926
Szabad energia, olyan gépek, amelyek sértik az energiamegmaradás törvényét.
  • John Wayne #6
    Hát, őszintén szólva nekem is komolytalannak tűnik ez az Egely féle könyv, ennél konkrétabb dolgokra vágyom :).
  • blackgamer
    #5
    Egely György-nek vannak ilyen írásai, én a Tiltott találmányok című könyvét olvastam, de a végére érve humbuknak tűnt az egész, mindenesetre ha érdekel a téma akkor érdemes beszerezni
  • Landren
    #4
    Mindenkit megfolyt az energialobbi, és amíg a pénzel rebdelkező embereknek az az érdeke, hogy ez ne terjedhessen el, a továbbiakban is meg fog.
    Korábban sokat foglalkoztam a témával, de mielőtt hülyeségeket írnék inkább előszedem és átnézem újra.
  • John Wayne #3
    Erről már létezik külön fórum az SG az Általános eszmecserében, de ide illik:

    Jasker Power System

    Erről is nagy hírverés, aztán egy darabig ígérgetés, most meg semmi, még a honlapja is eladás alatt:

    www.jasker.com

    Vajon őket is megfojtotta az "energialobbi"?
  • John Wayne #2
    Legyen ez a kezdés:

    The Energy Machine of Joseph Newman
  • John Wayne #1
    Itt egy olyan fórumot szeretnék, ahol információt osztunk meg ilyen gépekkel kapcsolatban, akár egy weblinket, vagy valamilyen rövid leírást, esetleg könyvcímet, akár "működési elvet". Nem vitafórumot szeretnék, vagy ilyesmit, nem sok értelme a vitának, ha a "hivatalos" fizika korrekt, akkor ilyen gép nem létezhet. Ha viszont ilyen gép létezik, akkor újra kell írni a tankönyveket. Az elméleti vitát inkább valami tudományos folyóirat fórumában kell megtenni.
    Szóval inkább információcsere lenne a cél a témában.