7396
Cabal Online
  • GamerAdams007
    #764
    Magicnél INT és DEX nő.
  • Crokin
    #763
    Igen, nőnek a statjaid, off fórumon láttam is egy táblázatot.
    Első rank up swordnél +4 str +4 dex, aztán +6 majd +8 aztán 10.
    Magicnél ugyanez, csak int és str nő asszem.



  • Atomy
    #762
    Hehe, hello Jockey :) Melyik serveren vagy? Én a Mercuryn, megkereslek ha mondasz egy nevet.
    Nekem is van ForceBladerem, még kicsi 20 körül lehet,úgy szoktam csinálni hogy 2 sword és 2 magic skillt használok. Mikor melyikhez van kedvem, milyen a szituáció, melyik fegyverem a jobb, melyik sebez többet, melyik gyorsabb, stb... Általában comboban mind a 4-et egymás után.
    Meg úgy általában ha egyik skilled közeledik a rank-szintlépéshez érdemes kicsit erőltetni hogy gyorsabban elérd mert akkor nemcsak hogy új skilleket kapsz hanem +statokat (+10 +10?)is ami által jobb cuccokat tudsz majd viselni .
  • Győri Devi
    #761
    Thx csak ehhez kellet :) (kicsit nehéz volt megcsinálni mert mindig belepofátlankodtak a képbe :D)
  • DStein
    #760
    Scroll Lockot nyomogasd, a karit is eltünteti egy idő után :)
    (de marha, mert a fegyverét nem... csak egy név és egy fegyver látszik :D )
  • Győri Devi
    #759
    valahogy nemlehet eltüntetni az UI-t?
  • Gordis2k
    #758
    Vegyél a piacon térképet.
  • Nethyrrea
    #757
    ez milyenmá, 43-on van kb 15%-nyi quest aztán a többit grindeld ki te :P
  • Nethyrrea
    #756
    nyugi később ki fog egyenlítődni, én pl questek alatt a mágiát preferálom sok helyen, aztán ha már nincs quest és xpzni kell szintlépésig akkor farmolom a sword cuccost.
  • Nethyrrea
    #755
    nos, ami pl a mágia mellett szól a force bladernél, épp most tapasztaltam ki :D

    pl van ez a 35-ös skeleton dungeon.

    namost. az egyetlen (szerintem) biztonságosnak mondható mód hogy tartogasd az aurádra az sp-t, és végig mágiával lődd, ha közel jön, dash-el menj arrébb és lődd tovább. legutóbb közelharccal próbáltam. olyan 230-at csapott belém hogy kiment belőlem az összes szusz.
  • Jockey
    #754
    neth: látom együtt kéne tolnom a sword és magic skilljeimt, de valahogy a sword mindg le van maradva, most pl sword novice 3 magic novice 7, ez mennyire gáz? te mit preferalsz jobban forcebladernel?
  • Tufa
    #753
    tudok gyártani teljes adeptes(+skill xp) shadowsteel armort, akinek kell, pm ingame: Tufa :)
  • DStein
    #752
    Igen, asszem növekednek a statok is. Legalább is mintha nekem is növekedtek volna mindig :)
  • Nethyrrea
    #751
    megmondom ha lvl 80 lettem :D
  • Nethyrrea
    #750
    kérdés: ha skill rankot lépek akkor a statjaim is növekednek? csak mert nememlékszem hogy 94re feltoltam volna a STR-emet, legutóbb 88-on volt, namindegy, mindenesetre szintetléptem (még 42-n meglett a sword skilből a regular szint :D), és mostmár fel tudom venni az ÖSSZES adept cuccot xD már csak mégegy adept ring kell és fullos vagyok :D

    adept katana, adept orb, adept full ruha :D
  • DStein
    #749
    Grat, szerintem ebbe a problémába először akadtál bele itt a környéken :)
  • ateb
    #748
    Hi.A mai nap sikeresen elértem a lvl 80at,de lenne egy kis problémám.Mikor átmegyek Undead Groundba és mikor megakarok támadni egy szörnyet mindig kiirja h nem lehet megtámadni,mert nincs meg a térképem,és ezzel kapcsolatban szeretnék helpet kérni h mikor lesz meg a térkép hozzá,mert igy nem tok mit csinál
  • Győri Devi
    #747
    a köpeny az drop méghozzá nagyon ritka, hivatalos forumon levan irva hogy mi dobhat. De ne ugyí készülj hogy leverek ebböl 100at aztán esik kettö :)
  • Tufa
    #746
    kitörlödöd az elözőket és kitanulod az ujjat, igy lesz kettő és folyamatosan tudsz velük támadni.
  • Nethyrrea
    #745
    yóaz néha ha be tudsz lőni egy pakkba hogy kiszedd a mobot ahova nem rohannál be szívesen :D és nagyobbat sebez tulképp mint a kardos attackod, szóval jóljön. mentette már meg az életemet.


    REKLÁM

    van 4 high force core, 1 medium és 1 low upgrade core. ha kell valakinek mondjon egy árat, viheti.

    /REKLÁM
  • Jockey
    #744
    ugye-->ugysem az előző kommentbe
  • Jockey
    #743
    hm még egy kis segítséget kérnék:
    Elértem Magicben a novice 6os rankját, erre megnyilt 3 spell:
    Terra Arrow
    Aqua Arrow
    Wind Arrow
    tul sok különbséget nem látok köztük, mi a szarnak van 3 fajta? ha megveszem mindet ugye tudm használni, mivel force blader vagyok igy kell közelharc teknikákat is használnom...nem értem..
  • Nethyrrea
    #742
    úgy tolom ahogy a felszerelés megköveteli, force bladernél eleinte ugyanúgy kell mindet tolni, hogy magasabb szinten hogyvan nemtom, hivatalos oldalon az itemeknél megtudod asszem nézni hogy később milyen requirementek vannak cucchoz.
  • Gordis2k
    #741
    JA nem tudom nem voltam még 60:)):) lehet ott már nem kell!!!!! Ilyen egyszerű!

    balder 51 de az nem számit. Jaja mindegyiknek isteni a batlemodja tudom csak egyet kiemeltem na:)
  • DStein
    #740
    Azért az ijjász második battle módja se rossz ám, főleg dashal keverve ;)
    Egyébként hiába azt kell elérni, ami fent van a growthnál, ha ott még mindig ugyanaz van, mint ami 60hoz kellett (és megvolt a kveszt). Utána nem változott...
  • DStein
    #739
    Lvl50től lehet kraftolással szórakozni. Persze csak egy fajtát tanulhatsz (kard, 3 armor típus vagy egyebek (orb, kristály, gyűrű, nyaklánc)).
    Aramid és vele megegyező szintű adept cuccokat viszonylag könnyedén lehet gyártani. Csak pénz kell hozzá, marha sok (gyorstalpalóban 1-2 milla az első értelmes adept :).
    Ugyanis kell hozzá disc (port luxban vásárolható), egy olyan cucc, amit csinálsz, annak az alapkivitele (pl boltban kapható), egy shape (lvl1es boltban kapható, magasabb csak drop, ezért kvázi nincs) és olyan kristály, amit az alap cucc szétszerelésével szerezhetsz.
    Boltban kell sokat vásárolni (egy cucchoz legalább 4-5 ugyanolyan, egy shape és pár disc). Ez mondjuk kristályoknál 50e/kraft vásárolva. Egy kraft nagyjából 1% a fejlődésben. Lehet fejszámolni, hogy a lvl1et így felnyomni mennyibe kerül :)
    Persze ha már adeptet gyárt az ember, akkor azt el is lehet adni, viszonylag jó áron.
    A basic kraftot eleinte csak szétszereléssel lehet fejleszteni, mert rank2 kell hogy oda akármit is lehessen venni (port luxban, poti kártyák).
    Ráadásul a lvl2es és magasabb shapek (meg discek) csak dropból vannak (nem jártam még runiában, de kétlem, hogy ott lehetne venni), így elég ritkák.
    Mindenesetre aki kraftolni akar, annak javaslom, hogy már előre döntse el, hogy mit akar majd gyártani és amikor Aramiddal egyenértékű motyók esnek neki, olyanok, amiket majd gyártani akar, azokat mind tegye félre a raktárában, mert ezzel is spórolhat egy keveset. Aztán 50en majd jól szétszereli mind. Ez főleg gyűrűk esetében ajánlatos, mert kevés fajtát lehet csak szétszerelni és nem foglalnak sok helyet (én elcsesztem, eladtam mind, most meg nem találok olyat, amiből lvl1es gyűrű kristályt lehetne kifaragni...)
  • GamerAdams007
    #738
    Blader Lv 51 már, nem?
  • Gordis2k
    #737
    UUHHH anyi kérdés jaj nm tudok válaszoni mert fáradt vagyok...

    A combonál át kel közben tarketulni az utolso utésnél, az hogy megáll nem általános hiba nekem frankon megy minden féle karival!!

    Mindenn kari szolozható ez egy akció játék szolo vagy party ami szimpi!

    A wh közös ez megvolt, a pontokat ugy kell elosztani ahogy a GROWt irja a statok felett!!


    Ha a hp poti is auto lenne mi lenne a játék??:)

    És végül de nem utolsó sorban :

    Amiket kipróbáltam Wazsi lvl 47 Blader lvl 50 archer lvl 45

    Öszefoglalva rohadtul nem igaz, hogy az egyik erősebb mint a másik kamu. Tökéletesen balanszáltak a Blader gyors jol kerül és nagyn jol területizik az lvl 50 es skillje maga a menyország egy villámgyors támadáddorozat skillel kombinálva és egy kivégző ugrás ami kb egy ütéssel öl mindent!. A wazsi nagyon nagyonerőset lő de viszonylag lassan és papirból van! Az archer valóban gépuskaszerüen lö de a vazsihoz képest csak karcolgat igy balansz 10pont:) szoval 3 ból 3 makulátlan balansz és most nagy szarban vagyok mert nem tudok dönteni....vazsi vagy balder..... na az 50 et behuzom a vazsin még.
  • Devil_Gy
    #736
    a craftolásokat hogyan lehet kitanulni vagyis mikortól? és mik kellenek az adeptes cuccokhoz?
  • Jockey
    #735
    köszi
  • DStein
    #734
    Ugyanazon az accon a raktár az közös, beteszed az egyikkel, kiveheted a másikkal.
  • Jockey
    #733
    Tudok valahogy postán küldeni cuccot egyik karimtól másiknak?
    Neth: milyen arányban tolod szét a pontjaid a 3 stat között?
  • DStein
    #732
    Szerintem ne add el ha tudsz használni training dummyt. Én már titániumban császkálok, de ha szintet lép a skillem, akkor tuti visszaveszem a minden adeptes aramid motyómat és azzal állok le a bábunál szórakozni :)
    Egyébként WTB tritanium adept battlesuit :D
    (nem láttam piacon még hírét sem :( )

    Hja, és az normális, hogy a lvl70es célstatok ugyanazok, mint a 60asok voltak? (a ranglépő küldit megcsináltam persze, mert megvolt már akkor is rég)
  • Dant0r
    #731
    Hali,

    elkezdtem játszogatni, most a Force Shielder-em lvl13.
    Eddig tetszik nagyon, meg úgy érzem hogy értem is a dolgokat.
    2 dolgot nem értek:
    -combónál hogyan lehet 1-nél több killt elérni?
    -néha akármilyen őrülten nyomogatom is a 2-3-4-5 gombokat, jobbklikkelek rá az egérrel, semmit nem csinál. Combo is meghal néha emiatt, nem folytatja.
    Nem időfüggő, és nem is ping-probléma, mert ha lagolnék akkor csak simán "lassan" reagálna, de arról beszélek, amikor egyáltalán nem reagál.
    Mitől függ ez, hogyan javítható, stb-stb:)
  • Nethyrrea
    #730
    mindegyik kari szólózható, így van kitalálva. ha jóltudom hp potit nemlehet automatizálni.


    nekem még kell asszem 1-2 szintet fejlődni hogy az adeptes főrucit meg katanát is tudjam használni, de már ígyis jó :) asszem adeptes éxerhez meg még túl kicsi vagyok. viszont adeptes orb ha van az jöhet :)
  • Tufa
    #729
    adeptes ékszerekel meg kardal 53ra már expert lvl 15ön vagyok warrioral. apropó, adeptes shadowsteel armor,gloves,boots,helmet eladó :)
  • Jockey
    #728
    sziasztok!

    lehet alma kérdések, de most ismerkedem még a jatival, szal bocsi
    Hp pótit betudom állítani hogy magátol igya ha lemegy a hpm és hogy?
    Mana pótit látom issza magátol, de azt se tudom miért...:p
    Force blader mennyire solozhato kari? vagy probálkozzak inkább mással?
    köszi
  • Nethyrrea
    #727
    szép lassan csak belenövök a full adept szetembe, a skill xp-n máris meglátszik hogy viselek pár darabot, úgy meglendültek a pontjaim ahogy azt szerettem volna, 45-re meglesz a regular szint simán kardból tuti, remélem mágiából is ^^
  • Shadow42
    #726
    Csak azért érdeklődtem, mert látom sokan árulnák 70K körül és hirtelen összejött 10-en db Baba-Jagák dobálják rendre.
    Hát ja nem eccerű, a 3. szobában lazán levertek vagy 10-en 1x-re.
  • Devil_Gy
    #725
    ty.
    a shopba mi a neve?