107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • I.C.ram
    #4868
    Tököm kivan már az idióta forgalom AIvel. Megyek car delivery küldetéssel autópályán. Már csak pár km van hátra, erre az egyik gyökér besatuzik elöttem az autópályán!

    Meg szeretik azt is cisnálni, hogy egyszerűen figyelmen kívül hagyják a fékezés lehetőségét, inkább 30cal nekem gurulnak.

    Baromi jó lenne, ha lenne féklámpájuk is a forgalomban részvevő AI kocsiknak...

    Ami viszont pozitívum, hogy lehúzódnak a jobbfej autósok :)
  • Leky
    #4862
    Be vagyok jelentkezve a 3D Gamers oldalra és amikor a http://dnet.3dgamers.com/promotions/testdrive/landing.aspx -re kattintok bejön egy fekete oldal ezzel a felírattal:
    The Xbox360 smash hit racing game Test Drive Unlimited is coming to the PC. Join 3DGamers today to be eligible to sign up for this exclusive beta test – 3DGamers members get first access to the hottest betas, trials and demos.

    *Joining 3DGamers does not guarantee access to the Test Drive Unlimited PC beta test.

    Mi lehet a baj itt az előfizetés kiválasztásának kellene bejönnie nem?
    Ha viszont a föoldalon simán a Upgrade Today!-t választom akkor bejön az előfizetési ablak. Ha itt fizetek elő akkor is lesz cd-key?
  • Bucser
    #4861
    Elvégre csak 2 moderátor látogatja a topicot:D ha nem 3:D
  • Lacc
    #4860
    Talán még kapsz ilyet is ha elég ügyes leszel :P
  • jakewyler
    #4859
    nyomd az OFF-ot és nemfog kihalni:)
  • autoszimulator
    #4858
    Te majd gondoskodsz róla hogy ne...
  • Teflon Mike
    #4857
    nah mi van ez a topik ki hal 22:00-óra után??
  • Teflon Mike
    #4856
    hehe (tudatlan vagyok)
  • Sland
    #4855
    OMG...
  • Teflon Mike
    #4854
    És azt majd honnan lehet le szedni? és nincs pontos dátum, hogy mikor üljek ide hogy leszedjem?
  • báttyó02
    #4853
    :-C
  • V43 1105
    #4852
    Neked GeForce4-ed van?? x)
  • V43 1105
    #4851
    Naggyon Jó!Srácok szeretnék valamit kérdezni,amikor karaktert választasz,ott megszabható hogy milyen legyen,illetve pénzt hogyan lehet szerezni?A Játék Online vagy Singleben is jácható?
  • jakewyler
    #4850
    full grafon, hdr-el 50-60fps-el szakít:)
  • SZilaJMaGGoT
    #4849
    #4848 ez meg a válasz... XD
  • SZilaJMaGGoT
    #4848
    Nemtom mit akarnak még sokan a geforce 4-el.... :/
  • báttyó02
    #4847
    a kérdés az az hogy a geforce4 bírja e a játékot :d
  • V43 1105
    #4846
    Nagyon állat játék!!GeForce4-et bírja??:)
  • jakewyler
    #4845
    menni vele
  • Tomo15
    #4844
    #4675 köszi, így már jó lett.

    Van itt valaki akinek ati kártyával "jól" megy a játék?
  • Szabi1991
    #4843
    "mozdulásra bírni" ??
  • jakewyler
    #4842
    Valakinek sikerült már mozdulásra bírni a secretcart-t?
  • Lacusnhl
    #4841
    csá nem veszi be a test drive unlimited a cd keymet segítsetek rajtam légyszi, hogy mit csináljak.légyszi írjatok privát mailt koszi szepen
  • Leky
    #4840
    Én a www.bankkartya.hu rendeltem cib-es Mastercard Internetes kártyát. 800ft/év a díja.
  • bumbella
    #4839
    ©Leky te hol rendeltél webkártyát?

    Én egy dombornyomott kártyát rendeltem a számlámhoz aztán 2 hét múlva már talán én is nyomhatom mert a videókból kiindulva szerintem ez lesz a legjobb gamém. Csak baromira nincs kedvem kiadni a kódokat :( de ha máshogy nem lehet.....

    Volt egy másik online autós game amit uyanígy lehetett csak megrendelni de ott egy csávó összeszedte a megrendeléseket és saját dombornyomottjáról rendelte meg mindenkinek... persze miután neki is utalva lett... Kár hogy itt nincs ilyenre lehetőség... :(

    De mielőtt még kijön a full azért jó lenne tudnom hogy fog -e futni
    a64 3000+ geforce 6600 GT-n :(

    Remélem ......
    Valaki nyomja ilyen konfiggal:)




  • Sleepy Bone
    #4838
    száz hogy nem lesz jó
  • jakewyler
    #4837
    kizárt, hogy jó lessz
  • Bucser
    #4836
    De igen. Szerintem totál nem lenne fair azokkal szemben akik csak akkor veszik meg a játékot.
  • autoszimulator
    #4835
    Szerintetek a beta mentése jo lesz a későbbi rendes játékhoz is? Nem biztos hogy minden küldit mégegyszer végigszenvednék :)
  • Sleepy Bone
    #4834
    BAzz a millioners championshipet csinálom és elkezdett diázni bexarok...
  • Leky
    #4833
    Én ma rendeltem Webkártyát kb 1-1,5 hét szerintetek lesz még akkor is a bétára való lehetőség.
  • Szabi1991
    #4832
  • jakewyler
    #4831
    thx
  • I.C.ram
    #4830
    Ha megakarod keresni, akkor olvass kicsit vissza, és megtalálod a képeket, amin rajta van a pontos hely.
  • Leky
    #4829
    Ezt írja sajnos: The server is too busy at the moment. Please try again later.
  • I.C.ram
    #4828
    Már egyszer raktam be képet, hogy hol van :)
  • Sland
    #4827
    EGY kis help!

    Mindenféleképpen nézzétek meg!
  • Sland
    #4826
    Iránymutató a Robin Masters birtokhoz (Magnum)
  • JohnnySmith
    #4825
    16:10 wide screen tft kell. Tehát szélesvásznú.
  • Sleepy Bone
    #4824
    bazz mindig elfelejtek vmit, szal vki írta hogy 16:10-es arányban jobb a játék, ezt én is át tudom állítani, vagy monitorfüggő?