107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sleepy Bone
    #4908
    Hello van valakinek ötlete hogy enzo kategba mien jó autók vannak mer az enzo nem jön be annyira, szal gyenge a fék meg nehéz irányítani szerintem (100-as a handling de az f430 jobhban kezelhető volt)
  • Bucser
    #4907
    mert a kihívott joga kiválasztani az útvonalat:)
  • autoszimulator
    #4906
    Miért van az, hogy találkozok valakivel, kihivom instant challengre, és akkor mikor kijelölném a célt, nem engedi lerakni, mert a "célzászlo" pirossal át van huzva?
  • autoszimulator
    #4905
    Még nem jelent meg, csak a BÉTA verzioval játszunk, ami teljesen PC kompatibilis.
  • Pacal17
    #4904
    Megjelent a game PC re is? Nemhiszem... vagy miről beszéltek itt? :)
  • I.C.ram
    #4903
    db4 természetesen :)
  • Szabi1991
    #4902
    aston martin db4 zagato ?
    vagy db7 zagato ?
  • I.C.ram
    #4901
    Enzo szerintem jobban irányítható, bár egyik sem tetszik külsőre :) Én a Zagatoba szerettem bele, mikor leszállítós küldetés volt. Iszonyat hangja van, és ahhoz képest, hogy öreglány már, baromi jól megy/kezelhető.
  • autoszimulator
    #4900
    Számomra is ezért furcsa ahogy viselkedik :) De mivel ilyen autot még nem vezettem, elhiszem hogy ez teljesen reális :) Viszont amibe "szerelmes" lettem, az a Maserati MC12... Azt kellett leszállítanom. Az az auto... Nagyon gyors, jol gyorsul, könnyen irányithato, és a fék az szinte tökéletes! Ekkora sebességű autó, és kétsávos uton rágyorsitok hogy előzök, de utolso pillanatban észreveszem, hogy jönnek szemben, simán vissza lehet vele lassulni még ütközés előtt olyan 100as tempora 250-ről. Mindez Gallardonál már necces :)
  • I.C.ram
    #4899
    Pedig a Gallardo AWD-s :)
  • Leky
    #4898
    Én tegnap rendeltem pont ilyent kb 1-1,5 hét azt mondták, de nekünk a cib-nél van a számla is.
  • jakewyler
    #4897
    majd a teljesnél szóba jöhet...
  • autoszimulator
    #4896
    99% hogy kell egy létező CIB-es számla, mert az internetes kártyák ahhoz adnak hozzáférést. Tehát az internetes kártyának nincs számla nyitva a banknál, nem utalhatsz rá, nem vehetsz le róla. Nálam is így van. Tehát ahol a pénzed, annál a banknál igényelj ilyen kártyát, jobban fogsz járni!
  • autoszimulator
    #4895
    Pár napja mondtam milyen okos az AI. Visszavonva ... Oly mértékben felhuznak néha hogy az elképzelhetetlen... Főleg most, hogy elértem a dimbes dombos részére a pályának, és ott a dombon olyan hihetetlen lassan mennek le, hogy beléjükplaccsanok... Főleg most, hogy gallardoval megyek, melynél egy rossz mozdulat és már el is indult a segge ^^
  • wander01
    #4894
    kérdés a profikhoz: ha a bankkartya.hu-n rendelek egy ilyen CIB Bank
    MasterCard (internetes kártya)-t, és nem a cib-nél van számlám, az gáz? csak ott meglévő számla mellé lehet egy ilyet kérni vagy megy ez külön is? és mennyi idő mire megjön?
  • I.C.ram
    #4893
    Olyat hallottam, hogy lehet átutalni pénzt valahogyan. Valaki tudja, hogy kell?

    Arra gondoltam, hogy valaki felrak egy kocsit x összegért, és aki átakar utalni, az megveszi, de állítólag van ennél egy egyszerűbb módszer is.
  • I.C.ram
    #4892
    Na sikerült elérni a champion szintet. Vettem kb 800ezer értékben autót, és így meglett a champion. 2 ferrarit az Enzo mellé, 2 fordot a GT mellé, 3 Chevrolet, amiből 2 veterán, és 3 Mercedes-t. Azt akartam volna, hogy az egyik Mercedes egy SL300-as legyen, de sajna elvitték a feketát, amit kinéztem, és csak ronda babakék volt a szalonban :(
  • Rolesz
    #4891
    Hogy fellendült a topik látogatottsága mióta kijött Pcre a beta.Mi lesz ha kijön a teljes?6-7modi lesz?:D
  • zolo
    #4890
    Motorhoz be kell járni az összes autószalont, festeni meg csak a festőműhelyben lehet, de nem minden autót enged festeni.
  • Lacc
    #4889
    Talán mert a festésnek és a motoroknak köze nincs ahhoz hogy milyen szinten vagy. El kéne olvasni mit ír ki.
  • Sleepy Bone
    #4888
    Én már pro szinten vok mégse engedi hogy vegyek motort meg festeni sem tom szal érdekes nekem kb 110 pont kell még
  • zolo
    #4887
    Hát 3 db mustang 3x 25000 $ az nem nagy pénz a játékban.Plusz 3 motor, 3x10000 $ , egy 100-sból kijön az egész.
  • I.C.ram
    #4886
    Sokba kerül nagyon, de asszem ez lesz :( Tour of Island-ra gondoltam, mert az 30 pont, de iszonyatosan akad a sok versenyző miatt a városban... :(
  • jakewyler
    #4885
    semmit se ér,se a villogás...
  • Bucser
    #4884
    nem. Pl körbejártam pearl-t freeride-ban és nem enged be oda ahol már voltam freerideban egyébként.
  • zolo
    #4883
    Pl veszel 3 motort, vagy veszel 3 fordot a garázsba, stb.Az Info/Game Progress alatt asszem levan írva, mire ad pontot a játék.Nézz körül mit tudsz teljesíteni.
  • I.C.ram
    #4882
    De rohadt nehéz elérni a champion szintet... még kéne vagy 70 pont, de már nem tudom miből lehetne összeszedni.
  • I.C.ram
    #4881
    Ez az útvonal nem a racingwaynél van?
  • Bucser
    #4880
    Szembesültetek zzal a problémával, hogy időként elfeleti a gép, hogy merre jártam már??? ugyanazt az útvonalat többször is megtettem már (freeride-ban) és még mindig nem fogadta el nekem mint unlockolt vonalat...

    Idegesítő
  • I.C.ram
    #4879
    de szar videó :D Borzalmas vágás, szörnyű zene, lassú gép :D

    Amúgy FORD GT jó móka, nekem is van egy :)
  • Szabi1991
    #4878
    FORD GT
  • Szabi1991
    #4877
    350 Z drift
  • I.C.ram
    #4876
    De lehet, de szószerint semmire nem jó. Max zajkeltésre... Hiába dudálsz, nem húzódnak le, stb.
  • csoola
    #4875
    nem lehet benne dudálni?:D
  • Bucser
    #4874
    Nem egyszerűen csak leszerződtette az Atari az Eden Games-t akik a porsche Challenge-t is csinálták anno.
  • SötétBarom
    #4873
    Elképzelhető, hogy a fejelesztők sokat bújták a carbon hater thread-eket mindenféle fórumokon, és meghallgatták a user-eket..
    thumbs up!
  • I.C.ram
    #4872
    Hidd el, hogy messze veri bármelyik jelenlegi EA tiniörületet. Bőven hozza a régi NFSek hangulatát, sőőőőt.... hála a hatalmas térképnek, meg egyéb desszerteknek, még felül is múlja azt.
  • Smuge
    #4871
    Ne feledd ez még csak igen béta. Még nem játszottam vele ugyan , de eszembe sincs bármilyen pénzt kiadni egy félkész játékért. Képek alapján amiket beraktok le lehet vonni a kövezkeztetéseket, és télleg jónak tűnik. Az eddigi Test Drive-ban sajnos csalódnom kellett. Sokkal de sokkal jobban tetszene egy olyan cím hogy Need For Speed: Unlimited , régi NFS szériákban soha sem csalodtam , mindig az elvárt minőséget kaptam . Nagyon remélem hogy ezzel feladják a leckét az EA-nak , és végre ők is előrukkolnak valami hasonlóval ( de inkább ujjat és jobbat várnék tőlük ),mert igen durva dolgok sülnhetnének ki belölle.
  • I.C.ram
    #4870
    Látom nem csak engem szopat a forgalom :D
  • hykao #4869
    Azt a rohadványos TANTALUS nevű időmérőt valaki megcsinálta már? Kezd az őrületbe kergetni...
    200 hibapont lehet, és olyan 15km körüli szakasz forgalomban, kacskaringós úton, persze időre (7.30 alatt kéne befutni)...
    Na most az hagyján, hogy a semmiből előtűnő szembesávból érkező autó pont akkor ér az előttem haladó mellé, amikor én is előzném azt (mintha direkt kiszámolnák bazz...), és hagyján, hogy néha a szembejövő csakúgy berántja elém magát (és még én kapom a hibapontot), de a pálya egyes részein úgy megakad a játék egy-egy tizedmásodpercre, hogy amire megint elindul, már jól belebaszódtam valamibe...
    Eddig a legjobb időm 7.17 volt, de persze jól rábasztak 20mp-et a hibapontok miatt...