45061
10255461851509447102.jpg
  • Rage47
    #45061
    Hát így nem nagyon, ezt látni kéne. Esetleg a supportot hívd fel.
  • axelfolie88
    #45060
    Üdv! Próbálok iCloud+ ra befizetni, kiválasztom az 50 gigásat, átdob hogy a kártya befizetést jóvá kell hagyni, ez megtörténik egy másik telon, kiírja hogy sikeres, majd az én telomon visszadob hogy fizetés sikertelen, utánna a másik telon is kiírja hogy sikertelen. Van valakinek valami ötlete?
  • hawkie22
    #45059
    Igen.
  • Botond #45058
    A laptop wifi drivere is frissítve van?
  • hawkie22
    #45057
    Ez eddig rendben is lenne, a kábel csak arra kell, hogy ne merüljön le az akksi. Szóval eddig is ezt csináltam, hogy Beállítások --> Személyes hotspot --> Mások is csatlakozhatnak --> a gépen kiválasztom a telefonomat a WiFi-listából, megadom a jelszót, aztán egy ideig keresi a netet, majd kiírja, hogy ehhez a hálózathoz nem lehet csatlakozni. És ennyi. Itt megáll. Nekem meg elfogyott a tudományom, hogy mi lehet a gubanc.
  • MerlinW
    #45055
    Csak wifi-vel tudod használni, kábellel nem. Beállítások, személyes hotspot menüben bekapcsolod, majd a gépeden wifi-ként megkeresed az SSID-t amit megadtál.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.10.04. 23:43:50
  • Botond #45055
    Ő, miért nem wi-fi hotspotként osztod meg a netet?
  • hawkie22
    #45054
    Valaki tudna nekem segíteni? Az istennek se tudom rábírni a telómat, hogy hotspotként müködjön. Legfrissebb iOS van fent, USB-C-n összekötöm a laptopommal, egy ideig forog a bal felsö sarokban a csatlakozást jelzö kis izé, aztán semmi. A gép pedig azt írja, hogy nem talál netet. Pedig a telón vagy LTE van vagy 5G, helytöl függöen.
    Mi lehet a gond, illetve hogy tudnám rábírni, hogy müködjön? Jó lenne, mert így útközben igencsak neccesen tudok laptopról dolgozni. :(
  • Rage47
    #45053
    Nézze meg weben is, messenger.com. Ha ott is rossz, akkor FB Support.
    Telefonon frissítse az appot, aztán az iOS-t.
  • Peet199009
    #45052
    Sziasztok!
    Ismerős iphone 13-asán a messenger alkalmazással probléma van.

    A marketplace üzenetek ikont beteszi kb 10. helyre aztán az eltünteti az üzeneteket. Marketplace előtti üzenet pénteki, utána következő pedig októberi. Pedig a kettő között lennie kellene még egy csomó üzenetváltásnak. Bal felső sarokban 3 víszszintes vonalra bökve bejön a lehetőség, hogy a chat fejek, markatplace vagy archivált üzeneteket mutassa, a váltás működik is, viszont nincs beállítási lehetőség, hogy a chat fejek közé ne dobja be a marketplace ikont. Hosszan rábökve a markatplace ikonra nem jön be törlési/beállítási lehetőség, csak megnyitja a markatplacen belüli üzeneteket(amit ugye a bal felső sarokból is el lehet érni). Kb 1 hónapja van ez a jelenség, azóta 2x ujra lett telepítve a messenger, olyankor 1-2 napig nincs a chatfejek között a markatplace ikon, de aztán megjelenik, és eltünteti az alatta lévő üziket 2-3 hónapra visszamenőleg.
    Valahogyan el lehet tüntetni a chat oldalról ezt az ikont? Beállítási probléma, vagy az alkalmazás bugos, és kellene egy régebbi verziójú messenger?

    Köszönöm szépen előre is a segítséget!!
  • Botond #45051
    Lumia950nél becsörgött a másik sim is simán, és tudtam váltani.
  • gotchaaa
    #45050
    Ez szerintem "alap" a legtöbb duplasimes telefonnál, hogy amíg az egyiken beszélsz, addig a másik kikapcsol. Engem csak az zavar, hogy a telekomos mobilnet nem megy, amikor telekomon beszélek, ami fura, és szerintem nem így kellene mennie.
  • Botond #45049
    Nekem is telekom esim, telenor nano. i11pro-val day1 óta így vagyok, és hát eléggé amatőr dolgai vannak, ha az esimen telefonálok, akkor a nanora azt mondja a másik félnek, hogy nem vagyok elérhető, mobilnetet nem vált simán, sőt néha "beragad" és nem hajlandó a nanos mobilnetet használni.
    Nem tudok rájönni, hogy ez a 11pro nyűgje, az ios nyűgje, vagy simán a hegytető közelében ahol lakok kivettek egy telekom átjátszót és emiatt van vmi hálózati nyűg.
    Sok apró bug van, amivel persze együtt lehet élni, és ritkán jönnek elő, de előjönnek, szóval aki idegesebb fajta, vagy szereti magát dobálni, meg hergelni, hogy nem ezért fizet, stb, annak pont alkalmas arra, hogy saját maga idegesítésével megmérgezze a saját mindennapjait.
  • gotchaaa
    #45048
    Nekem pont fordítva van, vodafone nano, és telekom esim.
  • Sn00thy
    #45047
    Sziasztok!
    Van valakinek dual sim tapasztalata két különböző szolgáltató esetén?
    Pl telekom nanosim és vodafon esim párosítás.
    Köszi!
  • tandya
    #45046
    Kössz a választ ezt sejtettem is,csak a kártyáról kellettek volna dolgok,mert már van újabb telefon is meg kártya is.Egyébkén a család tele van Samsung-okkal azokat sem ismeri fel egyik tipust sem.Egyedül az ősrégi Nokiámhoz van egy szuper progi a többihez semmit nem találok a neten.Pontosabban rengeteget találtam csak egyik sem jó,ráadásul feltelepedik egy csomó nem kívánt program is,nem győzöm leinstallálni őket.Köszi!
  • MerlinW
    #45045
    Iphone 4-et már az Apple sem ismeri fel, 2015 óta nem támogatott. A Windows-on pedig mára már szinte kizárólag iTunes segítségével tudsz hozzáférni a telefonodhoz (valamint az icloud.com oldallal). Ha több együttműködésre vágysz, akkor azt csak egy Mac-el tudod elérni.

    Azt nem írtad mit szeretnél.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.10.26. 13:56:26
  • tandya
    #45044
    Sziasztok! A gondom az,hogy nem ismeri fel a win 10 az íPhone 4-et,de már,amiket találtam ill.progikat egyik se jó az nCore-on meg nincs is,nagyon kérem,ha tudtok tippeket nagyon megköszönném!
  • bakkerman
    #45043
    Sziasztok! Az normális dolog hogy 4G-n internetezve konkrétan látom ahogy százalékról százalékra merül a telefonom,míg egy 50 perces részt xy sorozatból a netflixen megnézve ugyanolyan fényerőn ugyanannyi idő alatt sokkal kevésbé merül a telefonom?Iphone 13 Pro,idén januárban lett véve. Minden akksi kimélő beállítás megvan csinálva,minden ilyen "battery health guideot" végignéztem youtube-on és jók a beállításaim,a safari beállításai is jók,de egész egyszerűen mobilneten a telefonom az őrült módon merül,pedig én azt hittem az kevésbé terheli az akksit mint a wifi. 100gb havi mobilnetem van,ami jó dolog csak a telefonom megeszi,hiába fizetem akkor...másfél,nagyom max 2 óra képernyő időket tudok kicsikarni a telefonomból úgy hogy igazából 2 naponta töltöm,ez a vicc
  • Dobronski
    #45042
    az sem mindegy hol es hogyan kuldte at
  • Botond #45041
    Kevesebb megapixel az iphone kamera, mint a p20-p30, ez nem titkos információ, és ez valóban ezt jelenti, hogy a kép bizonyos méretig jól néz ki, ha megfelelően exponáltál, meg nem remegett a kezed túlzottan meg stb, alap fényképezős dolgok, és instára, facsére, normál fénykép méretben albumba előhívva tök jók a képek, de ha egész falas nagyítást akarsz otthon a hálóba az ágy mögé, akkor a "több megapixel az jobb" elv az ki fog jönni egy ponton.
    Ha a kamera az egyetlen fontos szempont, akkor el kell olvasni melyik mennyi megapixel, mekkora a lencse szem és az alapján választani.
    Samsung csinál már a p20-30nál is jobb kamerás telefont.
    iphone meg oda van belőve, hogy a normál fénykép méretben szuper legyen a kép, ha előhívod (akár A4es méretben is), vagy instára, facséra feltöltve is pöpec legyen, de ennyi.
  • zoliii
    #45040
    Múltkor öcsém csinált egy képet az iPhone 12vel. Átküldte nekem, a Huawei P20 Pro-ra. Elkezdtem nagyitani, és hamar pixeles lett ☹️ Az én P20 Pro-om sokkal élesebb, tisztább képet csinál
  • Bercy #45039
    Mennyit bír az akksi? Nekem az iPhone 11 kb 48 órát bír. Szerintem a 12 is hasonló akku idővel rendelkezik.
  • Rage47
    #45038
    androidos telefonok sokszor valami filtert raknak a képekre vagy túlszaturálják, ezért fura most az iphone natív képe, persze nem tudom, milyen képeket csinál a huawei, de a samsung szokott így trükközni a képekkel
  • zoliii
    #45037
    iPhone 12-vel, hogy lehet szép fényképeket csinálni? Öcsém váltott Huawei P30 Pro-rol iPhone 12-re, és nem elégedett a kép készítéssel.Meg az akkumulátor idővel.
  • Dobronski
    #45036
    kezd felfujodni az akkumulator. páromnak is ez volt, idovel kinyilt az egesz telo, az akksi kb duplajara duzzadt
  • deleteWP
    #45035
    Nem a kijelző miatt csalódás az iphone.
    LCD paneleknél láttam ilyen belépést, a szervízes tegnap azt mondta túl erősen nyomták meg a kijelzőt. Itt Szegeden 95000-ért cserélnék gyárira.
  • Rage47
    #45034
    Durva az amcsiknál ez a kék-zöld buborék dolog :D
  • MerlinW
    #45033
    Az előző tulaj valszeg napon hagyta/használta a telefont, ami túlmelegedett és kicsit megsült a kijelző. Ez idővel csak rosszabb lesz. A te hibád, nem az iPhone-é.

    Szerviz talán tud vele valamit kezdeni, de ha mégsem és nagyon zavar, 80 ezer körül lehet kijelzőt cserélni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.01.27. 18:33:39
  • deleteWP
    #45032
    Sziasztok. Már régóta ki akartam próbálni az iphonet, a Note 10+ cseréltem 64GB-os XS Max-ra, egy az egyben szerette volna az iphone tulaj,de észrevettem a kijelzőn fehér foltokat ,így úgy egyeztünk hogy fizet rá 40.000-et. 3 napja van nálam egyre zavaróbbak a foltok.Ez hardver hiba?

    Az iphone sajnos nagy csalódás
  • Rage47
    #45031
    Még nem néztem végig, de utálom az iMessage-ben, hogy nem lehet normálisan törölni a dolgokat és csak hízik a telefonon vagy az iCloudon.
  • MerlinW
    #45030
  • sntnldavid #45029
    Csak a pro lesz lyukas kijelzővel szerelve?


    https://www.phonearena.com/news/apple-iphone-14-pro-max-punch-hole-display-design-leak_id137660


    Utoljára szerkesztette: sntnldavid, 2022.01.16. 19:53:52
  • sntnldavid #45028
    Az "kevés" lesz
  • MerlinW
    #45027
    iPhone 14 48 megapixeles kamerával jön.
  • Bercy #45026
    Töröljétek az appot ha nem használjátok. Bármikor letölthető késöbb az app storeból ha mégis kell.
  • Botond #45025
    Ma nekem is megjelent, én sem értettem, de aztán elindítottam a music appot (amit most tettem meg először, mióta 1,5 éve megvan a telefon), majd bezártam és akkor eltűnt. Az újraindítás lett volna a következő tippem nekem is.
  • hawkie22
    #45024
    Megoldódott, tényleg valami glitch lehetett, újraindítás után eltünt. Remélem, így is marad.
  • hawkie22
    #45023
    Rápróbálok, köszönöm.
  • Bercy #45022
    A "Music" app ikonja van ott. Ha ténylegesen bezártad a Music appot akkor lehet, hogy valami szoftver glitch. Esetleg érdemes újra indítani a telefont, vagy ha az se segít és nem használod a Music appot akkor töröld le. Hátha.