45061
10255461851509447102.jpg
  • Xing
    #460
    Gondolom FedEx vagy DHL.
  • DJviolin
    #459
    "Teljes eBay közvetítés: megvesszük a terméket Ön helyett, és hazaszállítjuk. (tervezett szolgáltatás, jelenleg nem elérhető)"

    Ez nagyon csábító ajnlatnak tűnik. :) Megvrom, amíg ezt bevezetik. :)

    Ez a cég megbízható? Nem nyúlja le a mi általunk megvett árunkat?
  • R0sc0
    #458
    Egyik jobarátom Dallasban él, és megbeszéltem vele hogy az ő címére rendelem, ő pedig kipostázza nekem természetesen valami futár céggel, magyar postában sose bizzatok :)
  • grizzly21
    #457
    ez pl egy megoldas (a toresrol ettol meg neked kell gondoskodnod)
  • DJviolin
    #456
    Sziasztok!

    Az amcsi Apple webshopjában 399 dolcsiért adják az iPhone-t. A gond csak az, hogy nem szállítanak más országba, csak Amerikába. A kérdésem az, hogy nem tudtok olyan Amerikai elismert és komoly webáruházat, ahonnan tudnék venni ilyen érintetlen, bontatlan, original, AT&T-s Sim-mel szerelt iPhone-t?

    R0sco!

    Te honnan rendelted az iPhone-odat? :)
  • wolfaud
    #455
    remelem akkor a gps-t is meghekkelik
  • PyRex
    #454
    file küldést szerintem meg fogják hekkelni valahogy...
  • wolfaud
    #453
    Nem értem miért jó az Apple nek ha csak nem sajat gpst meg sajat cuccokkat akar gyartani akkor megertem! a file koldes fogadas a leg kevesebb! :(
  • Feldoras
    #452
    Azert van mert az iphoneban csak headsethez lehet hasznalni bluethootot. Filet az eletbe nem fog jelenlegi allas szerint kuldeni es/vagy fogadni. Ugyanez a helyzet a kulonbozo bt-s hardwarek hozzakapcsolasaval.
  • wolfaud
    #451
    Többi kérdésemre seni nem tud válaszolni? :(
    Miért van az hogy a telo bluetooth ja semmilyen masik telefont nem lat de a masik telfon latja es ugy ossza tud csatlakozni? Ráadásul probáltam bluetoothos gps vevot csatlakoztatni az iphone hoz de nem latja :(
    pedig jo lenne ha tudnek csatlakoztatni hatha lesz valaha navigacios progi hozza!
  • Sly06
    #450
    Web apps
  • wolfaud
    #449
    Még 1 kérdés hogy lehet a Photok ba konyvtarakat létrehozni?
  • wolfaud
    #448
    Kinek milyen extra progijai vannak Iphone-hoz??
  • wolfaud
    #447
    Az tudja valaki hogy lehet a naptárat átállítani hogy ne vasarnappal kezdje a hetet!
  • wolfaud
    #446
    Ha tud valaki 1.1.1 es szoftvaret feltoressel akkor szolj legyszi!
  • PyRex
    #445
    1.1.1 is van feltört, én olyat fogok venni nemsokára.
  • wolfaud
    #444
    Mivel feltort igy 1.0.2(1c28)
  • PyRex
    #443
    elvileg nem lehet kikapcsolni.
    milyen szoftver van a telóban? 1.0.2 vagy 1.1.1 ?
  • wolfaud
    #442
    Hogy lehet kikapcsolni a iphone-ban sms irás kozbe a ki szotarjat hogy ne ajálja fel a szerinte helyes szót??
    Van valakinek extra progija ?? pl msn?
  • Lacee
    #441
    ez tetszik!
  • PyRex
    #440
    hát ezt csúnyán megtörték :)
  • PyRex
    #439
    aha... akkor grat. neked, a hazai árusok mindegyike vállal rá garit! :) a legtöbben 1 évet. igen, a feltörtre is! :)
  • R0sc0
    #438
    garancia? Ha függetlenited a telefont akkor kapásbol elveszti a garanciát, ilyen szempontbol érdektelen hogy garanciális e vagy nem.
    Amugy a telefon még nincs feltörve, apple boltbol való.
  • grizzly21
    #437
    az fuggetlenitve van?
  • PyRex
    #436
    az jó és gondolom garid is lesz rá, vagy ha tönkremegy kiküldöd? :)
  • R0sc0
    #435
    nekem már uton van az iPhone egyenesen dallasbol :P
    röhelyes hogy egyesek 120-140 ezer forintért képesek adni, mikor én 85 ezer forintét vettem meg és hozatom haza.
    csodapest budapest
  • PyRex
    #434
    én már csak az eu szoftverre várok, amiben ékezetek is lesznek remélem, ha az megjön és fügetlen akkor azonnal veszek.
  • wolfaud
    #433
    Most már hogy hasnalom egy ideje az Iphone-t egyre jobban szeretem és nagyon tetszik a kezelése nagyon felhasznalo barat
  • wolfaud
    #432
    Ha bejon a fuggetlen verzio akkor a feltort iphonokat is lehet update-ni??
  • Feldoras
    #431
    na meg egyszer
    fuggetlen iphone
  • Feldoras
    #430

    sorry elfelejtettem linkesiteni :P
  • Feldoras
    #429
    http://cellanaplo.blog.hu/2007/10/17/franciaorszagban_lesz_szolgaltatofuggetl
  • wolfaud
    #428
    Én éltem 3 Honapot Ausztraliában!

    Nyaralni máshol egész jó meg szép de élni más

    Pl ott egyéb veszélyek vannak amik europába nincsennek az hogy bemeny a tengerbe furodni 2 dologért nehéz az egyik a nagy hullámok a másik hogy televan cápával
    ha alszol bármikor megcsíphet egy mérges pők amibe belehalhatsz, ha északon napozol mondjuk a tengerpartyi házat kertjébe akkor előfordul hogy kijön a Krokodil és megesz ha sikerülne felmásznod a fára (de ehez nem vagy elég gyors) akkor 4 napot vár a fa alatt hogy leess! stb szoval a mi kis Európánk nagyon biztonságos!
  • Mityu91
    #427
    OFF
    tévedsz teljesen a fasz kanadai család magyarázta nekem, h milyen jó a mirelit és egyszer vettek valami húst olyan ehetetlen volt:S
    És mikor körbevezettek a környéken akkor mutatták 1dollár miliós házat papirból:)
    De mondom nekik a vérükbe van a hülyesé:S
    ON
  • Danielmagua
    #426
    Vegyél húst a boltban és főzd/süsd meg!
    Papírházban élni jó mert nem kerül olyan sokba
  • Mityu91
    #425
    Mióta voltam Kanadába ami még ne is az USA azóta érzem úgy hogy egy hónapnál többet nembírnék ki ot, mindennap azt a szar fagyasztott cuccokat enni papírházakba lakni:S
    A tech-re meg itt van az ebay:!
  • PyRex
    #424
    akar a halál USA-ban élni... :)
  • grizzly21
    #423
    "megint eszembe jutott, hogy rossz kontinensen élek" hajjaj nekem van hogy minden nap eszembe jut:D
  • grizzly21
    #422
    hat igen, az amcsiknak keszult ez a verzio, ez elegge latszik.
  • Sly06
    #421
    Köszi a korrekt hsz-t, és grat a telohoz :)