45061
10255461851509447102.jpg
  • rosta1994
    #100
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • masoma
    #99
    azt a mapot ugy hívják h Google Earth:D ami egyenlő nettel amgy...de akkoris multi touchon kívül nem ér ez semmit...
  • grizzly21
    #98
    map?
  • Mityu91
    #97
    Szerintem is de gondolom a map az magyarországon nem fog működni vagy tévedek?
  • grizzly21
    #96
    de itt minden egybe van pont ez a poén.
    és nem kell itthon megvenni
  • Mityu91
    #95
    Ez mind igaz de mondjuk általáoan egy tellót nem használsz 1 2 évnál tovább és nekem van olyan osztály társam aki N93 at vett annak ennyire sincs értlem .
    Plusz azért nem hátrány hogy a mailaidat megtudod akármikor názni és már gyüjtök egy ideje tellóra de nem tudom milyet vagyek és már ipodom van amit nagyon szeretek = szerintem ez a tellóó is nagyon jó lesz.
  • masoma
    #94
    nem nagyon értek ehhez de mindenképpen eleget biztosít:) am sztem ez a készülék nem éri meg az árát... 120.000 ft lesz Mo-n a 8 gigás, ebből kijön egy norális mobil(40e ft), ipod 30g(80e ft) netezni meg otthon is lehet;)
  • Mityu91
    #93
    Jah látomvan EDGE az milyen gyors netet biztosít?
  • masoma
    #92
    nem tudom mennyire tudsz angolul, de sztem annyira igen h itt megtudd mennyi mindent tud ez a készülék...
  • Mityu91
    #91
    Hello!
    Ahogy látom eléggé pang a fórum de azért irok.
    Nos én erről a felefonról az első nap hallottam amikor bemutatták és nagyon tetszkik.Lenne pár kérdéseem és pár megjegyzésem.
    Kezdem is:Tehát ami nekem tetszik az, hogy érintő képernyős relatíve nagy memóriája van hozzá teszem én ha veszek csak 8 gigásat.Természetesen megjelenésre nagyon szép lett...és mióta van ipodom nagyon megszerettem az Applet.Továbbá édekelne az, hogy Filmeket le lehet e majd játszani és ha igen akkor pl egy 720 szor nem tudom mennyit...- sa léparányt autómatikusan lekicsinyít e? Az internet hogy működik itt nem a wifire gondolok hanem valami olyat hallottam, hogy nincsen benne szélessávú net tehát wifi nélkül marad a GPRS.Ami még fogllkoztat, hogy nagyon sokan azt mondják, hogy elég rossz lesz az OP rendszer és kevés progit lehet majd használni vagy csak annyit ami az alap.Bár én ahogy ismerem az Applet nem hiszem.
    Őszinte leszek nekem nagyon tetszik a telefon amennyiben valaki ide téved írhatna hogy pontosan mit hogyan és ha még megenedeitek érekelnének az ugyanilyen telefonok tehát érintő képernyő és hasonló felszereltségű vannak e és milyenek?.Én is utánna nétem de nem vagyok egy nagy mobil zseni ezért nem nagyon találtam a 6600nál le ragadtam:):
    Köszi, hogy elolvastad meg minden mást....!!!
    Köszi!
  • Sly06
    #90
    A Motorola holnap azaz 05.15-én fogja nyilvánosságra hozni a nagy ászát, amit ismét az iphone elenfele ként emlegetnek, Ed Zander a cég első embere egyszerűen csak "media monster"-nek hívja a holnapi nap bemutatásra kerülő high-tech mobilt.
    Noss érdeklődéssel várom hogy mi lesz az a nagy durranás.
    Ja és thx a bannert..
  • GregSB
    #89
    De hogy ON is legyen:

    Van már valami info a magyar vagy európai megjelenésről?
  • GregSB
    #88
    Ja nem tudtam hogy modi vagy
  • Amse
    #87
    szólhattál volna nekem is, de már beraktam ^^
  • grizzly21
    #86
    ok.
    egyébként ez semmi, csak összevágtam az eredeti iphone honlapról néhány képet:)
  • GregSB
    #85
    Nagyon jó lett, szólok egy modinak hogy rakja be :)
  • grizzly21
    #84
    aki ért hozzá az berakathatná majd akkor.
  • GregSB
    #83
    Én is szoktam csekkolni a topicot, jöhet banner :D
  • grizzly21
    #82
    jah, "ha a hülyegyereknek ennyi ideje van, miért ne csinálja meg?" :D
  • Amse
    #81
    csinálj nyugodtan ^^
  • grizzly21
    #80
    banner érdekel bárkit? mert ha egyeedül vagyok itt látogató akkor nem csinálom meg, ellenben viszont ha vannak mások is, akkor megcsinálom, lehetne amig nem jött ki egy visszaszámláló is.
  • grizzly21
    #79
    LG-ben!:)
  • masoma
    #78
    nincs benne wifi? ez vicc
  • grizzly21
    #77
    nincs benne wifi.
  • grizzly21
    #76
    msn? jo kérdés! én is ettől az egytől félek, mármint hogy milyen progikat lehet rá rakni.
    mondjuk webmessenger mindenképp megy, de azt tudjuk hogy az oprendszere osx, ahhoz meg nem értek..valaki felvilágosithatna. aki rendel az amazonról fog?

    ha elintézitek hogy valahogy belehessen rakatni moderátorral akkor 1 héten belül tudok csinálni egy normális bannert.
  • masoma
    #75
    az érintőképernyőjével baj nem lesz...vmi szarral lesz beborítva ami porálló ujlenyomatálló vízálló karc stb stb de kiváncsi vagyok h van e rajta msn mert ha nincs akkor nem veszek
  • grizzly21
    #74
    fog itt valaki vinnen ilyent ? erősen gondolkozom rajta
    az érintőképernyő vajon mennyire lesz strapa?
  • Sly06
    #73
    Az LG Prada a ’Legjobbak Legjobbja’

    Vajon érdemes e az Iphone-ra várni?
    Egy cikkben olvastam, hogy egy kiadott teszt darab aksija 42 óránál nem bírt többet! Vészesen közeleg a tengeren túlon a boltokba kerülés napja, hát kíváncsian várom...
    De lehet hogy Prada lesz a vége
  • masoma
    #72
    en99 ez sajnos nem fog összejönni, hidd el nekem, attól még h kapsz regisztrált felhasználokat a nevedre azok nem lesznek értékesítve...
  • masoma
    #70
    sziasztok! lehet msnezni majd iphonon?:)
  • Sly06
    #69
    "Az utolsó mondatok a legviccesebbek, ahol arra szólítják fel az Apple-t, hogy a saját anyanyelvükön keressék meg őket. Lengyel állampolgárokról van szó ugyanis..."
    Hát ez baromi jó
  • Amse
    #68
    Az iPhone videó botrány folytatódik...
  • Amse
    #67
    Támadnak az iPhone klónok!
  • Sly06
    #66


    Samsung F520
  • Sly06
    #65
    igen..ha megvan szolj nekem is :))
  • Amse
    #64
    hát addik kell letölteni amíg nem lépnek rá semmit...
  • Sly06
    #63
    nekem még 1enlőre nem sikerült rátalálnom...engem is érdekel,megnézném
    én is hogy fut, bár nemtom apple-ék mit lépnem majd rá..
  • Amse
    #62
    nemis, csak nem reagálunk rá :)
    letölteni nem lehet? nekem pocket pc-s telóm van...
  • Sly06
    #61
    iPhone pocket pc-re
    Na ugy látom csak magamnak lököm itt az info-kat
  • Sly06
    #60
    Nyami :))