7396
Cabal Online
  • Hikoro
    #884
    Lenne egy kérdésem!Csinálok egy Questet!10 Scorpion Lugot kell ölnöm és 1 Scorpion Lug +-ot!Az meg mi a ***?
  • Hikoro
    #883
    Gondolom nem fogok veletek találkozni,mert ti már 50+-osok vagytok:):).De majd bele jövök:)
  • Devil_Gy
    #882
    estefele leszek csak de ha mondasz 1jó árat akkor meg is vettem :)
  • DStein
    #881
    Ilyen szokott lenni, az ember csak áll a pénzhalmon és tapossa a spacet :)
  • Hikoro
    #880
    Váó!elkezdtem a játékot és ütöm szépen a bogarakat a sivatagi város elött!Ütöm-Ütöm és azt vettem észre,hogy az egyik bogár legalább 3,000 money-t dobott ki nekem darabokban(100-asokban)!
  • Tufa
    #879
    armorom van eladó(+0), szett többi része nincs. pm Tufa
  • Devil_Gy
    #878
    Off:

    WTB ADAPT +0 Bluestin Armor set. Ha valaki tudna ilyesmit plz írjon.

    On:
  • Doomista
    #877
    Mecury-És itt általában a 17. serveren,mercuryn asszem eddig 3 klánt láttam,a naturesfury,meg a huntersek a jók...
    marsrol pasz,azt más elmondja majd :=)
  • Hikoro
    #876
    Ti melyik szerveren játszotok?
    Ma szedtem le és még nem tudok semmit róla:):):)
  • DStein
    #875
    Engem már 4 béka is felzabált gond nélkül (meg persze az ottani akármit lőttem félóráig...), de az xp az ömlik, meg a sok combózás miatt az sp is nagyon jó (sok skillhasználat). Szóval ha nem is megyek végig, akkor édemes szerintem ökörködni ott, bár drop az nincs...
  • Tufa
    #874
    osmium alatt nem érdemes odamenni, próbáltam de igy a 3.-4. boss fele már 400-500akat sebeznek rám (76warrior)
  • GamerAdams007
    #873
    ITT van róla info, hátha segít...
  • DStein
    #872
    Valaki tudna nekem mesélni a Lake in Dustról?
    Mire jó, mit kell ott csinálni, meg egyáltalán mire jó az? MEg esik-e ott valami értelmes?

    És lenne esetleg valaki(k)nek csatlakozni egy kis írtásban hozzám odalent? Jó kis parti, miegymás :)
    (voice szerverrel ha tud valaki elérhetőséget, nem szeressek gépelni)
    Mondjuk lehet, még pici vagyok hozzá, de ahogy néztem az xp/sp se rossz ott.
  • xxisyxx
    #871
    ja az msn címem [email protected]
  • xxisyxx
    #870
    ha tudsznekem venni akko megadom az msn cimem és azon belülmindent (account hogy mijen cucckel meg minden) rendicsek?
  • GamerAdams007
    #869
    jah internet explorer parancs alapján azt hittem hogy a netoldalon jelentkezik be az ottani item-shopra :/ összekevertem sry
  • Doomista
    #868
    hát akkor meg is kínálsz belőle,mert olyan udvarias ifú legény vagy
  • Tufa
    #867
    azt irta ám le hogy nem müködik
  • Nethyrrea
    #866
    wtb köpeny :D jah és még mindig wtb bluestin adept battleset. kivéve a sisak mert abból már van +3-as
  • GamerAdams007
    #865
    Inditsd el a game-et jelentkezz be és játék közbe a jobb alsó saroktól picit balrább a menüsor legszélén lesz egy sárga érme... na arra rákattolsz amit kibasz azt leokézod és megjelenik az ingame item-shop és ott veszel. Vagy Firefox-ot használsz, az biztos nem ad ki Internet Exploreres hibaüzit
  • DStein
    #864
    Örülj neki, a pet nem ér semmit, csak van :)
  • Gordis2k
    #863
    CAPS LOCK BZM:)

    Sokan vannak igy én kb 7 embernek vettem meg mindent mert nálam nem csinálja:)

    Dominista:
    Az mák? Egy instában 4 core 3 lámpa és egy köpeny): ez a mák.
  • Doomista
    #862
    looool !
    egymás után 2 db upgrade core low !
    1 mob,1 core,aztán az után is 1 mob,még1 core,ez mák :D
  • xxisyxx
    #861
    VALAKI SEGITSEN !!!!!!

    VETEM 10,000 CABAL ONLINE CHAST ÉS NEM TOM ELKÖLTENI :s
    FELMEGYEK A CABALRA A KARIMRA OTT RÁKLIKELEK AZ ITEM SHOP RA . BEADJA AZ OLDALT DE FOJTON INTERNET EXPROLER PARANCS IKON VAGY MIJEN HIBÁT ÍRKI.EZ CSAK NÁLAMVAN ME NEM TOK VENNI SEMMIT ME PETET AKARTAM VENNI ÉS RÉKATINTOK A VEVÉSRE ÉS NEM AKARJA MEGVENNI !!!!!T-T

    VALAKI SEGITSEN PLZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Yondaime
    #860
    Én nem a konvertálásról beszéltem... Hanem nekem alapból a városban lévő zenéket se játszotta le a jukebox.
  • GamerAdams007
    #859
    nekem nincs powerdvd-m, csak Winampal átkonviztam a zenéket ogg-ba aztán beraktam a jukebox mappába és simán vitte... lehet az se mind1 mivel konvizod esetleg a kodekek miatt
  • Yondaime
    #858
    Egyeseknek volt problémájuk a jukebox-al hogy nem játsza le az ogg fájlt vagy nemtalálta a számokat még a megfelelő codec felrakása után se, erre találtam véletlenül egy megoldást miután felraktam a PowerDVD nevű lejátszót azóta nekem lejátsza. Nemtudom hogy másnak menni fog e ,de sztem egy próbát megér. :)
  • Nethyrrea
    #857
    elég egyszerű, lvl 50-en ha megcsináltad a battle style up kvesztet, akor elvileg még mindig nincs meg az 1-es honor rankod. elmész port luxba és beszélsz az officerrel, és feldobja a rankod (némi pénzbe kerül)
  • Shadow42
    #856
    és mi a megoldás?
  • Devil_Gy
    #855
    ha már választottam craft szakmát nem lehet visszacsinálni?
    :S
  • Devil_Gy
    #854
    megoldva
  • Devil_Gy
    #853
    a hoor pontokat hogy lehet izibe masszívan feltolni? 51es vok és nem tudok craftolni mert nincs meg a class1 a honorból:S
  • Nethyrrea
    #852
    flash drawt érdemes megtartani mert az utána következő stunos csapásfajta az nem aoe egyelőre. nemtom magasabb szinten van-e még olyan. én megtartottam.
  • sanyiiiii
    #851
    Mondj egy olyat mint infernal impact csak magasabb szintü és jobb:D
  • Gordis2k
    #850
    Fade hátra dash előre mozog:)! És igen mindig van magasabb szinten ugyan olyan csak jobb!
  • Jockey
    #849
    jah ls még1, a fade és a dash között mi a különbség? egyenlőre nem találom...
  • Jockey
    #848
    no megint én... :-p
    szal sword skill Flash Draw, ami a legejen mar megkap mindenki nove ranknal. NOs ennel lvl10től 1 tint lépés már 2 skill pontot igényel, viszont ez a skill nagyon fasza, mert hátralöki az ellenfeleket, így nem eszik folyamatosan a hp-m, de mostmár kurva drága a fejlesztése.
    Gondolkodom leadom a borzalmass skill pt igény miatt, de mivel már 10es sok pénzbe lesz ha meggondolnám magam
    szal van apprentice szinten valami másfajta ilyen tipusu sill vagy magasabb rangon? leadjam ezt a skillt?
  • nubyy
    #847
    V.kinek volt mar olyan gondja a jatekkal, h kb. 2mpkent megall a kep annyi idore mint egy pislogas. Win reinstall utan csak ez az 1 jatek csinalja es rohadt idegesito, elotte pedig nem csinalta. Driverek stb. minden ugyanaz a verzio mint elotte. Ha v.kinek volt mar ilyen gondja es v.hogy megoldotta pls irja le. Ty:)
  • Nethyrrea
    #846
    #840
  • Shadow42
    #845
    Na azthiszen nálad a pont, hogy kell kraftolni, mi kell hozzá?