7396
Cabal Online
  • Nethyrrea
    #564
    hogy én hogy utálom ezeket a küldetéseket amikor be kell menni az 50+-os erdőbe greenben.... (vagy mennyi)
  • Doomista
    #563
    Van olyan hogy egy erős nagy karis ember tudja huzni a kisebb lvl-s karit ?
  • Cence89
    #562
    előtom hivni a jukeboxot, átvannak nevezve ogg ba a fájlook a playgombra kattintok de a zenét nem játsza le, csak ami alapbol benne volt/van
  • Tufa
    #561
    mint minden másik auránál ;)
  • Nethyrrea
    #560
    nekem sikerült a freezing aurát kapni ismét (anno 7napos triál accal is azt kaptam). jóság, duplát sebzek mobon amíg rajtam van :DD
  • Doomista
    #559
    Giant Beetle's lair ---> Egy quest,ez hol van ? :S
  • Gordis2k
    #558
    Ez igy van a bufftol is nő
  • sanyiiiii
    #557
    Hivatalos fórumon azt írták hogy teljesen független a dmg-töl, csak az a lényeg h castolj:S
  • Sanko
    #556
    ez kérdés, csak lemaradt a ? jel
  • DStein
    #555
    Találtam megfejtést az aura code-ra.
    Kizárólag azt befolyásolja, hogy milyen kinézetű az aurád, ha bekapcsolod a battle aurát. Semmi más jelentősége nincs :)
    Nekem a szél világoskék :)
  • HencStein
    #554
    ami hogy 43 kell igy nem rosz :D
  • HencStein
    #553
    Skill fejlödés : 30dmg enként 1 pont + erre jön a buff ami add 0.5 öt
    + a skill adept ... = nekem 58 on igy hogy =2buff+18 adept+kb 260 min dmg igy 15-20 perc 1 skillfejlödés
  • Rise Against
    #552
    lenne egy kérdésem, a combo skillnek mi haszna van, vagy hogyan kell rendesen használni? mert én várok, és amikor jó helyre ér a csík elnyomom a skillt, amit be is visz, de semmi értelmét nem látom, mivel annyit csinál, hogy lesebez ugyanannyit, amit alapból a skillel sebezne. Szal nem értem, mert hülye vagyok hozzá.
  • GamerAdams007
    #551
    Ez engem is érdekelne... Warrioromnak Aqua Code-ja van, Wizardal meg még nem jutottam el odáig.
  • sanyiiiii
    #550
    Dejo, akkor huzhatom fel magam 45 köré skillfarmolás elött:S
    Igazabol minél gynegebb cucc kéne mert ugyis kis szörnyeket fogok daralni gyengusz low mana low cd skillekkel mert azt jobban lehet spammolni xD
  • DStein
    #549
    Már kérdezte valaki lentebb, de engem is érdekelne, mire jó az aura code?
    Nekem wind lett, ez esetleg azt jelenti, hogy a wind spellek hatékonyabbak (amúgy is azt használnám, mert annak legnagyobb a range-e :)?
    (fene, hogy nincs szerkesztés itt, postspam...)
  • DStein
    #548
    Kell hozzá egy cucc, amit dropból lehet találni (vagy venni az item mallban kpért majd). Anélkül csak a jogsid van meg hozzá, de nincs deszka, amit használhatnál :)
    A bike ugyanilyen, attól mert még a jogsid meglesz, nem lesz motorod is egyből.
  • xxisyxx
    #547
    ja a mercuryn vok és a nevem :nevemsenki ha valaki meglát vegyen fell bádiba thx
    JAA amugy a cabal is kezd tulterhelt lenni mint a silkroad me délután lehetetlen fel jutni
  • xxisyxx
    #546
    valaki mondja má el nekem hogy tudnám használni a légdeszkát me valami izét kíir ha rékatintok :(((
    plz help valaki
  • Gordis2k
    #545
    NEM LESZ WIPE!!!:) Csak, hogy ne agodjatok:)
  • DStein
    #544
    Szerintem megéri, nekem teljes aramid adept setem van most (fegyver, ruha, cupő, kesztyű, sapka) és eddig egy szint alatt léptem 1 skill szintet, most legalább 2t lépek egy szint alatt :)
    Aramidből láttam leginkább teljes szeteket, az alatt nem nagyon találkoztam vele. Szóval olyan 45től lehet ilyenben kényelmesen szaladgálni (ráadásul az aramidnak az ára se volt egetrengető, kb 1,5 milla).
  • sanyiiiii
    #543
    Nah akkor kérdések adept cuccokkal kpacsolatban:
    Először is kb mennyi az a pár pont azzal arányosan amit alapbol kapsz? Tehát mondjuk egy adept cucc ad 3 plusz skill xp per cast. De mennyi jár alapból egy skill használatért? Nah arra akarok kilyukadni hogy mennyire érik meg ezek?
    Másik hogy a legkisebb ilyen cuccok milyenek? Mert pénz lenne rájuk csak hát olyat nem látok amit kb lv40 alatt be tudnék rakni én meg 28as vagyok:S
    Szeretnék skill rankot farmolni hogy durva legyen pici forszblédöröm
  • Devil_Gy
    #542
    nyomod a j-t a gameba és ott lesz a jukebox. ott tudod lejátszani
  • Cence89
    #541
    nekem nem játsza le hiába raktam ogg ba őket :S
  • HencStein
    #540
    winamp
  • GamerAdams007
    #539
    valaki nem tud egy olyan progit amivel tömegesen lehet ogg-ba konvertálni mp3-at?
  • Devil_Gy
    #538
    palástot hogyan lehet szerezni?
  • Nethyrrea
    #537
    hát ezt most így látatlanban nemtom elmesélni, meg emlékezetből, de ha esetleg csinálsz egy screenshotot a quest leírásról és bepostolod ide akkor lefordítom pikkpakk
  • Dallie
    #536
    Open Beta ends this Wednesday, 27th June. There won't be any kind of wipe, don't worry.
  • quad
    #535
    meg mindig keresek guildet pls pm me! :D
  • HencStein
    #534
    Ne csináljatok personal dungeonos küldiket jobb ha rám halgatok :D naon gáz :D
  • krampusz140
    #533
    LoL most akkor wipe lesz?:S
  • VipJoco
    #532
    Upsz bocsika az értelmes hozzászolás volt. De a kérdés magáért beszél
  • VipJoco
    #531
    Santantica ez ezer 100% ?
  • Doomista
    #530
    megakadtam az egyik questnél...:

    Dunhike (Officer) emberkéhez kell menni Desert Screamba,itt 2 féle dolgot lehet választani,a Levelling up, 1 st (combo) és a The Commitee's Request...Itt egyiket sem értem mit kellene csinálnom :S
  • Sanko
    #529
    oh....beta után wipe
  • Doomista
    #528
    wwááá igy télleg nagyon jo,és a questek is jok :)
  • Doomista
    #527
    oksa
  • GamerAdams007
    #526
    csináld a questeket az a leggyorsabb fejlődés
  • Neoshane
    #525
    Mire jo az aura code?...