16212
Battlefield 2142
  • Kövesdi A
    #2763
    20-adika körül !
  • szapor
    #2762
    na vki válaszólna hogy mér ír ki hibát mikor jáccok?
  • oO VinyuS Oo
    #2761
    Lanba megy a game?
  • Kövesdi A
    #2760
    ok ez nagyábol meg van de még sem megy pedig ott van a 3 Razor1911 -ahol mondtad ! mármint ahol át írhatnám !
    nem kéne hozzá egy jelszó is ?
  • szapor
    #2759
    mér dob mindig ki hibát amikor jáccok?
  • Dexantreal
    #2758
    Mikor jelenik meg boltokban? :SMer CDGalaxisban néztem - oda szoktam menni - és ott még nincs :SS... ugyanis asszem ezt mégis megtudom vásárolni majd.
  • Lacc
    #2757
    Hát, ilyen jó nagyok.
  • ZOLCHI
    #2756
    Fájnak naon!
    Tört verzio van fent és csak singliben megy.
  • bakvarnyu
    #2755
    Most akkor kint van a teljes? Valaki írja már le milyenek a pályák.
  • ZOLCHI
    #2754
    Föl kellene már fogni : karakterfejlődés singli-ben NINCS !!!!

    Te alap fegyóval indulsz,a társaid viszont level 1 szintű unlockot használnak.
    Utadba akad az első döglött katona és felveszed (G-gombbal) a kit-jét.
    Igy már akár gránátot is dobálhatsz.
    Nna!
  • atomboy
    #2753
    Nem. Ahhoz kell a ranked.
  • tomi85
    #2752
    Rangot nem tudok sehogy sem váltani, és alapfegyverek vannak, az meg nagyon uncsi már! Valahogy nem lehet embertípuson belül fegyverekhez jutni? Már mint azokhoz, amik nem alap fegyverek, és tárgyak...
    Amúgy Atomboy már meg van a játék, játszom is vele, de
  • mcrae3
    #2751
    hi all!

    mondja már meg nekem valaki hogy a battlefield 2142-be singleplayer-be vannak rankok és lehet fejlődni???
  • MerlinW
    #2750
    Step 1
    Telepít

    Step 2
    Másold be a krekket a Razor1911 könyvtárból

    Step 3
    tömörítsd ki a Default_profile.zip file-t a %Wines felh.neved%\My Documents\Battlefield 2142\ könyvtárba (amit létrehozol ha nincs)

    Ezután menni fog a játék, amiben a Razor1911 a felahsználónév.

    Ha meg akarod változtatni a nevet a sajátodra:

    Megnyitod a %Wines felh.neved%\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con file-t és Átírod a benne szereplő 3 "Razor1911" nevet a sajátodra (ékezet, spec karakterek nélkül)

    Pl: LocalProfile.setName "Razor1911" -> LocalProfile.setName "MerlinW"

    Ezután indítva a játékot az általad megadott néven tudsz bejelentkezni, majd offline módban játszani.
  • tomi85
    #2749
    Elvileg ha megcsináltad az nfo-ban leírtakat, és nem állítottál át a névnél meg az accnál semmit, akkor razor1911 lesz a pass is, és ha logint nyomsz, utána írja majd ki, hogy offline módban vagy, és ott tudsz játszani singleben!
  • Kövesdi A
    #2748
    hi meg mondaná valaki hogy hogy lehet játszani ezel a játékal mivel be akkaropk lépni de mintha online-ban akkarna csatlakozni mert user nevetkér meg kodot de én csak singulben szeretnék játszani van ere lehetöség ?
  • Pethy23
    #2747
    Most akkor 1általán nem lehet a castok között váltani?
  • atomboy
    #2746
    Csak eredetinel vagy private rankedes szervereken lehet... Es meg meg se jelent a jatek, maris ezekre akarsz nyomulni?
  • tomi85
    #2745
    Hi all

    Meg tudjátok mondani, hogy lehet-e valahogy fegyvereket váltani, vagy esetleg itemeket meg ilyeneket? Illetve Rangot miért nem lehet változtatni, ha sok pontod van? Ha törtben van meg, akkor nincs csak az alap fegyver, itemeket sem lehet használni, és rang sem nő? Vki írjon pls!
  • enef1972
    #2744
    Köszi, ott már néztem de csak fékezett habzású volt :-)
    Komolyra fordítva: gyerekemnek kéne és szétidegel, mert fogalmam sincs hogy müxik a dolog. Látom hogy ott vannak fegyverek, de szürkék és nem lehet kiválasztani. Online játéknál meg tudtam mutatni neki hogy ha ranked szerveren játszik akkor gyűlik a pont és akkor majd jó lesz neki.
    De itt single playerben nyomjuk itt is gyüjtögetni kell győzelmeket és akkor majd egyszer lesz olyan fegyvere? Cheat nincsen valami?

    köszi előre is.
  • TS Zolly
    #2743
    Teszko?
  • enef1972
    #2742
  • enef1972
    #2741
    sziasztok, hogy lehet hozzájutni ehhez RDX DemoPak?
  • peti94
    #2740
    17 colos
    de tudjátok aki nem vip annak csak 20 kb de teljes képernyőbe 150 kb volt le kellet kicsinyíteni
  • peti94
    #2739
    megvan már csinálja
  • atomboy
    #2738
    Eleg pici lehet a monitorod.
  • Livius
    #2737
    Nyomsz erre egy jobb gombot (rzr-2142.001), és társítás winrar archiver. Ha nem szerepel a winrar akkor menj a program választásra, és ott keresd meg a winrart. Után a winrarnak meg kell nyitni a fájlt.
  • peti94
    #2736
    csak mad sztem az indításnál lesznek problemok
  • peti94
    #2735
    na megoldottam
  • bakvarnyu
    #2734
    medium körül
  • Livius
    #2733
    Egyszerübb ha majd megveszed a gamet.
  • Livius
    #2732
    Ha már képet se tuc linkelt elhiszem hogy nem fog menni.
  • peti94
    #2731
    nem lehet társítani winrarhoz
  • peti94
    #2730
    adok képet
  • Paranoia
    #2729
    001 bots
  • Paranoia
    #2728
    hm totálkománder,kijelölöd az első fájlt /r00/ alf+f9?!bonyolúlt?
  • Livius
    #2727
    Az az SFV fájl csak egy lista. Ha azt megnyitod egy excelben, ott letudod ellenőrizni hogy minden darab fájl megvan. csak erre van az SFV.
  • Livius
    #2726
    valamelyik rzr-t társitsad be a winrarral (mindegy melyiket), utána megnyilik winrarral, és lám csodát lesz egy iso benne és azt utána bontsad ki valahova.
  • Paranoia
    #2725
    hjó regget
    hü de pörög a totyik
  • peti94
    #2724
    van a sok rzr aztán a végén sfv men nfo