45061
10255461851509447102.jpg
  • PyRex
    #500
    így vettem
  • wolfaud
    #499
    1.1.1 es re frissiteni
  • PyRex
    #498
    micsoda sikerült hogy? :D
  • wolfaud
    #497
    Én azért vettem hogy legyen egy elegáns Mobilom!
  • wolfaud
    #496
    Neked hogy sikerült?
  • PyRex
    #495
    ja nekem is ez van: a húzósabb helyekre megyek valamelyik nokiámmal :D
  • Kokesz02
    #494
    Mongyuk ja, de manapság ki tugya:)
  • DJviolin
    #493
    Hááááát igen. Nekem ez az egyik ok, hogy nincs zsíros mobilom, a pénz pedig a másik. Ezért van Nokia 3410-esem. :) Úgy kell csinálni, hogy legyen egy iskolás mobil (Nokia 3410), és egy minden más mobil (iPhone). És a mobilt az elölső farmer zsebekben kell hordani. Elvégre ha onnan kicsorják, azt csak észre veszi az ember.
  • Kokesz02
    #492
    Háát nekem is nagyon bejön, és most nem felvágni és nem is nagyképüsködni akarok de még pénzem is lenne rá nem azért mert ojan nagyon vastag családba születtem hanem mert egy ideje gyüjtögetek, na mindegy nem is ez a lényeg. Tegyük fel megveszem, használom és tök kira de, az is biztos hogy ha elöveszem a buszon vagy az ucán, akkor vagy simán egy hang nélkül lenyulják, vagy a "jobbik" eset még meg is vernek hozzá, ééss akkor oda több mint 100 rudeszem..elszomoritó hogy ijen világban élünk:(
  • DJviolin
    #491
    Amiért én is akarok. :) Mert cool. :) Nagyon cool. :) Mint a legtöbb Apple cucc. :) Várj, egy képpel szemléltetek:


    Ezt nem csak az oprendszerekre lehet értelmezni, hanem magukra a cégekre is. :) Az Apple letisztultság, felhasználóbaráti környezet, szívásmentes élet. Hányszor fagy le egy Mac? vagy egy Linux? Megmondom: egyszer sem. Régen volt egy olyan dolog, amit úgy hívtak, hogy Unix. Ebből fejlődött ki a Mac OS X (Macintosh), Linux, és a BSD. Sajnos a történelem nem tökéletes, és ezzel párhuzamosan elkezdődött fejlődni valami kis Windows nevű emberiség ellenes merénylet.

    A leghihetetlenebb az, hogy úgy van ilyen véleményem, hogy még életemben nem volt találkozásom Apple cuccal. De én is látok neten képlopást Mac-ről, és látom videón működés közben, és lehet, hogy nincs hozzá annyi cucc, mint Windows-hoz, nem is megy rajta minden game, de SZÍVÁS MENTES. Ezt a véleményt fektesd át az iPhone-ra, hasonlítsd össze egy SonyEricsson-nal, és megtudod, hogy miért akar itt mindenki iPhone-t venni. :)

    Az már más kérdés, hogy az Apple cuccok rohadt drágák, és ezért még jó ideig nem lesz iPhone-om sem. :(
  • Kokesz02
    #490
    Ti mért vettetek i-phonet? az azért mert megtetszett vagy azért mert szükségetek volt ra? de az is lehet hogy egyszerüen apple rajongok vagytok. mért?
  • PyRex
    #489
    amit észrevettem, mint negatívumot, hogy az itunes-on keresztül rátöltött képek mintha kisebbek lennének, mint a pc-n vagy nemtom. de legalábbis nem tudom olyan részletesre nagyítani őket, mint pc-n az eredeti képet. ez normális, vagy én csesztem el valamit? olyan mintha vagy a képminőség, vagy a képméret butítva lenne (amúgy valamennyivel kevesebb helyet is folglal az összes kép a telcsin, mint a gépen)
  • PyRex
    #488
    természetesen tölti, csak lassan...

    Valakinek sikerült már független 1.1.1-re installert raknia? Elvileg az iphone-on a safarival megnyitom a jailbreakme.com oldalt, ott legalul ráklikk az install AppSnapp gombra, de utána visszadob a főmenübe és nem történik semmi, holott azt mondja, hogy elvileg pár perc múlva meg kéne jelenjen a "slide to unlock" screen...
  • PyRex
    #487
    na egy kérdés: an ez az USB-s dokkoló, elvileg az ugye tölti is a telcsit.
    Nekem azt csinálja, hogy ha rádugom, akkor telcsi csippan hogy töltés, az aksi jel is arra változik, de amikor leszedem a telcsit a dokkolóról, akkor nem mutatja, hogy valóban töltötte volna. VISZONT, ha kikapcs / bekapcs, akkor már mutatja, hogy fel van töltve az aksi és tényleg fel van. Ez másnál is ilyen? Vagy kéne neki itunes? Mert semmit nem tettem fel, csak usb-re rádug és ennyi kb. lol.
  • PyRex
    #486
    nagyon durva, élőben még jobb...
  • desigo
    #485
    faja
  • PyRex
    #484
    Jelentem as iphoneomról írok. 1.1.1 :)))) wifi eurocenter LOL
  • wolfaud
    #483
    Ezt már néztem de a 8000ft-ot nem tudom hogy megére! kicsit sokallom
  • PyRex
    #482
    http://apronet.hu/one.php?adid=6550008
  • wolfaud
    #481
    az lessz!!
  • PyRex
    #480
    garit nem adtak rá? vidd vissza
  • wolfaud
    #479
    nekem ugy fagyott le hogy barmit csinaltam csak feket képernyo és felul a sav volt láthato amin irja hogy t-mobile meg stb és bár mit csináltam semmi reakcio a kikapcsolo gombra se reagal a dokolora rarakas levetel se hozott valtozas a kozepso gomb se egyszeruen semmire se reagalt!


    Valaki frisitette mar 1.1.1 re sikeresen és torte fel?
  • PyRex
    #478
    na ok de pont ebben nem voltam biztos, hogy az mennyire tekinthető "mechanikus"-nak
  • Lacee
    #477
    de a számítógépen is van gomb, amivel újra tudsz indítani ha lefagyna az oprendszer, nem? ugyanúgy, itt is van egy "mechanikus" lehetőség is. (nem belekötni a szóhasználatba :))
  • PyRex
    #476
    szerintem meg:

    lefagy <-> nem működik a gomb mert lefagy

    tehát ha működik a gomb, akkor az nem igazi lefagyás :)
  • R0sc0
    #475
    akkor valami nem franko, még nem halottam hogy kifagyott az iPhone pedig tobbe mac forumot is rendszeresen olvasok.
  • wolfaud
    #474
    nekem néha kifagy
  • Sly06
    #473
    nem.. tuti stabil, még ha egyszerre több alkalmazás megy rajta akkor is..
  • wolfaud
    #472
    nekem néha olyan hibajelenseg van hogy mikor a kozepso gombal vissza lépek a menube akkor csak fekete képernyő van
  • wolfaud
    #471
    a kattog az azt jelenti nálam olyan mintha egy erositobe dugok be egy csatlakozot. volt olyan hogy a felső gombse mukodott akkor ugy tudod ujra inditani hogy a kozepso es a felső gombot egyszere nyomod mig ujra nem indul!
  • Kokesz02
    #470
    és gyakran fagy le?
  • Sly06
    #469
    ez hülye kérdés,a tetején lévő gombbal tudod ki be kapcsolni, ha lefagy esetleg akkor is ki lehet kapcsolni

  • PyRex
    #468
    mit jelent az hogy kattog?
    amikor lefagyott, hogy kapcsoltad ki? :)
  • wolfaud
    #467
    nekem a hedsetje szarakszik néha kattog
    meg néha lefagy a telefon
  • wolfaud
    #466
    Ez az Ibrick progi amugy tényleg jó hogy fel tudj tenni egy csomo softwaretlcsire!
  • wolfaud
    #465
    Ha olcson akarsz Iphonhoz juttni akkor szerintem 2 lehetőséged van vagy veszel approneten vagy keresel valakit aki megy Amcsiba és hazajön bár ha nem a haverod akkor szerintem ő se hozza haza ingyen!
  • grizzly21
    #464
    Igen, de gondolj bele:
    20-30 ezer forint arkulonbsegert mennyit ugralsz? Tovabba joval kesobb kapod meg! Tovabba meg fuggetlenitened kell! Gyakorlatilag ugyanott vagy...
    egyedul akkor eri meg sztem ha ismeros jon haza epp amcsibol..
  • DJviolin
    #463
    És ezzel a céggel, és ezzel a módszerrel nem csak az eBay-ről tudok rendelni, hanem mondjuk az Apple Store-ból is? Szerintem a legkorrektebb az lenne, ha meg lehetne rendelni a terméket az Apple Boltból 399 dolcsiért (kb. 70ezer Forint), és ha még rájön 20ezer Forint szállítási költség, még mindig 90ezernél járok. Plusz a nemzetközi adó, ami szerintem egy 10ezer-nél nem lehet több, és egy 100-asból megvan az iPhone. Így még mindig az itthon kínált 120-130ezer alatt vagyunk.

    Azonban sajna 100 rugóm nincs mobilra, úgyhogy várok még egy kicsit, amíg lemegy az ára.
  • grizzly21
    #462
    ez tuti hogy nem atbaszas...de sztem nem eri meg egy csomo dolognal. en Macbook Prot akartam igy venni, de 2000 dollar + van hazhozszallitasi dij ami kb 20ezer huf, es VIGYAZNI KELL, mert megadoztatjak! A hatarnal, ha ideer raknak ra vamot, meg afat...
    Ugyghogy igy joval olcsobban jovok ki, ha itthon veszem meg nagyker aron egy ceggel, es igy afat se kell fizetnem.
  • R0sc0
    #461
    teljesen korrektek, sogorom basszus gitárt vett és ok hozták haza, minden rendben volt.
    Én is kértem tőluk ajánlatot hogy mennyiért hoznák haza az iPhone csak az a baj hogy ha ok hozzák akkor elküldik azt vámvizsgálatra, az (5-7%) és még áfát is kell fizetned rá (20%).
    Majdnem ott vagy mintha megvenned magyarországon.