7396
Cabal Online
  • Nethyrrea
    #804
    mindig próbálj távolmaradni tőle. én folyton dash-el arrébbmentem a forcebladeremmel és lőttem magiccel. bár a végén amit ereget valami sugár az elég kemény, de a 43-as force bladeremmel kinyírtam.
  • Shadow42
    #803
    mennyire reális, hogy a Skeleton Mineben a végén a főgonosz lazán leveri a lvl 46-os Wizardomat? Na jó azért nem annyira lazán, de leveri...
  • poresz
    #802
    honnan lehet mocit szerezni?
  • Nethyrrea
    #801
    nyugi, megnézed, l2-ben se mászkál még sok lvl 80 pedig már mióta megy a játék :D
  • Paul15
    #800
    Mmonak épp ez a lényege szerintem, hogy lekösse az embert, mármint, szerintem nem fognak csinálno olyan mmot, amiben kb egy hónap alatt eléred a amximum szintet. Ha lenne olyan mi érelme lenne? semmi uj miután eléred a maximum szintet. Itt legalább van új, hogy elérd a köv ruha szintjét, új skillek szintjét... Cabalban egy karit kimaxolni szerintem picsafos, pl: a Silkroadhoz képest, ott tényleg level 40 en felül ticket nélkül napi 10-12 óra game után lehetett szintet lépni, akkor képzeld el a level 80 at :D. Cabalban hidd el egy délelött alatt level 60 nál is lehet 3 szintet lépni szerintem, igaz a karim még csak level 52-es, de ez is attól függ ki mennyit gamel.
  • Jockey
    #799
    hát nemtom
    lvl65ön is megvan napi 1 szint, az édeskevés, ugyanis lvl 150nek a 65 még fele sincs
    lehet neked nem gázos, mert kurva sok időd van, de "normál" játékidő esetben a lvl150 kb annyi esély, mint hogy atommagkutaással fogok én foglalkozni...
    no mind1, részemre értelmetlen a játék, csak bohóckodom vele, és jobb ha mielőbb rájön mindenki, hogy itt csak az übergigakockák fognak max szinthez érkezni és nem 2 hónap alatt, hacsak nem tolnak majd a szintlimiten jól ha tul sok max szint közeli játékos lesz...:)
    dehát nem vagyunk egyformák, kinek mi jön be:-)
    engem megfogott amugy ez a scifi style, valami normálisan megcsinált mmo-t szíevsen látnék ebben a témában..
  • DStein
    #798
    A +osok spawnja egy perc.
    És az amamaku+nál mindig sokna állnak. Ott lakik sivatagi kutatócsapat lakása mellett, ha a kígyóktól mész, akkor a ház jobboldalán.
    Szerintem táborozz le oda pár percre, hátha felbukkan.
  • eloim
    #797
    a respawn alatt mit értesz? 10 percig püfölöm az amakukat, és egy plusszos sem jön, nem hiszem hogy ennél nagyobb lenne a respawnjuk...
    A másik hogy amikor highzardokra vadásztam, akkor az egyik channelen 10-15 perc után sem volt egy sem (és nem azért mert mások leszedték előttem), a másik channelen meg 2 percenként respawnoltak...
  • Crokin
    #796
    mindig kempelnek*
  • Crokin
    #795
    Csak lassan respawnolnak, de van mindegyik channel-en.

    Amaku+ a research station mellett van a sivatagban, napközben midig kepelnek rá páran.
  • eloim
    #794
    nnnna nekem is lenen egy kérdésem... lvl 20-21 körül van egy quest (ill. kettő), amiben "amaku+"-kat kell ölni. nos én akármerre mászkálok, csak sima amakukat találok... vki tud erre vmilyen megoldást?

    vagy ez is channel függő mint a highzard-küldi? (egyik chanelen találkoztam highzarddal, a másikon ugyanott csak bugzardok voltak...)
  • DStein
    #793
    Csak egy skillt nyomj egyszerre, mindig amikor odaér a csík a második pöttyhöz.
    Ha összevissza nyomod, megszakad.
  • Shadow42
    #792
    Ezen a néven játszom, ált Chanel 6-on, most még mint lvl 44-es Wizard, de ez változik mert épp megyek hentelni :)
    Viszont nekem nem fexik a Combo, ált 1 Combo 0 kill a vége Elnyom Combo fut a csík és az első osztásnál rányomok ált 3 skillt, de valahol valami nem cool..., de miért? lassú lennék?
  • Atomy
    #791
    Add el most mert kevés a tárolóhely és mert folyamatosan csökken az ára mindennek. Nemtom mennyiért, nézd meg más mennyiért adja.
  • Dant0r
    #790
    Mennyit ér Muster Card: Ruina Station és Upgrade Core (Medium)?
    Érdemes eladni őket, vagy megtartani későbbre? (lvl19 vagyok jelenleg)
  • DStein
    #789
    Szerintem az itteni 150 sokkal hamarabb megvan, mint pl la2ben a 75...
    (vagy legalább is a régi la2ben, a mostanit már nem ismerem)
    Itt simán 65 felett is megvan a napi egy szint teljesen átlagos játékkal (1-2 óra). Ami átszámolva nagyjából lvl30 la2ben, ahol már rendesen agyon kellett grindelni magam, hogy napi pár százalék meglegyen (vagy ment egész nap a bot :).
    Szóval kifejezetten gyors itt a fejlődés.
    Más ingyenes mmorpghez képest is, mert pl last chaosban a lvl30 is egy hónap volt nekem kb, ahol a felső határ szintén 70 körül van. Itt meg játszom két hete, de nem is túl sokat.
    Szóval barátságos a fejlődés, főleg, hogy van folyton kveszt, nem mindig arról szól, hogy kimegyek a rétre és látástól vakulásig hentelem ugyanazt a szörnyet csak az xpért (mondjuk a sztori nem egy GW szintű :).
  • Jockey
    #788
    nincs ezzel semmi gond
    ingyenes játék, ráfognak kényszeríteni, hogy fizess elő.
    Az a 150es limitplafon eleve viccé teszi az egész játékot, de leszarom, egyenlőre szórakoztat, meglátjuk meddig, de lvl150 az fél élet, ami nem sok embernek lesz itt sztem...
    gogo voodoo:-)
  • HencStein
    #787
    hát én 25.én kezdtem és már 88 !!!! vaok :D FA4eva
  • Crokin
    #786
    Köpeny bármilyen mobból eshet ami 43-as vagy a feletti, nagyon ritkán. Te is 43-tól tudod hordani.
  • Crokin
    #785
    Én se ma kezdtem a szakmát :)

    Én 44 vagyok, force blader és szerintem egész kellemesen lehet fejlődni, ha CSAK kámbózol, mert akkor több xp-t ad.
  • xxisyxx
    #784
    Ja köpenyt hol lehet venni és menyiért?
  • xxisyxx
    #783
    ja valaki panaszkodik hogy lassan lehet lvl up olni akko én mit mondjak a lvl 57 bladeremel!!!!! me és 1 nap 3 lvl up-olok!!!!!! ha most unjátok akko lvl 60 hogy fogjátok unni? lvl 45 ön azé lassu me van össz vissz 3 vagy 2 quest és ha azokat megcsinálod fél szintig jucc csak el de 48 má nem lesz ijen egészen 57-ig
  • Nethyrrea
    #782
    már ha kijön valamikor a warhammer.
  • Atomy
    #781
    Ja, Runescapeztem, de az már nagyon régen volt :) Örülök hogy még mindíg emlékszik valaki a nevemre :)
  • Atomy
    #780
    Én Billberry néven vagyok asszem 45-ös warrior. Ezen a szinten már kezd belassulni annyira hogy kezdem unni. Ha fizetnék lehet jobb lenne, de ha lenne pénzem nem erre költeném :) Hogy hogy fogunk találkozni nem tudom, kevés az esélye hogy pont közös channelen vagyunk és összefutunk :)
    Warhammerre regisztráltam, majd meglátom mi lesz.
  • Crokin
    #779
    Te runescape-eztél ugye? Nagy kovács voltál ha jól emlékszem, kuvva rég :)
  • Jockey
    #778
    waoww, atomy:-)
    Hancurmanci néven vagyok ha játszom, rég láttalak...:)
    én még csak 17 körül vagyok, nem kockulom el...:)
    Warhammerre remélem jössz majd...?!:-)
  • Scapolite
    #777
    És tényleg!Feltelepítette
    Érdekes de a lényeg,hogy összejött ;-)
  • Tufa
    #776
    megveszem piacon, esetleg kifizetem az embernek akinek esett?
  • Doomista
    #775
    Nekem is elöször errot nyomott ki,söt másnak is,aztán másnapra jo lett...várjál...valahogy nálam is megjavult,énis gmröl szedtem,szal ne töröld le,hanem várj,egyszer jo lesz elvileg ^^ pár óra talán
  • Scapolite
    #774
    Á semmi,ugyanúgy error-ozik
  • seaedge
    #773
    Es hogy fizeted ki, amikor nincsen, mert csak mobokbol esik shape es disc?
  • Crokin
    #772
    Biztos, csak copyztam a linket innen melóból nem tudom megnézni... Lényeg hogy a gh-ről letöltött cucc jól muzsikál.
  • Tufa
    #771
    azokat kifizetném. én craftolok shadowsteel armor adept szetteket, ma 4 szettet adtam már el.
  • DStein
    #770
    Általában a shape és a disc a probléma ezekkel :)
    Van egyébként itt olyan, aki komolyan kraftolgat akármit?
  • Scapolite
    #769
    Mármint ezt?
    Link
  • Tufa
    #768
    adeptes bluestin great swordot(mindegy hogy hány ++, első ami kijön jólesz) vennék, material coret tudok adni hozzá ha kell.
  • Crokin
    #767
    Nekem is ezt csinálta, de leszedtem innen és ezzel nem volt semmi problémám.
  • Scapolite
    #766
    Nem települ fel a kliens,erro-r üzeneteket dobál:(
    Már letöltöttem másodjára is de ua.Uninstall megvolt minden törléssel együtt a telepítés előtt és első installnál nem volt gondom vele.
    Kérném segítségeteket ezt ügyben.Köszi
  • Crokin
    #765
    Köszi a javítást, sejtettem hogy összekeverem.