    Word, Excel, PowerPoint és PDF megjelenítő
    960mAh akkumulátor, mely 3 óra beszélgetést és 220 óra készenlétet garantál
  • Feldoras
    #275
    Hat igen erjen ide. Ha jol olvastam az elottem 2vel belinkelt cikket 2008 ev vegen jon hozzank, de angliaba elobb megy fuggetlenul. (remelem nem eliras mert akkor kintrol lehet behozni a magyar nyelvet meg utolag frissitessel beletenni. (bar en nem hasznalok ugyse ekezetet :D )
  • Lacee
    #274
    hiába fanyalogtak előtte sokan, még enm láttam olyan értékelést ahol ne lelkesedtek volna érte.
    korrekt kis cucc lesz, csak érjen ide! titkos vágyam egy 16gigás verzió, rendes bluetooth-al :)
  • Sly06
    #273
    Apple iPhone megateszt - a bűnbeesés almája..
  • Sly06
    #272
    iPhone a német T-Mobile, i620 az angol Voda kínálatában lesz
  • Sly06
    #271
    Szerintem csak kamu, lehet hogy csak felmérik milyen kereslet lenne rá..
  • PyRex
    #270
    Ahamm, de azt nem vágom, hogy most akkor akik pl. a magyar apróhirdetési oldalakon függetlenként hirdetik és direkt kihangsúlyozzák, hogy mind3 mobilszolgáltató kártyáival használható, akkor az kamu?
  • Sly06
    #269
    így van, ettől még nem lesz független a teló. Az aktiválás az előfizetés része, így kitudod kerülni hogy csak előfizuval üzemeljen a teló, de még így is csak az AT&T-s hálózaton képes működni a masina..
  • PyRex
    #268
    De most ezt nem vágom, az AT&T aktiváció kikerülése nem egyenlő a kártyafüggetlenséggel igaz?
  • Sly06
    #267
    iPhone Unlock...
  • FtranX
    #266
    Mert nem támogatja az (mp3, aac, Windows media) audio/video streameket, kivéve(?) a Quicktime videókat.

    link 1
    link 2
  • Sly06
    #265
    így van ,csak nem akartam az oldalra hivatkozni...jönnek itt az okosságok mire ideér már meglesz hozzá minden :D
  • Lacee
    #264
    a video végén ott a cím a részletes leírással. hát, egy gonddal kevesebb :)
  • Sly06
    #263
    iPhone plusz csengőhangok :D
  • PyRex
    #262
    méne
  • FtranX
    #261
    nem lehet