7396
Cabal Online
  • sanyiiiii
    #924
    Ha van ott TV akkor nem gáz csak jól titkold ha nyersz mert még a végén a sok irigy ember bántani fog a szelvényedért.
  • Nethyrrea
    #923
    höhöhööö, még a végén hírös leszek xD
  • Crokin
    #922
    Combo oktatófilm :)
  • Slipknot14
    #921
    Hello mindekinek. Tegnap kezdtem a játékot, még csak lvl 11 vagyok és blader:) És csak annyi kérdésem lenne egyenlőre, hogy a combo modot hogyan kell pontosan használni?:D
  • Razuel
    #920
    okké, remélem nem a sarki kocsmába kötök ki.. ^^
  • DStein
    #919
    Bemész a sarki lottózóba és veszel egy szelvényt, ikszelsz párat, aztán szombaton izgulsz a TV előtt :D
  • Razuel
    #918
    és hogy lehet lottózni? :)
  • DStein
    #917
    Ha szerzel astral board kártyát, akkor mehetsz légdeszkázni.
    Gyorsan lehet vele helyváltoztatni (gps warp és dash mellett sok értelme nincs :) és 30 milla legalább a piacon... Vagy nagyon mákos vagy és találsz egyet, de inkább lottózz, azon nagyobb az esélyed...
  • Razuel
    #916
    nah most skilleztem egy kicsit.. már 42es vagyok és regular 4es ^^
    most 1 darabig csak a skillt fogom fejleszteni..
    amúgy kaptam egy olyan skillt egy questbe hogy astral board.. ez mi?
  • DStein
    #915
    A FBnek szerintem mindenképpen a sword a fő erőssége, vagy legalább is az erősebb és a mágia nincs lemaradva mögötte sokkal.
    De ha neked a mágiázás jön be, akkor majd tedd be a mágia->sword upgradét és mágiázhatsz tovább, közben meg a kard fejlődik :)
    De a legnagyobb támadásai karddal lesznek majd.
  • Jockey
    #914
    hmm most nézegettem, hogy a force bladeremnek mi a jobb.
    Eddig úgymondd ösztönből főképp a magic skilljeimet használtam, sword skillek durvána le vannak maradva, de ahogy nézem fentebb a magic skillek inkább debuffok lesznek force bladernek, és azzal meg a normál szintem fog lassan fejlődni, mert ugyebár nem ae skillek, mint a jónéhány sword skill.
    Szal sztetek klezdjem inkább eröltetni a sword skilt? vagy maradjak a 2 egyforma alkalmazásán, amellyel a magic jóval erősebben fog fejlődni, sword skillem le lesz maradva csúnyán.
    + ahogy láttam pár maga szintű csókát, hát hihg lvl sword skillek elég brutálisan is néznek kis...
    vélemény?
  • quad
    #913
    en 41 vagyok regular wiz :)
  • Nethyrrea
    #912
    konkrétan ilyesmiket ad. azért jó mert 50-es csomagban nemigen tudsz venni potikat meg portot se, és így kevesebb helyet foglal.
  • Nethyrrea
    #911
    ez attól függ mennyire farmolja a skilleket. van olyan aki pl fegyó nélkül skillezik mobokra, (legalábbis ezt írták hogy így csinálják), és pl az egyik videóban jútúbon egy 39-es force bladernek már expert skilljei voltak mindkettőben - tudni kell ugye hogy force bladernek a swordot is és mágiát is kb ugyanúgy kell használni - és az azé má valami. bár gondolom nem is lesz még egy darabig 50 a gyerek
  • GamerAdams007
    #910
    nekem esett mar egy epaulett 750er eladatam ugy 5p vol vevot talalni :)
  • Razuel
    #909
    gondolom elég kis esélyel ^^
  • DStein
    #908
    Epaulet of dead és ruina muster card is eshet belőlük.
  • Razuel
    #907
    egyébként chaos lampból mi eshet hogy olyan sokért veszik? én már vagy 5öt felbontottam de csak 50es csomag potik vagy teleport volt benne :P
  • Razuel
    #906
    38on 7es regular? :S
    akkor egy pöppet levagyok maradva :/
  • GamerAdams007
    #905
    az én 38 Warriorommal 7es v 8as Regularnal tartok
  • Tufa
    #904
    én 78on a.expert 62/67 vagyok :p
  • Razuel
    #903
    én találkoztam egy 43as warriorral asszem és azt mondta hogy már majdnem expert -.-
  • DStein
    #902
    Nem tudom, én 77en vagyok a.expert mágiában (meg aprentice swordben, de az csak a dash miatt), ami szerintem kevés.
    Neki is álltam skillt farmolni. Gyors skillek és könnyű mobok kellenek hozzá (szürkés sárgák nekem bejöttek).
    Meg persze adept cuccok, bár kicsit hülyén nézek ki Ruinában aramid felszerelésben :)
    Szóval nem tom, hol kellene tartanom, de az biztos, hogy minél előrébb van az ember skillben, annál jobb...
  • Razuel
    #901
    uhh most szerváltam adeptes cumókat.. most legalább haladok a skill rank fejlödéssel :)
    38on kb hol kéne járjak? most apri 15 vagyok asszem..
  • Doomista
    #900
    inkább akkor köpeny mint astrall board....én veszek majd +4s eof wtb fighter köpenyt,4 mill.az ér valamit legalább ^^
  • Hikoro
    #899
    olyan 20-100 Milla között van
  • quad
    #898
    kettes battle mode azt akarok csak meg 41 vagyok csak :( mennyibe kerul egy astral board?
  • Nethyrrea
    #897
    és veled egyszintű volt az a mage? mert velem is eljátszott egy csóka egy olyat hogy hívott pvpre, aztán egylövés voltam neki, de ő már kettes battlemodban volt amikor én még a 48 környékén jártam...meg is jegyeztem a nevét a köcsögnek
  • krampusz140
    #896
    A Blader nem gyenge 50+on pedig 1 skill = 1 kill ha jol cuccolod fel:D
  • Hikoro
    #895
    Van Chaos Lampám!Az mire jó?
  • Razuel
    #894
    a mage úgy ölt meg hogy hozzá se tudtam érni.. mind a 2en aurába voltunk..
  • DStein
    #893
    Nem mindig, pl dungeonokban lehet több is :D
    Meg Ruinában a mecha ape +okból legalább 4-5 van egyszerre a területükön.
    Csak a kicsikből van általában 1, pedig abból is lehetne több, lásd az amamku (vagymi, tatuszerű akármi) esetét, ahol körbeállják a spawnhelyet és a leggyorsabb csinálja meg a kvesztet :)
  • Győri Devi
    #892
    jah elkezdödik a grind amit már megis untam
  • DStein
    #891
    Lehet, hogy az ugyanolyan szintű egyebeknek magasabb skilljei vannak, azért zuzakoltak le. (vagy lehet, hogy aurában voltak pl)
    Ne csak szintre menj, skilleket is fejlessz használattal. Meg persze pvpben combo folyamatosan :)
    Szerintem nem gyenge a blader... Semmi nem gyenge, csak meg kell tanulni használni :)
  • Nethyrrea
    #890
    38-on szerintem még ne gondolkozz ilyesmin, már sokan mások is mondták előttem, igazáből 50 után kezdődik el a játék :)
  • Nethyrrea
    #889
    általában konkrétan 1 van belőle :)
  • Razuel
    #888
    Sztetek a Blader erős? :/
    Nekem van most egy 38as-om de háát nemtom.. simán lezúz a mage is, warrior is, ranger is... nagyon gyenge pedig a szintjéhez való legjobb cuccokat húztam rá :P
    Ez végig ilyen gyenge lesz vagy később felerősödik vagy mii??
  • Shadow42
    #887
    Ahogy Blod Ice-ból elindulsz kb. egyenesen a Zombik felé ott a +-os Lug, olyan mint a többi csak picit nagyobb, kékeslila színű és nagyobbat üt rajtad Hmm... volt idő mikor még ellenfél volt, mostmeg elég csúnyán ránézni, és még Exp sem esik rajta :D
  • Hikoro
    #886
    thx csak rosszul írtam le:)csak a +-os kellett:):)THX
  • DStein
    #885
    Kis boss monszta, a nevében benne van a +. Általában elég kevés van belőle(1) és ritkán spawnol, járd körbe az összes helyet, ahol simából lehet olyan monszta, ott lesz valahol.
    A scorpion lug speciel asszem valahol a zombik mellett van, ahol még lugok vannak.