7396
Cabal Online
  • DStein
    #724
    Az alacsonyszintűeket eddig csak piacon láttam (vagy ugyebár cash shop, de az csak 30 napig tart) aranyárban. Pontosabban még ott se, 5-6 milláért elkapkodják, mint a cukrot.
    Dropból is van elvileg, de nekem még sose esett :(
    Pedig akarok egyet magamnak én is, de most már megvárom a 69et, mert azok olcsóbbak, mint a 57esek :) (nomeg jobbak is...)
    De tuti, hogy én is piacról fogom venni, fogalmam nincs, hol esnek. Ha dungeon boss dobja, akkor eleve megszívtam, mert utálom a dungeonokat :)
  • Devil_Gy
    #723
    palástot(köpenyt) honnan lehet szerezni?
  • Nethyrrea
    #722
    jah, a 35-ös babayagából esik egész jól, én ott farmoltam a maradék xpmet szintlépésig kétszer is és összeszedtem vagy egy tucatot. megyek is lejátszok párat 42-ig hamar.
  • Gordis2k
    #721
    Az első lvl35 ös a bagajaba cucbol esik, a második lvl45 ös meg a brifmaile vagy mi a cseresznye fejü fa Greenben.
  • GamerAdams007
    #720
    És honnan lehet szerezni ilyen D.T Cardokat vagy miket?
  • Gordis2k
    #719
    Énmég csak 45 vagyok de a mumisnak 2 mili hpja maradt! A másikat 10+x megöltem reput ad 30 at meg core iset nekem 3.
  • DStein
    #718
    A skeleton mine végén a főmufti elég trükkös, 5ödszörre sikerült kinyírnom (nem dobott semmi jót :( ).
    Van rengeteg ilyen, nekem tele a raktáram ilyen kártyákkal. A másodikat is kipróbáltam, a múmiásat, de annak a végén még keményebb az ellenfél (úgy, hogy 10 szinttel magasabb voltam, mint amivel be lehet oda menni), annál fel is adtam. A többi meg gondolom még szivatósabb.
  • Nethyrrea
    #717
    bloody iceban van, bemész a skeletonos helyre, és kb a legvégén van. én már egyszer kipróbáltam, jó xp, de nem is olyan egyszerű, be is haltam. okosan kell tartalékolni a speckóidat és elegendő potit vinni. amúgy meg ha jólemlékszem 20 perces dungeon. ha már nincs több quested és csak szintezni kell, egész jó időtöltés.
  • HencStein
    #716
    Amikor lépsz be a server választoba 2 szinnel vannak jelölve a sszerverek fehér és zöld , Zöld: Megkérdezed akkar-e pvp-zni ha elfogadja akkor városon kivül ölhetitek 1 mást, tétre megy,
    Fehét városon kivül(aszem de lehet hogy nem ) lehet lelöni / vágni az elent !!!!!!de vigyáz 4 pk-utáán 1000 honort és 2 ora börtönt kapsz !!!!!!
    A 3. a war ott büntetés nélkül ölhecc bárkit bárhol...

    -----------------------------------
    Jah tudtátok hogy ha a war szerveren xp-ztek akkor kaptok mob killenként +1 honort és kb. 20-25% xp and skillxpt?
  • poresz
    #715
    és a marson ezek melyik serverek?
  • Gordis2k
    #714
    A shiftet kell nyomni!!! De csak az olyan szerveren megy ahol lehet pkzni a fehér nevűeken!
  • poresz
    #713
    lol
    levan irva a kordinátái ja és hogy lehet pk-zni??? melözétek pls a hülye válaszokat a shift-es dolog nem mükszik...
  • Shadow42
    #712
    Mire jó a : D.T. Card - Skeleton Mine?
    Merre van a bánya?
  • Shadow42
    #711
  • Tufa
    #710
    menj közel hozzá és gyors nyomd le az ALT+F4et. az kinyirja majd
  • poresz
    #709
    ??????
  • poresz
    #708
    császtok van 1 skac akit ki akarunk nyirni hogy kell nem pvp...
  • Doomista
    #707
    jaja :)
  • Gordis2k
    #706
    Nem nagy durranás jaja): Leszámítva persze a 20% sebzésbonust a 20% találati bónuszt exelent esteén a 15% kritbonuszt(rate+strengt) és a skill funkciok 100% oságát(eldöntés fagyasztás stb). Jaja nem sok szart ér.
  • Doomista
    #705
    kösz :)
  • GamerAdams007
    #704
    options - game - view helmet
  • Doomista
    #703
    a video jo lett,köszi,megy de nem nagy durranás ez a combo xD

    egy kérdés !! sok embernél láttam hogy feltudta huzni ezeket a maszkokat martialhelm féle maszkokat,de nálam mikor berakom nem láccik a maszk,gondolom ez ember fajtátol függ,hogy fentvan e a maszk vagy nem...vagy valami gombot kell benyomni ?
  • Nethyrrea
    #702
    asszem crafttal lehet csinálni ezeket az adept cuccokat amik + skill xpt adnak. ennyit tudok.
  • Paul15
    #701
    Hellosztok, azt szeretném kérdezuni, hogy ilyen plusz skill xpt, hogyan lehet rakni cuccokra? :)
  • Gordis2k
    #700
    KURVA JÓ VAGY NETHY)::) be is teszem magamnak lábjegyzetbe
  • Yondaime
    #699
    Valaki tud valamit mondani erröl a craft rendszerről mert a játék ezen része nekem csöppet kínai.
  • quad
    #698
    jah igen en is ezt akartam mondani , hogy kimaradt a targetvaltas en is probalkozom vele wizarddal nem sok sikerrel , eleg nehez de ha lesz teruletre hato varazslatom gondolom konnyebb lesz
  • GamerAdams007
    #697
    oks :D
  • Nethyrrea
    #696
    az a következő fejezet lesz, az még nemmegy :D
  • GamerAdams007
    #695
    targetváltásos rész kimaradt :)
  • Nethyrrea
    #694
    tessék oktatóvideó kombóhoz
  • Nethyrrea
    #693
    már készül a vidijó :D
  • Dallie
    #692
    kombó mód
  • Dallie
    #691
    kombó mód
  • Doomista
    #690
    remélem most,4ig vok:)

    hajrá evri cabal
  • Nethyrrea
    #689
    namosmá csinálok erről egy howto videót :D
  • Doomista
    #688
    ezt a combo skillt hogykell használni ? mert odamék mobhoz,benyomok,nem megy,skillt és nyomok rá,meg elötte is,igysem ugysem megy :D most nyomtam be ezt a app.rankos 2db upgrate skilleket,ezt a reflexeset meg a defenset,erre kaptam egy combosat meg egy aura skillt,oszt felkellet nyomnom dancevel a sárga vonalt,meg mikor használtam akkoris is...ez nekem uj xD
  • Nethyrrea
    #687
    több bizonyos zombit, pontosan addig, amíg eldobja valamelyik az említett itemet. a zombik lelőhelyét meg már megmondták
  • Doomista
    #686
    jaj télleg,ezt nagyon elnéztem :SS

    ott vannak annál a köbányaféleségnél,vannak sínek...sok kosz...
  • Cence89
    #685
    a zombik bloody ice-ban vannak, desert screambe a mummy-k vannak