45061
10255461851509447102.jpg
  • Sly06
    #340
    Nálunk is lesz Apple iPhone
  • Feldoras
    #339
    aki feltetlen akar e-bayen tuti olcsobban megkapja, fuggetleniteni meg ingyen lehet
  • Feldoras
    #338
    Rohej mikozben 200 dolarral csokkent kint az aruk igy ha jol sejtem 300 es 400 dolarert leet kapni ami kozel se 180ezer...
  • MR SUGAR
    #337
    hidd el h én nem is
  • Attila 007
    #336
    nekem már müxik, és simán lehet vele telefonálni
  • PyRex
    #335
    takarodj már innen...
  • Xing
    #334
    Az Amerikából beutaztatott iPhoneok tudtommal használhatatlanok telefonálásra nálunk. Valamint 180.000-et kiadni egy garancia nélküli telefonra mikor hamarosan megjelenik Európában is... Szerintem nem ebből fogsz meggazdagodni :P
  • MR SUGAR
    #333
    akit érdekelnek Amerikából beutaztatott iPhone-nok az írjon e-mailt a [email protected] címre! ha lesz rendelés, hoznak. a telók várható max. összege minden költséggel 180 000 HUF!rövid szállítási idővel!
  • PyRex
    #332
    de ezt még mindig a - feltehetően - kamu tmobil reklám alapján írták. persze én is szeretném ha igaz lenne a hír, bár egy vodás magyarországi forgalmazásnak jobban örülnék, menne is rá a voda internete egyből :)
  • Sly06
    #331
    Novemberben Európába is megérkezik az iPhone, azonban nem ugyanaz, mint ami Amerikában kapható.
    Az Apple a mi kontinensünkre egy erőteljesebb változatot szállít, ez ugyanis már 3G-képes lesz, ellentétben az amerikai verzióval. Szintén pluszt jelent, hogy 16 gigabájt adat tárolására lesz alkalmas a készülék.
    Ez azt jelenti, hogy a Nokia N95-höz hasonlóan eltérő modellek kerülnek forgalomba a különböző más-más piacokon. Az iPhone esetében viszont az Apple az európai felhasználóknak kedvez. A készülék várható ára a T-Mobile-nál 600 euró (150.000 forint).
    (mobilnegyed.hu)
  • PyRex
    #330
    basszus ezen hangosan felröhögtem :))))))
  • GregSB
    #329
    iPhone Shuffle

    :))
  • ZsirosKenyer
    #328
    jé tényleg!

    apple iPod van írva nempedig iPhone.

    2 lehetőség van:

    -vagy fake és akkor ez egy rettentő amatőr hiba
    -vagy eredeti és akkor ez egy rettentő amatőr hiba
  • DJviolin
    #327
    Az iPod-nak van egy új változata, az iPod Touch, ami külsőleg szakasztott iPhone:
    http://www.apple.com/ipodtouch/

    De azon a T-Online-os képen akkor is egy iPhone van. Szal átverés szagú a dolog. :)
  • MR SUGAR
    #326
    én is úgy tudtam, h az esetleges fejlesztések nem a tárhelyet érintik. elméletileg 3G meg ilyenek. de gondolom mindenki észrevette h a kéen nem is iPhone felirat van.mármint a 16Gb előtt
  • DJviolin
    #325
    Hi! :)
  • misterkrisz
    #324
    ez nem fake? mert én ugy olvastam 4 és 8 gigás változatok lesznek.
  • MR SUGAR
    #323
    szeva Pesta!
  • DJviolin
    #322
    Szevasz Sugar!

    Te véletlenül nem T.J. vagy Jakab City-ből? :)
  • MR SUGAR
    #321
    Hétvégén kipróbáltam az iPhone-t a W960-al egyetemben! számomra még nyílt a verseny, de talán egy picit az S.E. vezet. Bár az apple teló is nagyon meggyőző!remélem az esetleges hiányosságokat az új szoftverekkel javítják!
  • ZsirosKenyer
    #320
    igen de az apple boltban is gondolom az eredeti butítottat lehet még kapni. Ergo 499 ajró nem sok a 3g-s változatért, majd max függetleníted.
  • DJviolin
    #319
    Tehát ha jól értem, akkor ezek az árak a kártyás T-Online változatokra lesznek igazak. Akkor vajon a kártyafüggetlen sokkal drágább lehet majd? :(

    Egyébként az érdekes, hogy az Apple boltban az iPhone most 399 dolcsi, tehát kb. 70ezer forint. Itt az új T-Online-os változat Európában pedig 499 EURÓ lesz, ami kb. 120ezer forint.

    Szerintam anyagilag akkor járnánk a legjobban, ha az Európai 3G-s változat ki jönne Amerikában is (akár az AT&T hálozatán belül), és dollárban fizetve meg lehetne rendelni a tengerentúlról, itthon pedig rárakni az Európai kártyafüggetlen szoftvert az ékezetes betűkkel. Ha egy Randolph napszemcsit elhoznak amerikából USPS postával 2000 forintért 9 nap alatt, akkor úgy hiszem, hogy a szállítási költég egy picit nagyobb iPhone csomag esetében sem lenne meredek, szóval amire ki akarok jukadni, hogy így spórolhatnánk kb. 50ezer forintot, ami nem kis pénz. Ha rosszul látok valamit, akkor javítsatok ki.
  • ZsirosKenyer
    #318


    A legelső iPhone-vásárlók először örültek, hogy ők voltak az elsők. Aztán bosszankodtak, hogy sokkal drágábban vették meg a mobilt. Aztán levásárolható pénzt kaptak vissza. Aztán fejlesztéseket követeltek. Mit szólnának most ahhoz, ha igaznak bizonyulna a pletyka, hogy az európai iPhone nem csak, hogy kétszeres tárhellyel rendelkezik majd, hanem 3G-s is lesz?

    A MacBidouille.com oldalon jelent meg egy T-Mobile (ők az egyik szolgáltató, mely megállapodott az Apple-lel, de még titkolják) hirdetés, melyből kiderül, november 12-től kapható Németországban az iPhone, 16 GB-os lesz és 3G-s. Állítólag 499 euróba kerül majd, a legolcsóbb előfizetés 49, a legdrágább 69 euró lesz. Hasonló értesülések már korábban is voltak, igaz, akkor még 450 eurós árról beszéltek.

    Az egész persze kamunak tűnik, nem nehéz ilyen hirdetést összerakni Photoshopban. De felmerül két kérdés. Meddig lehet még semmibe venni az európai vásárlókat? És az Apple bevállalja-e, hogy Európában egy sokkal jobb iPhone-t dob piacra a mostani balhé után.
  • DJviolin
    #317
    Utólag néztem a Macbolt-ot, hogy azért már ez év végén elérhető lesz itthon is a mobil. De akkor vajon hol olvastam én 2008. végét?
  • DJviolin
    #316
    Sziasztok!

    Lehet már valami közelebbit tudni az iPhone európai megjelenésével kapcsolatban? Én azt hallottam, hogy 2007. év vége, de ez elég tág. Ez lehet Dec. 31. is, de lehet Október is.

    Mint tudjuk, az európai verzió többet fog tudni, mint az amerikai (3G, meg miegymás), de vajon árban meg fog egyezni az amerikaival, vagy felverik az árát?

    És amit nagyon nem értek, hogy az európai kártyafüggetlen premierje 2007. vége, akkor a magyar piacra megérkezésének miért kell várnunk 2008. végéig? Hát ennyire impotensek a magyar mobilszolgáltatók?
  • Xing
    #315
    szánalmas :P
  • Sly06
    #314
    Érintőkijelzős Nokia csúcsmobil - iPhone módra
    Érdemes megnézni a videót a lap alján... iNokia
  • Feldoras
    #313
    fuggetlen iphone
  • Unreal1942
    #312
    Még egy ok, hogy nem vagyok kiváncsi rá :)
  • Lacee
    #311
    T-mobile + iPhone
  • PyRex
    #310
    most újra elvolvastam a kommentem... Érdekes :D Pedig nem is ittam sokat...
  • Sly06
    #309
    Csak hogy témánál maradjunk
    Találtam egy oldalt ahonnan le lehet tölteni egy virtuális iPhone-t.
    Igaz hogy nem minden funkcióját lehet használni, de aki már nagyon nem bír várni annak jó szórakozás egy kis tesztelgetésre.

    iPhone Pc-re..
    Ja és ebben az esetben ne az ujjatokat használjátok hanem az egeret ..
    Have fun..
  • Lacee
    #308
    vajh miért csak két napos a regisztrációja... no comment
  • PyRex
    #307
    te okos gyerek. ha én bemegyek a pékhez, akkor azzal a céllal megyek be, hogy kenyeret vegyek. te meg idepofátlankodsz a szarhülye ajánlatoddal egy nyilvános fórumra és jössz a hülye nagyszerű ajánlatoddal, pedig ez nem egy apróhirdetés / bolhapiac fórum. "na csá"
  • Feldoras
    #306
    off: Szerintem csak annyi a szanalmas, hogy ide irod. A pek se megy be a kocsmaba es arulja a kenyeret csak azert mert ott arrol beszelnek. Sot meg a kenyer foruman se hirdeti magat. Mellesleg a domainnek nem sok koze van a telohoz azon kivul h benne van a nevebe. Engem nem zavar ha penzt keresel de megfelelo topicba tedd. Amugy meg nem hiszem, hogy az otleted annyira egyedi lenne, es lehet nem veleltlenul nem tudtok az arban megegyezni. Egy jotanacs ne a maximalis hasznot keresd mert a vegen meg rajtad marad Na csa /off
  • sompali
    #305
    Nem tudom mi a szánalmas abban, ha el akarok adni valamit. Legközelebb ha bemész kenyeret venni, akkor mond meg a péknek, hogy szánalmas, mert el akar adni valamit. Egyébként meg vannak rá érdeklődők, csak az árban nem tudtunk még megegyezni. Csak úgy látom, itt egyeseknek csípi a szemét, ha valaki kitalál valamit, amiből pénzt lehet csinálni. Na csá.
  • PyRex
    #304
    szerintem meg húzzál innen a szarfos ajánlatoddal mielőtt bannolnak.
  • Feldoras
    #303
    halott kijelzo na igy mar link lett :D
  • Feldoras
    #302
    http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=1041678&tstart=15 erdekes...
  • Feldoras
    #301
    szanalmas... :D Szerintem nem sok vevo lesz ra... Ha kellett volna mar reg megkerestek volna teged es nem itt hirdetned az iget :D