45061
10255461851509447102.jpg
  • Lacee
    #180
    erre akartam kilyukadni, csak nagy hirtelen lemaradt az előző postból :D
  • grizzly21
    #179
    pont a nokia telefonok vannak szépen csomagolva és általában kurva drágán, lofaszt sem tudnak
  • Lacee
    #178
    ezt a másolásvédelmes dolgot honnan vetted? pont nemrég volt hír hogy az itunes store-ból is lehet tölteni nem DRM-es mp3-akat, akkor az iphone mi a vérért menne szembe a saját cégével? ugyanolyan lejátszó lesz mint az ipod, csak plusz szolgáltaásokkal. elképzelhető hogy neked van igazad, de linket pls.
  • zola2000
    #177
    Hát szerintem nem ér addig semmit, amíg nem jelenik meg rá sok program, de csak hivatalos ellenőrzött ízék jönnek, semmi olyan. Szerintem ennél jobb választás egy s90 (s60v3) nokia telefon, az iphone legnagyobb hibája szerintem hogy nem játszik le sima mp3makat, csak olyan zenéket amit elláttak másolásvédelemmel. De szépen csomagolva a szart is el lehet adni legyeknek.
  • Sly06
    #176
    Várjuk meg a hétfőt, mert ha minden igaz Jobs akkor fogja bejelenteni az Európába szánt 3g-s verziót!!!
  • grizzly21
    #175
    az nem lenne tul jó marketing fogás
  • Feldoras
    #174
    Minek kene nekem stereo speaker, ha stereo hangot akarok arra ott van a headset. Viszont az aksi kicsit gaz foleg itt mo-n. De azert engem meg mindig erdekel, eleg profin meg vannak csinalva benne a dolgok. Mms-t nem hianyolom, a bovites meg szvsz azert nincs mert akkor a kutya nem venne a 8 gigasat ha egyszer ugyis bovithetem.A video felvetelt meg szerintem majd szoftverrel potolni fogjak vagy esetleg egy oprendszer frissitessel. Sot szerintem tobb van a teloban mint amit most tud csak kesobre tartogatjak
  • grizzly21
    #173
    tudásban valoszinuleg igen. az iphone amiatt népszerü hogy sugárzik róla a nagybetűs stílus, és amit megoldottak benne az vérprofi. vannak hiányosságai ez igaz sajnos, de alapjában véve jó kis dolgokat tud. és multi touch
  • ZsirosKenyer
    #172
    hát ez már botrány. Eddig tervezgettem hogy majd beszerzek egy ilyet, de hogy ennyire alapvető funkciók ne legyenek benne az már kritikus.
    Azt hiszem megvárom a konkurenciát, hisz úgylátszik egy windows mobile oprendszerrel ellátott alap pda mobil simán üti az iphone-t..sajnos..
  • grizzly21
    #171
    multi touch?
  • kuci06
    #170
    mit nem tud az iPhone
    Gizmodo have presented a list of features the iPhone lacks.

    • Songs as Ringtones
    • Games
    • Any flash support
    • Instant Messaging
    • Picture messages (MMS)
    • Video recording
    • Voice recognition or voice dialing
    • Wireless Bluetooth Stereo Streaming (A2DP)
    • One-size-fits-all headset jack (May have to buy an adapter for certain headphones)
    • 3G (EV-DO/HSDPA)
    • GPS
    • A real keyboard
    • Removable battery
    • Expandable Storage
    • Direct iTunes Music Store Access (Over Wi-Fi or EDGE)

    Engadget has it's own list, which covers some of the above points. Inaddition to the above:

    * No ability to cut, copy or paste text
    * Excel, PDF and Word files are read only, there is no editing support
    * There is no Adobe flash support or support for any other type of embedded video
    * Contact lists can't be e-mailed as contact groups.

    MR comments below that the iPhone also lacks the following features:

    * No flash for camera
    * Decent camera quality
    * EMS not supported
    * Video MMS not possible
    * Voice memo??
    * Stereo speakers


    by Se-Nse
  • zola2000
    #169
    Nem is tudom, de eddig amit arról hallottam, hogy mit tud az iphone, azt mind tudja a nokia 6600asom is max máshogy, legyen szó internetről (opera mini4, csak flash nincs bár az iphoneban sincs) mp3 lejátszás (bár rossz a hang), msn stb...
  • Sly06
    #168
    iPhone..(online)
    Pár iPhone fan ugy gondolta leközvetíti a nagy várakozást, míg sikerül hozzá jutniuk az egymásközt csak "JesusPhone"-nak nevezett telóhoz!
  • Sly06
    #167

    Sakkozunk iPhone-on..
    Bocs a kép picit nagy lett...
  • Richard90
    #166
    most néztem meg egy videot az apple honlapján
    pfúúú nagyon bejön a telefon :D:D jó lenne a mostani szutyok telefont erre cserélni :D
    (viszont akkor meg attól félnék, hogy nehogy valaki ellopja :S)
  • Sly06
    #165
    iPhone keyboard
    Itt majd a T-mobilhoz kell
  • Lacee
    #164
    apple-hozzáállás :)
  • ZsirosKenyer
    #163
    vicces a vid ;D
    azért az, hogy akkut akarsz cserélni el kell vinni apple szervízbe kicsit necc.
  • Lacee
    #162
    ohh, kár. bár nem vagyok valami fanatikus pannonos, szóval ha lesz vmi kedvező konstrukció, lehet hogy meggondolom.
  • grizzly21
    #161
    na akkor 100% hogy nem lesz iphone om soha. rózsaszín iphone, az kéne csak...
  • Sly06
    #160
    Feltételezések szerint nem csak az USA-ban, hanem a későbbiekben majd Európában is egyetlen mobil operátornál lesz kapható az iPhone. A korábbi pletykák szerint ez a szolgáltató a Vodafone lesz, a legfrissebb híradások viszont már arról szólnak, hogy a mi kontinensünkön a T-Mobile forgalmazza majd az iPhone-t.

  • Lacee
    #159
    európában simán lehetséges hogy kártyafüggetlen lesz, még nem tudni.
  • grizzly21
    #158
    mit tanácsoltok egyébként? valami okostelefont kéne venni, az ASUS nak a gépe megtetszett nagyon tudásra, csak kicsit tul kocka a kinézete:(
  • grizzly21
    #157
    nem rossz! kár hogy én nem fogok ilyet venni, igazán csinálhattak volna kártyafüggetlent is..
  • Sly06
    #156
    Az első iPhone videóteszt
  • Sly06
    #155
    Péntektől kapható az iPhone ½csodamobil½
    Már csak néhány nap és végre megvásárolható lesz a sokak által várva várt iPhone.(terminal.hu)
  • grizzly21
    #154
    hogyhogy nem lesz független, ne vicceljetek már! ez nem jo hir
  • Lacee
    #153
    azt jelenti hogy külön programokat nem tudsz telepíteni, csak ami a böngészőt használja. pl MSN nem lehet, de az MSNweb verziója igen. az eddigi hírek alapján nem lesz kártyafüggetlen az amcsiknál, meg kell várni míg eljut hozzánk is.
    arról nem is beszélve hogy egy amcsi iphone-nal az itthoni support kérdése is érdekes (azért mégiscsak egy elsőtelefonos cégről van szó), az olyan apróságokról mint a magyar "billentyű"kiosztás, nem is szólva. de ne legyen igazam :)
  • Sly06
    #152
    Igen ez így van, csak élőfizuval lehet kapni tehát nem valószínű hogy te ott fogsz tudni venni függetlenül. Ezért is csúszik át valószínűleg a megjelenés a jövő évre Európában, mert az Apple ragaszkodik az AT&T-hez ami persze itt lehetetlen. De érzésem szerint az a szolgáltató aki behozza az Iphone-t az országba nem fog rosszul járni  Ami a videó formátumot illeti, szerintem az általános formátumokat simán le fogja játszani, de a hétvégén már sokkal többet fogunk tudni ..
  • Mityu91
    #151
    Nah látom ebben az új vidban, hogy apple storeban is majd árulják akkor ha ott veszem tuti nem kártyafüggőde ott is 600 dollrá?
    Jah és volt az a cikk, hogy 8 biztos pont ... valami ilyesmi volt, hogy a progikat csak aSafarin keresztül lehet használni ez pontosan mit takar?
    Meg még az érdekelne hogy szserintetek milyen formátumú videókat fog lejátszani?
  • Mityu91
    #150
    Természetesen ez lesz az lső utam:D
    De én azt hallottam, hogy ezt a készüléket nem kártyafüggetlenül árulják?
    Így a Pannonos kártyámmal majd mikor hazajövök nem megyek sokra:D vagy kint.
    Ti erről mit tudok?
    Mindenesetre én megcsináltam a Itunes fiókom ha nem is veszek ilyen készüléket:D
  • Sly06
    #149
    Külön élvezet látni az amerikaiak különös fanatizmusát. Emléxem mikor kijött a Ps2, volt szerencsém látni, hogy már egy nappal a megjelenés előtt a szupermarket parkolója fullon volt emberekkel, hálózsákkal, sátorral felszerelkezve piknikeztek az emberek este a parkolóban és várták a reggeli nyitást :D Szerintem pénteken valami hasonló lesz a szitu. Mityu91 ha lesz rá lehetőséged pénteken minden képen nézz el egy Mac bolt elé!
  • ZsirosKenyer
    #148
    idevág: késhet itthon az iphone
  • ZsirosKenyer
    #147
    valszeg ha felhívod benyögi hogy hát még 4 hét a szállítás az usa-ból, jameg postaköltség + 20ezer és így tovább.
  • Sly06
    #146
    Ez hihetetlen, még megsem jelent a teló de én már találtam egy hazai használt telós oldalon egy hirdetést.. Iphone eladó 114 rugó
  • grizzly21
    #145
    na ezt kár volt belinkelni, most megint kedvet kaptam hozzá..:)
  • Sly06
    #144
    Iphone használati útmutató..
  • Lacee
    #143
    ha már most 3 millió előrendelés van, akkor csak-csak kaszálnak :)
    nem is beszélve hogy a tényleges ára 250-285dolcsi+ a marketingre költött összeg, és árulják dupla áron, szép kis haszonkulcs.
  • adsa
    #142
    az én toplistámon az első helyen van!!!
  • ZsirosKenyer
    #141
    Usa-ban biztos toplistás lesz, max Európában nem fog akkorát tarolni.