107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sleepy Bone
    #4823
    MOndjuk igazad van. amúgy megvan a forza tuner már 2-es kiten van az enzom most indulok körbe a szigeten. amúgy mikortól elárhető a millioner's challange és az around the island?
  • I.C.ram
    #4822
    Én jó pár hónapot előfizettem rá/játszottam vele, és baromi jó volt. Aztán a tapló pénzmániás EA beszüntette, mert nem hozott annyi pénzt, mint amit szeretett volna... azóta megfogadtam, hogy EA-s játékot nem veszek többet :P
  • JohnnySmith
    #4821
    Azt sem értem hogy miért fejezték be..... Trialt nyomtam még anno és nekem is nagyon tetszett.
  • I.C.ram
    #4820
    pff :D ez az egyik véglet :D az övé meg kb a másik véglet lehet :D
  • I.C.ram
    #4819
    amúgy én inkább olyasmire vágyom, hogy kicsit felpezsdítsék a multi részét, mert jelenleg majdhogynem kimerül abban az egész, hogy lehet egymás ellen versenyezni... semmi több. Ez kevés. Anno MCO-ban baromi jól megvolt oldva az egész, és volt nagyon jó kis community is.
  • I.C.ram
    #4818
    béta nem fizetős, csak egyszeri díja van. a végleges sem lesz fizetős.
  • JohnnySmith
    #4817
    Ne legyél már közönséges pls.....

    Totózd ki: Nekem core2duo 3000MHZ, 2gb ram, 8800GTS, 50 FPS....(1280*1024, high)
  • Mattboy
    #4816
    Tudod elolvastam az egészet, de valószínüleg nem értek annyira szuperul az egészhez mint te, ezért mertem kérdezni....de látom, aki nem olyan okos mint te is az itt le van szarva....
    Nyasgem seggfej!!!
  • bulba
    #4815
    Tudod a képen van egy olyan kis kiírás piros betűkkel hogy "INFÓKÉRT KATTI DE"
    Namost neked is ezt kéne tenni
  • wander01
    #4814
    szerintem lehet megjátszom a dolgot. ftp-vel lehet szedni a játékot? vagy valami fájletöltö szarság kell hozzá? ja igen, és havi dija van a dolognak ugye? vajon automatikusan emelik le vagy nekem kell "manuálisan" befizetnem a havi jattot?
  • Mattboy
    #4813
    Sziasztok!
    Bocsi, ha nem épp ide illő a kérdés, de nem találtam rá sehol máshol választ így megkérdezem.
    Szerintetek egy Radeon x700xt-vel és 1 giga rammal...menne a game?
    (A többi alapkonfig megvan)
    Köszönöm a választ!
  • DJ BP
    #4812
    egy netes óra lenne, ami folyamatosan fut, sztem most se úgy van, hogy nálad borús, másnál szikrázó napfény, vagy igen?
  • Sleepy Bone
    #4811
    köszi :)
  • Sleepy Bone
    #4810
    Jó lenne, bár akkor érdekes lenne a multi, hogy nálam sötét van nála meg szikrázó napsütés
  • Sland
    #4809
    alul a keresőbe írd be hogy forza és majd lesz kép is
  • DJ BP
    #4808
    az f*sza lenne. Gondolom akkor fényszóró, és ablaktörlő is lesz? És a sötét remélem az is lesz, pl. fényszóró nélkül semmit se látnál, városok fényei is meg lennének oldva
  • Sleepy Bone
    #4807
    Merrre van ez a forza tuner, mert a vw szalonnál az európait látom ahol mercit lehet a forzát meg nem tqalálom. Sry hogy ine béna vok...
  • jakewyler
    #4806
    nálam jó
  • jakewyler
    #4805
    ez mi?
  • Szabi1991
    #4804
    igen (ie)
  • B@dsector
    #4803
    nálam + (ff)
  • hykao #4802
    A bannerkép nálatok megjelenik?
  • B@dsector
    #4801
    inkább NFS Porsche Unleashed mint NFS2
  • I.C.ram
    #4800
    Leginkább a régi NFS-ekhez tudnám hasonlítani. Pl az NFS2höz.
  • hykao #4799
    Szerencsére kicsit sem hasonlít a Carbonra...úgyhogy ha olyasmire vágysz, akkor ez nem a te játékod lesz...
  • hykao #4798
    Nem biztos, hogy csak autók lesznek az addonok...elhintettek olyat is, hogy a későbbiekben lesz esetleg időjárás (eső) és éjjeli napszakot is magában foglaló peccs.
  • wander01
    #4797
    hali srácok. most itt nézelödve meg a cikkeket olvasgatva egész szimpinek tünik a game. csak utálom kiadni a kártyaszámomat... szerintetek megéri lekapni a cuccot? a kezelhetőség milyen? hasonlit akár kicsit is mondjuk a carbonra? a város igy képek után talán kicsit gta-s lett. mi a véleményetek rola?
  • autoszimulator
    #4796
    a6 powaaa :)
  • DJ BP
    #4795
    egy Ruf van nem? és az nem egyenlő a teljes modellpalettával (Cayman, Boxter, Boxter S, 911, 911 kabrió, Turbo, Carrera GT, Cayenne Turbo :DD) Állat lenne ez a felállás :). Kíváncsi vagyok, hogy pl. 1 év múlva is lesznek folyamatos add-onok vajon? mert akkor dőzsölés lesz addigra :). Pl. Ferrari 599, Quattroporte, stb. dolgok :)
  • Sland
    #4794
    De van RUF... és az egyenlő a Porscheval
    Igaz hogy az csak XBOX360 addon, de sztem a végleges PC verzióban benne lesz, vagy hozzá lesz.
  • I.C.ram
    #4793
    honnan veszítek ezt a generic car modelt? Tuti nincs ilyen. Szerintem addig fel sem léphetsz online szerverre, amíg le nem szedted a patchet, ami tartalmazza ezeket az új autókat, viszont csak akkor érheted el őket, ha megveszed az addont.
  • Szabi1991
    #4792
    lehet :)
  • I.C.ram
    #4791
    AMD Athlon XP 2400+ @2ghz, 1gb DDR ram, ATi X850 Pro AGP.
  • I.C.ram
    #4790
    Nekem az abszolút kedvencem a Ford GT, csak szegény B-kategóirás :( Van is belőle egy fekete fehércsíkokkal az egyik házamban :)
  • SötétBarom
    #4789
    Ez a secret car sztem a generic car model, amit akkor látsz, ha multiban olyan csókával tolod, akinek van olyan addon verdája, ami neked nincs..
  • Attila8805
    #4788
    Ok de mien gépen jáccol
  • DJ BP
    #4787
    a Zonda k*rva jó, belül is jól megvan csinálva, az a szalonban lévő bilikék kívülről tényleg randa, de belül sztem rohadt jó. Az kedvenc A kategóriásom, gyorsasága nem a legjobb, de szeretem
  • I.C.ram
    #4786
    Hát a szemét zsaruk kiverték belőlem az összes pénzem :D Kb 200ezerrel járultam hozzá Oahu rendőrségének felszerelésében :P
  • I.C.ram
    #4784
    Mielött még hamis következtéseket vonnál le, csak a kép eréig nyomtam fel a grafikát. :)
  • autoszimulator
    #4783
    pénzügyileg elég passzentosan kiszámoltad