7396
Cabal Online
  • Devil_Gy
    #644
    jah és 900 mana poti. valami el van baszva ott. azt írja hogy : u cant gain sword xp whit training dummy. amitz nem értek hogy mié?:S 28 vagyok app skillekkel.
  • Madmano
    #643
    köszi.Amugy a "Force Shielder"kari milyennek számít?
  • Nethyrrea
    #642
    max ha te stunolod előbb. asszem. nemtom melyik attribute segíthet ez ellen.

    tegnap, gyakom a questhez a mobot mint rendesen, odajön valami hülye nevű kari, elkezd kselgetni, megállok egy pillanatra, nézünk egymásra, erre rámtolja a duel requestet. namondom yóvan. ice aurám be volt tárazva, el is nyomtam. elkezd lőni mint a marha, hpm nemigazán akar moccanni, nukolok egyet, gyerek 60% hpja eltűnik. elkezd rohanni, csakhát nem elég gyorsan. második nukom már hullagyalázás :DD
  • Győri Devi
    #641
    hát az elég kevés... akkor inkább kombozva öld az ellenfeleket sokkal gyorsabb
  • Devil_Gy
    #640
    1éjszaka alatt 20% skill xp. valami nem jó:s
  • Gordis2k
    #639
    Gyerekek le a kalappal!! Mikor bejött a FREE to play nekem még volt vissza 6 napom a befizetésemből! Namost csak, hogy lásátok menyire jó arcok ezek simán jóváirtak 1 hónap premium userséget! Nekem minden müködik és kegyetlen jó! Azoknak meg akik petet vettek én régebben 2x is irtam hogy a pet szerintem csak dísz mert az életbe nem látam semit se csinálni!
  • Devil_Gy
    #638
    nesze training dummy:S u cant gain sword xp whit training dummy:S
    Heavy Slash el:S
  • Devil_Gy
    #637
    remek
    ahogy nézegettem semmivel sem kapok még több xp-t meg skill xp-t
    :s
    2500 kuka:D
  • Sanko
    #636
    ezt én is beszivtam :D
    sőt a +inventori sem működik....
    szerintem a +25% XP-t sem tudod bebizonyítani hogy magkapod vagy sem...
    ügyes, ügyes, ügyes...
  • Devil_Gy
    #635
    a upgradenel mi az a catalizátor?:S
  • Tufa
    #634
    papírnehezék ;)
  • Devil_Gy
    #633
    lehet a training dummynál automatikusra állítani a skilleket vagy nyomkodni kell 1000l?:S
  • Devil_Gy
    #632
    remek :D
    akkor érdemes volt megvenni:S
  • Tufa
    #631
    semmire nemjó a pet még, majd később csinálják meg
  • Devil_Gy
    #630
    hogy kell rábírni a petet hogy harcoljon?
  • Madmano
    #629
    Bassza meg.PvP-ztem egy csókával.De mindig kifektetett vhogy.Nem kinyírt.De többet voltam a földön,mint állva.Ez ellen mit lehet tenni?
  • Cence89
    #628
    és ő mit kezdjen vele? :D
  • Nethyrrea
    #627
    telepítsd fel megint, és úgy updateld, elején nekem is volt ilyen gondom, aztán valamiért megszűnt
  • Tsabe
    #626
    Köszi a segítséget, sikerült megcsinálni
  • Tufa
    #625
    lépj be az accodal a főoldalon, account gomb legfelül és ott van hogy buy now
  • Devil_Gy
    #624
    hol lehet venni caba cash-t? a ahop megvan csak hogy hova kell utalni megy ilyesmi az nincs:S
  • sweech
    #623
    mondd meg anyukádnak >:|
  • Cence89
    #622
    valaki megtudná mondani mitől van az, hogy nagyon sokszor ki dc zi k a szerver? (több barátom is játszik nekik összesen nem volt annyi dc-jük mint nekem eddig...) valakinek valami tipp?
  • Nethyrrea
    #621
    hoppácska, 12 helyett 20 csati van már :D
  • HencStein
    #620
    MEGYY
  • Madmano
    #619
    Na,elindult....
  • Zarache
    #618
    remelem lesze elg idejuk mnident bealitani kulonben addig ne is adjak ki xD
  • HencStein
    #617
    Mit pöcsöének má enyiiiiitttt 65 akkarook mááá lennnniii
  • Crokin
    #616
    Nem tudni még meddig húzódik az átállás, még pár óra lesz szerintem...
  • Madmano
    #615
    Basszus.Most mikor tudnék játszani,nem enged be.
  • Devil_Gy
    #614
    ty
  • Crokin
    #613
    Options/game : Combo UI on top
  • Devil_Gy
    #612
    ezen a videónhogy van a mukinak a képernyő közepén a combo sáv? lehet pakolászni? jó lenne mert akkor látnám is hogy mit csinálok mikozben heggesztem a combit :D
  • Crokin
    #611
    Rangonként kapsz + helyet.
  • Paul15
    #610
    De, ha nemkell feltétlen csak egyre rakni, akkor mondjuk mindenki rak 3 dex, 2 streng, aki blader, ugymond igy ugyanolyanok lesznek a karakterek sebzésileg, vagy rosszul gondolom?
  • Paul15
    #609
    Ja és a helyet, ahova a megtanult skilleket kapjuk, azokat, hogy lehet növelni?, most 4/4 van, de nállam 5 szinttel kisebb karinak van 5/5.
  • Paul15
    #608
    Tehát a regeneration skillet nem érdemes használni, met ugymond nem tudom level upiolni, ha mágikus skilleket nem használom.
  • Crokin
    #607
    Már lehet updatelni.
  • DStein
    #606
    Nyugodtan el lehet felejteni szerintem azt, hogy nekiállsz csak varázsolni. Vagy csak kardra, vagy mágiára érdemes specializálódni (egyedül az FB lehet kivétel, annak kell minden). A másik oldalt meg úgyis lehet majd fejleszteni, mert ha jól tudom, akkor 50 után fel lehet venni olyan upgrade skillt, amivel a máhiahasználat a kardhoz ad xpt, illetve fordítva.
    Nekem is kell majd kardot fejlesztenem (dash ugyebár, amihez tovább kell lépni noviceből), de majd ilyen csere skillel fogom csinálni, nem állok le kardozni :)
    Vagy pedig nagyon ráérők nekiállhatnak pusztakézzel csapkodni valami mobot, mert az ad mindkét ágra.
  • Crokin
    #605
    Egy nem gyenge force blader video