7396
Cabal Online
  • Tatyla
    #1
    Cabal Online

    elég jónak néz ki de valami problem van a telepitöjével nekem ,ha más is leszedte regélje el a teleptést...
  • CalebJoe
    #2
    Hát...De nem fizetős?
  • Tatyla
    #3
    ugy láttam nem...
  • xy21
    #4
    Ezek mind egyformák és unalmasak.
    (Tudom köszönitek az építő jellegű hozzászólásomat)
  • Serpa
    #5
    mennyi hely kell neki?
  • Tatyla
    #6
    hát passz,egyenlöre a hivatalos downloaderrel szedem mert a másikat nem tudom telepiteni...
  • Serpa
    #7
    csak azé kérdem, mert az 1GB+ elég nagy tartomány.
  • Tatyla
    #8
    460mb a telepitö hát ebböl nem tudom mennyit fog telepiteni..
  • Serpa
    #9
    jön lefele.

    amúgy az elég érdekes, h mind a 2 server fullra üres.
  • Serpa
    #10
    csak most látom a serverek alatt

    Refresh: 2006-07-19
  • öregharcsa
    #11
    ez olyan ütősvágós mint a Diablo ????
  • agyhalál
    #12
    Újabb Lineage 2 klón.
  • Serpa
    #13
    az jó v rossz?
  • Tatyla
    #14
    valami olyasmire tippelek én is...
    de valahogy jobbnak tünik...
  • gameplusz
    #15
    Lol elég gyágyesz.
  • Rise Against
    #16
    hivatalos oldalról jön kemény átlag 40-nel... a másikat meg nem akarom szedni ha nem tudtad telepíteni :/
  • Tatyla
    #17
    most kérdeztem egy-két embert és csak a hivatalos telepitövel leszedett indul...
  • Cat 02 #18
    hhmmez milyen nyelvű ? :D
  • Cat 02 #19
    1ébként érdekes hogy amióta SROzom egyik se fog meg :D L2 -t is néztem annyi volt bennem hogy mi ez a graf :S :)
  • Serpa
    #20
    há biztos nem magyar :P

    mijaz a SRO?
  • Cat 02 #21
    Silkroad Online :)
  • Frosty01
    #22
    angol... azt irja valahol hogy csak európai játékosoknak ha jól emlékszem...
    szal biztos nem japó betükkel lesz tele a monitorod ^^
  • Tatyla
    #23
    jaja ez eu verzó,angolul...
  • Serpa
    #24
    az oldalon majdnem mindig felugrik egy ablak, h csak európaiaknak.
  • HRaVeN1
    #25
    Játszottam ezzel, de sztem nagyon unalmas. Meg tök zárt a játéktér :(
  • arpad13
    #26
    Beregeltem, de a sign in -kor nem tudom leokézni, és így a letölteni cliensprogit sem (MFF-ot használok), mit tudok tenni iylenkor, esetleg másnál is fennáll ez a probléma???
  • agyhalál
    #27
    Szerintem rossz, mert próbálnak hasonlítani L2-re, de nagyon nem jön össze nekik. Feleslegesen eröltetik a dolgot.
    #14: Jobbnak? Melyik? Csak nem ez a vacak?
  • Cat 02 #28
    L2 miért olyan jó ? -.-
    sztem grafra eléggé :S
  • Serpa
    #29
    én még nem játszottam MMORPGvel, szóval engem könnyen meg lehet lepni/nyerni bmivel.

    talán megteccik ez.
  • Belton
    #30
    Hali látom nyilt topic cabal rol,
    nem rosz game én azota tolom amiota megnyilt a beta durvan 1 honapja, el értem a max lvl-t is nem rosz, söt nagyon is jo jatek bár már régebbi mivel koreai az eredeti verzio és most forditottak le az egeszet angolra,csak sajna aug 30tol fizetos lesz,megtalalhato a clanom is a mercury serveren altalaba chanel 5 on vagyunk aszem 58fős a magyar clan <RangersOfHungary> néven megy a clan,ha valamiben kérdése lenne vkinek szivesen segitek.
  • Unknow
    #31
    Aug 30tól fizetős? Nagy kár..pedig nekem rohadtul bejött...
  • Tatyla
    #32
    feltelepitettem ,de nem indul mi a hiba?
  • agyhalál
    #33
    "sztem grafra eléggé :S"
    Eléggé mi?
  • gameplusz
    #34
    Szar.
  • Borg87
    #35
    Hi!
    Biztos hogy fizetős lesz a game?
  • Cat 02 #36
    nah figy én SRO val nyomtam ahol a skill rendszer tökélyre van fejlesztve és nézegettem Linage 2 -s képeket és mind graf mind úgy az öszhatás :S :)

    nagyjából az amit g+ modnott ^^
  • Serpa
    #37
    megcsináltam egy questet és kaptam 1000dinárt, vagy mit, hol tom megnézni a pínzem? caracter alatt nem láttom.


    még nem találkoztam rangerekkel.
  • Unknow
    #38
    Én semmi arra utaló nyomot nem láttam ,hogy az lenne... De tényleg, most hol írták,hogy fizetős lesz?
  • Cat 02 #39
    van vmi nyerny és jácc ingyen logo is :)
  • Inferno
    #40
    Sziasztok !
    Szerintem jó játék ez is:), nekem van egy 70+ íjászom ^^, de hosszú távon már nem annyira jó ,egy idő után unalmassá válik :S, duelezni jó benne :P.
    Én személy szerint béta óta ismerem az L2,próbáltam WoW/EQ2/SWG/GW..stb és mindig vissza tértem L2-zni :),SRO is próbáltam ,de nem fogott meg ,grafiak háát rosszabb mint az L2-jé hidd el :),L2 világa valahogy megfogja az embert ,gondolok én itt a pvp rendszer várfoglalás meg a helyek ,helyeknek van egy fajta varázsa ami egyszerűen ámulatba ejti az embert...játék alatt futó zenék...
    Jó ti SRO kezdtétek azt szoktátok meg :), én meg az L2 ^^.