45061
10255461851509447102.jpg
  • Unreal1942
    #220
    Ilyet szerettem volna még pár hónapja. Aztán rájöttem, hogy jobb vétel az Asus P535.
    Persze trendibb egy iPhone ez kétségtelen :)
  • Sly06
    #219
    Hát ja bár,pl a szines skin-eket nemtom melyik telóra tudnád még ráhúzni...
  • ZsirosKenyer
    #218
    vicces hogy egy csomó termék "universal" de azért odaírják a végére hogy "for iphone", így duplájáért el lehet adni az olcsó kínai cuccokat ;D
  • Sly06
    #217
    1 - 2 kiegészítő iPhone- hoz.
  • CSOCSO
    #216
    apple bemutato terem.. miami, fl , aventura mall
  • streetracer
    #215
    mindenhol ez megy... Kijön egy új eszköz, basszuk szét egyből, biztos érdekes belülről. Amúgy az ilyen szétbaszós emberek nagy része biztos kurvára tudja, hogy az iPhone házán belül mi micsoda.
  • Sly06
    #214
    No comment!!!
  • zola2000
    #213
    Ennyi pénzért lehet venni egy nem ilyen divatos, de nagyobb tudású eszközöket is habár a nokia6600asom is tele van programokkal, és elmondjam hogy mivel tud most többet mint az iphone (ezeket én ki is használom):
    opera mini, opera mobil, letöltéshez fget kombóval netezek (a safari lassú)
    mp3 csengőhang (rossz a hangminőség)
    flash játékok flash playerrel
    telnet (mobillal is mudozok xD)
    videofelvétel
    néhány ngage játék indul + 3d symbian+java játékok
    emulátorok nes, sega master system, gamegear, gameboy, gameboy color, snes, sega megadrive (igaz az utolsó kettő sok játéknál lassú)
    másolás beillesztés működik
    quick officeal word excell szerkesztés (bár elég korlátozott lehetőségekkel)
    asszem ezeket az iphone nem tudja, pedig a nokia6600-At 4 éve adták ki!
  • magus
    #212
    wikipedian említették, hogy a szimpla file átvitel (ezen gondolom a pendrive szintű használatot értik) nem létezik.

    a navigációs rendszert megnézem, de az at&t európában olyan elterjedt mint az alföldön a sielés
  • Sly06
    #211
    Támogatja AT&'s EDGE-ET hálózat, 802.11b/g Wi-Fi, és Bluetooth 2.0 EDRrel, mely összeköttetés az Apple új, rendkívül tömör Bluetooth fejhallgatójához.
    Bluetooth 2.0 akkor ez mi?
    Így van, nézz körül mielőtt írsz..
  • streetracer
    #210
    lol bazdmeg... Nézzél már körül mielőtt ilyen faszságokat írsz! -->Link

    "Hivatalos specifikációk:



    * 3,5 inches kijelző
    * 320x240-es felbontás
    * Multi-touch beviteli rendszer
    * OS X operációs rendszer
    * 4 illetve 8 gigabájtos tároló kapacitás
    * 4 sávos GSM
    * Wi-Fi, Bluetooth 2.0 és EDGE adatátvitel
    * 2 megapixeles kamera
    * 115 x 61 x 11,6 mm
    * 135 grammos súly"

    Azonkívül navigáció is van benne, keress rá a neten egy videóra és azt is látni fogod, hogy működik.
  • magus
    #209
    600 usdért tudjon már gps-t meg bluetoothot basszus ez olyan mintha vennék egy ferrarit kerekek nélkül, jó meg minden csak szart se érek vele
  • streetracer
    #208
    Sztem az ára dollárban egyáltalán nem magas. Simán megér ennyit. PDA kategória, ha körülnéztek a pda piacon hasonló tudású készülékeket ennyiért vagy drágábban kaptok meg. Remek fejlesztés, mindenképpen veszek egy 8 GB-t.
  • Sly06
    #207
    Igen.. volt már nekem is mindentudó pda-s telóm, és a felét nem használtam ki, persze ez én vagyok, és készüléktől is függ. Azért szívesen megnyomorgatnám az iPhonet,és hosszútávon lehetséges hogy a "sok jóság" mellet hiányolnám az alapvető dolgokat, amik egyenlőre kimaradtak belőle. Na meg mire itt megjelenik addigra lehet lesznek hasonló jószágok kevesebb hiányossággal!
  • grizzly21
    #206
    annyira azért nem gáz:) mondjuk ugy hogy egy drága ékszertelefon. tud azért wifit, alapvetőbb dolgokat, és a touch screen tényleg kurva jo, meg a navigácio, de inkább egy divatcikk minthogy tényleg hasznos lenne
  • Sly06
    #205
    Szadista videó: Mit bír az iPhone?
  • magus
    #204
    hát így első ránézésre ez az egész vmi gigantikus LOL

    bele fogom ásni magam kicsit jobban, mert ezt nem hiszem el, hogy ezt az egészet komolyan gondolták. egyszerűen nem tudom elhinni. gyakorlatilag egy használhatatlan, nagy darab szép trágya az egész.

    imádom az ipodom, szeretem az apple márkát, de ez, hátezígymi a jó franc?
  • grizzly21
    #203
    hopsz közben utánanéztem, ez nem az az asus amire gondoltam!
  • grizzly21
    #202
    azt a készüléket szemügyre vettem már mert más is mondta. tényleg baromi jó, nekem csak 1 gondom van vele: design, valahogy tul kocka az egész:S az ára is magas, de amit tud azért ez érthető. egyébként az tényleg mindent tud nem?:) van valakinek olyan?
  • Sly06
    #201
    11 dolog, amiben gyenge az iPhone
    Grizzly21 tudom ajánlani neked az Asus P526-ot !!!
  • ZsirosKenyer
    #200
    szerintem a windows mobile egy remek szoftver, gyakorlatilag teljesen testreszabható, és ha vmit futtatni akarunmk nem kell spec formátum stb, csak egy exe.
    volt pda-m régen és imádtam hogy nem kellett konvertálgatni hanem usb-n rányomtam vmit és egyből működött.
  • Lacee
    #199
    azért ne temesd az apple-t, a gépeik jók :)
    az iphone-nal meg úgy vagyok, hogy míg nem látom saját magam, addig nem tudok véleményt mondani.
  • grizzly21
    #198
    azért van más alternativa is:)
  • grizzly21
    #197
    ez a Mio tetszik, a SE nem nagyon. alapvető kéne nekem hogy legyen benne wifi és normális webböngésző
  • ZsirosKenyer
    #196
    rájt!

    nekem egyre unszimpatikusabb az iphone és vele együtt az egész apple vállalat. Kitudja, még a végén Microsoft fan leszek.
  • FtranX
    #195
    na meg vannak a korlátozások. Mi az, hogy egy fájlküldésre az egyetlen mód az email?? Mi az, hogy nem lehet saját fájlt csengőhangként használni??! Ja, lehet majd rendelni $0,99-ért csengőhangokat az iTunes-szal. "fizess, vagy dögölj meg!" hozzáállás.
  • FtranX
    #194
    attól függ, mire akarod használni.

    Ha olyan teló kell, ami nagy szabadságot ad, lehet rá mindenféle programot, játékokat telepíteni, akkor ott van pl. a SE P990 vagy a Mio A701. Az iphone nem ilyen. A kezelőfelülete tényleg nagyon szép és újításokat felvonultató, de ez egy hétig érdekes. Utána olyan a helyzet, mint ha venne az ember egy számítógépet rajta Windows Vistával, de nem telepíthetne rá semmilyen programot.
  • Lacee
    #193
    gondolom valamilyen bótban, a nagy víz másik oldalán.
  • grizzly21
    #192
    viszont tényleg, mondjatok már valami jót akkor. p900? vagy mit érdemes?
  • grizzly21
    #191
    hol próbálták ki?
  • CSOCSO
    #190
    ket haverom probalta mar ki... mindketto csalodott az Iphonba.. mind a ket haverom ilyet akart venni.. egyik se fog.. ormotlan, nagy es arahoz kepest kurvasok mindent nem tud....
  • adsa
    #189
    én az iPhone mellett vok....
  • grizzly21
    #188
    erre verik a faszukat a microsoft buzik
  • Sly06
    #187
    Én nem igazán értem ezt az összehasonlítgatós dolgot... Akinek teszik az iPhone az esetleg majd vesz magának, akinek meg nem tetszik az nem vesz..Felesleges itt vetélkedőt csinálni...
  • adsa
    #186
    egy kis összehasonlítás iPhone vs. Windows Mobile
  • FtranX
    #185
    Azt hallottátok, hogy Bluetooth-on nem lehet fájlokat küldeni és fogadni?


  • grizzly21
    #184
    na melyik az?:) és azt te döntöd el hogy az a legjobb?:)
  • izb
    #183
    érdekes módon ezt cáfolva a piac legjobb és legnagyobb tudású telcsije is nokia...érdekes
  • Sly06
    #182
    bármilyen mp3-at le lehet vele játszani , egyedül csengőhangnak nem lehet belőni őket..
  • Mityu91
    #181
    Nah 7fore vagz kedre en is syolgalok infokkal bemegzek egz rogers boltba es megkerdeyem hogz hogz is allt most ay iphone.
    Itt nagzon reklamozzak es istenitik majd meglatjuk...